Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Matricia

Wiem, że pieniądze są najbardziej pożądanym prezentem, ale....

Polecane posty

oczywiście że nie zabronie..ale ja wolałabym sobie kupić coś do domku i tylko imprezować....dlatego coś im kupie..żeby w końcu mieli...ostatnio winko piłysmy w szklankach.....i wiem że potrzebuje np. tych lampek do wina bo czasem jest okazja sie napic...ale jej szkoda kupić.. z rozmowy wywnioskowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ih0h
ja tam mam mieszkanie do generalnego remontu i puste ściany, na wszystko ciułam jednak tym bardziej nie chciałabym rzeczy nie w swoim guście, które do niczego by mi nie pasowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tacy wlasnie sa najgorsi. Pytaja co chca mlodzi. Oni mowia ze kase ale gosc i tak wie lepiej i kupuje im czajnik. No to po c pytasz skoro i tak wiesz lepiej. A wogole tekst ze oni na stancji mieszkaja i napewno kase przejedza albo przechlaja...no zenada totalna. Moze daj im kase i powiedz im jeszcze na co maja wydac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska sukienka taka prawda..widze co sie u nich dzieje, dlatego tak pisze...nie z jakiegos skapstwa..z reszta slub cywiny dopiero w sierpniu wiec mam duzo czasu na zastanowienie sie... wiesz im nawet ciezko bylo odlozyc na obraczki bo wszystko przepala albo przechlaja..dlatego myslałam ze dobrym prezentem bedzie cos ..zeby cos mieli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×