Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość nienudzacasie
a co? w warszawie jakas masakra byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawiaki
Żadnej masakry nie było, prezes był prawie we wszystkich sklepach i mu się podobało, bo w Warszawie wszystkie sklepy ładne a nie tak jak na jakimś ślunsku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niccoletta
naucz sie pisać biedaku z warszawki . na sląsku jest zawsze najlepiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły asystent
a pensje znow usiasc i plakac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wesolo
nic nikt nie pisze, kazdy zapracowany bo czas na przebudowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa2222
przebudowa znowu na wczoraj, co sądzicie o tej rewolucji??mi to się najbardziej podoba pomysł skóry kolo midcuta i reszty sportu:)porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienudzacasie
no co tam dziewczynki?piszcie co slychac?widze że "warszawka" ze "śląskiem "się pokłóciłi.no i po co? mamy się wspierać a tu zrobiło się nie przyjemnie. prezes widziany w okręgu A. F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czary mary hokus pokus
Faktycznie ta skóra obok sportu gdzie nowości tyle, że trzeba uważnie poszukać wygląda ciekawie :-) może o to chodziło żeby zaszokować klienta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damski - usiasc i plakac, 6 razy przeciagalysmy caly sklep! Nie ma to jak kierownik sobie zaplanuje przebudowe :/! Meski- light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może zamiast tyle przeciągać,warto pokazać własne doświadczenie i samemu policzyć metry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienudzacasie
ja ostatnio tez kierownika nie posluchalam no i prawie zesmy sie poklocily,ale zrobilam po swojemu-no i na szczescie mi wyszlo. ale to bylo ryzyko, bo jakby cos nie tak to przez trzy miechy by wypominala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowalam ale ona probuje sie pokazac ze to ona rzadzi, zrobilam pol sklepu sama to siedziala na telefonie i kazala nam przeciagac w ta i w tamta, zadne argumenty do niej nie trafialy, przez pol dnia sie denerwowalam, a pozniej stwierdzilam ze to ona jest kierownikiem ja tu tylko sprzatam, ja tam lubie cos robic czas chociaz szybciej plynie a ze przebudowa bedzie trwala pol lutego to nie moja wina tylko ona dostanie po uszach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienudzacasie
żle mówisz ze jesteś tylko od sprzątania.wyobraż sobie ze jakbys walnęła kierownikowi wypowiedzenie na stół to to on by w gacie narobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuula
Hej, zastanawiam się nad podjęciem pracy w sklepie obuwniczym. Widzę, że tu jest wątek o Deichmannie, dlatego chciałam was zapytać czy to, co piszę w tych poradnikach to prawda, czy może jednak warto patrzeć na to przez palce. Chodzi mi o te artykuły: Tutaj masz jakieś ciekawe materiały dotyczące rekrutacji dla Sprzedawcy w sklepie obuwniczy: http://www.rozmowa.kwalifikacyjna.pl/sprzedawca-w-sklepie-obuwniczym.html http://www.innecv.pl/list-motywacyjny/podanie-o-prace-w-sklepie-obuwniczym-sprzedawca.html http://www.przykladowecv.pl/wzor-cv/sprzedawca-w-sklepie-obuwniczym.html http://www.curriculum.pl/sprzedawca-w-sklepie-obuwniczym.html http://www.listmotywacyjny.net/sklep-obuwniczy-podanie-o-prace,349.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyczne artykuły dla poszukujących pracy> Jak szukałam pracy to naczytałam się takich artykułów na pęczki_wszystkie takie same a i i tak nie mające pokrycia w realu!!! Pamiętam jak szłam na rozmowę Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze moze by w gacie narobila, ale sie docenia czlowieka jak go sie straci, mam nadzieje ze taka sytuacja w krotce nastapi wiec niech sama zapier... najlepiej jest wymagac i rzadzic ale zachowac sie jak czlowiek to juz za ciezkie, do swoich bledow sie nie przyznaje a czlowieka potrafi zmieszac z blotem nawet jesli jest bez winy. Tym ktorzy maja kierownika CZLOWIEKA zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GFGGHMGMMGM
Na rozmowe mozna pojsc do kierownika osobiscie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co niektóre (bez obrazy tych bystrzejszych) jesteście naiwne! jeszcze się taki nie narodził który byłby nie zastąpiony!!! "Tutek" spadł z nieba i się Państwo nie zawaliło a TY myślisz że jak się zwolnisz to firma padnie??? Żart tygodnia> narobiłby czy nie_też mi dyskusja> Pewnie że NIE. A z tego waszego zwolnienia to najwięcej mają nasze koleżanki-(ja też)- które zostają bo zanim się kogoś zatrudni to mamy przynajmniej więcej godzin))) No i nam w przeciwieństwie do innych chce się robić-. Żeby nie było ,że tylko chwalę-jest ciężko ale to chyba normalne w robocie,minęły czas.... czy się stoi czy się leży.....Wiedziałam na co się piszę no a przecież jak już będzie mi tak bardzo ciężko to zawsze możesz odejść-jak człowiek-no chyba że kierownik Ci paszport zabrał:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mi wiadomo, to kierowniczki zbierają CV i wybierają odpowiednie kandydatki na rozmowy. Po rozmowach wybiera tę naj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula2566
Witam. Mam pytanie dotyczące pracy w sklepie mieszczącym sie w Piasecznie-jakie tam są warunki itd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie w kazdym sklepie jest jak u Ciebie, u mnie by to jednak byla strata gdybym odeszla i postawila kierownika przed faktem dokonanym, ale to nie jest dyskusja na forum. Nikt nie napisal ze sie nie chce nam pracowac. To czym Twoja wypowiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gargamel555
kasiula osobiscie tam nie pracowalem ale wiem kto jest tam kierowniczką więc powinno być dobrze co do ilosci godzin w tamtym sklepie to Ci nie powiem bo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula2566
dzięki za odpowiedz :) mam nadzieje ze będzie ok i nie ucieknę po miesiącu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaŁomża
Hej, nie polecam była dwa dni temu na rozmowei, nie dadza innej umowy niz na 1/4 etatu nawet po 5 latach, chyba że awansuje sie na zastepce kierownika itd. no i praca 7 dni w tygodniu i weekendy, a nie tak jak w umowie 1/4 etatu, zarobek 600-700 zl zalezny od godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaleka
czy macie awantury z powodu odrzuconej reklamacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gargamel555
zawsze i wszędzie tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wesolo
no niestety teraz sie zacznie z tymi reklamacjami ale damy dare :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienudzacasie
klijeci najbardziej nie trawia tego jak but po pol roku moze byc zuzyty.a u nas kierownik przewaznie tokiego argumentu uzywa.no i wez tu sie tlumacz.jeszcze jak ktos kulturalny to spokojnie,a jak przyjdzie wiesniak co sie w domu na babe wydziera,to mysli ze tu tez moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×