Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

oki to napisz mi pozniej adres i o ktorej godzine by Tobie pasowało wezme obydwa zestawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza ja powiedzialam mojej mamie bo jest u mojej siostry we Włoszech żeby wziela pare ciuszkow od niej i niech mi je we wrzesniu przywiezie i zeby mojej siostrze przekazała ze razem z wozkiem moze mi tez kilka wysłac to jak cos Ci sie spodoba to ci wysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszaa nie ma sprawy-kiedy ci tylko pasuje.bede to trzymac w razie jakiego ainteresowania;) to samo izuniek-zaklepane-zaraz wysle ci adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok marigo dam Ci znac smsem wpisze sobie Twoj adres w gps na pewno trafimy rozek i spiworki tez z checia wezme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) widze bloga cisza dzisiaj na forum, mam nadzieje ze wszytskie relaksujecie sie u boku swoich mezow i partnerow:) Ja od jutra zaczynam swoj urlop maciezrzynski, plus czeka mnie wizyta w szpitalu... Rudik jak czesto biegasz teraz na wizyty do szpitala, chyba jest ich wiecej juz pod koniec ciazy??? w pawdzie ty chyba w NMH, ale pewnie podobnie to wyglada... Milego leniuchowania mamusie i brzuchatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach nasza wspołlokatorka napisala nam smsa ze mozemy zostac ze to wszystko bylo niepotrzebne ze to byly emocje ale to nasz wybór , i teraz juz sama nie wiem wolałabym zostac bo musialabym ostatnie pieniadze wydac na dom , wiec mam dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę cicho tu dziś ;) Odpoczywajmy ile i jak tylko możemy... Ja dziś pół dnia odsypiałam wczorajszą imprezkę. Wybraliśmy się do znajomych, bo to może już ostatni taki "wolny" wieczór... Sylwucha ciesz się wolnym i odpoczywaj. Moje wizyty w szpitalu powinny być co 2 tyg, a co 2 - u GP. Ostatnio jednak jak byłam w szpitalu i badał mnie główny doktor, powiedział że mam przyjść za 3 tyg, a za 2 do GP... Nic się w sumie nie dzieje - ciśnienie dobre, dzidzia główką do dołu i jeszcze wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniek, a wam ile pozostało jeszcze okresu umowy w tym domu? Bo wiesz, jak krótko to skoro wszystko sobie wyjaśniliście - nie ma sensu się wyprowadzać, ale jak długo, to może warto przemyśleć zmianę mieszkania. Poobserwuj kobietę i sama oceń jak się czujesz w takiej atmosferze. Jak jest spoko to ok, ale jak nadal będą jakieś zgrzyty, to wyprowadzka będzie chyba najlepszym rozwiązaniem. 3maj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w sumie nie na reke bylaby wyprowadzka bo pieniadze ktore mialam na dom pojda na moją niunie :) zobaczymy pozyjemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marigo powiedz mi prosze co ile malenstwa (np. jak moje) powinno robic kupke ... Laura caly czas na aptamilu, daje jej tez raz "lyka" wody (dzis rano przed mleczkiem) a kupki nie bylo od polnocy ... Martwie sie, czy aby kolki nie myle z bolem brzuszka, jak mam jej pomoc? Wczoraj taki miala atak, ze cala sie spocila ... wykoncze sie, bo jak pomoc? a wszystko co wiem to slowo "moze" - moze glodna, moze majtki pelne a jak i to nie to moze brzuszek boli ... ciezko mi wyczuc. Zmykam, bo juz po spaniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x...x...x
Czesc dziewczyny :) Pytanko, czy ktoras z Was byla moze w polskiej klinice w Galway? Chce sie tam zapisac do pani ginekolog, czy ktos moze byl? Mam kolezanki ktore byly w Dublinie i nie polecaja, wiec moze wybiore sie do Galway. Jakies rady? :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
czesc dziewczyny co to za dzien dzisiaj.. do auta nam sie wkradli ;( i kolejne koszty ;( a tutaj do wyplaty troszke pozostalo.. garda byla u nas i jeszcze przyjada aby pobrac odciski mezus zly ja smutna.. co za dzien .. mogliby ukrasc auto to bylyby pieniazki za automa tutaj same szkody ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) ja dzis po wizycie w szpitalu, Rudik moja kolejna dopiero za 4 tyg, lekarz kazal mi przyjsc za 3 ale ze wypada wtedy bank holiday to pani w recepcji zapisala mnie dopiero na 13 czerwca... no coz... lilac niestety ja ci nic niepomoge, mam nadzieje ze pojawi sie ktoras z naszych doswiadczonych mam i bedzie mial jakies informacje dla ciebie, strasznie wsolczuje Wam tych meczarni kolkowo-brzuszkowych:( xxx obawiam sie ze aktualnie nie ma tutaj na forum nikogo z okolic Galway, ale jezeli chodzi o Dublin to niektorzy lekarze maja tutaj calkiem dobra opinie. myszaa okropna sprawa z tym samochodem:/ zostawiliscie GPS w srodku czy cos innego skusilo wlamywaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki lilac nawet raz na kilka dni jest ok. dobrze ze dajesz jej wode.dzieciaczki niestety moga miec zaparcia bo i brzuszek malutki i wsyztsko nowe w tym brzusiu sie pojawia. moja jessa miala takie zaparcia ze raz na 10 dni robila kupke i tez strasznie plakala. kladz na brzuszku,ruszaj duzo nozkami.nie dobrze jest wywolywac kupki czopkami czy termometr. bo jelitka sie rozleniwiaja i wtedy jeszcze wieksze klopoty.niestety poczatki sa ciezkie:( misia tez teraz robi kupke co 3-4 dni.... myszaa to nie za fajnie z tym autem.ciezkie czasy teraz-a jeszcze nie tak dawno mozna bylo mieszkanie zostawic otwarte....mi tez buchneli wozek w bialy dzien.masakra izuniek-znalazlam spodenki jeszcze od jednej bluzeczki;) rudik jak sie zapatrujesz na te kartki na koniec czerwca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilac popros mame zeby przyslala ci kropelki bio gaia. to sa pro i prebiotyki ktore usprawniaja prace jelitek. nie wiem czy to akurat by przypadek czy nie,ale okolo 3 dni po zaczeciu stosowania u michelle,kolki i gazy ustaly-uregiulowaly sie kupki itd.... mam tez delicol ktory pomaga w usuwaniu gazow wraz z zawartoscia jelit;) wiec jesli mala bedzie sie meczyc to daj znac i wysle ci te krople bo ich nie potrzebujemy juz-chwalic boga. ja dzis u lekarz bylam z dzieciakami.ciagnie sie ta ospa za nami jak smrod....igor zasypany dzis masakrycznie.ospa mu wysypala nawet w buzi i gardle.uszy,oczy,jedna wielka plama! michelle tez ma ospe-na szczescie lagodna poki co-zobaczymy jutro i pojutrze co sie wykluje u niej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) przygotowane jutro na wizyte krolowej?;) u mnie droge zamkneli...nie wiem czy pojade na hiszpanski jutro bo nie wiadomo jak sie do dublina dostac...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marigo, kartki chętnie Ci zrobię tylko musisz powiedzieć co konkretnie chcesz - kolor, rozmiar... Napisz mi meila jak możesz. Szkoda mi Twoich dzieciaczków i Ciebie też, bo umęczysz się przy nich. A ja dziś korzystając jeszcze z "wolności" spałam do południa... aż wstyd, ale trzeba mi tego było :) Jak tak czytam o waszych "problemach z dziećmi" zaczyna mnie zżerać trema przed nieznanym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to ja sie nie moge doczekac mojej niuni ale jak przyjdzie co do czego heh to chyba sie posr... w majtki :) jak teraz przed samymi wizytami w szpitalu az mnie brzuch boli i do toalety goni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
na szczescie cos mnie ostatnio podkusilo i jak wracalismy z ostatnich zakupow to schowalam gps-a do torebki ;) oprocz radia nic nie mieli co wziasc no coz stalo sie,bedzie dobrze kochane ;) teraz chyba juz wszystko kradna od wozkow po radia i inne rzeczy takie czasy trzeba uwazac.. ja mam wizyte w rotundzie w czwartek i nie wiem czy mam na nia jechac czy ja przelozyc, jutro bede do rotundy dzwonic,bo krolowa bedzie tez odwiedzac rotunde margo ja dalej bede brala od ciebie te ciuszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ok myszaa....sa odlozone do czerwonej torebki;) nie spieszy sie:) znalazlam, jeszcze dla ciebie takie wieksze bodziaki i dorzucilam..... zimno mi dzis caly dzien az ogrzewanie wlaczylam.poloa maja-kon by sie usmial!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja dzis psychicznie wysiadam :(:(:( Laura placze i placze, pojedzona, przebrana byla pielegniarka i mowi, ze ok no to dlaczego placze ????? spi po pol godz. i sie budzi, mnie jakies siodme poty oblewaja, organizm mam oslabiony ... spie po 3 godz.ciezko ... trzymajcie za mnie Dziewczyny, ide, bo zas placze ... a ja do toalety nie mam jak isc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilac pewnie ze trzymamy kciuki za ciebie i to bardzo mocno, mam nadzieje ze zbyt dlugo juz to nie potrwa, Laurze unormuja sie godziny snu, klopoty brzuszkowe sie skoncza... najgorsze w tym wszystkim jest chyba to zmeczenie bo skad samemu czerpac sily gdy sie spi po 3h na dobe? maz pewnie w pracy i ty sama na placu boju? Marigo u ciebie widze tez szal, trojka chorych dzieciakow to tez pewnie masz tam sajgon, Igor najstarszy to i najgorzej znosi to dziwne chorobsko biedaczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilac, kochana jestem myślami z Tobą. Uświadamiam sobie w ten sposób, że za niedługo też mnie to czeka... W ciąży źle, a po porodzie jeszcze gorzej... 3maj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaa pierwsze tygodnie sa naprawde ciezkie:( i to ciagle zmeczenie,spadek formy,hormonalne hustawki .....).najgorsze jednak ze tak ciezko opanowac placz dziecka-a jakze tkie malenstwo ma powiedziec inaczej ze teskni za brzusiem? placze.... na pocieszenie tylko dodam ze okolo 6-7 tyg. dzidzia polubi bycie z mama outside;). mama pozna juz lepiej dzidzie i zaczyna sie wspolpraca...o ile dzidzia nie zostala po drodze lekko rozpuszczona o co nietrudno ha! a jak juz sie pojawiaja pierwsze usmiechy i prawdziwy kontakt z dzieckiem to uz sie zapomina o tych pierwszych koszmarnych tyg. ja mam podly nastroj.....bardzo podly. jestem zmeczona,i wogole wszystko jest do doopy.ide bo juz marudza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wrażenie że zaraz pęknę zjadłam 2 gołąbki z ziemniakami wykąpałam się i ciężko jest mi sie ruszyć :/ a gdzie to jeszcze 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Dziewczyny za wsparci kazdej z osobna i wszystkim razem :):):) Bylismy dzis w miescie i na spacerku z Laura, co za maraton, wpierw z ubieraniem niesamowicie krzyczacego dzieckam, pakowaniem do autka jakbysmy wybierali sie nie na express shoping a na calodniowy wypad. Wystarczylo przejechac doslownie metr a Laura momentalnie usnela i spala tak w sumie 3 godz. I znowu ledwo do domku podjechalismy i zas wrzask, jakos udalo sie ja uspic i teraz "drzema" przy ... wiertarce, bo przyszli nam wywietrzniki montowac (czego to nie zrobili jak dziecka nie bylo???). Wczoraj jak pojawila sie kupka to ... sie poplakalam z radosci, to dopiero powod do szczescia;);):):) Poza tym ...chodze na rzesach ... mam nadzieje, ze moj organizm nie wysiadzie po drodze ...;) RudiK Twoje Malenstwo moze byc wyjatkowo spokojne, szybko sie zaaklimatyzowac poza brzuszkiem, czego zycze Ci z calego serca a powiedz jak sie czujesz? spakowana jestes? aaa ja zapomnialam a w szpitalu wyjatkowo potrzebne byly takie waciki do mycia pupy malenstwa. Marigo myslami jestem z Toba. Dobrej nocy Dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marigo a nie szkodzi że zapomniałaś ja tez zapomniałam :) sama robiłam gołąbki :) nawet dobre , oj Lilac współczuje Ci troszke ,boje sie kiedy przyjdzie kolej na mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×