Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Gość karola416
witam musze wam powiedziec ze dzisiejsza noc to koszmar nie wiem co sie dzilo ale okropnie bolal mnie moj brzuszek dostalam okropnego rozwolnienia i nic mi nie pomagalo ani ciepla kompiel bol szedl z krzyza bolalo mnie doslownie wszysko myslalam ze urodze moj Piotrus sie przestraszyl i zadwonil do mojej mamy ktora mieszka tez w longford, bo moze nie napisalam ale mam tu cala rodzinke:)ale do rzeczy juz mielismy jechac do szpitala malutka sie mie ruszala gdy zjawila sie mama i zaczela swoje obrzedy czyli masaz brzuszka po bokach i kazala mi robic rowerek po jakies godzinie wzielam cieply prysznic i usnelam jak dziecko mama wrocila do domku ale moj piotrus nie spal do rana bal sie isc do pracy :) spalam do 2 a potem pojechalam do gp i on nic nie stwierdzil w sumie czuje sie juz dobrze ale martwi mnie to powiedzial ze jak to sie jeszcze raz powtorzy to mam jechac do mullingar bo moze to sa objawy przedwczesnego porodu MOze to kto ma to wiedziec ja czy on. kobitki moze ktoras z was miala podobna sytuacje, martwie sie. A co do sprawy obywatelstw to faktycznie kiepsko, czy w irlandii nie obowiazuje prawo ziemi ??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny, nie wiem co sie dzieje, ale coraz bardziej tęsknię za Irlandią. W tamtym roku w listopadzie już tam wylądowaliśmy:) jakieś sentymenty mnie naszły czy co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola mam nadzieję że już się dobrze czujesz i wszystko będzie ok:) Magda naprawdę śliczna twoja maleńka:) ja się już mojej nie mogę doczekać:) Bebolku co tam u ciebie?? bo już chyba pierwszy termin wypadł z tego co widziałam na twoim opisie na gg !! Mnie dziś wyjątkowo okrutnie męczy zgaga, nawet tabletki nie pomagają:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola416
witam :)Aniu ja juz sie czuje lepiej odpoczywam caly dzien a na zgage a miewam okropna zjadam garsc migdlow i za chwilke mija calkiem wiec polecam .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!!! u mnie dziś pierwszy termin.. z któregoś usg.. zobaczymy ale narazie nic sie niezmienia prócz mego samopoczucia!!! mam już dośc wszytko mnie boli!!!!!!!!! ciekawe jak akcja sie potoczy.. wczoraj miała znów alarm.. skurce co niecałe 20 minut.. 6 ich było!!! regularne ale akcja sie uspokoiła. no cóż ja uciekam moze wyjde na spacer z męzem to mnie coś ruszy:D pozdrawiam. Aine masz jakieś nowe fotki twojego maleństwa??? buziaki dla wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebolku z tymi terminami to tak niestety jest, tylko mały procent dzieci rodzi się w terminach. Wiem , jak to jest, jak zbliża się już \" ta \" data-człowiek się nastawia, sprawdza co chwilę, czy mu wody odeszły :-D itp. Sama to przeżyłam, widziałam też dokładnie te same reakcje u innych kobiet, jak leżałam jakiś czas na patologii ciąży. Nerwy, zniecierpliwienie, zniechęcenie... No cóż, pociesz się, że to już naprawdę z górki i niedługo na bank urodzisz, nie ma innej opcji;) czekamy z niecierpliwością na wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze do dziewczyn , ktore pisały o zgadze- wiecie ja cierpiałam na to okropnie pod koniec ciąży i powiem Wam, że śmieszne to uczucie, jak chcwilę po porodzie ta dolegliwość mija jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, tak samo z dusznościami, uciskeim na pęcherz itp. Dosłownie jak ręką odjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jaki dziś ponury dzień:( Tęsknię za złotą polską jesienią i spacerem po parku o tej porze roku:) Karola kupiłam migdały mam nadzieję że pomogą:) dziękuję za radę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Karola mam pytanko znasz nazwe tej ulicy w Longford przy której są te sklepy dziecięce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale dzis pochmurno :( ja wlasnie korzystam z chwili wolnego, posprzatalam, poprasowalam i sie relaksuje :) z malego coraz wieksza gadula, dzis dostal juz czkawki 3 razy hihi :) jest dalej zafascynowany swoimi nozkami no i probuje juz sam chytac butelke :) smiechu jest z nim :) robilismy przmeblowanie w pokoju, robilismy wiecej miejsca dla filipka, jeszcze troche czasu jest ale jak wroce do pracy to nie bede miala do tego glowy, wyglada na prawde super :) no a co tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola416
witam pogoda depresyjna masakra a gdzie ta polska zlota jesien??:( Aniu bałaganiarski sklep najlepiej wyposazony w ciuszki spioszki kawtaniki sweterki to ten gdzie jest ogromny balagan na Dublin Road zaraz obok katedry kawalek dalej jest spiryt dla dzieci potem w tesco jest penys na głownej ulicy na przeciwka Arms hotelu jest dones story tam tez sa ciuszki i toycity za wiaduktem na Athlon road pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola serdecznie dziękuję za informację:) We wtorek po wizycie w klinice mam zamiar trochę poszperać w tych sklepach :) Właśnie skończyłam generalne porządki w domu, padam z nóg. Ale chciałam posprzątać zanim mąż z pracy wróci bo by mi nie pozwolił tyle zrobić. Ale żeby nie było nie szaleje za bardzo z porządkami. Tylko wiem że znów on by sprzątał a już mi go szkoda bo o 7 rano wrócił z pracy po 13 godzinach i znów na 15 musiał iść. A jest pracownikiem fizycznym więc nie mam serca patrzeć jak jeszcze w domu wszystko robi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!! U mnie straszne nudy:( Nic się nie dzieje. Więc tylko czytam wasze posty. Dziś się zapowiada ładny dzionek, więc odrazu humorek lepszy jest. Zaczynam kompletować potrzebne mi rzeczy dla maluszka. Przyznam się że już sporo mam. Ostatnio zamówiłam sobie prenumerate gazetki Mamo to ja, ta gazetka jest super, wszystko w niej jest co ja potrzebuje. Ciekawe czy będzie dochodzić bezproblemowo. Z przesyłkami nigdy nic niewiadomo. Ok. mykam do zajęć domowych, bo ileż można siedzieć i nic nie robić??? Buziaki dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane.. wczoraj znów miałąm alarm miałam skurczuki nieregularne i strasznie mnie brzucho bolał.. na dodatek miałam straszne nudności dziś sie czuje troszke lepiej.. oczywiście dalej w dwupaku... ok zameldowałam sie to uciekam bo idziemy do rodziców na obiadek a wieczorkiem bedzie swojskie wędzenie szyneczek i boczusiu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucie i Dzieci Gosia ...... 8 Czerwca 07 .... synos Filipek Zabcia ..... 7 Lipca 07 .... corcia Amelia Karola ...... 2 Sierpnia 07 ....corcia Kasienka Melka ....... 16 Wrzwesnia 07 ....corcia Molly Kitek ... .....22 Wrzesnia ...corcia Maja Aine ........ 24 Wrzesnia ....corcia Natalka Magda ......20 Października..corcia Lenka Oczekujace Bebolek ..39tydz ....2 Listopad ........??????? Aga84 ......32tydz .....27 Grudzien ....???????? Megi ......23tydz ....3 Marca .........Antos Aaagcia ..18tydz .....1 Kwietnia ........????? Agula ......18tydz .....2 Kwietnia ........???? Siobhane...13tydz.......17 Maj..............???? Ania_84........................................... Karola416........................................... Starajace sie Viola ..............Trzymamy kciuki Kathy .............Trzymamy kciuki nikaWirsku ....tylko rok ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki poprawilam tabelke ze wzgledu na siebie. Od pewnego czasu wiem, ze w moim brzuszku mieszka Antos. Tak sie ciesze!!! Caly czas tylko mysle o tym jak on wyglada. Mam nadzieje, ze bardziej bedzie podobny do mojego Meza niz do mnie. Pozdrawiam Was goraco i ide lezec!!!! Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Mamucie i Dzieci 🌼 Gosia ....... 8 Czerwca 07 .....synos Filipek Zabcia ..... 7 Lipca 07 ......... córcia Amelia Karola ...... 2 Sierpnia 07 .......córcia Kasienka Melka ...... 16 Wrzwesnia 07 ...córcia Molly Kitek .......22 Wrzesnia .........córcia Maja Aine ........ 24 Wrzesnia .........córcia Natalka Magda ......20 Października......córcia Lenka 🌼Oczekujace🌼 Bebolek ..39tydz ........2 Listopad ........??????? Ania_84.....35tydz.......30 listopada......Oleńka Karola416...32tydz.......21 Grudzien......Oliwcia Aga84 ......32tydz .......27 Grudzien .....Pawełek Megi ......23tydz ..........3 Marca .........Antos Aaagcia ..18tydz ..........1 Kwietnia ........????? Agula ......18tydz ..........2 Kwietnia ........???? Siobhane...13tydz.........17 Maj..............???? 🌼Starajace sie:🌼 Viola ..............Trzymamy kciuki Kathy .............Trzymamy kciuki nikaWirsku .......Niecaly rok......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudy_Byk
Oto Ja pierwszy tatuś na tym forum :D Już za około miesiąc zostanę szczęśliwym tatusiem. Czekam na córunie tatunia:) Pozdrowienia dla przyszłych i opecnych mamuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto Ja pierwszy tatuś na tym forum :D Już za około miesiąc zostanę szczęśliwym tatusiem. Czekam na córunie tatunia:) Pozdrowienia dla przyszłych i opecnych mamuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pogoda sie strasznie popsula, a drewno do kominka sie konczy :( jest bank holiday weekand wiec nawet nie mamy jak zamowic, zagapilismy sie :( witam Cie chudy byk :) z gratulacjami jeszcze poczekam :) napisz cos wiecej o sobie :) no i przede wszystkim o dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super że wkońcu jakiś facet pojawił się na naszym babskim forum:):):):):) skąd jesteś Chudy byku?? Napisz coś więcej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem w Irlandii od dwóch lat, moja żonka od czerwca tego roku. W marcu postanowiliśmy zostać rodzicami i się udało:D Już za miesiąc rodzinka się powiększy. Na USG zrobionym w Polsce dowiedzieliśmy się, że będziemy mieli córeczkę:) Będzie to nasze pierwsze dziecko:) Pierwszy raz moją córkę zobaczyłem na USG był to ok 5 tydzień ciąży i mała miała 7,5mm (taka mała kropeczka). Razem z żoną chodzę na wszystkie wizyty do przychodni i do szpitala więc jestem na bieżąco ze wszystkim:) chce być także przy porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chudy Byku jesteś super mężem, oczywiście ja również nie mogę narzekać na mojego mężusia, ale masz ode mnie plusa na maksa:) Jesteś bardzo dzielny że zdecydowałeś się na poród z żoną, mój mąż troszkę się boi a ja niechce go naciskać. Chociaż ostatnio zmienił zdanie i sądzę że jest duża szansa na jego obecność przy mnie, więc jestem dobrej myśli. Dbaj o żonkę:):):):) pozdrawiam waszą trójeczkę:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja własnie weszłam do domku... wróciliśmy z wielkiego obżarstwa u rodziców.. było pyszne.. !!! no niestety dajej w 1 kawałku.. no cóż moze mnie coś ruszy jutro??? Chudy byku WITAJ wreszcie jakiś tatuś!!!!!!!! Witamy cie serdecznie!!!! Możesz pogratulować żonie ze ma superowego męza.. mój niby tez jest super ale rodzic razem niechce!!! no cóż musze to przebolec i pozazdrościc innym:P Gratuluje córeczki. Ja i mąz czekamy na niespodzianke!!! oi spadam spac bo ledwo już siedze. pozdrowionka dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki no i witam chudego byka!!! Ja juz jestem na nogach. Wczoraj bylam z Mezem na kolacji, polski wieczor. Fajna imprezka! Bylo siedem kursow polskiego jedzonka, pychotka. Myslalam, ze pekne. Maly ciagle kopal przez cala kolacje. Ide Kolezanki polenic sie na kanapie. Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!! Melduje się nie posterunku:) hihihi!!! Ja właśnie gotuje obiadek dla mojego mężusia bo zaraz przyjdze z pracy i pewnie będzie badzo głodny. Robie mój ulubiony ryż z jabłkiem zapiekany mniam mniam!:):):) I tak pozatym to pogoda u mnie ulewna, co jakiś czas oberwanie chmury, i potym słoneczko wychodzi poprostu Irlandia. Pownnam się juz do tego przyzwyczaić ale jakoś nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×