Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

MAJIREL mam wielka prosbe jestem tu nowa. Doradz mi jaka z farb profesjonalnych jest bardzo bardzo jasna platynowa wrecz biała. Mam odrost swój naturalny dosyc ciemny rozjasniam włosy loreal platinum trzymam około 2 godzin bo ciezko mi sie rozjasniaja ale mam wtedy bardzo jasny platynowy wrecz prawie biały kolorek ale chce to zmienic chce je rozjasnic o pre tonów i połozyc jakos farbe zeby uzyskac taki kolor bo gdy trzymam tak długo rozjasniacz włosy dostaja w kosc miesiac prawie dochodza do siebie myje je kerastase ciment..rozjasniam ciagle tylko odrost.. chodzi mi o taki kolorek jak przy odroscie taki jasny http://ikf.styl.fm/fryzury-krecone/fryzura377348.htm albo cos takiego mi chodzi zeby uzyskac http://www.exposay.com/sarah-harding-2006-vodafone-live-music-awards-at-the-roundhouse-in-camden/p/5264/0/?j=39735

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majirel I jeszcze takie pyatnko loreal Richesse jest tam kolor kryształowy wrecz biały to chyba jakis toner własciwie jak sie go robi i co sie uzyskuje po nim?? I jak bym połozyła na włosy rozjasniane z ciemnym odrostem( 2cm odrost) farbe hi richesse orzech czy wyjdzie taki jak na palecie czy rowno złapie odrost i te rozjasnione do platyny włosy mysle czy wyjdzie tak jak na tym zdjeciu ten orzech na włosach rozjasnionych oczywiscie .. http://justjared.buzznet.com/photo-gallery/405001/monica-cruz-glamour-awards-07/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tej chwili na całości włosów, a sięgają one tylko prawie do ramion - wycieniowane - mam kolor loreal excellence nr 5 jasny brąz (sprane 2 m-ce bez farbowania) wcześniej - rok temu - miałam długość do połowy łopatek, ale niestety poodpadały :( Poradź proszę czy czekać aż całkiem odrosną czy można coś robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypiłam już kawe
na zdjeciu dziewczyna po prawej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Do Majrel!!! Obecnie już po raz czwarty będę farbować włosy casting 730 złocisty miód;moje pytanko jak nakładać farbę i ile trzymać??Później będę kładła preference V floride gdyż casting 730 został wycofany i również to samo pytanko jak nakładać i ile trzymać???Które farbki wychodzą jaśniej casting czy preference??I jeszcze jedno spodobał mi się obecny kolorek Marty Żmudy trzebiatowskiej: http://www.pudelek.pl/artykul/27630/nogi_zmudy_trzebiatowskiej_sexy/ Czy można go osiągnąć farbkami sklepowymi a jeśli tak to jakimi??Lub z Alfaparf z profesjonalnych!Z góry dziękuję za odpowiedź i przepraszam za tak dużą ilość pytań.Pozdrawiam;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Majrel bardzo dziękuje za szybką odpowiedż dam znać jak wyszło pozdrawiam gorąco!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MAJREL mam pytanie a propo koloru jasnego opalizująco -beżowego blondu,załaczam zdjęcie http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/fryzura394996.htm mianowicie zdecydowałam sie na połaczenie majiblond 911 z majirel 10.21 aby uzyskać ten kolor na moich zóło -złotych włosach i nie wiem za bardzo jak to zrobić ,pierwszy raz będe robić sama włoski , jakie proporcje tych farb pół na pół czy inaczej? , czy dodać jakiś oxydant?przepraszam być może smieszne te pytanie ale jeszcze sie nie orientuje w tym temacie,będe wdzięczna za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ecoola
MAirel a jak mam odrost1 cm to moge juz zafarboac tym lorealem preference 01? ile go trzymac na włosach i czy potem przeciagac na cale włosy? i 2 pytanie czy nie bedzie róznicy w kolorze tam gdzie odrost a gdzie reszta włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fedeve
Do Majirel: Chcialabym uzyskac na wlosach odcien z palety Majirel cos pomiedzy 8.11. a 7.11 (chodzi o popielaty jasny blond). Obecnie mam 3 kolory na wlosach. Odrost moj naturalny "mysi" blond, kolejny wyplukany na zolto- zloty farouk 7A + 7AA i pozostalosci Casting braz mieniace sie zloto-czerwono. Prosze o pomoc, jaki odcien, czy tez mieszanke zastosowac i jaki oxydant aby wyrownac kolor i zgasic ten zolty odcien. Chce wrocic do naturalnego popielatego blondu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaMarcepanowa_
dziękuje ;) w takim razie proszę powiedz jakie odcienie mi będą pasowały... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mukomorek
Majirel, za pierwszym razem majirel 9/0 nie wyszedł w ogóle na moich białawych włosach, ale dzisiaj zrobiłam znowu tym 9/0 i mam jeszcze mokre włoski, ale już widzę, że chyba są troszkę ciemniejsze ;-), ale o tym, czy kolor mi się podoba i czy fajnie wyszedł przekonam się jutro, gdy spojrzę na moje włoski w świetle dziennym a nie łazienkowym. Napiszę, co wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mukomorek
A powiem Wam jeszcze, że dzisiaj, gdy byłam u siebie w hurtowni fryzjerskiej to rozmawiałam z dziewczyną, która miała na głowie Majirel 10/1 czyli popielaty bardzo jasny blond i u niej był taki złocisty jakiś a u mnie wychodził z kolei baaaardzo platynowy, a u mojej koleżanki /ona u fryzjera robi/ wychodzi bardzo szary taki, dopiero po kilku myciach ma fajny kolor, z tymże u jednej może określony kolor wyjść fajnie a u innej fatalnie. No ale dla mnie jest dziwne, że odcień typowo popielaty może wyjść tak ciepły. Nie wiem, dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypiłam już kawe
MUKOMOREK i jak wyszło ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia_123
Droga Majrel! Jeśli znajdziesz chwilę, to proszę doradź mi co mam zrobić z moimi włosami. Otóż, około miesiąc temu nałożyłam (za radą fryzjerki;/) na tlenione włosy kombinację diacolor - pól 7, ćwiartkę 7.23 i ćwiartkę 7.31. W efekcie na początku zamiast obiecanego średniego chłodnego blondu miałam coś podobnego do brązu;/, teraz kolor się trochę wypłukał i odrosty mam jaśniejsze z rudym refleksem, końce ciemniejsze w świetle dziennym z miedzianym odcieniem na poziomie 7, natomiast w świetle sztucznym wydają mi się zielonkawe. Strasznie nie podoba mi się ten kolor, rozjaśniać już nie chcę, bo mam strasznie przesuszone włosy, kruszą się. Chciałabym je na razie przyciemnić do koloru chłodnego ciemnego brązu. Jakiego odcienia użyć, żeby kolor wyszedł chłodny i nie czarny? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exxtraordinary
Na jasny piaskowy blond położyłam Casting Lodowy Blond ( staram się zawsze farbować beżami, chłodnymi blondami żeby nie były żółte ) w efekcie otrzymałąm CIEMNE włosy, a góra tam gdzie włosy były bardzo jasne SIWY. Nie srebrny blond, a siwy. W nadzieji że się poprostu spierze myłam włosy 10 razy, nie były juz siwe, ale nadal ciemne i ze srebrną poświatą ( zuepłenie nienaturalny kolor ) kupiłam więc loreal'a bardzo jasny popielaty blond ( pomyślałam , że jak na ten siwy położe złoty odcień to wyjdzie rudy albo bardzo żółty) efekt? jeszcze ciemniejsze włosy :( Nałożylam więc w akcie desperacji Złoty Jasny Blond ktory trochę uratował sprawę bo włosy mienią się na złoto , ale nadal są jasne :( nie mogę ich niczym rozjaśnić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mukomorek
No ja farbnęłam się majirelką 9.0 na wodzie 6%. Miałam białawe włosy, gdzieniegdzie pożółtawe /choć zawsze farnbowałam popielatymi blondami, zeby mieć chłodny blond/ i....powiem Wam, że nie podoba mi się to, co wyszło, a wyszedł jakiś dziwny kolor, nawet nie wiem, jak go opisać, wygląda jak jakiś miedziany pomieszany z popielatym. No mówię Wam, beznadziejny kolor. Fakt faktem, wyrównał mi kolorek na całych włoskach, ale sam odcień mi się nie podoba wcale. I dlatego wracam do majirel 10.01, bo ten kolorek najbardziej mi odpowiada po przetestowaniu wielu profesjonalnych farb, choć nie jest to jeszcze mój ideał, ale kierunek właściwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mukomorek
Właśnie przyszła do mnie koleżanka i określiła mój kolor jako...rudawo-szarawo-zielonkawy. Z tymże widzicie same - tragedia po prostu. Dzisiaj już 3x myłam głowę, zeby choć odrobinkę zmyć to cholerstwo, ale od razu zamówiłam na allegro mój kolor, i jak tylko dostanę to znowu się farbnę, nie wiem, jak moje włsoy to zniosą, ale wyjścia nie mam, bo z tym czymś na głowie nie da się wyjść na ulicę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exxtraordinary
ja nawet nie wiem co teraz zrobić z tym co mam na głowie :/ nawet jeżeli wymyję szary odcień to nadal zostaje problem CIEMNEGO blondu ( z farby jasny blond, niesamowite ). Byłam dzisiaj u przypadkowego fryzjera , pytałam co by doradzili mi w tym momencie, to chcą złote pasemka żeby ocieplić to co mam na głowie ale to nie rozwiąże problemu ;/ u nasady i końcówki mam ok ( bo przynajmniej mam to blond ) ale tzw koronę ( najjaśniejsze włosy) chwyciły na siwy i koniec ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exxtraordinary
chciałabym taki jak Majirel 10.1/2. 31 albo 34 ale nie wiem jak to zadziała na siwe włosy , i nie wiem czy Majirel wystarczy żeby zakryć ten kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskusia
Witam Majrel. Miałam włosy farbowane mieszanką luo color 9.13 z 10.21(chyba).Kupiłam farbę majirel 10.13 i tez chciałabym ją zmieszać,żeby kolor wyszedł trochę ciemniejszy.Jakiego koloru najlepiej uzyć i w jakich proporcjach?I jaką wode poleciłabyś-6 czy 9%? Dziękuje serdecznie i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba72
Witam .Bardzo proszę Majrel o radę.Z natury mam średnio popielate włosy ,teraz trochę siwych , jasną cerę i niebieskie oczy (lato). Obecnie mam 2cm odrostu i spłukaną farbę Artego w kolorze miodu na poziomie8 .Nie czuje się dobrze w tym kolorze.Co mogę na włosy położyć żeby kolor był naturalny chłodny i średni a może coś innego mi zaproponujesz? Bardzo proszę o odpowiedż. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka******
Witam :)Mam pytanie jak zejsc z czarnego koloru do popielatego blondu ,fryzjer nie wchodzi w gre ;) mam w domu profesjonalny rozjasniacz z 12% oxydantem chcialabym sie dowiedziec czy uzyc go poprostu na calosc i trzymac 50 min czy rozrobic go z odrobina szamponu i wody i w takiej postaci trzymac tez 50 min tylko jakie proporcje tego juz nie wiem i jaką farbe polecasz majrel po takiej dekoloryzacji tylko prosze o poolecenie farby dostepnej w markecie obojetnie jakiej marki prosze o podpowiedz pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korolowa0
witam, co do Loreal, to organizuje darmową koloryzacje w warszawie, już we wtorek 12 października, w salonie na Modlińskiej. Mamy piękne nowe kolory i potrzebujemy Pań z odrostami i najlepiej już siwymi wlosami.szczegóły : koloryzacjaloreal@wp.pl nad koloryzacją czuwaja najlepsi fryzjrzy i styliście z działu koloryzacji Loreala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Marjel:)Nie złość się że znowu pytam :)Chciałabym się dowiedzieć jak mam taki kolor uzyskać bo takie chcę włosy,http://www.life.com/image/84685482 i drugie http://www.life.com/image/84685479:) teraz mam tak jak pisałam wcześniej exellence 5.0 ale chcę sobie powtórzyć farbowanie bo mam jeszcze czerwoną poświatę może to efekt złego pokrycia?.Nie wiem czy zrobić to jeszcze raz tą samą farbą czy może już teraz zrobić sobie profesjonalną farbą marjel .Proszę Cię napisz jaki kolor podstawowy ma nałożyć mi fryzjerka i jak mam zrobić te brązowe pasma?:)Chyba że zrobię sobie sama jeszcze raz farbą sklepową odcień ze zdjęcia podstawowy a pasemka pójdę do fryzjerki tylko czy na tej farbie sklepowej wyjdzie taki odcień pasemek?I czy farba profesjonalna w tym odcieniu wychodzi tak samo czy jednak różni się ?Co zrobić?:)Przepraszam ze tak namieszałam ale chcę żebyś dobrze mnie zrozumiała o co mi chodzi:)Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISIA_2000
A czy któraś z Was wie, czy te farby Majirel z poziomu 10 są rozjaśniające???????? Wie ktoś???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypiłam już kawe
do ISIA_2000 Jak dasz wode 12 % to ci sie rozjaśnią, ale bardziej rozjaśniające są majiblond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelap18
mam pytanie i bardzo proszę o szybką odpowiedz, mam włosy jasny słoneczny blond kupiłam Marjrel 7.24 boje sie zielonej poswiaty czy jak dodam 6.66 to zniweluje zieleń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2303
kochana mariel mam pytanko obecnie mam włosy dość ciemny blond nie jednolity włosy były uprzednio rozjaśniane chciałabym mieć kolor ciemny blond ale niestety położyłam farbę i końcówki wyszły jaśniejsze a odrost lekko rudawy jak uzyskać kolor jednolity na moich włosach taki jak majril 8.13 proszę o pomoc bo nie wiem już co robić pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icecream2
Kochana majrelko!!mam blond wlosy na poziomie 10,rozjasnione a potem stonowane castingiem 1010,kolor jest ok,lecz chcialabym go przyciemnic do ciemnego blondu popielatego,zastanawialam sie nad farba majirel 8.12,ale nie wiem czy to dobry wybor,z doswiadczenia na wlasnych wlosach wiem,ze moga wyjsc z poswiata zielona,zalezaloby mi na uzyskaniu stalowo chlodnego blondu,zeby pozniej zrobic tylko na koronie jasne pasemka,z natury jestem blondynka z poziomu 8 o chlodnym typie urody,nie chce rowniez wygladac szaro i buro,poradz prosze!!!p.s. jestem juz po trzydziestce i nie chce sie wygladac staro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×