Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do mola 85- jesli bylo farbowanie 2 tyg temu mozna obecnie wloski farbowac poniewaz te odcienie majirela sa z woda 6% i maja za zadanie zneutralizowac teamten kolor, przy kolejnych koloryzacjach aby wlosy wyszly jasniutkie blond to nalezy juz uzyc mieszanki odcieni majiblond 901s z majirelem 9.22 lub dobra jest tez mieszanka sklepowgo loreala excellence creme 03 z 10.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mola85
DZIEKUJE! DZIEKUJE!DZIEKUJE! czy przy kolejnym farbowaniu odrostów też całość powinnam rozrobic z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope.magda
majrel bardzo dziękuje,dużo nie brakowało i kupiłabym ta farbe...ups,a pytanko jak ponownie nałoże garniera 111 to rozjaśni mi bardziej???czym rozjasnić bardzo nie niszcząc włosów!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope.magda
znalazłam preference w necie,az dwa rodzaje 03 który wybrać,a może jest jakiś garnier co sobie poradzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do hope- lepiej rozjasnia preference 03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mola 85- przy kolejnych farbowaniach trzeba uzyc mocniejszej wody 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope.magda
majrel-bez różnicy który z tych preference bo znalazłam dwa,jest napisane bardzo jasny popielaty blond,jaką one mają wode mocną???bo ja miałam baleyage przed nałożeniem garniera 111 i mam mix mam też pasemka bialutkie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mola 85
witam jeszcze raz, nie wiem dokladnie którą farbe mam zakupic do tej mieszanki 10 1/2 superjasny blond, czy 10 1/2.1 superjasny blond popielaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope.magda
jaka cisza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope.magda
jaka cisza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mola - masz dokupic odcien 10.1/2.1 - superjasny blond popielaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mola- masz dokupic odcien 10.1/2.1- superjasny blond popielaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do hope magda- uzyj odcienia preference 03- bardzo bardzo jasny blond popielaty , naloz go najpierw na odrost a po 25 minutach na calosc , laczny czas dzialania tej farby to 45 minut , wode ten odcien ma 9% podobnie jak garnier 111, ale o wiele bardziej rozjasni ci odrosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenia81
dziekuje bardzo za podpowiedz w doborze farby:) prosze jeszcze o rade z jakim oxydantem zmieszac majirel 6.23 i w jakich proporcjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna zuza
majrel mam pytanie inne teraz bo kupiałam te dwie farby preference i teraz czy moge je zakrecic zostawiajac połowe i uzyc za miesiac majac nadzieje ze nic sie z nimi nie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope.magda
majrel mam pytanko widziałam dziś włoski zrobione farbą majirel 10.1 poprostu cudne...czy ja na tem moje złotawe z pasemkami jaśniutkimi mogłabym nałożyć ta farbe?jakby to wyszło?a czy po nałożeniu preference 03 podobne mi wyjdą?zakochałam sie w ty odcieniu majirel 10.1 śliczniutkie!!!!!!!!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie forumowiczki, mam problem, a mianowicie zmieniłam kolor,włosów, dodam, że u poleconej fryzjerki.....i z jasnego balajażu, - mam włosy pokryte jednym kolorem (martix?) i wyszła jajecznica z pomarańczowymi pasmami - okropieństwo:( naturalne włosy mam ciemne blond. Niestety od jakiegoś czasu eksperymentuje szukając tego "włściwego blond" - mam już chyba dość salonów fryzjerskich, pochłonęły kasę a efekt beznadziejny.Postanowiłam wziąść sprawę w swoje ręce! Czytam i czytam Wasze wypowiedzi.....Chciałabym położyć już we własnym zakresie farbę na ten żółto-pomatańczowy mix, biorę pod uwagę farbę loreala Recital Preference- jaki kolor z blondów byłby w stanie pokryć i wyrównać żółto pomarańczowe odcienie? Proszę o pomoc.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesia 222
Witaj Majrel! mam pytanie..jak uzyskac taki kolor włosów : http://www.iwoman.pl/trendy/galerie/christian;lacroix;kolekcja;wiosna;lato;2009;paryz,galeria,622,13.html http://www.iwoman.pl/trendy/galerie/christian;lacroix;kolekcja;wiosna;lato;2009;paryz,galeria,622,12.html doradź proszę jaki odcień majrel, hi richess, czy z komercyjnych tak wychodzi. dodam ze teraz mam balejage z sredni/ciemny/ kilka pasm jasny braz;/ Z góry dziękuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesia 222
..a balejage z sredni/ciemny/BLOND- i kilka pasm jasny braz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna zuza
majrel mam jeszcze jedno pytanie bo chciałabym pofarbowć tymi farbami loreala tylko odrost gdyż moje włosy są teraz w niewesołym stanie i ów moje pytanie brzmi czy robiąc sam odrost nie bedzie on sie odznaczał od reszty ? moje włosy składają się teraz z dwóch częsci odrostu a mianowicie naturalnego 1 cm koloru szatyn i poniżej zardzewiały wypłowiały ble.. a reszta jest podobna do koloru z opakowania recital 03 tyle ze gdzieniegdzie są siwe pasemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maprylka
majirel czy po kilkakrotnym farbowaniu moich naturalnych ciemnych blond wlosów farbą garnier 90 moge zafarbowac lorealem preference 01? jaki wyjdzie mi kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maprylka
po garnierze mam popielate włosy takie cieple a ja chce miec po prostu blond , bez bezowego koloru. a moze preference 0,3 lub preference z serii les blondissimes 01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfdefdefw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania230303
droga majrel i ja chciałabym cie prosić o radę mam dość jasny blond z resztkami ciemnych pasemek chciałabym mieć jednolity kolor taki jak na zdjęciu jakiej farby mogłabym użyć z majirel żeby uzyskać podobny kolorek z gory dziękuję http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5b3c30ec71e0c2b3.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam pytanko Drogie Koleżanki. Czy wiecie może jaki kolor włosów ma Carmen Electra?? chodzi mi o ten jakby rudawy czy miedziany. Bardzo chciałabym sobie taki zrobić ale nie wiem jaką farbę mam wybrać. Aktualnie mam jasny blond z ciemniejszymi pasemkami brązu. Będę wdzięczna za każdą podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do agrestinka Witam...kiedyś napisałam że miałaś kolor jak Carmen Electra....a czy mogłabyś mi powiedzieć co to za kolor?? Bo baaardzo chciałabym taki sobie zrobić ale nie wiem jaki kolor farby wybrać. Dziękuję za każdą odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamaluczka
witam marjel znow zwracam sie do Ciebie po porade. Ostatnio ufarbowalam wlosy na kolor zlocisty beż na moich wlosach ciemny blond lekko złocisty...Początkowo ten beż wyszedł dość ciemno,wręcz prawie brąz.Teraz mija juz miesiąc od farbowania,kolor zrobił sie brzydki...żółty,zwłaszcza przy takiej pogodzie,gdy nie ma słonca wygląda koszmarnie:( Nie podoba mi się zupełnie i chce go zmienic.myślę że bardziej pasował by mi jakiś kolor wpadający raczej w chłodny odcień,jednak niezbyt jasny...Czy mogłabys cos polecić,co mogłabym połozyc na ten obecny kolor który mam,aby wyszło dobrze?Chodzi o to by nie było tak żółto:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do xenia odcien majirel 6.23 miesza sie z woda 6% na cala tubke z 75 mll wody 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×