Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość kamnilla102
Dziękuje bardzo, bardzo miułatwiłas sprawe :) n może w końcu bedę miała normalny kolor na głowie :) czyli teraz 10.21 i taki odcień mi wyjdzie tak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do kaminila- tego ci nie gwarantuje ze odcien bedzie identyczny jak na probniku ale powinien zneutraliowac te rude refleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Gina- aby uzyskac taki odcien z ciemnego brazu nalezy najpierw wlosy podjasnic jakims rozjasniaczem - modelka ma jak zwykle balejaz z drobnych pasemek taki balejaz robi sie na wodzie 4% aby uzyskac efekt karmelowego blondu, lub rozjasnia sie wlosy a na to kladzie odcien farby np majirel 7.31 lub 7.32 lub podobny jest odcien farby preference FLORIDE zdarzylo mi sie ze u niektorych taki odcien dalo sie uzyskac bez rozjasniacza stosujac bezposrdenio na tak ciemne wlosy odcien blondu rozjasniajacego np z preference les blondissimes odcien 0.1 lub z excellence creme blond supreme 01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna zuza
majrl doradz mi kochana jaki kolor powinnam uzyc z londy profesjonalnej aby uzyskac taki kolor http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura420052.htm ik czy uzyskam go bez rozjasniacza. Robiłam włosy u fryzjerki farbami art deco czy jakoś tak i był spoko taki karmel jakby na odroście a teraz am dosyć jasne włosy ale na górze pojawił sie ciemny odrost i to co było karmelowe zrobiło sięmiedziane ;/ i wyglada to nieladnie bo nie ma wogole koloru jakby zardzewiało ;/;/;/ chcialabym uzyskać taki kolor jak na zdjęciu bez odcieni szarości czy burych prosze pomóż a z racji tego że pisze to w sylwestra tym bardziej jestem zdesperowana ;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna zuza
Majrel a gdybym zmieszała 10.21 z 9.1 z loreal excellence wyjdzie podobne coś jak na fotce którą ci wysłałam i czy po tej mieszance nie wyjdę szare ? czytałam ze polecasz taka mieszankę dziewczynom. czekam na odpowiedź pozdrawiam z nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do smutna zuza - jesli chcesz miec taki jasny blond bez szarego refleksu to z londy profesjonalnej pomieszaj odcien 12.0 z 12.8 z woda 9% a z excellence creme miesznka odcienia 9.1 z 10.21 da ci ciemniejszy kolor to lepiej pomieszaj preference ocien Z2-Stocholm z odcieniem preference 03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna zuza
to zdecyduję się na farby z loreala ponieważ nie mam czasu czekać zanim przyjdzie z internetu. i powiedz mi jeszcze proszę jak mam mieszać te farby i z jaką wodą. I jeszcze jedno czy moge zrobić odrost samą wodą np 9 % ? (gdyż mam dosyć ciemny kolor naturalny) a później na to farbę ? ile mam ją trzymać dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenkaa
MAjirel mam pytanie . dawno temu mialam jasne pasemka na moich ciemno-blond koloru włosach. ale ostatnio farbowalam je garnierem nutrisse 111. odcien wyszedl bardziej popielaty niz jasny czy zloty blond a taki wlasnie chcialam miec. czym moge zafarbowac by miec ładny a nie popielato karmelowy kolor wlosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mola85
witam, ja również mam pytanko, miałam bardzo jasne pasemka na moich ciemnych blond włosach ale chciałam jakiejś odmiany, no i włosy miałam już trochę zniszczone, chciałam jakiś blond coś takiego jak ma aneta kręglicka albo heidi klum beżowy chłodny blond ale nie złocisty ani bardzo mocno popielaty, moja fryzjerka nałożyła mi farbe matrix 10mm z wodą 6% strasznie nie chciałam koloru złocistego ani wpadającego w rudy a taki właśnie mam!!! tragedia! i na dodatek blond pasemka wpadały troszke w zielony...czy cos takiego, widziałam że wcześniej radziła pani komuś żeby zmieszać farbe majiblond 901s z majirel 9.22, czy taki kolor wlasnie by mi po tej mieszance wyszedl? jesli tak to prosze o informacje z jaka woda powinam go rozrobic, bo moja fryzjerka także stwierdzila ze od farby rozjasniajacej moje wczesniej rozjasniane pasma moga sie zrobic gumowe..bardzo bardzo proszed o rade...POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenia81
bardzo prosze o rade. obecnie mam włosy zafarbowane farba Palette Deluxe 655 Zlota świetlista Czekolada.kolor juz sie mocno zszedl. moje naturalne włosy to ciemny blond. teraz kolor przypomina mieszanke brązu i rudości;\ ktory odcien z loreala bylby odpowiedni aby uzyskac taki kolorek: http://123celebritygossip.com/wp-content/uploads/2009/10/lindsay-lohan-on-mtv-trl-ma.jpg PROSZE O POMOC!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDewik
(do marjel) Witam! Mam włosy blond(dosyc jasne -naturalne o odcieciu ciepłym, rozjasniane u fryzjera na to polozony color touch, (miesiac temu farbowalam wlosy u fryzjera ale kolor zszedł i sama w domu klade color touch .Wczoraj zmieszałam 3 kolory(10.01, 9.0., 9.03-mniej wiecej w takiej samej ilosci).Wyszedł mi dosc ciemny blond w odcieniu popielatym, a chcialam uzyskać jasny blond, tylko o połysku lekkiego popielu(taki naturalny blond), ale nie taki mocny jak wyszedł.Czy te kolory wogóle mozna mieszac (chodzi mi o ciepły odcien i zimny), czy cos musze zmienic? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDewik
(dokończenie) Mam taki kolor włosów jak na tym zdjęciu(wyszedł po zafarbowaniu tych 3 kolorów):http://fryzury.qever.com/katalog-fryzur/fryzury-2008-galeria/fryzury-177.jpg.php, a chciałabym taki kolor:http://fryzury.qever.com/katalog-fryzur/fryzury-2008-galeria/fryzury-19.jpg.php. Jak color touchem uzyskac (jakie kolory zmieszać)? Z góry dziękuje za porade i odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOPE.MAGDA
hej,mam pytanie czy farba stockholm,albo viking rozjaśnia włosy,mam taki żółtawo złotawy odcien po rozjaśnieniu farba garniera czy jest szansa na jaśniutki kolorek,bardziej podoba mi sie stockholm jest taki naturalny blodnd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOPE.MAGDA
ale mam mętlik w głowie,a pewnie bedzie jeszcze wiekszy jak wejde do rossmana i stane przed regałem z farbami,stockholm,viking,belle color 13,nutrisse 101,exellence o1....o boże który wybrac zeby moje złotawo-żółtawe włosy nabrały pieknego blond naturalnr=ego kolorku,stały sie takie po uzyciu garniera 111.Pomóżcie kochaniutkie....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mola85
dodam jeszcze że chciałabym kolorek podobny do tego, oczywiście nie złocisty ani wpadajacy w rudy http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/16706.jpg http://facet.interia.pl/galerie/najnowsze/kreglicka-nadal-piekna/zdjecie,683253,8,248 http://facet.interia.pl/galerie/najnowsze/kreglicka-nadal-piekna/zdjecie,683257,6,248 http://facet.interia.pl/galerie/najnowsze/kreglicka-nadal-piekna/zdjecie,683255,7,248 http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.szafagwiazd.com.pl/zdjecie.php%3Fid%3D509%26miniaturka%3D1&imgrefurl=http://www.szafagwiazd.com.pl/gwiazda/aneta_kreglicka,kategoria,30.html&usg=__rcevnd9M4wsF5DwZrqFvYCoW13s=&h=168&w=168&sz=19&hl=pl&start=18&um=1&tbnid=zUXAuwAoUFRcgM:&tbnh=99&tbnw=99&prev=/images%3Fq%3Daneta%2Bkreglicka%26hl%3Dpl%26lr%3Dlang_pl%26sa%3DX%26um%3D1 na tym ostatnim zdjeciu wyglada najladniej bede wdzieczna za jakakolwiek rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do smutna zuza- skoro twoje naturalne wlosy sa dosc ciemne to polecam mieszanke odcieni preference stocholm i preference 03 mieszasz je pol na pol z woda od tego odcienia 03 - woda w 03 ma 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do elenka- w takim razie aby miec jasny blond bez popielu to ladnie rozjasnia wlosy odcien preference z serii les blondissimes 01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do mola- jesli pasemka sa juz mocno przetrawine bo robione byly rozjasniaczem to polecam miesznke odcieni blond z gamy majirel 10.1.2/1 pomieszana z odcieniem 9.22 ta miesznka zneutralizuje zloto rudawe refleksy z tym ze tam gdzie byly pasemka odcien bedzie bardziej platynowo- opalizujacy, kolorki prosze zmieszac z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do xenia81- podobny odcien z loreala to majirel 6.23 lub z farb sklepowych loreala preference odcien ToscanM3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mola85
dziekuje za odpowiedz, prosze jeszcze o informacje w jakiej proporcji mam je zmieszac, poniewaz potrzebuje dwoch tubek bo mam dosyc długie wlosy, czy pol na pol bedzie dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mola85
bo nie chcialabym zeby byly za ciemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do ddewik- niestety ale drugie zdjecie nie chce sie otworzyc, ale jesli chce pani miec jasny blond bez chlodnego refleksu to lepiej zmieszac color touch 10.01 z 10 wowczas odcien powinien byc ladny rowniez sam odcien 10 daje ladny efekt, za duzo pani zmieszala kolorow naraz tzn niepotrzebnie refleks zloty z naturalnym stad taki efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mola- prosze zmieszac dwie tubki ze soba plus 150 ml wody utlenionej 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mola- jeszcze jedna sprawa pani Aneta Kręglicka ma wykonany balejaz bardzo gesto zrobiony z dwoch ocieni blond takiego odcienia nie uzyska pani farbujac wlosy samodzielnie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mola85
a jeszcze ma jedno male pytanko, przepraszam ze zawracam pani głowe, czy jesli farbowalam wlosy dwa tygodnie temu to moge juz ponownie je zafarbowac? czy musze jaki czas odczekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mola85
tak domyslam sie chodzilo mi jedynie o podobny kolor, nie zlocisty ani popielaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do hope magda- nie ma szans aby uzyskc na zlotawym blondzie po porzednim farbowaniu takiego odcienia ja na opakowaniu stocholm poniewaz modelka na zdjeciu ma wloski mocno rozjasnionetaki odcin da sie uzyskac farba majire 10.21 po wczesniejszej mocnej dekoloryzacji wlosow, odcien stocholm jest przeznaczony do rozjasnienia wlosow naturalnie jasnych co najmniej jasny blond , nigdy nie patrzy ie na zdjecia z opakowania bo takie kolorki na pewno po tych farbach ci nie wyjda. Aby ladnie rozjasnic wloski to ewentualnie zniweluje ten cieply odcien preference 03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×