Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

a ja mam pytanie co do tych rewelacyjnych(tak slyszalam) 10minutowek. kupilam ciemny mrozny blond i chcialabym wiedziec jakie jest prawdopodobienstwo ze kolorek bedzie taki jak na pudelku?odrost mam taki jakis popiel jasny a reszta hmmm blzej nieokreslony jasny/sredni blond gdzie jakies poltorej roku temu byly pasemka rozjasniane ale juz praktycznie sie nie przebijaja...czy to aby napewno wyjdzie zimny blond??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie takie
Moze ktoś mi pomoże? Chciałam nieco przyciemnic włosy i użyłam farby,nie pamietam nr,ale kolor beżowo perłowy blond loreal,po farbowaniu połowa włsow w odcieniu beżowym ,od polowy dlugosci odcien filetowy.Ktos mi doradzil farbe joanny 4-5 rozjaśniającej/niby mocniejsza,ze wyrowna kolor i rzeczywiscie w tej chwili jest na całej głowie taki sam,niestety wyszedł pomaranczowo zółty:(. Moze ktoras za was doradzi co z tym zrobic??plisssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z okienkaaa
Majrel dzieki za odpowiedz.Mam jeszcze jedno pytanie,mianowicie,czy mozna wymieszac odcienie garnier nutrisse 101 i 111?Jaki kolor moge wowczas uzyskac,jesli mam wlosy jasno brazowe,a koncowki ryze po dekoloryzacji? Mam dosc geste i dlugie wlosy,tak czy inaczej bede musiala uzyc 2 zestawow i zastanawiam sie teraz czy kupic 2 farby 111,czy moze zrobic mieszanke. Bardzo chcialabym uzyskac miodowy blond lub toffi. Slyszalam,ze 111 tak wlasnie wychodzi na brazie,ale co z koncowkami ryzymi? Czy kolor bedzie jednolity. Bardzo Cie prosze o porade droga majrel, napisz mi jaki moze byc rezultat kolorystyczny w obu przypadkach i czy jest szansa na rownomierne pokrycie i oczywiscie na co lepiej sie zdecydowac. Dziekuje juz teraz i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwoneczkaaaa
Hejka:) ja mam straszny problem z tymi farbami Loreala;/ Bardzo je lubię jednak nie mogę za nic w świecie odnaleźć dla siebie odcienia. Widzę, że topik na bieżąco jest wznawiany to napisze na czym polega mój problem. Ostatnio często robiłam słomkowe pasemka na moich ciemny ciemny ciemny blond włosach(chyba taki mam kolor gdyż pod brąz nie podchodzi, jest taki ciemny szary). Jednak pasemka już mi się znudziły i chciałam przyciemnić. Wzięłam więc 8.13 i na pasemkach wyszedł jak na pudełku a na odroście rudość!:(Nieciekawie to wygląda ciepło-zimna tonacja i jutro zamierzam dać farbie jeszcze jedną szansę i dlatego BARDZO proszę o rade gdyż nie chce znów zmarnować 30 zł. Lubię siebie w odcieniach ciepłych, nie w popielach. Jutro po przeczytaniu i zanalizowaniu za i przeciw zdecydowałam się albo na 9 exellence( kiedyś ją miałam i wiem,że nie było różnicy między dołem a górą i kolor był ładny, ale wraz z myciem kolor rudział) albo 03 Preference, bo to ponoć najbardziej rozjaśniający z blondów czy on mi rozjaśni ten rudy i reszcie ktora jest szara i zimna nada cieplejszy odcień?. Może się profesjonalista wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do teraz cza dla mie- 10 minutowki lorela wychodza batrzo ciemno i ten kolor wyjdzi u Ciebie jak ciemny blond - raczej odradzam te farby nie wiem daczego ale jet to najorzy produkt loreala tego skleowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel, mam włosy rozjaśnione rozjaśniaczem no i na głowie mam kolory od białego przez żółte i gdzieniegdzie pasemka naturalnego mojego koloru średnio-mysi blond. I mam prośbę doradz mi jakiego odcienia użyć do wyrównania mojego koloru aby nie był biały ani żółty i zeby naturalnie rozjaśnił mysi kolor... Myślałam o Majirel 9.13 czy to dobry wybór? a może coś z garniera belle, może 10???? prosze o szybką radę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do pysia 21- do takich wlosow jak twoje aby wyrownac kolor lepsy bylby odcie majirela 9.0 lub ten belle color 10 poniewaz te odcieie nie zawieraja rfleksu tzn nie maja pigmentow popielATYCH VZY ZLOTYCH SA TZW NEUTRALNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
DO PANIEKA Z OKENKA- LA TWOICH WLOSOW LEPSZA BEDZIE MIESZNKA 101 Z 111 KOLOR POWINIEN BYC ROWNOMIERNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z okienkaaa
dzieki majrel,napisz mi jeszcze prosze jaki kolor uzyskam po mieszance 101 i 111, a jaki po samym 111 i czym beda sie te odcienie roznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel:-) mam pytanie otóż mam włosy troszke żółtawe ( ale nie pomarańczowe czy miedzi ane)z bielszymi pasemkami i moje pytanie czy belle color 10 zneutralizuje mi troche tą żółć tzn czy mi je rozjaśni delikatnie? drugim odcieniem nad którym się zastanawiam to belle color 6 bo ładny jest na opakowaniu ale czytałam że wychodzi troche ciemniej więc gdy użyje 10 to będe mieć takie jak na opakowaniu 6? proszę doradz mi i powiedz jak te dwa odcienie wychodzą i mają sie do siebie:-) którego lepiej użyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernadetttkaaa
Majirel - mam pytanko, niestety troche nie na temat, ale czytam ten topic dluzszy czas, i widze, że znasz się na tym i na firmie Loreal. Jestem za granica i tutaj w promocji przed swiętami są zestawy odżywek profesjonalnych Loreal - odżywka, maska i coś jeszcze, nie pamietam, chyba szampon? nieistotne. Chcialabym kupiac to w prezencie mojej mamie, ktora od zawsze uzywa najtanszych, lub jednych z tanszych odzywek, np. Nivea. Mama ma naturalnie rzadkie cienkie, lamiace sie wlosy - od zawsze takie miala, od ok. roku zaczela je farbowac na odcienie rudosci. Farba nie pogorszyla stanu jej wlosow, jedna dosc szybko sie splukuje. I tutaj moje pytanie - ktorą serię wybrać - do włosow zniszczonych (chyba repair costam), czy farbowanych (chyba vitamino color?)? Kotra bedzie lepsza, czy ta do farbowanych takze odzywia? No i przede wszystkim - czy one naprawde są dobre, czy mama bedzie zadowolona, czy zauwazy roznice (sama teZ nigdy nie uzywalam takich drozszych odzywek)? Wiem, ze nie mozesz stwierdzic na 100%, ale tak w doswiadczenia...warto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do bernadetka- vitamino color beda dobre ale przydalaby sie jej seria experta volome expand do cienkich i delikatnych wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do garnierka- mysle ze belle color 10 bedzie ok z tym ze tam gdzie sa wlosy w odcieniu podchodzacym pod miedziany kolorek bedzie bardziej zloty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do panienka z okienka- poniewaz naturalne wlosy masz ciemne to po 111 kolor bedzie bardziej w odcieniu bezu a jesli Twoje wlosy maja naturalnego pigmentu czerwonego wiecej to beda karmelowo zlociste, po 101 beda bardziej zlote a po wymieszniu dwoch odcieni powinny byc takie bezowe w cieplym refleksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z natury mam ciemny blond jakiś czas temu farbowałam na jaśniejszy początkowo był rudawy później w miarę znośny jednak później przefarbowałam na ciut ciemniejszy i teraz kolor sie wypłukał i są pod pewnym światłem rudawe... jaką farbą pofarbować włosy, aby uzyskać efekt podobny do http://www.youtube.com/watch?v=PZuSM2rSUyw&feature=channel_page i ile będzie kosztowało zafarbowanie takich włosów jak na zdjęciu w linku u fryzjera dodatm ze mam gęste i długie włosy do pupy za baleyage płaciłam minimum 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel jednak postanowiłam ze użyje Belle color 6 tylko czy on rozjaśni mi troche żółte koncówki? wyrówna mi ładnie włoski? i jeszcze jedno pisałaś że wychodzi troche ciemniej niż na opakowaniu ale to nie znaczy że żółto ;-| prawda? jest to blond naturalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale tyle dobrego naczytalam sie na temat tych farb.farba juz zostala zakupiona wiec zaryzykuje.a czy moglabys (moze bedzie trzba uzyc nastepnym razem innej) polecic mi inna farbe aby kolorek wychodzil mniej wiecej jak ten na opakowaniu ciemnego lodowego blondu z 10minutowek??jakis wlasnie chlodniejszy blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do teraz czas dla mnie- podobny odcien jest w farbie majirel 8.2 lub farbie preference ISLAND

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do sekret 21- tak jak pisalam nie gwarantuje ci tego ze ten belle color 6 bedzie naturalnym blondem poniewaz odcienie te naturalne bez refleksu u wielu osob wychodza wlasnie naturalnie ale znam tez takie u ktorych daje efekt bardziej zlocistego, na pewno odcien nr 6 nie bedzie taki jasny jak na zdjeciu tej farby bedzie o pol tonu ciemniejszy , nie wiem jak twoje wlosy sie farbuja na blondy naturalne bo to zalezy od naturalnego pigmentu w twoich wlosach , jesli masz przewaga pigmentu czerwonego to kolor bedzie bardziej w kierunku zlocistego blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamaluczka
farbowala któras z Was wlosy kolorem złocisty beż 7.31 z loreal excellence???moj naturalny kolor to sredni blond,troszkę taki szary,smutny...chce coś zmienić na glowie,ten kolor mi sie spodobal i dzis kupilam farbe,ale teraz dopadlo mnie zwiatpienie,czy nie wyjdzie to u mnie na rudo???na pudelku niby wyglada fajnie,ale sama nie wiem:(moze ktos cos poradzic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamaluczka
zaczełam trochę czytać ten wątek,ale narazie nie widze nic odnosnie mojej farby, marjel widze że Ty tu jestes specjalistką mam więc nadzieję,ze i mi coś doradzisz...Dołączam zdjęcie mojego naturalnego koloru włosów. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6dcb1b4d7c10d074.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia38
do majrel witam mam pytanie.otóż mój odrost jest w kolorze brazu teraz nawet ciemnego bo jak farbuje na blond to podobno naturalne włoski ciemnieja bardziej.przy odrostach wyszły mi żółte.farbowałam lorealem 01 preference z serii les blondiness.nie wiem sama co mam robic czy najpierw je zdekoloryzowac przy odrostach a potem nałozyc farbe na 10 min na koncówki.nie wiem jakiej majrel użyc farby czy zesklepu czy z profesjonalnych.zaznaczam ze z profesjonalnych maja u mnie tylko londa i wella koleston.jesli z profesjonalnych to jaki kolor blondu naturalnego byłby najlepszy?nie chce platyny ani żółtka.taki naturalny.prosze o rady i wskazówki pozdrawiam cie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do lena lena- na zdjeciu sa dwa kolory miedzieny blond przeplatany bardzo jasnym opalizujacym blondem, jesli masz ciemne z natury wlosy trzeba najpierw je odbarwic pozniej polozyc na to np majirel odcien 10.42 - ten kolor to ten bardziej miedziany jest tam jeszcze odcien 9.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do Jamaluczka- z natury masz dosc jasne zlocisto blond wloski , odcien 7.31 nie wyjdzie rudy ale bedzie na pewno ciemniejszy niz na zdjeciu- nigdy nie patrzymy na zdjecie na pudelku tylko na tester z wlosow ten odcein bedzie wsasnie zblizony do tego z palety kolorow a nie ze zdjecia, jesli chcesz miec taki odcien jak na zdjeciu to podobny jest w farbie maijrel 8.2 ale ten z excellence jest dosc ciekawym i fajnym odcieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do katia- jesli masz tak ciemny odrost to polecam ci najpierw sam odrost rozjasnic rozjasniaczem takim w proszku a nastepnie polozyc farbe w odcieniu jasnego naturalnego blondu np 01 z excellence lub 110 z b elle color garniera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do farbowanko - podobny odcien jest w farbach majiblond 921 ktory nalezy zmieszac z woda 12% koszt u fryzjera pracujacego na lorealu na taka dlugosc wlosa ok 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majirel 8.2?? co to wogole za farba jakos nie wiem chyba zle wpisuje i nie moge nic znalezc.co do tego island to on nalezy do jasnych?srednich czy ciemnych blondow? ja bym chciala taki sredni moze ciemniejszy ale koniecznie zimny blond. a co do exelenc 10 ciemny lodowy blond to faktycznie wyszedl mi taki z lekka brazik jasny/sredni i wygladam troche blado przy nim choc zobacze jak bedzie pozniej bo dopiero wczoraj wieczorem robilam.kolor wyszedl bardzo ladny choc ma refleksy a zimnego blondu i zlote :S i chialabym sie dowiedziec od ciebie co do utrzymaia sie koloru na wlosach polecanych przez ciebie farb no i oczywiscie tej ciemnej barwy na moich. naczytalam sie ze 10minutowka trzyma sie dlugo a kolorki blond z recitala preference nie utrzymuja sie dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×