Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
oooo proszę poruszono ciężki temat ,....ostatnio pani rks na forum a teraz oks....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak , pewnie chodziło o IQ pań oks...to cala nasza kadra menedżerska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez IQ oks nie moze byc wyzsze niz rks....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zazdrościcie RKSom pracy, pieniędzy, samochodów, tabletów a nie widzicie, jak oni tyrają, żeby firma się stale rozwijała i zachowała wszystkie stanowiska pracy. Jak czytam to co piszecie o RKS to wiem, że piszą to nieroby bez ambicji, jak 99 proc pracowników, ktrych musimy zatrudniać i później się z wami użerać. Trzeba było kończyć szkoły i aplikować na wyższe stanowisko zamiast teraz biadlić jak wam jest źle. RKS żeby być RKS przeszedł długą i ciężką drogę a przede wszystkim wykazał się pracowitością ponad normę, dlatego ma takie stanowisko. Jeżdżąc po regionie RKS musi parzeć na te miernoty, które musi tolerować, z niektórymi z was nie da się nawet porozmawiać, poziom kierowników też jest niski, poza wykonywaniem prostych krótkich poleceń niczego nie dajecie od siebie. Zamiast im RKSom zazdrościć weźcie się do roboty póki nie ma decyzji o wymianie większości kierowników bo jak ona w końcu zapadnie to będziecie płakać i tęsknić. Ruszcie się i dajcie 100 procent z siebie zamiast zazdrościć uczciwym ludziom zarobków." Żal dupę ściska jak dla mnie sprawa do wyjaśnienia przez centralę PS: Kochany rks'e lub kierowniku daj znać który region/sklep przedstaw się, a ciebie odwiedzę lub zadzwonię by porozmawiać o twojej postawie choć wątpię byś był/a osobą zajmującą to stanowisko, ale cóż pokaż twarz jeżeli masz jaja co idzie z tym stanowiskiem jak to ciężko pracujesz pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak , to była wyjątkowa prymitywna wypowiedź, warto coś z tym zrobić !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Centrala i tak nic nie zrobi ich nie interesują pojedynczy ludzie liczy się zawartość portfela i ciepła posada, w tej części "menedżerskiej" firmy ręka rękę myje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tą żałosną wypowiedzią rzeczywiście ktoś powinien coś zrobić. Ale nie bądźmy naiwni. Żaden RKS by czegoś takiego nie napisał. Ich IQ aż tak niskie nie jest. Każdy d**ek może sobie wejść na forum i pisać takie bzdury a potem rechotać jak namieszał. I nabija się teraz z IQ tych wszystkich obrażonych. Połowę z tego sam pewnie pisze :) Powód do śmiechu każdy dobry :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądry przełożony czerpie docenia i rozwija ludzi z potencjałem,a sam iloraz IQ w sklepie jest dość nieistotny,dostawy nie rozladuje np;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iq rks.... hmmmmm ja powiem tak pilas nie pisz ? To odnosnie wpisu o pracownikach .... nie do konca jestem przekonana czy to aby na pewno rks nie napisal. Wino lubia .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktoś może kiedy wreszcie będą wyniki tajemniczego? Ile można czekać. ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz są! Ankiety oficjalne będą jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów się rks wypowiedział i straszy ludzi ankietami po nocy. Teraz nie zasnę. Nie wstyd ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no no bo jeśli będzie 99 % to znowu będzie gadanie, paranoja kolejny głupi wymysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem dlaczego nie dostajemy zadnych premii za dobre wyniki tajemniczego ? Przeciez to my (sprzedawcy) robimy te wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jak u was wyniki TK? U nas na szczęście 2x100☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak mnie kierownik zwolni to jak to wyglada ? jest jakaś odprawa ? ile okresu wypowiedzenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ostatnie pary wciąż są 50 % tańsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widzę te Wasze wpisy to aż mi wstyd,ze większość z Was to takie mało inteligentne osóbki. Jakby tak popatrzeć to w każdej pracy bez względu na stanowisko coś nie będzie nam odpowiadać. Mentalność polaka wita. Głupiutkie ludki Nie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka tam mentalność Polaka. Kilka osób, może jedna, pisze bzdury i robi złą opinię wszystkim. W firmie pracuje pewnie jakieś 3 tys ludzi pewnie Polaków. Paru pisze bzdury i tyle. Zauważ, że od dawna nikt z nimi nawet nie dyskutuje bo nie ma o czym. Jak napiszesz coś co im nie pasuje to cie nazwą rksem. Zresztą to chyba szansa na najszybszy awans w tej firmie. :) Pozdrawiam tylko tych co nie pozdrawiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 17:42 "a jak mnie kierownik zwolni to jak to wyglada ? jest jakaś odprawa ? ile okresu wypowiedzenia ? " Okres wypowiedzenia zależy od rodzaju umowy. Jeżeli masz na czas określony, to 2 tygodnie liczone od soboty. Czas nie określony zależnie od stażu pracy 1 lub 3 miesiące. Odprawa chyba tylko przy likwidacji sklepu. Pozdrawiam wszystkich, szczególnie tych co pytają bo chyba po to jest to forum a nie do szczucia i obrażania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura nazywasz skandalicznie niskie zarobki sprzedawcow ktorzy robia 90 % pracy calej firmy w Polsce w porownaniu do kosmicznych zarobkow rks ktorzy nic nie robia ???? Proponuje leczenie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie powinno się wziąć pod lupę kierowników a nie ślepo im ufać i wierzyć , jak kierownik nie przepada za jakimś pracownikiem to na pewno nie powie nic dobrego OKs ,aż w końcu zaprowadzi to do konsekwencji zwolnienia pracownika ,skoro nas się kontroluje na każdym kroku to kierownika też powinno ,a co kierownik bez skazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy drodzy koledzy i kolezanki nie widzicie, ze na tym forum ktos chce załatwic swoje złosci na firme i oks, rks, oczerniajac ich ciagle o to samo, juz nie ma co wymyslic, poprostu została ta osoba zwolniona i uwaza ze niesprawiedliwie wiec oczerni wszystkich, chyba kazdy ma szefa , kierownika nad soba jesli pracuje no chyba ze ktos sam nim jest ale na to trzeba miec chyba jakies lata pracy, szkolenia doswiadczenie, praca albo komus pasuje albo nie wie przeciez na co sie godzi dostajac umowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja widze tu czesto goscia ktorego bardzo boli czyjes wyksztalcenie i slub w Paryzu. Czyzby sympatyczna krawcowa komus nozyczki w serce wbila? Wyglada na to, ze krwawi jakies meskie serce czysta zemsta, mietosi swoj bezwartosciowy dyplom albo klawiature i poplakuje w samotnosci. Bidulek, zal mi ciebie ale pomoc nie moge. A probowales na portalach randkowych? Bo to jest forum dla pracownikow, mamy tu wazniejsze sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie w deichmannie jest jak najbardziej okej. Pracowac trzeba jak wszedzie. Jedyny minus to umowy na 1/4.. Mogliby to zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram 100%, jest ok ale umowy do zmiany !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałyście kolekcję Lasockiego na zimę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atmosfera na tym forum jest taka sama jak w pracy ,zauważyłem ,że jak ktoś pisze o czymś złym to zaraz jest zbojkotowany ,dokładnie jak w racy ,najlepiej siedź k****a cicho i zap.erdalaj , na pewno są tu osoby co same zawiniły ale pewnie są też takie co zostały w jakiś sposób do tego zmuszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×