Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Gość karola416
witam Bebolku pomoglam jak moglam ale niestety musisz sama udzielic odpowiedzi. :( o a ja jakas taka zaspana caly dzien jestem i juz chce swieta. jutro ide do mojego gp ciekawe co mi powie napewno nic hehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola wielkie dzieki!!!! bardzo mi pomogłaś!!!! z odpowiedziami dam sobie rade. Mam taki program na komputerze co tłumaczy z polskiego na angielki całe zdania. Z angielskiego na polski tez tłumaczy tylko ze czasmi bardzo niezrozumiale. Dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki mam pytanie na jakiej ulicy jest ten szpital w Mullingar?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola416
Bebolku nie ma za co polecam sie na przyszłość. Aniu szpital w Mullingar jest na LONGFORD ROAD pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!! Dziś już prawiekoniec przeprowadzki!!!!Dziś już będę spała w nowym domku!!!!!!!!!! Tylko jestem zalamana bo narazie nie będę mieć internetu, ale mam nadzieję że tylko dzień lub dwa. Normalnie jestem uzależniona!!!!! Bardzo się cieszę że już koniec bo naprwdę mam już dość pakowania i rozpakowywania maneli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) ale mam humorek, bartek chyba bedzie mial lepsza prace, lepiej platna od 9 do 5 od pon do pt ja niestety bede pracowac od 6 do 12 ale tylko 4 wieczory wiec nie bedzie zle :) no i cale dnie z fifim :) dzis ugotowalam mu zupke z ziemniakow i marchewki ale mu smakowala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola dziękuję za info:) My dziś mieliśmy wizyte w przychodni. Hej kobitki dużo kilogramów przybrałyście w czasie ciąży?? Bo ja jestem zdziwiona przed ciążą ważyłam 52 kg w szytach formy a tak to 50 kg teraz przytyłam prawie 20 kg ale tylko brzuch mi bardzo urósł bo tak reszte ciuchów moge kupować w normalnym rozmiarze tylko w pasie byłyby za małe no i bioderka mi troche przybrały ale minimalnie. To gdzie te kilogramy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola416
hej ja juz przytylam 27 kg i w nic sie nie mieszcze wygladam jak hipka powiem szczerze ze nawet nie wiedzialam ze tak przytylam bo w lutrze widze sie i mysle jest ok ale jak zrobili mi kilka zdjec i wrzucilam je na kompa masakra nawet nos mi utyl:) a do konca ok6 tydodni :) o mamusiu jaka ja bede wielka:) ale nie martwie sie tym bedziemy zrzucac w styczniu hehe. a kobitki wiecie jakie dotacje nam przysluguja dla malenstwa. i od czego to zalezy pozdrwaiam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola416
dzien doberek a my juz nie spimy :( kiepskie czasy na nas nastaly... Aniu strasznie dziekuje za stronki poczytamy dzis o wsztskim bo jak sie okazalo jest tu wiecej interesujacych puncikow dziekuje jeszcze raz milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc KObitki!!! Ja ostatnio jestem bardziej leniwa, wiec malo tu zagladam. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane.. Niwiem co robić z bólu zęba zrobiło sie pół bolącej szczęki.. straznie mi buzia napichła:( niewie co robic . zaden dentysta mnie nieprzymie bo jestem juz po terminie porodu:( niewiecie czy tu w szpitalach mają dentyste??? normalnie w nocy niespałam zasypiałam na krótki drzemki między bolem... niwiem co robic. antybiotyku tez niemoge bo jak urodze to bedsie jeszcze w pokarmie czy jakoś tak ... normalnie ryczec mi się chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bebolku mnie też ostatnio tak ząb bolał że płakałam całą noc a tu u nas tez brak dentysty, pomogły mi zimne okłady na buźkę ból się trochę zmniejszył i mogłam zasnąć. Może zadzwoń do ginekologa lub idź do GP zapytać czy możesz wziąść coś przciwbólowego np paracetamol lub panadol?? Wogóle teraz zaczynają mnie coraz częściej zęby boleć :( a jest to chyba najgorszy bół jaki istnieje :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny samotny wieczór mija. Moja maleńka jest ostatnio wyjątkowo ruchliwa:) Chyba tez już się cieszy że niedługo będziemy razem :D a co tam u innychmamuś i przyszłych mam bo tak mało tu ostatnio wypowiedzi?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane.. u mnie tak w miare.. buzia nadal spuchnięta.. męcze sie strasznie. dzis mam wizyte w szpitalu. bedziemy sie chciały doagadac z siostra zeby mnie już zostawili i wywołanie zrobili dzis lub jutro a nie w poniedziałek. Zobaczymy. jak sie już dziś nieodezwe tzn ze zostałam w szpitalu:) uciekam sie położyć jeszcze troche. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki, ja chwilowo za bardzo nie mam dostępu do netu i nie wiem, czy będę miala, bo się wyprowadzamy od mojej mamy do wynajętego mieszkania, teraz jestesmy u tesciowej. nie zdążyłam wszystkiego dokladnie poczytac, ale nadrobię:) Bebolku, trzymaj się i pisz nam, co i jak. pozdrawiam!!! ps: Natusia się już ślicznie uśmiecha i gaworzy, uwielbia, jak jej śpiewam i do niej mówię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonil83
Witam,ja juz dlugo mieszkam w Dublinie,teraz jestem w 11 miesiacu ciaży.W 7 tygodniu lekarz wykrył u mnie toksoplazmoze,niestety zarazilam się tu w Irlandii.Wczoraj odebralam wyniki i jest juz w porządku,ale strasznie się bałam ze względu na dzidziusia.Teraz mam nadzieje,że bedzie tylko lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki my zaraz idziemy na angielski, choć strasznie mi sie dziś nie chce bo głowa mnie boli i ogólnie jestem zmęczona :( Pozatym wysiedzieć na zajęciach 2 godzinki z jedną przerwą lub bez przerwy to już dla mnie nie takie łatwe. Trzymamy kciuki za Bebolka, bo skoro się jeszcze nie odezwała to może już została w szpitalu, a może już tuli w ramionach swoje maleństwo:) Sonil83 życze dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa:) Pozdrowienia dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ja melduje sie jeszcze w dwupaku... ale już niedługo poniewaz jutro o 8.30 zaczynamy wywoływac poród...!!!!! HURRRRA ale sie cieszę .. zniose najwiekszy ból byle miec juz dzidzie ze sobą!!! no ale nieobyło się bez niespodzianek bo jak wracaliśmy ze szpitala mieliśmy wypade tir walną nas w tzw \"dupe\" no szok.. dobrze ze niekomu nic sie niestało.. tylko szkoda samochodu bo tata kupił go około 2 tyg temu.. i strasznie sie wkurzył ze jakiś duren rozwalił mu jego \"najsłodszą\" Leganze.. no ale cóż przyjechała GARDA którą wezwal ten facet co w nas walną i dostał mandat.. a on jeszcze próbował wmuwic nam ze to taty wina... no ale cóż zdarza sie. Oczywiście mnie chcieli zawiec do szpitala na \"przeglad\" ale stwierdziłam ze chce ostatnią noc spedzić w domku przytulając sie do męża... no i w koncu nic mi niebyło. Dobra kochane uciekam spac... bo jutro o 6 pobudka.. oj nawet niewiecie jak sie ciesze mój mąz da znać komuś na gg wiec jak któraś dodstanie info niech sie podzieli na forum:) ja osobiście zagladne pewno we wtorek lub srode. trzymać kciukasy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebolku kolorowych snów w ta ostatnią nockę w domu w \"dwupaku\". Jutro od rana trzymamy kciuki:) Szybkiego i jak najmniej bolesnego porodu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola416
witam kobitki!! oj ostatnio u mnie ciezkie dni ciagle w biegu ale pozytywnie:) Bebolku trzymam kciuki z calych sil jejku az sama jestem podekscytowayna DAJCIE ZNAC JAK COS BEDZIE WIADOMO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zycze ci najwazniejszego czyli by dzidzia dostala 10 punktow czyli byla cala zdrowa bo to najwazniejsze i tobie zdrowka i lekkiego porodu. juz napewno wszystkie czekaja na zdjecia i relacje, ale fajowo nastepny cud narodzin:) trzymam kciuki pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebolku ja również mocno trzymam kciuki!!!!!!!!!!Oby było szybko i bezboleśnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!Aż mi się łezka zakręciła w oczku ze wzruszenia:) Już jutro będziesz mić swoją kruszynkę przy sobie!!!Boże jak ja ci zazdroszcze!!!!Bebolku wracaj do nas jak najszybciej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WIELKIE BUZIAKI!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję sie ostatni raz w dwupaku:) no cóż komu w droge temu czas... zaraz bedzie po mnie znajomy.. jade po sostre i do szpitala. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! Bebolku powodzenia!!!! Ja mam lenia giganta od paru dni. Nic mi się nie chce. Ide zrobić sobie krótka drzemke tylko najpierw serek z czekoladowymi kulkami. Gosia!!! W razie czego sluże pomocą!! Gdybyś potrzebowała kogoś do Filipka nawet na godzinke. A co do kilogramow to ja przytylam juz siedem. Brzuch ogromny, przynajmiej mi się tak wydaje. Troszke mi w uda poszlo i pupka sie zaokrąglila. Jednak to mnie nie martwi, bo nogi zawsze mialam jak patyki a tylek teraz jest bardzo fajny. Nie pogniewam sie jak juz taki zostanie. Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bebolku 🌼 zycze Ci bezbolesnego porodu, ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×