Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
W pełni się zgadzam z opinią resistensa! Jestem kierownikiem/czką (tu lepiej nie podawać żadnych swoich namiarów, jakiś terror........) i wiem jak ciężko pracują moi pracownicy i zawsze a to zawsze ich wspieram, jesteśmy jak jedna wielka rodzina i to nas razem trzyma w wielkiej sympati ale i w zaangażowaniu w pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzac sie mozna no i co z tego jak zawsze jest to samo, tyrasz i nic z tego nie masz a jak sie odezwiesz to wylatujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o wypowiedź ze zwolnieniem to była wypowiedź moja, osoby całkowicie innej, z innego regionu i okręgu i raczej już w tej firmie nie pracuję. Żyje mi się o wiele lepiej i każdemu to polecam. Jeśli czujesz się źle, znajdź nową prac i odejdź z tej a efekt samemu się zobaczy. Jestem we firmie gdzie się mnie docenia, szanuje. A czemu tu zaglądam bo szkoda mi tych wszystkich osób, które poznałem przez kilka lat w tej firmie. A propo plotek na temat Aleka i innych osób. Gdyby była Wam mówiona prawda a nie kłamstwa to by żadna osoba wypowiadająca się tutaj nie pisała w taki sposób a tematu napewno nie byłoby w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało kto wierzy w plotki, może jest kilka osób które łykają je jak karp ale większość tylko słucha, przytakuje a swoje i tak wie a słucha i przytakuje trochę dla świętego spokoju a trochę ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykład idzie z góry. Deichmannowska kadra managerska to totalna porazka. Co panie rks soba reprezentuja poza wygladem ? Nic, zero,dno i 5 metrow mułu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady, nie mozna oceniac kogos przez jego wyglad to jakas paranoja, ale to prawda ze sprzedawcy w deichmanie sa bardzo dobrymi pracowitymi pracownikami tak jak kierownicy, ale na ta opisana przez kolege kulture pracy nie ma zadnego sposobu bo raczka raczke myje i jak sie poskarzysz RKSowi na OKS to mozesz tylko miec gorzej a nigdy lepiej dlatego wszyscy cicho siedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglądem? ??no nie przesadzajmy,chyba ze ktoś ma na mysli styl ubierania się, bo uroda to one nie grzesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma uroda i ubiór do intelektu,problem w tym że nasza kadra menagerska ma problem z efektywnym zarządzaniem,planowaniem i brakiem pomysłu jak przyciągnąć spowrotem klientów,za to nasza konkurencja uczy się na naszych błędach i robi to z coraz lepszym skutkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubiór i wygląd nie ma nic do rzeczy, powinny się liczyc kompetencje a często się one nie liczą i liczy się lojalność wobec OKS albo RKS to jest akurat prawda, lizusostwo jest nagradzane tak jak donosicielstwo. Bycie donosicielem i kablowanie na kolezanki i kolegow z pracy to tylko moze ktos bez wstydu i honoru robic, normalny czlowiek donosicielstwem sie brzydzi, ale za chwile jakis donosiciel - kapus sie rzuci ze on tylko dla dobra firmy kabluje, dno i pol metra mulu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok w rok jest to samo, kto ma długi weekend? Wszyscy OKSi i prawie wszyscy kierownicy! a zwykły pracownik ma tyrać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje a...o nie ma co powtarzac czegos co sie uslyszy a do końca nie jest sie pewnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś jest na rzeczy oks rks a kierownicy bo zostaja nimi czesto osoby ktore nie sa najlepszymi pracownikami niektorzy szybko awansuja a niektorym wytyka sie tak bzdurne bledy ze nie wiadomo czy smiac sie czy plakac .....nie dziwie sie ze niestety czesc dobrych pracownikow odchodzi chociaz o tym nie jest glosno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Resistenz, kierownikiem byłeś może odpowiedz mi na takie pytania 1: jeśli kierownik mnie upokarza komu mam to zgłosić i jaka mam gwarancję że mnie nie zwolnią 2: jaka mam szanse w sądzie jak podam kierowbiczke o mobing? Mam kilka nagrań jak na mnie nadjeżdża i świadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś pracownikiem , to powinnaś wiedzieć co z tym zrobić, gdyż każdy pracownik zapoznany został z procedurą antymobbingową, co potwierdził podpisem. Przypominasz sobie, czy myślenie przerasta Twoje możliwości? Na forum bzdury wypisywać łatwo, a zmierzyć się z problemem w rzeczywistości już mega trudność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o czym ty gadasz?! ta procedura komu ma pomóc? jak napiszę że mnie RKS gnębi to co mu zrobią, to co w pozostałych przypadkach? na kawusie pójdą obgadają problem a ja będę miała przekichane jeszcze bardziej? żałosne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, takie głupoty wypisujesz że aż chce się napisać " nic dziwnego że cię gnębi" ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nic dziwnego że cię gnębi" - cała prawda o procedurze i jej stosowaniu jak powiesz coś co się komuś nie spodoba to od razu "nic dziwnego że cię gnębi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tych procedur,Alek sie odgrazal pozwem i na grozbach skonczyl,mobingu nie udowodnil i nie udowodni,to nie takie proste jest wszystko jak by sie wam wydawalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobie, która zadała mi pytanie, co robić w sytuacji, w jakiej się znalazła napiszę krótko - zwolnij się z pracy. Czym prędzej to zrobisz, tym lepiej dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukują dekoratorów,chyba się zgłoszę bo dodatkowa kasa się przyda do tej marnej pensyjki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mi odpowiedz zwolnic sie z pracy a jak ktos chce dalej pracowac a ma taka sytuacje to co ma zrobic? zwolnic sie i na bezrobociu siedziec i bali zbijac za takie odpowiedzi to ja dziekuje a procedure znam tylko strach jest bo jak oks to kolezanka kierowniczki to nic zlego zrobic jej nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pier....e ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Strasznie to smutne, że firma która tak dba o swoich klientów, tak bardzo nie dba o swoich pracowników i to tych którzy odwalaja najgorszą robote (mam oczywiście na myśli sprzedawców). Ktos tu kiedyś napisał, że gdyby przeczytały te posty osoby z góry, to może coś by się zmieniło, ale przecież czytają!! Najlepiej to widać jak przeczyta się całość, co jakis czas pojawia sie dobrze opłacona osoba żeby odrobinke wyrównać opinie. Pracuje w deichmannie już pare lat, jest ciężko, ale do ogarnięcia, jak wszędzie bywają lepsze i gorsze dni. Jednak traktowanie nas w nieludzki, poniżający sposób zaczyna być nie do wytrzymania. I znowu główną role odgrywa kieronik. Trafiłam na fajną ekipe, każda z nas wie co do niej nalezy i robi to! Nie chcemy być na każdym kroku chwalone, głaskane po główce, bo robimy to co do mas należy, chcemy tylko jednego TRAKTOWANIA NAS JAK LUDZI!! 1/4 etatu to broń naszego kierownika! Krzywo się spojrzysz, nie przytakniesz z odpowiednim usmiechem,( nie mówiac już o zwolnieniu lekarskim) to przy następnym grafiku jest odwet. Praca była by przyjemna gdyby nie wieczny szantaż, a przedewszyskim obłuda ze strony naszego przełożonego!!!! Jednym słowem jak się nie trafi na normalnego kierownika, to lepij pryskać jak najszybciej, bo zatruje ci życie, szkoda czsu i nerwów!!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzysk , manipulacja , ciągłe kontrolowanie , ewtl. motywacja ...przez zastrasznie ! Smutne ale prawdziwe..... Myślę że ważne jest to ze większość z nas ma już tego świadomość !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo szantażu, że będą dochodzić kto napisał jakiś post, ludzie dalej tu piszą. Trochę pod strachem, ale nie wszyscy dali się zastraszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W biedronkach mają nawet 13 pensje zwana premia, przychodzi jedna taka pani i mówi ze gdyby nie ta pensja nie miałaby za co dzieci ubrac , czemu u nas nie ma takiego zastrzyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to siup do Biedronki ... po trzynastkę. Albo lepiej do KGHM po czternastkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W deichmannie kierownicy też mają tzw 13 pensje, w grudniu jak sprzedawca dostaje trzy stówy na kartę to kierownik dostaje dodatkowo do pensji kilka tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×