Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do wypiłam juz kawe- jak chcesz bardziej rozjasnic te gore i srodkowe partie to uzyj mieszanki preference 03 z feria 102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninaaaa
Witam, jakiej farby i jakiego odcienia najlepiej użyć aby na bardzo jasnej, prawie białej platynie uzyskać taki kolor jaki ma Aneta Kręglicka? http://www.zeberka.pl/art.php?id=8663 Oraz jaką wodę do tego. Naturalne włosy mam takie myszowate, dość dobrze się rozjaśniające. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Do Majrel! Bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panifasola
witam serdecznie Mam takie pytanie, czy mogę pomieszać odcień majiblond 911 z majirel 10.21? Jaki odcień wyjdzie z takiego połączenia? I jeszcze doradź mi czy lepsze są prof. farby majirel czy koleeston? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do panifasola- mozesz pomieszac majiblond 911 z majirel 10.21 z woda 9% odcien powinien byc bezowy chlodniejszy blond zalezy to jakie masz naturalne wlosy, majirel sa delikatniejsze od kolestonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do bellatka- stosujac ten odcien luo 9.21 raczej nie , bardziej zblizony bedzie luo color 10.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do antoonina- jesli masz tak jasne wlosy mozesz uzyc majirel 10.21 z woda 4% lub 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panifasola
bardzo dziękuję za szybką odpowiedź:) Swoje włosy mam coś pomiędzy 7 a 8 według palety kolorów majirel. A jak długo należy trzymać taką mieszankę? tak jak majirel czy jak majiblond? i na ile przeciągnąć na resztę włosów? I jeszcze czy to prawda że można obniżyć stężenie utleniacza dodając wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnamamba_
dziękuje za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondfitchbebe
Witam Jak uzyskać kolor Małgosi Sochy???? Mam włoski szaro-blond-miedziane (wyjście z ciemnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do panifasola- mieszanke trzymasz 40 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do blondfichbaby- a jaki obecnie ma kolor wlosow M.Socha bo z tego co pamietam to byl to taki jasny bezowy blond, mozesz taki kolor uzyskac stosujac majiblond 911 pomieszany z cwiartlka majirel 10.21 z woda 9% choc przy pierwszym farbowaniu odcien blondu moze byc ciut cieplejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypiłam już kawe
A co myślisz, gdybym następnym razem gdzieś za miesiąc, jak się pojawią odrosty pofarbowac londa profes 12.0 odrost z woda 12 % (mam ciemne odrosty - szatyn), i rzucic na to 12.8 ? lub 12.81 i tu pytanie ktory kolor bylby bardziej adekwatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panifasola
wielkie dzięki:) Jeszcze ostatnie pytanie:) Może to zły pomysł z tym mieszaniem kolorów, może sam 911 wyjdzie ładniej, albo pomieszany z jakimś innym blondem z majirel? przepraszam że jestem taka dociekliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel jeszcze zapomniałam dopisać :0 powiedz mi czy farby ciemny blond loreal jak wyjdą u brunetki? Jak wychodzą takie blondy w jaki kolor wpadają ?Nie chodzi o mnie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondfitchbebe
majrel najbardziej chodzi mi o taki odcień : http://facet.wp.pl/gid,9758495,galeriazdjecie.html?ticaid=1af8e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondfitchbebe
przyznam że aż tak jasnego beżu nie chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam włosy farbowane loralem jasny brąz, obecnie przeszło 2 miesiące bez farbowania, obecnie farba bardzo wypłukana i mam takie pytanie czy jest jakaś farba lub rozjaśniacz, której mogłabym użyć aby rozjaśnić włosy. Wiem, że farba farby nie rozjaśnie, ale obecnie naprawdę widać że włosy są bardzo wypłukane. Będę wdzięczna za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 89
Majrel jesteś wielka!!! Dziękuję Ci po stokroć i przepraszam jeśli byłam wobec Ciebie nie miła. To się więcej nie powtórzy. Cium!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fairyland , odezawala sie najmadrzejsza! nie obchodza mnie posty z 2007r bo pisalam ok 15.09.br i nawet dostalam odpowiedz ale jednak kiedy moj kolejny post ukazal sie z odpowiedzia p.Marjel to potem juz zamilka.Widze wyraznie,ze wiele tych samych osob pyta sie niejednokrotnie o rozne rzeczy a ja nie otrzymalam odp. do tej pory.Wiec smiem uwazac,ze odpowiedzi otrzymuja wybrane osoby! Co do Sandra 89 to widze,ze szybko zmieniasz zdanie jak tylko odpowiedz dostaniesz chyba tylko dlatego zeby pozniej miec lepiej tzn nie pomijac Ciebie? do Marjel- rozumiem wszystko i wszystkich, ze ma sie prace itd tylko badz troche obiektywana i spojrz ze pytaja tez inne osoby niz te ktorym nie raz pomoglas!na szczescie poradzilam sobie bez Twojej pomocy bo jej nie bylo i chyba nie doczakalabym sie jej nigdy. Ty chyba doradzasz w tzw prostych przypadkach bo z innymi bys sobie nie poradzila?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 89
Do madziak 12 Nie zmieniam zdania, tylko byłam w szoku że Majrel odpisała mi na mój post mimo tego, że mogła już go do końca olać. Może rzeczywiście jest zbyt zajęta aby na wszystkie pytania odpowiadać, nie wiem. Napisz swoje pytanie raz jeszcze a na pewno otrzymasz odpowiedź. I wcale nie uważam abym miała lepiej że przeprosiłam Majrel, ale tak po prostu wypadało zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Marjel- rozumiem ze ma sie prace i inne zajecia. Nie mowilam tez,ze masz byc tu dzien w dzien i odpowiadac bo to raczej niewykonalne. Jednak moj post byl ok 15.09.br, na ktory odpowiedzialas i nawet zadalas pytanie,na ktore udzielilam odp i od tamtej pory cisza. Widac, nie czytasz uwaznie albo jak juz wyzej wspomnialam pomijasz celowo niektore posty. Troche dziwne podejscie ale ok! wiecej juz nie skorzystam z Twojej pomocy bo okazalo sie ze ... jej wogole nie bylo. Co do innych dziewczyn, ktore wstawiaja sie rzadkiem w obronie Marjel to jestescie poprostu zalosne! Do Sandra 89- nie bede juz ponawiac mojego posta bo byl ukazal sie juz 2 razy wiec 3 raz napewno tego nie zrobie. Jesli uwazasz,ze nalezy przeprosic za swoje zdanie i za to ze Cie "olala" to powaznie, nie wiem co o tym myslec bo mi sie w glowie nie miesci zeby przepraszac za swoja opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 89
Do Madziak 12 Przeprosiłam Majrel dlatego, że mimo tego że oceniłam ją pochopnie, ona i tak odpowiedziała na mój post a także napisała że wcale nie musi odpisywać na każde pytanie, robi to bo chce. Jeśli nie chcesz, nie musisz prosić Majrel o pomoc. Płakać na pewno nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Sandra 89- racja nie musi odpisywac na kazdy post i wyraznie to robi. Moim zdaniem jednak, jezeli juz odpisala na 1 moj post i w swojej odpowiedzi zadala pytanie to chyba powinna kontytuowac?! Nie uwazasz? ja za nia plakac nie bede i ona napewno za mna tez nie wiec dla mie temat jest zamkniety. Swoja droga to stwierdzam ze lepiej isc gdzies osobiscie sie poradzic niz przez neta podawac numery farbek itd a w rezultacie i tak wszystko robisz na wlasna odpowiedzialnosc. Na szczescie poradzilam sobie bez pomocy tak szanowanej tu p. Marjel,ktory niektorych wyraznie pomija, nie uzywajac brzydkiego slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondfitchbebe
madziak12 Przestań zaśmiecać ten wątek... skoro nie potrzebujesz pomocy Marjel to po co tu piszesz?! Zresztą Marjel nie musi odpowiadać na każdy post tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypiłam już kawe
Madziak12 idź już spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Madziak- troche mnie śmieszy Twoje marudzenie i narzekanie , przeoczyłam Cie - przepraszam zdarza sie każdemu, swoje frustracje wyładuj na sobie lub innych , ja jestem już za stara ha ha na takie wywody i obwiniania, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×