Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Nie wiem o kim toczy się dyskusja, kto to jest pani na T. ani jej koleżanki, ale jeśli to co piszecie to prawda to serdecznie współczuję pracy w takim okręgu/regionie.. Wstyd mi tylko, że takie sprawy załatwiacie tu na forum, bo to pewnie czytają też klienci, a sytuacji i atmosfery w pracy te wpisy Wam nie poprawią. Nie uważam też, że powinnyście wrzucać wszystkich kierowników i oksów do jednego worka, bo sa okręgi i region w którym pracuje się w dobrej atmosferze. Wiadomo, że wszędzie są plotki i w każdym okręgu oks będzie łaskawiej traktował sklep kierownika z którym jest w bardziej koleżeńskich stosunkach niż z innymi. Ale myślę, że każda z nas na podobnym stanowisku postępowałaby podobnie. W każdym bądź razie życzę lepszej atmosfery w pracy i poświęcanie swojego wolnego czasu na milsze zajęcia niż pisanie na forum. Odpuśćcie sobie i nie myślcie o pracy w dniu wolnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wiem, kim jest pani T., ale nie zamierzam zniżać się do jej poziomu i toczyć dyskusji za plecami innych, bo mnie nie interesuje, kto z kim sypia, dlaczego i kogo nazywa debilem. Wiem też, kim jest pani królowa i też nie zniżę się do jej poziomu. Każdemu życzę tego samego - nie zniżać się do poziomu plotkujących bab na bazarze, ponieważ nie ma to najmniejszego sensu. Niech utopią się we własnym bagnie. Autorytetu i tak od dawna nie mają żadnego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plotki i ploteczki, ze ktos pil w pracy alkohol, ze pozniej symulowal chorobe zeby wzbudzic litosc, ale sie nie udalo i zostal zwolniony, ze jakas pani ma meza nieroba z ktorym zaszla w druga ciaze, ze ktos jest lesbijka, albo ma kochanka, ile z tych plotek prawdy to ja juz nie wiem ale radze wam zajac sie uczciwa praca a pogaduszki zostawic sobie na dni wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie płacz Ewka bo tu miejsca brak, na twe babskie łzy" możnaby zaśpiewać. A propos...... zastanawiam się jak się czuje człowie, który do tej pory drwił ze wszystkich a teraz wszyscy drwią z niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam te wpisy to włosy się jeżą na głowie.... tym bardziej że chcę się przenieść do Warszawy:( Który sklep wybrać? Wszędzie tam jest taka atmosfera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko kierowniczki sie zra, nie ma się co przejmować :P jak ci mogę doradzić unikaj zlotych, reszta z tego co wiem jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze nie w kazdym!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos dal pozytywny komenarz i szok...cisza... czy jest tu ktos kto lubi swoja prace i czuje sie tu dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale ide spac. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy dostaje się naganę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ciastka sa wczorajsze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, jak jedzie RKS to zawsze ktoś zadzwoni a wtedy kierowniczka mało nóg nie połamie biegajać po ciasteczka. A później Purchawa musi biegać żeby schudnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na każdym sklepie kierownik siedzi na magazynie, a jedna na sklepie musi wszystko ogarnąć, dostawa musi być wciągnięta, klienci i porządek. Czy jak poskarżymy się oks to kierownik się ogarnie i zacznie ustawiać pracę jak należy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wesoło:)) my, jak dostajemy info, to biegamy i srawdzamy caly sklep, wystawę, czy aby nic nie brakuje:)) A kierownik na zapleczu ma tylko 15 min. przerwy. Czasem po pracy lub przed nią robi reklamacje. Na sklepie pracuje na równi ze wszystkimi.:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od sklepu i miasta, najgorej mają kierownicy w mniejszych miastach bo tam muszą zaiwaniaćdwa razy więcej niż sprzedawcy, ale już warszawka ma się bardzo dobrze i rzeczywiście większość kierowników siedzi na zapleczu i obdzwania koleżanki z innych sklepów :) ale warszawa to warszawa, jak się ma koleżankę na samej górze to można wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W małych miastach też siedzą na zapleczu, reklamację robią sprzedawcy, towar, porządek, dostawy,....i wszystko co jest do roboty to sprzedawca. Kierownik wychodzi tylko na sklep gdy ma telefon ze władza jest w pobliżu. Zajmie się tym ktoś w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe w którym mieście kierownik tak mocno pracuje? Chyba to wyjątek. A może wyjątkiem jest nasz kierownik który Spychalski wszystko na sprzedawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim sklepie kierownik pracuje na równi z nami. Wciąga dostawy, skacze po drabinie, itp. I po każdej swojej zmianie jest tak samo zmęczony jak my!!! I w Warszawie nie wszyscy siedzą na zapleczu z telefonem przy uchu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w ktorym to sklepie ten wywrotowiec tak tyra ? Przedstawimy do odznaczenia .... Frajer dekady ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego frajer... może po prostu normalny.... U nas też kierownik pracuje równo z nami na sklepie i nie uważamy go za frajera!!! Nie dajcie się zastraszyć tym forumowym malkontentom , którym nigdy nikt nie dogodzi i piszcie też o pozytywach . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę o pozytywach - E... przez ostatnie zdarzenia schudła 30 deko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś mało tych pozytywów - a będzie jeszcze fajniej jak PIS wprowadzi podatek od sieci - jak myślicie skoro mamy taniość wpisaną w zasadę naszej chrześcijańskiej firmy - to na kim sobie firma ten podatek odbije ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, ale powinna to odbić na tobie a najlepiej na twojej głowie bo na to, że sama/sam się pukniesz młotkiem w baniak to pewnie liczyć nie można. Po pierwsze to przeczytaj sobie program PIS zanim zaczniesz bzdury pisać (słowa "sieciówka" tam nie ma). Po drugie to wy.....laj z polityką na jakieś partyjne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polityka polityka ale czy sytuacja w naszej firmie nie przypomina ci sytuacji z nasza byla klasa u wladzy ? Caly narod ( My sprzedawcy ) zapieprza az sie pot po tylku leje a oni ( rks oks centrala ) wpieprza osmiorniczki i placi nam grosze ? Jesli nie widzisz analogii gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak właśnie jest, a potem wychodzą takie kwiatki jak czytaliśmy powyżej. Czyli co...czas na zmiany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś nie widzi różnicy miedzy prywatną firmą a państwem to gratulacji nie składam. Na szczęście żyjemy już w kraju, gdzie to właściciel firmy wybiera kierownictwo, a nie partia. Czy wybiera prawidłowo to inna sprawa. Gdyby jednak miał dać prawo wyboru takim socjalistycznym mądralom jak ty, to pewnie by wolał zamknąć firmę. Czas na zmiany? Masz rację, zmień się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Grecji np. rządzą socjaliści i ludzie są szczęśliwi. Można? Można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej jej, można się domyślić kto to tak się wypowiada...aź zieje agresją, ale to nie nowina, a propozycje zmiany ? tego co dobre nie trzeba zmieniać, prosta zasada! Aaaaa i jakaś herbatka ziołowa, polecam , pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to tylko pogratulować właścicielowi doboru kadry .... gdyby dotarło do niego choćby 50 % tego o czym tu piszemy chyba doszedł by do wniosku że te kadry to pudło totalne .... nie dość że zarobił by 2 X więcej to i ludzie byli by mu wdzięczni za prace - a tak większość załogi no przykro pisac ale pluje na niego - a dlaczego - bo takie kierownictwo sobie dobrał i to ono go reprezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej jej, można się domyślić kto to tak się wypowiada...aź zieje agresją, ale to nie nowina, a propozycje zmiany ? tego co dobre nie trzeba zmieniać, prosta zasada! Aaaaa i jakaś herbatka ziołowa, polecam , pomaga. A słyszałaś o tym że lepsze jest wrogiem dobrego ? Skoro się domyślasz to napisz kto się tak wypowiada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×