Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Aniu takie majtki możesz dostać w sklepie Mothercare. Niejestem pewna ale chyba takie widziałam. lub zobacz sobie na stronkę www.anita.com tam właśnie jest taka bielizna. Ja właśnie też zastanawiam się nad zakupem takich majtek z pasem, tylko niewiem czy wytrzymam jak będzie mnie coś ściskać, nielubię takiego uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki, ja nosialam pas sciagajacy sportowy, zaczelam sporo chudnac, ale przez 3 tygodnie w polsce u tesciowej znowu przytylam, zostalo mi jeszcze 13 kg :( zalamka :( tam to tylko ciasta ciasteczka, wszystko tluste, no i ze rok nie bylam w polsce to sie opychalam. przyjezdzaja na swieta ale obiecalam sobie ze nie ma obzarstwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu zobacz jeswzcze sobie na ta stronke http://www.mothercare.com/gp/node/n/42796041/203-2047534-2703155?ie=UTF8&node=42796041&sort=salesrank&search-alias=Mothercare&field-browse=&viewID=embedded&mcb=core&size=12&rh=n%3A42796041&page=3 Gosiu jaki to pas sportowy?? A mam jeswzcze pytanie czy nosiłaś specjalne biustonosze do karmienia?? Ja dostałam jeden od mojej siostry tylko że jest troszkę małyi niewiem czy kupować drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ja jestem maniaczka dbania o piersi. Zawsze mialam wielkie mimo tego, ze jestem szczupla. 75D to moj normalny rozmiar. Odpowiedni biustonosz jest bardzo wazny i nie moze byc ani za duzy, ani za maly. Ja teraz mam taki dla kobiet w ciazy i super trzyma biust. Do tego smaruje dwa razy dziennie kremem do pielegnacji piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znów sama :(:() Nie dosyć że mąż wrócił dopiero po 2 w nocy to juz o 11 telefon że na 12 ma już być w pracy :( I oczywiście nawet nie wiadomo o której dziś wróci. A miałam nadzieję że przynajmniej niedzilę spędzimy razem:( Dziewczyny dziękuję za wiadomości o tych majtkach:) Ale muszę poszukać w jakichś normalnych sklepach bo nie chce przez internet kupować. Zastanawiam się może w Peeny\'s jest cuś takiego muszę zbaczyc jak znów będe. Jak myślicie roziar dobiera się według takich wymiarów jakie się ma po porodzie czy dużo mniejszy żeby jednak uciskały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest w argosie w wyposazeniu sportowym, potem poszukam linka bo teraz fifi mi na kolanie siedzi :) ja mialam normalny biustonosz, wiekszy ale z wkladkami, tak wiec dzialal super :) nie karmilam dlugo piersia wiec niech ci inne podpowiedza jakie uzywaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie z peniska polecam staniczek ktory kosztuje 6 euro, jest usztuwniany z sylikonowymi wkladkami. Ja oczywiscie je wywalalam. Zawsze bylam z niego zadowolona ale teraz moj biust jest woekszy i nie ma juz na mnie rozmiaru z tego modelu. W polsce sa swietne staniki nazywaja sie rosnace, kupilam go za 43 zl. Tak wiec moze ktos Wam go kupic i przyslac, bo rozmiar jest jeden i rozciaga sie w miare jak biust rosnie. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola416
czesc dziewczynki:) ale jestem szczesliwa zaczelam wszystko powolutku prac i skladac dla naszej Coreczki chce miec wszystko gotowe tylko łozeczko rozłoza jak juz urodze:) a co do biustu to ja normalnie nosze 80E wiec mam spory balast z przodu i zawsze dbalam o to by miec dobre biustonosze nie moze byc za maly bo biust straci okraglosci:) a jak jest za duzy straci jedrnosc teraz nosze specjalnie zamawiane na 85 Gnie wiem co bedzie jak zaczne karmic ale pani u ktorej zamawiam staniczki:) jest wstanie przeszyc np.90G miseczka jest wieksz tylko zapiecie przesuna, u nas to rodzinne:( wazny jest tez przy karmieniu specjalny biustonaosz, a co do tych sciagajacych majtek ja juz takie zakupilam z dluzszymi nogawkami i wysokim pasem kupilam je w sklepie z bielizna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki!!! Gdzie jestescie? Ja juz kapusniaczek mam gotowy i tylko pozostalo mi czakac na Meza. Pozdrawiam i do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) WIdze ze nie ja jedna mam wielki biust.. u mnie to też rodzinne.. ja nosze 85DD katastrofa:( dobrze ze przy ciązy sie niepwiekszył.. zrobił sie tylko taki pełniejszy i twardszy.. mój mąz sie smieje ze jak bym sobie sylikonem sztuczne zrobiła:P Taki majtki mozna kupic i w pennysie i dunnes store. ja za 6 euro kiedyś kupiłam w pennysie wygladaj jak krótkie spodenki i naciagene sa do piersi. A w BOOTS-ie sa takie bielizny wyszczuplające. cos jak te co w polsce reklamuja jako SLIM and LIFT czy coś takiego . Tez kiedys sobei kupiłam tylko ze kupiłam za duży rozmiar i niesciagało tak ciała jak powino a paragon wyrzuciałm niemogłam wymienic:( kosztowało to 25 euro. kochane ja uciekam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my z mężulkiem dziś kupiliśmy pierwsze ciuszki dla Naszej kruszynki... troche szybko ale jakoś nas podkusiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebolku nie chce cie martwic ale piersi ci sie jeszcze powieksza po porodzie :( ja mam rozmiar b a po porodzie ledwo w c sie miescilam, ale moze jak macie duze piersi to az tak sie wam nie powieksza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie i uciekam.. ide sie umówic na wizyte u GP na jutro. dalej w całości.. a co tam widocznie dzidzia potrzebuje czasu:) niebede jej popganiac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!!! Dzisiaj a raczejod wczoraj mam podly humor. Mam juz serdecznie dosc polakow w tym kraju. Po raz kolejny wczoraj przejechalam sie na kolejnej pseudo \"kolezance\". Jak potrzebowala pomocy aby podejsc do taxu, banku, lekarza to wiedziala gdzie przyjsc. A wczoraj tak pieknie zachowala sie jak zwykla swinia w stosunku do mnie. Maz tylko dodal, ze dalej sie nie nauczylam i kolejny raz mam nauczke, ze nie warto pomagac innym. Zawsze staram sie byc mila, bo juz troche tu jestem, jezyk znam i latwo przychodzi mi zalatwianie roznych spraw. To zawsze musze sie naciac. Chyba juz nigdy nikomu nie pomoge, bo naprawde czuje sie teraz podle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola416
witam dziewuszki!:) wszystko juz mam przyszykowane:) dla mojej dzidzi, moj mezus wczoraj wieszał pierwsze wyprane spiochy ale mial radochy az cieplo na serduszku mi sie zrobilo:)Bebolku masz racje nic na siłe widoczne twoj maluszek lubi twoj brzuszek:) A Meggi nie martw sie tak zawsze jest z Polakami ale nie przestawaj pomagac pamietaj ze dobro zawsze wraca. moj mezus tez mi tak mowi "ty sie nigdy nie nauczysz!" ale ja juz taka jestem nie umniem odmowic pomocy. pozdrawiam wszystkie mamulki, a co sie dzieje z naszym rodzynkiem pojawił sie i znikł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie znikłem cały czas czytam forum, ale zazwyczaj pisze żonka więc się nie powtarzam:). Już tylko kilkanaście dni i będzie nas trzech :) Pozdrowiam, buziaki o ktore mam nadzieje sie zonka nie zdenerwuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie znikłem cały czas czytam forum, ale zazwyczaj pisze żonka więc się nie powtarzam:). Już tylko kilkanaście dni i będzie nas trzech :) Pozdrowiam, buziaki o ktore mam nadzieje sie zonka nie zdenerwuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane u mnie bez zmian:) Jesli chodzi o pomoc to powiem wam ze tez n ieraz sie przejechaliśmy z moim miskiem.. ale jak moge to i tak nadal pomagam. Ja poznałam tu 2 wspaniałe kupmpele.. z jedna pracowałam i została swiadkiem na moim slubie a 2 to taka bliska przyjaciółka.. na zwierzenia.. sa super i cieszę sie ze mogłam je poznac.. bo jak to sie mów prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. A tak wpogóle to mam pytanko kochane czu któraś z was biegle zna angielski?? Wypełniam dokumenty do socialu i niemogę sobie poradzić z 1 podpunktem:( czy któraś mogłaby mi pomóc jesli tak to proszę podajcie meila. Byłabym wdziięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola416
Bebolku moze nie mam tłumacza ale nie mam problemow z dokumentami i czesto wypelniam rozne papierki "znajomym" wiec jesli moge to pomoge:) a mam male pytanko a jestem w 34 tyg. i moja dzidzia coraz mniej sie rusza jakos mnie to martwi wczesniej fikala kopala a teraz coraz mniej sie rusza, czy to normalne???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola Wydaje mi sie, ze nie ma juz na tyle miejsca. Ale niech lepiej odpowiedza doswiadczone, bo ja to dopiero 24 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola wielkie dzikei wysyłam ci własnie meila. Co do ruchów niprzejmuj sie ze coraz mniej ich czyjesz. Jest to normalne. Dzidzi ma już coraz mniej miejsca i stąd ruchy słabną. Licz tylko czy masz 10 ruchów na dobe jesli jest mniej udaj sie do gp a tam zbadają czy serduszko dobrze bije. a jesli wogóle przestamniesz czuć ruchy jedz do szpitala. Moja dzidzia już prawie wogule sie nierusza.. ale 10 ruchów jest . mi tez zaczeły słabnąć jakoś po 33 tygodniu. wiec spokojnie. cieszę sie ze mogłam pomuc i odpowiedziec na twoje pytanie. czekam na odpowiedz na pytania w meilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola416
Dzieki za pomoc widze ze to normalne ze dzidzia sie mniej rusza, a ja juz mialam ciemniejsze mysli pierwsza ciaza hehe:) Bebolku czekam na e-mail. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Karola moja mała tez czasem bardzo mało sie rusza. Miałam już nawet takie dni że cały dzięń nie czułam ruchów ale potem to nadrabiała mój lekarz w pl powiedizał że pewnie jest śpiochem:) I też słyszałam że czym bliżej p[orodu tym ruchów jest mniej bo maleństwo ma coraz mniej miejsca. Ja cały czas zastanawiam się czy moje maleństwo jest dobrze ułożone bo to już przecież coraz bliżej a nie zrobili mi tego usg żeby wiedzieć czy jest już główką w dół. Ostatnie usg miałam w pl w sierpniu i wtedy jeszcze było ułóżenie miednicowe mam nadzieję że już jest dobrze. Może w przyszłym tygodniu na wizycie zrobią mi w końcu to usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Karola moja mała tez czasem bardzo mało sie rusza. Miałam już nawet takie dni że cały dzięń nie czułam ruchów ale potem to nadrabiała mój lekarz w pl powiedizał że pewnie jest śpiochem I też słyszałam że czym bliżej p[orodu tym ruchów jest mniej bo maleństwo ma coraz mniej miejsca. Ja cały czas zastanawiam się czy moje maleństwo jest dobrze ułożone bo to już przecież coraz bliżej a nie zrobili mi tego usg żeby wiedzieć czy jest już główką w dół. Ostatnie usg miałam w pl w sierpniu i wtedy jeszcze było ułóżenie miednicowe mam nadzieję że już jest dobrze. Może w przyszłym tygodniu na wizycie zrobią mi w końcu to usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!!!!!!!! Dziś wkońcu oddzwonili do mnie ze szpitala w sprawie szkoły rodzenia, hura hura hura!!!!!!!!!! Potrzebowali aż tygodnia na to!!!! Ale jest sukces zaczynam zajęcia 20 listopada, najśmieszniejsze jest to że ostatnie zajęcia wypadają 25 grudnia czyli 2 dni przed planowanym porodem. Fajnie mam nadzieję że nie urodzę na zajęciach.:):):):):):):):):):):):) Ale wsumie nie było by tak źle, przynajmniej byłabym na miejscu wśród wiedzących co robić. Tak mi się wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!!! Dziendobry kobietki:) Co tu tak pusto?? Tak sobie leże i myśle ze za tydzien o tej porze będe miec swoją kruszynke ze soba to normalnie taka euforia ogarnia ze szok.. no bo najpuzniej w poniedziałek rano będą wywoływac.. no chyba ze dzidzia postanowi opuscic brzuszek bez wspomagaczy... ciekawe:) oj ale jestem szczęsiliwa:) A co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my idziemy z filipkiem na spacerek za chwilke bo piekne sloneczko za oknem :) w porownaniu do zeszkego roku to az tak nie pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×