Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
U nas to normalne,że kierownik w swoje dni wolne siedzi w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u nas nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sobie pomyśl jak zarządzać sklepem kiedy masz tylko w miesiącu do wydania 250 godzin i zaoszczędź to na urlopy plus wyjdź na konieć roku najlepiej z minimalnym plusem jak moja kiero to mówi... to jest szczyt wszystkiego moim zdaniem... zapobiegnij kradzieżom, obsłuż klientów, praca z towarem, porządek na sklepie... i dziwić się, że klientów brak skoro takie są sytuacje na sklepie, jedna kasa, jedna osoba do 13-14, brak obsługi na sklepie wtedy, brak reklam, brak działań marketingowych wobec klienta a konkurencja nas powoli wykańcza i bardzo mocno przoduje i chyba każdy już to zauważył a kolekcja co chwila przychodzi to samo tylko z nowym nr artykułu, bezsens całkowity... jak się firma nie obudzi to będzie szukać oszczędności tam gdzie nie trzeba czyli w tym wszystkim o czym napisałam i może jeszcze dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już to widze jak kiero w dzień wolny przychodzi do pracy i pracuje choć te kilka godzin ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluka
To ze twoj kierownik ma wysoki budzet i siedzi na magazynie i caly dzien plotkuje przez telefon to nie znaczy ze wszedzie tak jest a ze kierownicy pracujaa w swoje dni wolne to norma i to nie z wlasnej checi ale OKS kaze i koniec!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój jak przyjdzie na wolnym nawet na2 godziny- to potem wychodzi przez 3 kolejne dni o 14.....bo przecież pracował na wolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To popracuj tak sobie za darmo pół roku przez większość swoich dni wolnych, pracuj na urlopie też za free, wtedy pogadamy i zobaczymy czy będziesz taka zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli kierownicy pracują w dni wolne,urlopy to nic innego jak frajerstwo}}}}}} i ciekawy jestem w jakim to regionie bo napewno nie w 2. a skąd to wiem????? Bo sama jestem kierowniczka i u nas tego nie ma a dlaczego....???? bo mamy normalnych szefów OKS,RKS i wielkie dzięki Wam za to!!!!!!! Pochwalcie sę w jakim regionie tak jest a zobaczycie o jakich ludzi chodzi. I tylko nie obwiniajcie za to OKSow bo oni maja swoich szefow?????? I proszę uwiezcie mi jezeli ktoś ma do wydania 250h albo 300 to oznacza tylko tylko tyle ze sklep na jakiejś pipidówie i z małym obrotem. A jeżeli mały ruch to można to ogarnąć, oczywieście że nie zgadzam sie z pracą samemy do 14 ale inaczej się nie da...Zyczę lepszych OKS i RKSow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WbutachOdKonkurencji
Ciekawe, która/y z pań/panów OKS-ów napisała powyższy post :)) Najpierw pisze "ciekawy jestem", a za chwilę "bo sama jestem kierowniczką" :) Znam wielu kierowników i OKS-ów i doprawdy nikt nie przypomina Conchity Wurst :P Obiecałem sobie, że nie będę się tu udzielał, ale to niezdecydowanie co do własnej płci tak mnie rozbawiło, że nie mogłem się powstrzymać! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kierowniczki obu płci z wielkiego miasta. Moze przyjedz na TAKĄ PIPIDOWKĘ i popracuj, potem sie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ten problem tez wystepuje w wielkich miastach :( Metraz sklepu 500m i 1 osoba do 13 i na zamkniecie to samo . Tak pracowac sie nie da ;( Firma schodzi na psy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieje się tak bo kierownicy trzesa dupkami o swoje posadki i boja się odezwac ze tak być nie może a poza tym za taka kase jaka biora to nic im się nie stanie jak w dzień wolny popracują te 2 godzinki a i tak odbiorą sobie te godziny jak w normalny dzień pracy wyjda już o 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby kierowniczka ale kultury za grosz "pipidowka" buaaahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 11.31 czyli nie masz nic przeciwko by w dzień wolny wpaść do pracy na 1 godzinkę??? W inny wyjdziesz przecież godzinkę wcześniej. Nie zazdrość kierownikom kasy, tylko sama zostań kierowniczką/kierownikiem. A dupką trzęsie każda rozsądna osoba, bo praca na ulicy nie leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U was też RKS przyjeżdżają na zapowiedziane terminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam swojej kierowniczce nie zazdroszczę wręcz współczuje nawet ,ma rodzinę a siedzi ciągle w tym sklepie, bo budżet nie pozwala na wydanie więcej godzin, robi wszystko co my i jeszcze w razie to ona zbiera ochrzan, taka współczesna niewola,i nie zamieniłabym się za żadną kasę u nas rks przyjeżdża nie zapowiedziany, czasami dostajemy "cynk" ze krąży, ale jest ok więc stresu wielkiego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kierownikowi nie pasuje pracować w dzień wolny to niech się zwolni i znajdzie taka prace gdzie dzień wolny jest wolny, przecież to wolny człowiek ,nikt w Deichmannie na sile go nie trzyma a skoro pracuje dalej to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie to przeraża ,że pracujemy za taką śmieszną kasę ,bo w końcu to my odpowiadamy za to żeby się buty sprzedawały czyli jesteśmy ważnym czynnikiem tej machiny . A u co ? nie wiadomo co by człowiek robił to i tak guzik dostanie ....ciekawe ile nam obetną na bonach wielkanocnych ,żeby OKS i mieli za kolacyjki służbowe .Do Deichmanna powinni się pchać ludzie i chcieć tam pracować a nie zwalniać po pół roku . Napiszę jeszcze tylko ,że środki które tak każą nam sprzedawać też powinny być jakoś bardzeij pomyślane pod względem motywacyjnym ,a ja mam w nosie czy sprzedam czy nie ,i nie stracę i się nie wzbogacę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojoj, jak kierownik ma pracować w wolne to jest biedaczek i wogole a jak pracownik od rana do 13-ej jest sam na sklepie to już jest ok bo skoro nie jest na stanowisku to niech zasuwa i sika w majty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pampersy trzeba się zaopatrzyć :) i tabletki w razie rozwolnienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojojoj dostałam PIT i w zeszłym roku zarobiłam więcej. Dobrze ze ceny pospadały dziękuje firmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulululi
Pracowałam w tej firmie miesiąc czasu, moja wypłata wyniosła ok 750 zł, chciałam się zapytać osób które pracują rok conajmniej- czy wasza wypłata przekroczyła kiedyś 1000 zł?? I jeśli zrobicie plan to ile premii dostajecie? pytam z ciekawosci. Jest to znana firma i nie mogę uwierzyć ze jest tam taki wyzysk! U mnie był zajob non stop. Jedzenie w 5 min., sikac w 5 sekund bo trzeba ciągle z********ac. Po miesiącu byłam wykończona fizycznie i psychicznie! Kierowniczka ciągle stala nad nami, nie można było się po d***e podrapać. Dla mnie ta firma to porażka. Niby renoma na całym swiecie, a dają ludziom pracować za marne grosze! Wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i coraz gorzej w niej, nawet już w premiach naszych znaleźli oszczędności:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulululi
Premia wynosi chociaż 100 zł? Czy zależy od obrotu miesiecznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia zależy od utargu. Ale w martwych miesiącach- jak np. styczeń, czasem wynosi niewiele ponad kwotę, którą byśmy otrzymały za 10 dodatkowo przepracowanych godzin. Więc czasami dużo do wypłaty nie wnosi;) do lulululi Ja pracuję ponad rok i moja wypłata co miesiąc przekracza w znacznym stopniu 1000zł. Wszystko zależy od sklepu w którym pracujesz, Twojego zaangażowania w pracę(wtedy kierownik daje więcej godzin) oraz budżetu kierownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z dniem dzisiejszym zakonczylam pracę w firmie Deichmann-Obuwie sp. z o.o. :D nawet lubiłam pracę ale to co zaczęlo się ostatnio dziać doprowadziło do tego, że musiałam zacząć szukać czegoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklep,który nie robi dużych obrotów-około 200 zł premii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy też ciągle pracujecie na popołudnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda, co raz gorszy syf w deichu. Kiedyś się pracowało w miłej atmosferze, a teraz ciągły stres i rozmowy na dywaniku u kierowniczki. Spytki o innych pracowników. A jest premia za kablowanie na innych hehehe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×