Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość na wesolo
o wigiliach pisali ale o talonach cisza, formularze kazali wypelniac a kasy ani widu ani slychu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medicus 5,5
przecież co roku są. Po to pisaliśmy te oświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka800
przy takim brzydkim prezesie , beznadziejnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wesolo
nie rozumiem co ma do tego prezes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medicus 5,5
uroda nieistotna, ważniejsze są zwoje pod kopułą , a z nimi coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deichmanKA
Firma coraz bardziej oszczędza. Może dadzą tylko będą różne kwoty, zależne w tym roku od zarobków. Z tego co wiem to niektórzy zatajali pracujące osoby. tylko kurcze nasze zarobki przecież znają, a tez ciekawa jestem czy mogą sprawdzić gdzieś ile reszta rodziny zarabia. Tylko jakby tak mieli sprawdzać te parę tysięcy naszych małżonków,konkubentów czy kto tam jeszcze jest z nami ;-) to trochę by im to zajęło.;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzanie zarobkow reszty rodziny nie jest zgodne z prawem, a nawet nie wiem czy to jest mozliwe. Nasze zarobki maja natomiast my nie staralismy sie o zadna zapomoge zeby mieli prawo sprawdzac malzonkow, konkubentow itd. Wogole dla mnie caly ten papierek byl w formie ankiety zeby dowiedziec sie kto ma trudniejsza sytuacje rodzinna, a tego nam nie udowodnia, czy pisalismy prawde czy nie. U mnie dziewczyna w pracy jest rozwodka napisala ze jest samotna matka wychowujaca dziecko ale nie ujela ze jej konkubent z nia mieszka i jest wlascicielem 2 firm :) wiec jakos lipnie ta procedure sobie wymyslili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Medicus 5,5 o jakich zwojach piszesz? tam pod kopułą nie ma już żadnych zwojów tylko pusta czarna otchłań... A ktoś pamięta prezesa Strokę??? To chyba były najlepsze czasy w firmie...ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wesolo
wiecie co z tymi koszulkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o koszulkach cisza... Ja dzisiaj taka podminowana przyszlam z pracy! Ja pierd.... w jakim kastingu onni tych kierownikow wybieraja !!! Moja przynajmniej nie ma kszty kultury do pracownika przy kupujacym! Niech ja zczysci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medicus 5,5
czasy Stroki juz niestety nie wrócą. Teraz nastały czasy J.Ob. , czyli job- praca , praca, praca i dopiero rodzina. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo...i wyszło na to, że od tego roku dostajemy na święta zapomogi od firmy, bo do tej pory były to raczej prezenty świąteczne...szkoda tylko tych co prawdę w ankiecie napisali (o dochodzie) i tych co ankiety nie wypełnili, bo mają teraz trochę "w plecy"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wesolo
no niestety zamotanamama wspolczuc ci tylko kierownika skoro nie ma szacunku przy klientach ja za to mam "super" dziewczyny w sklepie, zjadlyby cie tylko ploty i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liotia
Wiecie co kochani, od początku czytam Was. Chcę Wam tylko powiedzieć , że ja mam ZAJEBISTA kierowniczkę. wiadomo, że opierdzieli nas za cos co nie zrobiło sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczona 2
Zamotanamama - Twoja kierowniczka nie jest jedyną, której brak kultury i szacunku wobec pracowników. Najgorsze jest to jak do tych braków dochodzi jeszcze niesprawiedliwe traktowanie, ogromne umiejętności w kłamaniu, mściwość, nieuczciwość....itp obrzydliwe cechy, które posiada wszystkie naraz jedna p.kierownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle, to powiedzcie mi proszę z Waszego doświadczenia, po jakim czasie od zakończenia rekrutacji centrala rozpoczyna proces zapraszania kandydatów na ewentualną rozmowę o pracę na kierownika (asystenta)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym miejscu chciałam podziękować załodze sklepu 0136. Wspaniałe kobiety, z którymi pracowało mi się z przyjemnością. To był dla mnie zaszczyt, że mogłam z Wami pracować i uczyć się od Was. Dzięki Wam praca była radością, której będzie mi brakowało. Dziewczyny życzę Wam powodzenia, wielu sukcesów, szczęścia!!! Oby dostawy były małe, obroty ogromne, a godzin pracy przybywało!!! Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wesolo
Asikk 77 a o jaki sklep ci chodzi? i kiedy aplikowalas na oferte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W połowie listopada zakończyli zbierać cv. Szukają do nowo otwieranego CH. Na stronie napisane jest, że proces trwa od 1-2 mcy, jednak może wiecie jak to jest w praktyce ? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wesolo
to juz powinny byc rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też właśnie tak myślę :( a telefon milczy :( a z przyjemnością udałałabym się na rozmowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona przelewem
Dostał ktoś dzisiaj już wypłatę?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czary mary hokus pokus
Podobno wyplata jest. Ale zabójcza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d-1980
Wypłatę już mam i na kwotę nie narzekam:) Wiadomo mogło być więcej ale i tak nie jest żle czytając posty o innych firmach na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wesolo
oj zabojcza...wiecie moze kiedy mamy dostac te karty na swieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZERO prowizji !! straszna marnota, a karty to koło 15-go jak zwykle chwilę przed świętami. Ale nie cieszcie się zbytnio bo za grudzień wypłata jeszcze będzie miała odcięty podatek za ten prezencik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deichmanKA
w zeszłym roku później były , chyba przed 20 dopiero. :-/ ab009606 obetną ,tyle dobrego ze w styczniu dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×