Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość ostela
a moze cos z gotowych loreala by sie znalazlo. mialam kiedys wiking ale byl bardziej beżowy niz blond:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam o sprayu rozjaśniającym z Joanny, podobno stosując go na farbowane czarne włosy, mozna je rozjaśnić do brązu, napisz proszę co o tym myślisz, czy faktycznie to działa, chcę zejść z czarnego do koloru brąz, wcześniej kilka lat rozjaśniałam włosy więc są bardzo zniszczone. Proszę odpowedz czy warto mi próbować tym rozjaśniaczem w sprayu Joanny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
ostella- to wypróbuj excellence creme 10.21 powinien wyjsc ladny jasny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do Justyna 55- no niestety ale strasznie juz twoje wlosy byly przetrawione blondem niestety spray z Joanny uszkodzi ci strukture wlosow i nada brzydki refleks, jedyne wyjscie to produkt profesjonalny loreala do demakijazu wlosow efassor ale ja na Twoim miejscu zrobilabym to w salonie poniewaz z czarnego koloru bardzo jest trudno wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do emina- mysle ze ta siwa poswiata zejdzie po kilku myciach i na razie odczekaj pare dni w miare mycia ten refleks zniknie a na to najlepiej polozyc blond neutralny np excellence creme 01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel ! co to za badziew mi poleciłaś???? ta belle color 13 z garniera okazała sie totalnym niewypałem!!!! z mysich odrostów zrobiło mi rude a reszta włosów biało-siwa(?) czy jak to w ogóle nazwać ...jezuuuu !!! Ty sie w ogóle na tych farbach znasz cokolwiek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzę o takich włosach
majrel mam do ciebie pytanie......... chcialabym miec taki kolor wlosow jednak co kupuje farbe loreal preference lub exellent to ciagle mi wychodzi cos duzo ciemniejszego.... prosze powiedz jaka farba uzyskam taki kolor wlosow??? http://gwiazda1318.sympatia.onet.pl/?q=0c936b64788ef749c650a8ac5853fe19&ord=4&showtype=st&r=%26us%3Dgwiazda&offset=0&lp=5 dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do zuzanna- no coz kazdy ma inne wlosy moja droga, inna strukture , pamietaj ze blondy u kazdego wychodza inaczej i nie badz na tym forum taka niekulturalna i opryskliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do marze o takich wlosach- a jakie kolor maja teraz Twoje wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sorry nie doradzaj ludziom w ten sposób skoro każdy ma inną strukturę włosów... A tak a propos już sobie zafarbowałam farbą którą TY mi odradzałaś i mam śliczny blond naturalny!!! p.s dzięki za Twoje rady (niestety nietrafne) ;] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel zrobiłam jak mówiłaś poszłam do fryzjera i ona zdjęła mi tą czarną farbę i położyła nową artego 7.3 średni złocisty blond. Obecnie na moich włosach wygląda taki brązowo-rudawy. Tak naprawdę to chciałabym mieć ładny odcień brązu bez rudego. Poleć mi proszę czym teraz mam zafarbować aby uzyskać taki kolor brązu nie chcę żeby był za ciemny i bez żadnych rudości. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzę o takich włosach
majrel obecnie mam jasny braz ale planuje je rozjasnic l'orealem o 2 tony i wtedy chce nalozyc farbe ktora uzyskam ten kolor....prosze powiedz jaka farbe mam kupic? stosuje tylko farby l'oreal bo te garniery czy londy to starsznie niszcza wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostela
a czy ten exellence crem 10,21 moze byc nalozony na farbowane miesiac temu garnierem 89 włosy? nie bedą w zlym stanie po tem lorealu? jak nalozyc tą farbe. tylko na odrost i pozniej przedluzyc na reszte czy na cale wlosy? ile trzymac na wlosach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majrel. Co położyć na włosy zdrekoloryzowane a następnie zafarbowane 9.31 z majirela by wrócić do koloru naturalnego. Mam ciemny blond tak na poziomie 7, 6 myśle. Poleć mi jakąś sklepową farbę (w zbliżonym odcieniu lub z jasnych brązów ale bez rudego refleksu) lub profesjonalną która to dobrze pokryje a nie zrobi na zielono. Z góry dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna wiedzma
Majrel bede miała niedlugo farby i powiedz mi jak mam farbiwac dokładnie. Odrost zrobię londą 12.0 z 12 % wodą bo swoje mam dosyć ciemne na poziomie 6 7 a reszte zrobię kolestonem 10.16 z 9 % wodą nie wiem co to wyjdzie mam nadzieje ze nie szaro bure tylko coś żywego i jak mam długo to trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Droga Zuzanno frustrujesz sie jak małolata az przykro po co zawracasz głowę ciesz sie ze masz tak piekny blond który ja ci odradzilam i żyj sobie szczęśliwie- jak nalozylas ten blond ktory ci odradzilam na tak biale wlosy to wyszedl ladnie zobaczymy czy wyjdzie ci tez taki jak bedziesz miala swoje duze naturalne odrosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do straszna wiedzma- jak juz nalozysz ten 12.0 na odrost to pozniej na calosc naloz 10.16 ale wystarczy ze go nalozysz na 20 minut zreszta sprawdzaj po 20 min jak zlapal na jednym pasemku jesli jeszcze nie to trzymaj 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do ostela- mysle ze ten 10.21 mozesz spokojnie nalozyc na calosc , farba excellence creme jest delikatna i raczej nie zniszzcy ci wlosow ntomiast faktem jest ze u niektorych osob kolor ten wychodzi zbyt cieply bo wszystko zalezy od ilosci naturalnej melaniny we wlosach jesli masz tzw czerwona melanine to odcien bedzie bardziej ciepely dlatego ja polecam ten odcien mieszac z cwiartka odcienia 03 excellence

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do ladybird- z farb sklepowych z jasnych blondow to naturalny ciemny blond a raczej juz jasny braz wychodzi excellence creme 7, jesli chcesz miec bardziej naturalny taki ciemny blond to majirel 7.0 lub majirel 6.23- ktory wychodzi jak jasna czeklada z dodatkiem ciemnego chlodnego bezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do Justyny- odcien chlodnego jasnego brazu to z majirela 6.22 lub 7.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herka00
Kupiłam na allegro 5,31 jasny brąz złocisto-popielaty, ale teraz boję się czy nie wyjdzie za ciemny. Mam pytanie do Majirel, czy mogę go wymieszać go z kolorem 7,43 blond miedziano-złocisty czy lepiej z 7,31 blond złocisto-popielaty. Chciałabym nadać włosom ciemny miedziany odcień dlatego wołałabym z tym pierwszym. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzę o takich włosach
majrel proszę odpowiedz na moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostela
a co sądzisz o kolorach exelence crem 9 i 9,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do marze takich wlosach- dziewczyna na zdjeciu ma kolorek ktory jest w paleci majirel 9.11 natomiast w excellence creme to odpowiednik 9.1 choc wszytko zalezy od twoich naturalnych wlosow bo 9.1 nie zawsze wychodzi taki popielaty choc z tego co ja robilam tym kolorem paru osobom to byl zblizony do tego na zdjeciu ewentualnie mozna 9.1 pomieszac z excellence 03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ostelo- to lepiej w Twoim przypadku pomieszc excellence 9.1 z 10.21 poniewaz sam 9.1 wyjdzie u Ciebie dosc ciemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×