Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Bo na uczciwość już za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś kto montuje nagranie z powycinanych fragmentów PRYWATNEJ rozmowy jest zwykłą świnią. Ktoś kto publikuje takie nagranie świadomie zostawiając w nim imiona i nazwiska innych osób to moralne dno. Udawanie, że chcecie załatwić jakiś problem w firmie jest śmieszne. Wy chcecie załatwić konkretne osoby dla swojej satysfakcji i zemsty i wplątujecie w to innych żeby wszystkich skłócić. Taka jest prawda. To "wy" adresowane jest do tych co tzw. problem warszawski rozgrzebują tu od miesięcy. Bez pozdrowień i bez odbioru. Prowincja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prywatne rozmowy prowadzi sie w czasie wolnym od pracy. A problem z zarzadzaniem nie jest tylko warszawski ale dotyczy calej polski. W Warszawie to juz jest patologia. Ale w innych regionach nie jest wcale lepiej. No ale to juz inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, czarniawa - przestań sama siebie bronić bo to jest żałosne. czytać się już ciebie nie da klepiesz trzy po trzy to samo któryś raz pod rząd. Jedź na urlop i d**y nie zawracaj wulgarna pppiiippp ppppiiiipppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak, intelekt to ona ma na poziomie krowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) wysilcie swój intelekt. Pokażcie na co was stać. Pokaż swój ponadprzeciętny poziom była wspaniała kadro kierownicza. Jedno dobre, że już nie podszywacie się pod sprzedawców. Współczuję tym, którymi kierowaliście i wszystkim, którzy spotykają się z podobnym chamstwem. Mam nadzieję, że wy już faktycznie nie pracujecie. Pozbycie się ludzi na takim poziomie na pewno było słuszną decyzją firmy. Szkoda, że tak późną i tak rzadką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutne jest to, że osoba, która obmawia sama nie weźmie odpowiedzialności za swoje czyny. Pomijam fakt nagrywajacych bo to też nie bylo fair. Mleko się wylało. Pokaż klasę chociaż na koniec i odejdź. Można by dodać z podniesionym czołem, ale w tym przypadku to nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajestprawda
Zagrajmy w otwarte karty! Taki z ciebie cwaniak?! Proszę! Byłeś Alek oskarżany o mobbing pracowników wiele razy w poprzednich firmach w których pracowałeś, u nas też pracownicy nie mieli z tobą lekko! Wielokrotnie skarżyli się na ciebie do OKS a w Gdańsku wysłali na ciebie skarge do samego prezesa że ich mobbingowałeś! A o molestowaniu zapomniałeś?! zapomniałeś już dlaczego cię przenieśli z Poznania do Warszawy? Otóż za to że molestowałeś jedną z pracownic a ona podjęła próbę samobójczą! U nas też się na szkoleniach dobierałeś do dziewczyn, nikt tego nie zaprzeczy bo każdy kto z tobą był to o tym wie! I co fajnie ci teraz jak odkryte zostały czarne karty twojej historii?! Lepiej zamknij pysk bo napisze wiecej i będzie wstyd! A wiesz co?! To dobrze że chorujesz i mam nadzieje ze moich podatków nie kupią ci trumny jak już zdechniesz bo na tyle zasługujesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezus... tyle nienawiści w jednym wpisie, aż dostałam gęsiej skórki :( nie wiem ile w tym prawdy ale jakoś mi to brzydko pachnie, jakim trzeba być człowiekiem żeby napisać coś tak okropnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, odchodzę :) do kuchni:) zaraz wpadają przyjaciele na kolacyjkę. Dobrze jest mieć przyjaciół. I żeby było jasne. Ci na których tak tu plujecie do grona moich przyjaciół nie należą. Znamy się tylko z widzenia i to nie z wszystkimi. Nie jestem ani kulfonem ani krową ani królową krów :) Szkoda czasu na dyskusje na takim poziomie, ale ktoś musiał świństo nazwać świństwem. A wasze świństwo i wpisy są na żałośnie niskim poziomie. Lecę do kurczaka bo tęskni. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzyć komuś śmierci to już rzeczywiście upadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt. Jeszcze większy jest, gdy ktoś działa tak, aby kogoś pozbawić zdrowia, życia i godności. Więc zamknijcie ten temat z wszystkich stron. Koniec. Ot tak - odpuście bo zniszczcie sobie ludzie zdrowie, może i życie. A nam tu pracującym wstyd przynosicie. Po prostu dosyć już tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamykamy temat. Jak ktoś się odezwie pierwszy to będzie jasne kto ma złe intencje. Zostawmy to forum sprzedawcom. Jeśli ktoś ma jakieś problemy w firmie to oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jedna drobna uwaga - byłam na wielu szkoleniach z Alekiem jak pracował za pierwszym razem. Nigdy nie zachowywał się wobec nikogo ani arogancko a już na pewno nie dobierał się do żadnej z nas. Proszę nie wciskać kitów bo to aż boli jak się takie brednie czyta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co ta uwaga? Przecież każdy inteligentny wie, że oni tu się wzajemnie gównem obrzucają. Po obu stronach. Chodzi o to, żeby to skończyć. Ludzie dość już, pokażcie odrobinę klasy i honoru. KONIEC TEMATU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyło się i dobrze. Dajcie napiszemy jakieś bzdety, żeby przejść na następną stronę i o tym zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnieć się nie da. Na następną stronę mogę przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejść mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawesolo
Jak myslicie kiedy bedzie przebudowa?a wyniki najlepszy sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę naruszać kruchego zawieszenia broni, ale dla nas jest ważne, żebyście się już od następnej strony nie udzielali na tym forum. Nie w tym temacie. Prosimy. Piszę to w imieniu wielu osób z tzw. prowincji. Poważnie i grzecznie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawesoło :) to nie było do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebudowa? Kiedy będzie? A jakie to ma znaczenie? Pytanie co znowu wymyślą:) i jakie sprostowanie do sprostowania przyślą:):) i ile razy trzeba będzie tę przebudowę robić. Może jakieś zakłady zrobimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co, ja nie bardzo rozumiem, bo wypowiadalam sie kilka razy w temcie ktory chcecie zamknac i tez jestem z prowincji, to jakas nowa teoria spiskowa ze tu tylko warszawka pisze? A za zyczenia smierci dalabym po pysku nawet jak to OKS napisal, normalnie bym natrzaskala za cos takiego koniec i kropka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę cię urazić, ani popierać wątpliwych życzeń. Ale lepiej już pogadajmy o przebudowie. Przecież nikt nie wie kto tu pisze. Może ktoś napuszcza tych ludzi na siebie. Nieważne. A już na początku pisał, że ktoś to podkręca. Nie wchodź w to jak nie wiesz, o co chodzi. Wpisy w tym temacie nie pomogą nikomu. Przebudowa natomiast da nam wszystkim szczęście. Zgadzacie sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Szczęście da ci kurczak w gronie przyjaciół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co na deser?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeraziłam się tymi oskarżeniami o molestowanie seksualne i mobbing, ktoś kto te kłamstwa wymyśla a później rozsiewa musi mieć w głowie szambo zamiast rozumu. Wszystko rozumiem, nieudany romans, kłótnie itd. ale żeby coś takiego wymyślać??? Mam nadzieję że nikt nie uwierzy w te kłamstwa a na końcu jeszcze z tą trumną - co za podłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wszystko jasne. To jogojogurt nakręca tę dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie już lato w systemie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×