Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
P****ało was?????!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze isc spac bo chyba nie widze dobrze albo okazuje sie ze faceci w tej firmie maja wiecej oleju w gowie i klasy niz kobiety, jutro jak sie przebudze to sprawdze bo mi sie to mozliwe ze sni albo cos cholerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szacun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest jakiś żart? Alek! Ile dostales kasy za ten wpis co? a moze jakis szantazyk byl co? w przypadki nie wierze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieża pisze się przez z z kropkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierze - od wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Tereska!!!!!!!!!! xDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat się już skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopcy?! A gdzie obiecany zjazd w bikini na nartach? Chyba że już się odbył , a ja nie zostałam poinformowana. Dobrze.To Ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę następnym razem o informację. Jeszcze sezon się nie skończył a zima taka piękna w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest forum o pracy czy towarzyskie? Rąbnięci jesteście nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Tadek!!!Żyjesz?..Piszę dzwonię a ty nic Dobra. To ja idę teraz do piwnicy Posprzątam i może znajdę przy okazji jakieś narty do zjeżdżania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca pracą a życie przecież tak krótkie....miłego towarzystwa nigdy dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra już nie przeszkadzam.Faktycznie praca jest ważnym tematem na tym forum ....Tadek jak się zdecydujesz to propozycja aktualna tylko wcześniej musisz dać znać bo terminy są odległe i trzeba szybko rezerwować. No to owocnej pracy dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurcze .Ale cegła.No to chyba pomyliłam forum Tadek prosiłeś o kontakt odezwij się na emaila.Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerokok
Ja jak czytałem to forum deichmanna gowork.pl/opinie_czytaj,23247 to powiem tylko jedno - szok i niedowierzanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry! Chodziło mi o Wojtka. Ma się tych przyjaciół tyle że nie sposób spamiętać wszystkich. To wielka sztuka umieć żyć Znajdować dobro, omijać zło. Pragnąć miłości i bez niej być Doceniać przyjaźń, nie zejść na dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może czasem los z nas sobie drwi? A może po prostu już tak ma być? Życie jest walką ... Więc trzeba walczyć, z przeciwnościami losu Chronić nie raz swe serce -od bolesnych ciosów Mieć serce otwarte dla wszystkich Lecz ufać niewielu... Wiedzieć komu powiedzieć "Mój przyjacielu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tereska po prostu pozdrawia Was żartobliwie.Co znowu nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra.Nie odzywam już się.Chcę dobrze a wychodzi odwrotnie. Nikogo nie chciałam urazić wręcz przeciwnie. Racja to forum o pracy.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lirycznie też się zrobiło w pozytywnym znaczeniu.Żeby mnie Ktoś źle nie zrozumiał.Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rąsia rąsie myje a d*** jak zawsze została do dawania .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie w tym wszystkim najbardziej szkoda Moniki, bo to ona padla ofiara wewnetrznych rozgrywek towarzyskich, ciekawe ze dwie paniusie nie maja sobie jak zwykle nic do zarzucenia i zawsze widza wine u wszystkich a same sa niewinne musicie nie miec sumienia albo byc tak zadufane w sobie ze uwazacie sie za idealne a wszystkich innych za idiotow. Kazdego przestrzegam przed przyjaznieniem sie z oks i rks, te swinie ratujac swoj tylek pograza nawet najblizsze osoby zeby tylko siebie ratowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy można uprzejmie przeprosić za całe zło tego świata. Przepraszam, przepraszam ,przepraszam. Obiecujemy poprawę każdy już z osobna. I poprosić o spokój i zgodę na zgodę. Ona nie uważa się w żadnym razie za żaden ideał i ma też sobie wiele do zarzucenia.Tak w ogóle to nie ma ludzi idealnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety monika padla ofiarom wstrentnej manipulacji ktora zakonczyla sie dla niej bardzo zle, kazdego przestrzegam zeby nie przyjaznic sie z nikim w pracy zwlaszcza z OKS bo pierwsza wpadka OKS skonczy sie tym ze na ciebie zrzuci wine i odpowiedzialnosc zeby chronic swoje cztery litery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich monik jest więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×