Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

dzien dobry Poprosze o porade,lekko rozjasnilam swoje czrane wlosy aby miec zimny braz,nakladalam na to farby marijel 5.11, 5,71 niestety bardzo szybko sie splukuja i wylazi mi rudy,czy ciemniejsze odcienie tej farby zostawią troche pigmentu we wlosach czy tez sie spiora do tych rozjasnionych? Chcialabym miec zwyczajny ciemny brąz,poza tym mam dlugie wlosy ,nie chcialabym ich niszczyc ciaglym farbowaniem dlugosci,tylko odrosty sobie robic i co jakis czas calosc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goni_k
Mam pytannie jaki numer farby majirel będzie odpowiadał inoa 6.1 lub będzie bardziej zbliżony. Czy farby majirel sa tak trwałe jak inoa czy wypłukują się szybciej. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desire_x
Dziękuję Majrel za odpowiedzi.Mam jeszcze pytanie,czy mogę zamienić koleston10/38 na garnier nutrisse101?Jest jednak sporo taniej.I ewentualnie ,jak go kłaść.(mysi blond odrost).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i jeszcze jedno pytanko:) Majrel orientujesz sie na jaki odcień będzie się wypłukiwał ten casting 801??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robić ???
jaki odcień blondu z majiblond jest ciepły i rozjaśni średni blond?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać że mój aktualny kolor to żółto -złoty po dekolaryzaci z ciemnego, myje je szamponem który ściąga ten żółty kolor ale i tak sie nie mogę do tego koloru przyzwyczaić czekam z niecierpliwością na odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kolejne pytanie Majrel :). Mam kilka wersji co do moich włosów i cągle nie mogę się zdecydować czy jednak nadal dążyć do ładnego blondu czy przyciemnić do naturalnego, stąd moje zróżnicowane pytania :). Czym różni się Inoa 6.1 ciemny blond popielaty od 6.07 ciemny blond metaliczny??? Bo jak dla mnie to ja różnicy nie widzę. I czy można jeszcze gdzies zobaczyć paletę kolorów z testerami, bo na pro-sprzęt akurat nie ma testerów z popielami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka 30
witaj, poproszę o radę- włosy kilkanaście lat rozjaśniane, obecnie odrost ok 3 cm mysi, raczej ciemny blond, a reszta wiadomo. Potrzebuję farby aby ładnie pokryła całość na chlodny odcień jasnego blondu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel Długo by pisać o moich włosach ale postaram się w skrócie opisać mój problem. Całe życie :) farbowałam włosy na blond, zachciało mi się zmian i pofarbowałam na brąz potem na czarno to był błąd. Moja fryzjerka najpierw dekoloryzacją potem pasemkami zeszła mi do koloru brązu z żółtymi pasemkami i powiedziała że na razie koniec bo mi włosy odpadną. Tak strasznie źle czułam się w tym kolorze , że poszłam do innego fryzjera który znowu zrobił mi jasne pasemka, niestety połowa włosów odpadła od razu, a następna powoła po czasie. W efekcie końcowym znowu mam włosy brąż farbowane loreal 5 jasny brąż, chociaż mają jednolity kolor i praktycznie odrastają mi prawie od zera po tych eksperymentach. Teraz prawie po roku jednak bardzo chciałbym mieć znowy jasne włosy taki jasny naturalny blond poradź mi proszę czy jest jakaś szansa aby go uzyskać, nie chcę schodzić pasemkami bo strasznie źle się w nich czuję, w sumie teraz to mam włosy które mi odrastały ale boję się żeby znowu mi nie odpadły po tych rozjaśnianiach. majrel napisz proszę jakie widzisz dla mnie wyjście czy wogółe jest szansa na jesne włosy? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wima777
Droga Majrel CHCIAŁABYM SIĘ DOWIEDZIEĆ JAK OSIĄGNĄĆ TAKI KOLOR: http://c.wrzuta.pl/wi5499/3cbff11e0000e43e49da35c4/0/kasia%20zielinska%20i%20piotr%20jankowski MÓJ TERAŻNIEJSZY KOLOR JEST MNIEJ WIĘCEJ TAKI/; http://www.google.com/imgres?imgurl=http://merlin.pl/L-Oreal-Casting-Creme-Gloss-krem-koloryzujacy-jasny-braz-500_L-prime-Oreal-Paris,images_big,7,3600521125618.jpg&imgrefurl=http://merlin.pl/L-Oreal-Casting-Creme-Gloss-krem-koloryzujacy-jasny-braz-500_L-prime-Oreal-Paris/hb/product/219,617712.html&usg=__KJFoKSuVA8aGNUoDux4Jk7ENP1E=&h=410&w=246&sz=27&hl=pl&start=11&sig2=dUknrEkGcgmZEou6-uvs3g&zoom=1&um=1&itbs=1&tbnid=GsG7UHIzNgXkpM:&tbnh=125&tbnw=75&prev=/images%3Fq%3DJASNY%2BBR%25C4%2584Z%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dopera%26sa%3DG%26rls%3Dpl%26tbs%3Disch:1&ei=5k6sTMTECszKswbAo-3MAw Z GÓRY DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wima777
Droga Majrel CHCIAŁABYM SIĘ DOWIEDZIEĆ JAK OSIĄGNĄĆ TAKI KOLOR: http://c.wrzuta.pl/wi5499/3cbff11e0000e43e49da35c4/0/kasia%20zielinska%20i%20piotr%20jankowski MÓJ TERAŻNIEJSZY KOLOR JEST MNIEJ WIĘCEJ TAKI/; http://www.google.com/imgres?imgurl=http://merlin.pl/L-Oreal-Casting-Creme-Gloss-krem-koloryzujacy-jasny-braz-500_L-prime-Oreal-Paris,images_big,7,3600521125618.jpg&imgrefurl=http://merlin.pl/L-Oreal-Casting-Creme-Gloss-krem-koloryzujacy-jasny-braz-500_L-prime-Oreal-Paris/hb/product/219,617712.html&usg=__KJFoKSuVA8aGNUoDux4Jk7ENP1E=&h=410&w=246&sz=27&hl=pl&start=11&sig2=dUknrEkGcgmZEou6-uvs3g&zoom=1&um=1&itbs=1&tbnid=GsG7UHIzNgXkpM:&tbnh=125&tbnw=75&prev=/images%3Fq%3DJASNY%2BBR%25C4%2584Z%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dopera%26sa%3DG%26rls%3Dpl%26tbs%3Disch:1&ei=5k6sTMTECszKswbAo-3MAw Z GÓRY DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.werka
Droga Majrel, bardzo dziękują za poradę, pasemka farbą 900s wyszły super :), już nigdy nie będę traktować ich rozjaśniaczem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafere
Witaj Majrel, proszę o poradę, który blond INOA poleciłabyś jako zimny. swoje włosy rozjaśniałam od kilku lat u fryzjera(Pani używała tylko rozjaśniacza) wychodził ładny zimny blond. Od czerwca przez 3 miesiące nie robiłam nic z włosami,pojawił się duży odrost (mój naturalny kolor to ciemny blond z tendencją do jaśnienia latem) miesiąc temu położyłam na nie casting z serii Glossy Blond kolor 1010 jasny lodowy blond.Kolor na odrostach wyszedł żółtawy, na chwilę obecną kolor wymył się do słomkowego żółtawego blondu w który wyglądam koszmarnie, ponieważ z natury mam blady, zimny odcień cery oraz szaro niebieskie oczy. Proszę doradź mi któryś z kolorów.Być może odpowiedniejsza będzie koloryzacja Majiblond? Z góry dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do rafere- do Twoich wlosow dobra bedzie Inoa nr 10.1 z woda 9% odcien ten jest chlodnym blondem i wychodzi ładnie , z majiblondow 911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do justyna 55- napisz mi dokladniej ile cm tego naturalnego koloru masz na glowie i na jakim on jest poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ulka 30 - najlepsza bedzie Inoa odcien 9.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do fairy land- Inoa 6.1 jest ciut chlodniejsza od Inoa 6.07 paleta moze byc na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do miśka 82- na zdjeciu dziewczyna ma jasny opalizujaco- beżowy blond - wiec mozesz go uzyskac mieszajac ze soba excellence creme 03 z 10.21 lub majiblond 911 z majirel10.21 lub Inoa 10.1 z 9.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do co robic- z majiblondu 900 s nada jasny cieply blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do agatka21- casting 801 powinien sie wyplukiwac na naturalny sredni blond ale to u kazdego juz jest idywidualna kwestia splukiwania blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do desire x- nutriise 101 moze na odrostach wyjsc żółtawy ale to zalezy od struktury wlosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Goni K- odpowiednikiem Inoa 6.1 jest majirel 7.11 z tym ze chlodne odcienie Inoa wychodza naprawde chłoidne a u majirela moga byc cieplejsze , z moich obserwacji wynika ze inoa sa trwalsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do lusse- ja ci poecam farbe Inoa odcien 5.17 ktory jest najchlodniejszym odcieniem brazu , z majirela 4.0 dobrze pokrywa wlosy i poenien pokrytc te rudawe refleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
dp panna marcepanowa- dp cery tradzikowej najlepsze sa odcienie zimne popielate z refleksem 1 , cieple uwydatniaja cere tradzikowa szczegolnie zlote i miedziano - czerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ecola- jasniej wychodzi prefrence loreala nr 01 lub majiblond 900s , koleston perfect 12/0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
dow wypilam juz kawe- koleston perfect 12.22 to wlasnie opalizujacy nie wiem dlaczego przetlumaczyli go na popiel , to pomylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do wimma777- niestety ale link do obecnego koloru twoich wlosow mi sie nie otwiera, ten rudy kolor mozna uzyskac farba majirel 7.40 lub luo color 7.40 ale wlosy musza byc z natury sredni blond,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypiłam już kawe
Majrel polec mi cos w chłodnej tonacji takiego jak miałam tą color touch 10.68, kupiłabym ten koleston 10.16 ale włosy mam już dosłownie jak wata i nie chce ich katowac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypiłam już kawe
albo diacolor 9.01 bardzo jasny platynowy, czy 9.02 opalizujace, bo jak rozjasniam odrost to jest rudy ktory lepiej zniweluje, potrzebuję czegos bez amoniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×