Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Tarasow jeszcze wtedy nie bylo :) baaaa arkadii nie bylo. Takie byly czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prehistoria nie ma do czego wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek nie zapomina. Prehistoria jest dla zapominalskich :) czas nie goi ran itp itd... :) zatoczyliśmy koło, wszystko wróciło jak bumerang. Odkąd pamiętam nikt nie zdecydował sie na takie kroki z tyloma ludźmi mu chcących pomóc. Wszyscy wyciągają wszystko co mają. Wszystkie ręce na pokład. Pisma, nagrania, maile. Pamiętliwość osób skrzywdzonych nie ma granic. To fakt, w części sa to osoby zwolnione...ale w większości to osoby pracujące. Dokopiemy sie naszego dolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno. Za to co mi zrobilas nienawidzę cię SOBOTO. Wole niedziele. Styrała mnie sobota na maxa. Padam na pysk a w poniedzialek do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem kim jesteś, nie pamiętam tak odległych czasów jak ty ale z jednym się zgodzę, Alleekkkooo przyciągnął blogiem wiele osób i to się potwierdza, nasza firma nie pamięta aż takiego Armagedonu i mobilizacji pracowników na rzecz wyeliminowania patolki, ja już nie pracuje na własne życzenie i niech sobie Artur przypomina kto mu wręczył wypowiedzenie ale pracują inni z którymi mam kontakt i każdy cieszy się z bloga kibicujac mu, pewnego dnia staniemy razem na sali sądowej i odpowiemy co nas spotkało, kwestia czasu. Okazuje się że nie zapominamy lat upokorzeń tak jakby tego chcieli niektórzy. Nadszedł czas na mówienie prawdy a tego władze boją się najbardziej, a Jarkowi mam do przekazania tylko jedno: zawiodłes mnie i dziesiątki innych osób, Wielki zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to nastąpi tuz tuz. Obserwuj proszę kafe. Jesli jeszcze nie mamy z toba kontaktu to będziemy Cie potrzebować. Chyba wiem kim jesteś. Znam Cie. Ty mnie tez. Obiecuje. Jest nas wielu ale każde gatki sie przydadzą. W końcu wyszlas z pierwszej ręki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała firma żyje blogiem to nienormalne....... i może to i prawda co tam jest napisane ale uspokójcie się, tak było jest i będzie trzeba się z tm pogodzić i pracować dalej uważając żeby się komuś nie narazic bo to klucz sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam duży problem z kierowniczką i zastanawiam się czy nie napisać do komisji anty mobingowej sądzicie że coś to da i mnie wyrzuca mnie za to puźniej z pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz, jak kiero ma plecy u RKS to nic mu czy jej nie zrobia a ciebie tak zaszczuja ze sama sie zwolnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś sporo pisałam a teraz to strach bo jak wiesc gminna niesie jakas przewrazliwiona na swoim punkcie kazdemu grozi sadami i lepiej sie nie wychylac, za to moge sobie poczytac na blogu hehee ciekawe czy jemu tez grozi sadami i policja hehe a na koniec dodam ze jak sie zwolnie bo planuje to wam dopiero opisze co sie u nas dzieje blog to przy tym maly pikus, pozdrawiam BIALYSTOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już 12 pracowników ma sprawy w sądzie za pisanie na forum, więc nie radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahhahahahaahahahahaaahha udowodnij chociaż jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikomu nie zalozycie żadnej sprawy bo trzeba mieć dowody. A wy niestety nie macie nic. O ustalenie adresu IP może wnioskować jedynie policja i prokurator. Jesli jesteście w posiadaniu jakiegoś adresu to zrobiliście to nielegalnie. Bo żadna policja ani prokurator nie zajmie soe dyrdymalami na forach internetowych. Nikt wam nie grozi a jedynie opisuje wasze zachowanie w trakcie wykonywania obowiązków służbowych. Wiec możecie wszystkim skoczyć. Nie ma i nie bylo żadnej wygranej ani przegranej sprawy. Żadne 12 osób.... Stek bzdur służących zastraszaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podzielam wpis wyżej, te brednie o sprawach sądowych rozsiewa ktoś kto chce zmyć z siebie odpowiedzialność i to ma być przykrywka chyba tylko dla prezesa i nieudolna obrona własnych przewinień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, centrala ma nas w pompie. Musi dość do jakiejś tragedii żeby wreszcie się ktoś naszym losem zainteresował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Honor, czy niektorzy wiedzą co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzegam nie kontaktujcie sie z blogerem ponieważ możecie stracić przez to prace, on tam ujawnia tajemnice firmowe i nie piszcie w ogóle na forum ponieważ firma dowie się kto i co pisał a wtedy zostaniecie zwolnieni. To nie jest zastraszanie ja was prosze żebyście tego nie robili dla własnego dobra, nie dajcie się namówić na żadne świadkowanie on sprawę w sądzie przegra a wy będziecie musieli się zmierzyć z rzeczywistością i z przełożonymi, to nie jest warte lepiej spokojnie dalej pracować i się nie wtrącać. Pozdrawiam myślących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest chyba brak myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli ktos pluje w twarz a ci pokrzywdzeni maja mowic ze pada deszcz, to o takie myslenie chodzi !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos tu zaczyna robic już pod siebie :D. Namawiam do kontaktu z blogerem. Pracy jest dużo, nikt już nie zatrudnia na śmieciówki bo zwyczajnie zostały zakazane takie umowy, inne firmy zatrudniają na caly etat. Jezeli nie chcesz zmieniać pracy faktycznie siedz cicho ale nie dlatego ze sprawa cie czeka ale dlatego ze szef Cie zniszczy :D bedzie mobbingowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha! ha! ha! ale sie przestraszyłam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.40. Zapisać trzeba ten post. Do przekazania w sądzie w jaki sposób próbuje sie zastraszyć pracowników, ze grozi im sie utrata pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie ostrzeżenia dają w sklepach kierownicy a im pewnie oksi. Strachy na lachy nie dajmy się zastraszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze cos , wielu pracownikow ma nadzieje na poprawe a jakos nie widac zeby ktos mial tych dwoch pan bronic ale sie nie ma co dziwic tu nie ma co bronic na razie to chyba tylko wladze je chronia, ktos tu pisal czy tam pytal co trzeba wiedziec zeby byc nietykalnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zastraszanie pracowników tez jest paragraf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie zastraszanie??? Jak ktoś się boi to z pierdnięcia burzę z piorunami zrobi!! Nie dramatyzujcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam pomysłodawce likwidowania drugiej kasy. Już niewiem czasami czy śmiać się czy płakać z tych pomysłów Niech sie spodziwaja w centrali duzo skarg od klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ewidentnie napisano- jak będziesz pisala na kafe to pracodawca cie zwolni. Juz Monika poleciała za pisanie na kafe choc słowa podobno tu nie wpisala to co ja mam powiedziec. Ja tylko podejrzewano bo w sadzie dopiero wyjdzie ze nie pisala. A to chyba jakiś Oks ja oskarżał a wyszlo ze to ktos nagrywal jej rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten OKS oskarżała nie tylko ja i ponoć na każdego miała dowody xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież K.... mówił że nagrali ją w jej sklepie to niech się w końcu zdecyduje kto gdzie i dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×