Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Akcja = reakcja??? Albo kompletnie nie rozumiesz o co tu chodzi, albo rozgrywasz swoje prywatne sprawy. Mnie w to nie mieszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akcja - reakcja? Podajecie imię, które jest bardziej oryginalne od niejednego nazwiska i probujecie coś na tym ugrać, komu to ma służyć, bo na pewno nie jemu! Wybieracie sobie ryje czyimis personaliami i może nie macie złych zamiarów ale zastanówcie się czy on sobie tego życzy i jak wy byście się na jego miejscu czuli! Kto ma z nim kontakt ten wie gdzie teraz jest i przez co przechodzi, dlatego zamknijcie juz te jadaczki i.dajcie chłopakowi spokój! Bo się chce rzygać tym.brakiem poszanowania prywatności!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram wpis wyżej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do sympatyczny gość z 01:20 Kobieto źal ci d**e ściska ☺ Szkoda Ci zazdrościsz za niskie progi na twe nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty czego znowu nakręcasz dyskusję która nam wszystkim wstyd przynosi. Nie wchodźmy w rozmowy na takim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie lepiej jak Wam idzie przebudowa przy dużej ilości klientów, obsługując na 100 % i łapiąc złodzeji, nie wspominając o obsadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy uczycie się ustawienia w domu na pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram wpiś o ścieku, to forum to szambo, które wylewa się na ludzi podając ich imiona, wg mnie to szambo wylewa ktoś celowo żeby zagłuszyć swoje sumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile u was jest na zmianie jak robicie przebudowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robocik
U nas są dwie osoby , zawsze , chyba że robimy dużo odrazu to po zamknięciu i cztery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też są dwie na zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma potrzeby uczyć się na pamięć cały czas jest do wglądu przebudowa. A wy się uczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mamy wiedzieć już jak idzie ustawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj, zawsze jak się pojawia niewygodny temat dla firmy w ciągu godziny pojawia się kilka wpisów: "jak przebudowa", "co z tajemniczym", "jak wam się podoba nowa kolekcja"............. gołym okiem widać paniczne próby rozmycia tematu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak jest, tutaj też widać próby stosowanych na codzień sztuczek , MANIPULACJI. Przecież z ustawieniem, przebudowa itp. radzimy sobie świetnie! A te inne ważne tematy ... nimi się trzeba w koncu zająć ! Jeśli chodzi o te kompromitujące wpisy powyżej. ....to nie sądzę aby pisali to sprzedawcy. Oni ani nie siedzą tak głęboko w ,,strukturach,,, ani zwyczajnie nie mają wiedzy na takie tematy . Sprzedawcy CIĘŻKO PRACUJĄ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu uwazacie ze wpisy sa malo wazne? Dla mnie sa wazne poniewaz budzet mamy marny a wszystkie prace trzeba wykonac. Jakby budzet zwiekszyli to automatycznie mogloby byc wiecej osob na zmianie do wykonania tych wszystkich rzeczy.A tak to trzeba zapierdzielac w pocie czola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazamy za malo wazne bo dyskusja choć na niskim poziomie toczy sie o osobach ktore maja lub moga miec wplyw na to co jest dla nas najwazniesze czyli ZAROBKI. A niski poziom dyskusji jest sprowadzony do ich poziomu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta89
witam mam pytanie jestem od nie dawna pracownikiem wlasnie tego sklepu mam umowe na 1/4 ogolnie robie caly jak wygladaja wyplaty ? czy normalne jest to ze jest jedna osoba na sklepie ? Czy u Was takze pracownicy zajmuja sie otwieraniem i zamykaniem sklepu i zajmowabie sie takimi rzeczami jakimi moim zdaniem powinien zajmowac sie kierownik chyba ze mam calkiem inne pojecie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście , że bywamy pojedynczo i otwieramy i zamykamy sklepy.....a cóż to są za prace , które wykonujesz a ponoć powinien kierownik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta89
w moich wczesniejszych pracach nie bylo czego takiegos jak otwieranie i zamykanie sklepu samemu czy rozliczanie sklepu od tego byl kierownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przyke, że OKS, pani Teresa z Marek jeżdżąc po sklepach nazywa kierownika z Ząbek "ciotą", a byłego kierownika z Łomianek "idiotą" i "debilem". Poziom tej pani, ten wulgarny język, przekleństwa i wyzwiska świadczą o kondycji kadry kierowniczek w firmie, nie mówiąc już o poziomie kultury osobistej tej pani. Ps. jak Pani Teresa będzie chciała mnie pozwać za ujawnienie jej twarzy, zapraszam a chętnie udowodnię, że tak mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof Góral
jeżeli ktoś uważa, że powyższym wpisem jest w stanie zrobić jakieś zamieszanie w naszym okręgu, to niech wie że jest w błędzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uderz w stół........ nie wiem z jakiego okręgu jesteś ale pisanie tu że ktoś coś chce zrobić jakieś zamieszanie to trochę słabe, jak jakaś obrona niezrozumiała i dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarz do wpisu powyżej 20:27 - albo nie masz pojęcia o czym piszesz, wiec nie pisz, albo jesteś idiotą, albo prostakiem, albo tym chamem, który zrobił wpis o 18:29. Jeżeli się mylę to jesteś idiotką, prostaczką, albo chamką, lub miłą koleżanką, która nie wie co pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O 18:29 - kolejny przykład osoby, która bawi się w szambie, celowo wymienia imiona, miejscowości, niby chce pomóc a w rzeczywistości chce tylko oczernić, najlepiej wszystkich naraz. Krzysiu, nie musisz dawać takich wpisów. Każdy kto myśli, wie o co tu chodzi. Ostatnie 2 strony tego forum nie zostawiają złudzeń. Tu się niestety rzuca coraz rzadszym gównem. Najpierw w Łomianki, potem w Warszawę, RKS, OKS, konkretne osoby ... Za chwile dostanie się komuś innemu. Kogoś ktoś nazwie pijakiem, pedałem, pedofilem, dziwką, rogaczem, wielbłądem ... Nie wiem, czy te wpisy o przebudowie, to ktoś pisał dla zmiany tematu, czy po prostu piszą to sprzedawcy. Wiem, że cokolwiek się tu napisze to wielbiciele zabawy w gównie i tak wrócą do tematu. Chyba trzeba czasem przypominać o ich metodach i zamiarach, ale z tymi prostakami dyskutować nie ma sensu, a już na pewno nie trzeba się tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze: przepraszam za wymienienie miejscowości i faktów. Wpis nie był przemyślany, proszono mnie o jego usunięcie ale nie można go usunąć ponieważ tylko można usuwać wpisy zalogowanych internautów. Przepraszam dwóch kierowników wymienionych sklepów, to był spontaniczny i nieprzemyślany wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SKANDAL , SKANDAL, SKANDAL!!! A sprzedawcy ciężko pracują ... pracują bardzo ciężko ale nie na taki wizerunek ! Wstyd , wielki wstyd ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonadeichmanka
Widocznie ze sklepow szambo przechodzi na forum, nie pomyslalas o tym? Ja ci powiem jak to dziala, jedzie OKS do jednego sklepu i zamiast pracowac dwie godziny obgaduje innych kierownikow, pozniej jedzie do drugiego i to samo. Komu cos powiesz to za chwile pol Polski o tym trabi, nie sposob nikomu zaufac i uwierzyc bo jeden kabluje na drugiego a kazdy pod kazdym dolki kopie. To forum to Deichmann w pigulce, wstyd i zenada, chamstwo i prostactwo, czyli to z czym mozna sie spotkac w niektorych sklepach na co dzien. Teraz bedzie lament bo o Teresce ktos wspomnial? oh maj got! a ona mysli jak jezdzi po sklepach i opowiada o innych niestworzone historie??????!!!!!!???????!!!!!! Teraz placz i lament bo ktos moze prawde napisal?????????????!!!!!!! Niech nikt za tamten wpis nie przeprasza, moze wreszcie ludzie zaczna sie zastanawiac co i komu gadaja a nie teraz w panike wpadac i uzalac sie nad soba, niech to bedzie nauczka dla wszystkich plotkar w tej firmie i niech zakasaja rekawy i wezma sie do roboty zamiast jezdzic i ploty rozsiewac!!!!!!!!!! mnie nie szkoda ja sie ciesze z tego wpisu, niech wreszcie bedzie normalnosc w firmie toi bedzie na forach intrnetowych bo nie tylko na tymjest szambo ale wszedzie tam gdzie mowao Deichmannie jest jeden wielki syf, WYCIAGNIJCIE WNIOSKI zamiast plakac i lamentowac!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 22:16 jeżeli przyznajesz się do błędu, to wycofuję moją opinie o Tobie o 21:51. Jesteś chyba jedyną osobą, która się tu przyznała do błędu. Niestety nie naprawisz już go. A za jakiś czas zobaczysz jak toś będzie cię cytował i podgrzewał ten wątek. Tobie może wyszło to przez przypadek, ale ktoś za chwilę zrobi to celowo. Nie zniżajmy się do takiego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wszystkim Persen, skuteczny i dają bez recepty. Ale jeśli ktoś chce się udzielać na forum lepiej od razu kupić Persen forte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×