Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Wystarczą aneksy do umowy, jeśli nie podpiszesz to automatycznie nie zgadzasz się na warunki pracy podyktowane przez Deichmanna czyli tracisz prace. Proste jak mózg królowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd taka informacja że zabieraja prowizję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wrzutka żeby zmienić temat, niczego nie zabierają, niczego nie podwyższąją, to sprytny zabieg mający zmienić niewygodny dla firmy temat, jak się przyjrzeć wcześniejszym dyskusją zawsze to samo, jak coś niewygodnego dla firmy od razu pojawiają się dziwne tematy niepokojące pracowników, żeby zmienić temat na inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekonacie się szukają oszczędności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech szukają u samej góry. TK zacznie źle wychodzic,2 spadną...Dostawy niech będą raz w tyg a porzadne a nie po 1 wózku to sie koszty zmniejszą. Dużo pieniędzy wyrzuca sie u nas w błoto ale nie nasze prowizje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast dać coś fajnego na Sylwestra mówię o butach ,bo klienci się pytają ,to same czarne szpile jak leci ....z roku na rok coraz ciemniej,coś Margareth ciemno widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie, czy któraś z was dostała kiedyś w twarz od swojej kierowniczki? albo była nazwana śmieciem? Nie wiem jak mam się zachować i co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No raczej nie☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żartujesz sobie:( Nie to na pewno ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na policję trzeba było zadzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie przesadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałaś w twarz od kierowniczki i nie wiesz co zrobić? i jeszcze pytasz się na forum? Żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takiej sytuacji należy nadstawic drugi policzek. dwa wyjścia psycholog jeśli syndrom sztokholmski, lub psychiatra jeśli schizofrenia, forum.zostaw koleżanka filantropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KoleżkOM filantropkOM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się czepiasz jakie koleżanki i jakie filantropki taka pisownia, ja nie mam uwag co do interpunkcji oraz ortografii tego forum bo to nie program "ojczyzna polszczyzna" zastrzeżenia mam i myślę że nie jestem odosobnionym przypadkiem co do poziomu jaki reprezentujecie, mam lek na całe zło. Zacznijcie mówić prawdę swoim przełożonym w twarz, zarówno wyższego jak i każdego szczebla, dzielcie się problemami uwagami i spostrzeżeniami, (reprezentujecie gatunek Homo Sapiens) ludzie macie choć trochę odwagi i godności...? Jeżeli zachowujecie się jak szczury chowając się w kanałach i brodząc w swoich odchodach nie oczekujcie że ktokolwiek, kiedykolwiek będzie się z wami liczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziała co wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, kanały ,odchody...... brrrrrr i Homo Sapiens!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa aa i jeszcze szczury były.....jakiś koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I odchody...zastanawiam się kto może pisać w takim stylu, szok. Przecież wszystko to można było napisać w innej formie, a potem się dziwić , ehhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym ja dostała w twarz od kierowniczki to bym jej oddała dwa razy mocniej i powiedziała, że sama jest śmieciem. W razie co powiedz, że bierzesz z niej tylko przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Styl też mi się nie podoba ale na tym forum to chyba wrazenia nie robi. Bylo juz duuuzo gorzej. Sens wpisu podzielam w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dot 18:43

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naruszenie nietykalności to przestępstwo i są na to paragrafy. A ta wypowiedź o szczurachach, odchodach, źenada, zwala z nóg. Nie chce pracować z takimi ludźmi, bo skoro tak się wypowiadają to jak się zachowują .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak homo sapiens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym spoliczkowaniem to wrzutka podobnie jak z "jak wam idzie przebudowa" itp. Wrzutka i cisza - a gawiedź się podnieca. Wrzuce inaczej - a w jakiej knajpie macie wigilie ?? my w pizzeri .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy będą podwyżki i 13 pensje dla pracowników, to pytanie do zarządzających i decyzyjnych ,świadomych tego ze to dostajemy za ciężką pracę i spore zyski firmy oraz place dla kadry ma się nijak do tego co dostaja pracownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak myślę,nikt nie napisał że dostał w twarz, postawiono pytanie,czy któraś z was dostaław twarz i została nazwana śmieciem :) To pytanie a nie stwierdzenie, że coś takiego miało miejsce :P Pewnie zostałoto napisane z telefonu w drodze z jednego miasta do drugiego, żeby zakończyć pewien niewygodny temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Resistenz no to co ma zrobić kierownik którym pomiata RKS albo OKS która jest przyjaciółka RKSA? W firmie musi być ktoś kto pomaga pracownikom nie wierze ze nie ma, to samo ze sprzedawcami których gnębi kierowniczka koleżaneczkami od serca OKS przecież musi być ktoś do kogo można sie zwrócić o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sobą nie dala pomiatac,jest zycie poza tym zalosnym deichmanem. Tylko desperaci znasza takie traktowanie przez malostkowa i ograniczona "kadre zarządzająca ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy są desperatami z konieczności, pracując w małych miastach gdzie bezrobocie jest duże ludzie godzą sie na wiele, a kierownicy to juz wszędzie bedą pracować, żadna firma im nie zapłac***ięciu tysiaków za robotę wiec godzą sie nawet na krzyki przełożonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×