Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Zastępcy odwalaja największą robote a im zabierają etaty. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sprzedawcy? Co z ich etatami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli zastępcy nie podpisujecie żadnych umów bo mogą być na waszą niekorzyść ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Deichmannie świat się nie kończy. Jestem z-cą na sklepie gdzie kierownika nic nie obchodzi. Już teraz często zastanawiam sie czy warto- ogromny zapierdziel, jeśli wszystko dobrze hołdy zbiera kiero, jeśli źle winien z-ca, jesteś między młotem a kowadłem-załoga-kiero. Za taką harówę, całe dnie w robocie, dodam , że sklep nie jest w wielkim mieście, stawka nie jak Wa-wie, 2-3 weekendy pracujące to nie są wielkie pieniądze. Więc jak słyszę, że ktoś chce jeszcze coś urwać, to śmiać mi się chce. Myślałam, że jako osoby ogarniające cały ten burdel dostaniemy podwyżkę... Może czas na zmiany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram wpis powyżej.Mam tak samo.I chyba wszyscy pracownicy to poprą,że z - ca ma znacznie więcej obowiązków niż kierownik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyłączcie te modlitewne pieśni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, Królowa! Jak tron? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakich lokalach macie wigilie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jestem zastępca i zgodzę się z tekstami powyżej, zastępca zapiwrdziela i cala śmietankę wypija kierownik a nas niestety nikt nie dostrzega. Etat mamy i to jest spoko ale o wiele dłużej pracujemy żeby wszystko było ok, uważam ze pieniądze jakie dostajemy są za niskie bo gdyby nie funkcyjne zarabialibysmy gorzej niż sprzedawca gdyby miał za te godziny płacone. Podwyżkę szykują sprzedawca a zastępca ukryca? No coś by bylo chyba nie tak... A zaznaczmy ze my na żadne imprezy nie wyjeżdżamy... Nagród za dobra inwentaryzacje nie dostajemy, premi 13 też nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To za inwentaryzacje tez są nagrody... dla kogo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami lepiej wiedzieć mniej bo jak już nabędzie wiedzę zatajona przez kierownika to tylko zostanie Ci szybko uciekać z tej posranej i chorej firmy - wystarczy ze kierownicy wiedzą jak nad robić w balona a śmietankę śpijaja sami mając oczywiście na uwadze " nasze dobro"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mają zmniejszyć etaty zastępcom?Napiszcie coś więcej bo u nas cisza nic nie wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są nagrody za środki ? Jaka musi być średnia aby dostać czekoladę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagrody za środki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierd ***** nagrodą czekolada ..... ciekawe czy niemiecka milka czy polska solidarność ..... ludzie żenada .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi jak nasza firma przywołuje klientów? Weszło wczoraj oplakatowanie sklepów, jest już ta 30 wielkimi cyframi ,a kto o tym wie? Żadnych maili,żadnych smsów do klientów. CCC od razu wysyła a u nas cisza......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akcja zapowiedziana na poniedziałek. ..bezsens to powinno być już przed weekendem!to teraz jest najważniejszy weekend w grudniu a zobaczycie ze nie będzie ruchu albo będzie sztuczny ruch przy małym obrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziękujcie swoim RKS-om za spóźnione akcje, zły marketing. To im powinno zależeć na wysokich obrotach, ale jak widać "czy się stoi czy się leży 15 tysięcy się należy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to jakiś sabotaż bo już jakiś czas dziwnie się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba się komuś grunt pali pod nogami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to w ogóle jest śmieszne ,wszędzie wyprzedaże idą ostro a w Deichmannie pusto ,zarobki lipa bo wypłata była cienka że hej ,i jeszcze kierowniczka nosem kręci ,i po co tu robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ruszyli z przecena za 5 dwunasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wariata ta wyprzedaż ale dobrze że jest tylko czy my z tym wszystkim zdążymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samo narzekanie i nic więcej, z niczego nie jesteście zadowoleni! Prawda jest taka że tu w większości piszą kierownicy, już niedługo dowiemy się kto i co pisała wtedy zobaczymy czy będziecie tacy do przodu,lepiej cicho siedźcie póki macie prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się komus nie podoba to niech się zwolni a nie biadoli, nikt w Deichmannie na sile Was nie trzyma- taki był Wasz wybor, a na Wasze miejsce jest sto innych chętnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak znowu straszenie.... Straszenie, zastrasznie, straszenie i zastrasznie i tak wkoło Macieju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ciekawe jaki procent z tych stu chętnych po pierwszym miesiącu ucieknie gdzie pieprz rośnie. Już nadeszły takie czasy, że o dobrego pracownika nieco trudniej... Szanujcie tych co u was pracują, bo nie tak trudno zamienić siekierkę na kijek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie jest nastawienie niektórych OKS, nie podoba sie to won. Nawet kierownicy czuja sie zastraszeni, jął paczki w maśle maja sie tylko kolezaneczki blondyny (plus kolega który podkablowuje każdego bez wyjątku z miejscowości pod Warszawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonetta3
To zależy od deichmanna, zobacz, że na forum gowork.pl/opinie_czytaj,23247 wiekszośc jednak poleca i nie ma tam kabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrowienia dla Nowego dworu :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×