Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Na umowie nie mam nic napisanego na ten temat ale sprawdziłam już w kodeksie pracy dotyczy mnie dwu tygodniowe wypowiedzenie... Niestety mój kierownik nie chce mi zmienić grafiku zebym przychodziła 15 minut później... Kiedy zatrudniałam się nie wiedziałam, ze aż taki problem będzie z pogodzeniem studiów z pracą ponieważ od tego roku zaczynam magisterke na zupełnie innej uczelni niz dotychczas i szczerze powiedziawszy to praca w daichmannie nie jest moim szczytem marzeń by przez nią zawalić studia... Po miesiącu wszyscy oczekują ode mnie, że będę pracować jak pozostali ( którzy mają staż po 8 lat i więcej) a tak naprawdę NIKT mnie tam nie nauczył co jak powinno działać i wyglądać. Od razu stawiają swoje chore wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umowę masz na 7 miesięcy więc okres wypowiedzenia wynosi 1 miesiąc. Możesz się zwolnić za porozumieniem stron. Po co w ogóle zawracałaś komuś głowę swoją osobą? Pracę mógł dostać ktoś, kto nie będzie miał jedynie postawy roszczeniowej, a da coś od siebie. Skoro po miesiącu niczego się nie nauczyłaś, to może rzeczywiście lepiej dla firmy jak odejdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu pracodawca nie pójdzie tej dziewczynie na rękę ? Jest to tylko 1/4 etatu. !! Nie ma w firmie sztywnego grafiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd mogłam wiedzieć w sierpniu jaki będe miała plan zajęć? On przyjmując kogs kto studiuje dziennie pwinien wziąć t pod uwagę, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Denerwują mnie wpisy typu ,, po co zawracałaś głowę swoją osobą,, ,, czy powiedziałaś , że będziesz w pełni dyspozycyjna,, Dziewczyna zatrudniła się na 1/4 etatu a nie na cały, na dodatek o ile wiem nie są to chyba stanowiska menadzerskie z pełną dyspozycyjością. Pracujemy w tej samej firmie, a czasem myślę, że część pracowników jest z kosmosu... Chodzi tylko o 15 minut i dobrą wolę kierownika. Studenci też gdzieś muszą pracować, sami nimi kiedyś byliśmy, teraz studiują nasze dzieci. Ja ciągle pracuję z ludzmi, którzy się uczą, którzy dorabiają w inny sposób i wiem ,że można się dogadać, zamienić, przyjść wcześniej, ot zwyczajna ludzka życzliwość. Najwięcej jednak zależy od kierownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje ze jest chociaz kilka osob ktorzy potrafia zrozumiec moja sytuacje. Nie zatrudnialam sie tam z mysla ze zwolnie sie po miesiacu ale niestety sytuacja mnie do tego zmusila. Okres wypowiedze ia jest jednak miesieczny nie 2 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do okresu wypowiedzenia to nie wiem, Szkoda, że kierownik tak Cię potraktował. Nie dosyć,że 1/4 etatu to jeszcze robic problem z grafikiem....Żenada. Szukaj czegoś innego. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam sie ze dostane straszny opierd... jak mu to dzisiaj powiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli pracujesz krócej niż 6 m-cy okres wypowiedzenia 2 tygodnie. Spróbuj jednak porozmawiać z kierownikiem. Wiem, że nie wszyscy, ale większość jest w porządku. U nas zdarzało się, że ktoś odchodził z dnia na dzień na mocy porozumienia stron jeśli znalazł coś sensownego. Dobry kierownik, który zna życie zrozumie i nie będzie utrudniał. A może jeśli z nim porozmawiasz zupełnie szczerze to może jeszcze się dogadacie. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dostaniesz op...dol, a sam nie poszedł ci na rękę to nie masz czego ani kogo żałować. Bo w pracy ludzie i atmosfera to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje:) trzymajcie kciuki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się. To od kierownika zależy atmosfera...A tak od siebie dla kadry kierowniczej- trzeba być po prostu człowiekiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownik nie był zadowolony z tego, że sie chcę zwolnić - nawet sam nie wyszedł z propozycją żeby zmienć grafik i pójść chociaż trochę na rękę. Muszę pracować do końca tego miesiąca bo nie ma możliwości zmiany grafiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz-nie rób z siebie takiej bidulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć:-) Z jakich regionów Polski jesteście? Pozdrawiam wszystkich pracowników :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TK-opis wyglądu sprzedawcy jaki przedstawił TK nie pasuje do żadnej dziewczyny z naszego sklepu. To są jakieś kpiny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z jakiego regionu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko co Wy z tymi regionami, jakieś przesłuchanie? owszem kpiny większość tajemniczych nie jest obiektywnych jak im ktoś małą rzecza podpadnie mogą napisać nieprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 08.10. g. 23.17 nawet nazwy firmy nie potrafisz poprawnie napisać!! Dobrze, że odchodzisz studentko za dychę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jakich powodów mogą nie przedłużyć umowy ? skąd mam wiedzieć ,że mi ją przedłużą ,proszę o rade,dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa 13.34 do kiedy masz umowę? może zamartwiasz się zbyt wcześnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszę zachować stoicki spokój ,co ma być to będzie kierownika nie zapytam bo się krępuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja pracowałam rok, i kierownik w jeden dzień po zmianie po rozliczeniu wziął mnie do tyłu i powiedzial ze to był mój ostatni dzień w pracy. Tak się traktuje ludzi w deichmannie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Norma i standard ..... Ciekawe czy po śmierci starego cos sie zmieni w tej jakże chrześcijańskiej firmie czy dalej haruj za bóg zapłać + ochłapy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mówią że ta firma trzyma pracownika ....rok czasu co podał ten kierownik przyczynę zwolnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu powyżej- napisz poprawnie, co chciałaś nam przekazać, bo ciężko się połapać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×