Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość czekoladowy brąz
Dziękuję Ci bardzo serdecznie i Pozdawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel, mam pytanie wczoraj do ciebie pisałam odnośnie farb alfaparf czy połączyć 9.31 z 9.21 aby zneutralizować rudo-blond włosy i uzyskać taki efekt http://film.interia.pl/wiadomosci/plotki/news/co-planuje-socha,1677590,2371. Poleciłaś mi żebym na te rude położyła 1010ss a potem 9.31. Zastanawiałam się czy nie lepiej te rude rozjaśnić alfararf equipment no amoniak, a później na całość 9,31. Teraz mam dla lepszego określenia mojego koloru coś takiego, u nasady taki miodowy blond http://www.remy-hair.pl/product.php?id_product=168 a od granicy ucha taki brzydki jasny złoty blond z zielonkawą poświatą, włosy są dość przetrawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aguska- tak rozjasnij sam odrost i te rudawe partie equipment no amoniak, a pozniej poloz na to 9.31 lu 10 NB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezwykly_nick
Majirel, proszę o pomoc. W październiku włosy farbowałam u fryzjerki. Blond na poziomie 9 majirel i wydawało mi się że robiła ich farbą, zapomniałam wtedy zapytać o to jaka to farba i numer, wiem tyle że robiła ją z wodą 3% i to był jakiś kolor opalizujący. Bardzo mi się podobał - co dla mnie ważne - nie rudział/nie robił się żółty. W grudniu sama zrobiłam odrosty majirelem 9,13 z wodą 6%- początkowo wyglądało super idealnie zgrane z całością, jednak później zaczął rudzieć... W lutym zrobiłam odrosty ponownie tym razem kolorem 9,23 z wodą 9% ale tu już wyszło zupełnie inaczej - ciemniej, od razu rudziej... I teraz chce zrobić znów odrosty i zastanawiałam się nad 9,13 z wodą 9% - bo skoro wcześniej dobrze wyszedł to może przy wyższym stężeniu oxy nie będzie tak rudzieć? Albo opcja numer dwa chciałam na odrosty położyć 10,21 z 9% a na całość 10,21 z oxy 6% - zeby uzyskać jaśniejszy kolor całości... Czy mogłabyś mi coś doradzić? będę b. wdzieczna :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturlany brąz
Przegladanełam traszke watke, ale nie znalzałam odpopwiedzi na moje pytanie, byłoy czekoladowe brazy i chłodne w wiekszosci itd a ja bym chciła i naturlany średni braz nie zimny nie ciepły taki naturlany po prostu ;) Bardzo prosze o odpowiedz jaka farbe mam zakupic. Teraz mam średni braz juz wymyty po sklepowej farbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezwykly_nick
zapomniałam napisać o naturze - swoje naturalne włosy mam na poziomie 7-8 palety majirel... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel, powiedz mi jeszcze proszę jakiego oxy lepiej użyć do rozjaśniacza na te rude 9% czy 6% wystarczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaraines
Dziękuję Ci bardzo! Tak właśnie zrobię! Jesteś dla nas nieocenioną pomocą!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niezwykly_nick - jesli wlosy po jakimś czasie mają poswiate rudawa czy zoltawa to najlepszym rozwiazaniem bedzie odcien 10.21 z woda 9% na odrost a na reszte naloz 10.21 z woda 6% a jesli ten kolorek bedzie ci odpowiadal to przy nastepnych koloryzacjach dlugosci i konce z woda 3%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aguska28 - na te rude rozjasniacz kladz z woda 9% pozniej aby kolorek byl podobny ze zdjecia naloz evolution 11.13 z woda 3%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aguska 28- chociaz jesli wlosy maja byc takie jasne jak u pani w warkoczu i na tym pierwszym zdjeciu to naloz ten 11.13 z woda 6% ale najlepiej poczekaj z koloryzacja do nastepnego dnia , jesli mozesz wytrzymac z tym odrostem po rozjasnieniu bo prawdopodobnie bedzie jasno zolty chodzi o to by nie obciazac wlosow w jednym dniu dwoma rozjasniajacymi koloryzacjami , jesli musisz zrobic to w jednym dniu to uzyj odcienia mniej rozjasniajcego 9.13 z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do naturlany brąz - bardzo naturalny sredni braz nada odcien evolution alfaparf 6NI lub z nutką gorzkiej czekolady 4.32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezwykly_nick
Majirel - bardzo dziękuję za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi foxi moxi
majrel a gdzies wczesniej komus pisałas ze 6NB daje lasdny naturalny braz :( i ja tutaj juz nie pytalam o nic i kupilam dzisiaj :( bedzie naturalny ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do roxi foxi moxi - tak poniewaz 6NB 5NB daja efekt naturalnego lekko ciepłego brązu w tonacji czekolady ale bardzo naturalnej, bez zadnych refleksow rudawego czy kasztanu lub szczypty czerwieni a często czekoladowe brazu w innych firmach farb do wlosow nazwane sa czekoladowe brazy a taki refleks gdzis tam maja, a te odcienie o ktorych napisalam to naturalne typowe brązy nasyconej czekolady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi foxi moxi
ufff :) to super więc zafarbuję tym :) nie ma to jak pomoc profesjonalistki :) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel zastanawiałam się nad położeniem tej doradzonej przez Ciebie farbki majirel 10.13 na całość z jakąś słabszą wodą, żeby wyszło równo. Czy wtedy te moje mocno rozjaśnione włosy mogą wyjść odrobinkę ciemniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika39
Mjrel dzieki za rade! jak ma włosy takią intensywną ciemną czerwień robiłam exelence to którym castingiem mogę zrobić żeby mi ładnie chwycił i pokrył siwe włosy? ty mi doradzałaś casting o nr 500, 400, 300, 412, 530, 432, 415 z góry bardzo dziękuję za radę i cieplutko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kika39 - fajny jest casting 415 z tym , że jest to odcin raczej czekolady a nie glebokiej czerwieni , czerwonawe odcienie casting siwych wlosow ci nie pokryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do helenawiktoria44 - ja ci doradzalam farby evolution alfaparf , jesli chodzi o majirel 10.13 to tam gdzie masz najjasiejszy blond odcien ten nada jeszcze bielszy kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podgladaczka_
a jak wychodzi ten casting 415 ? faktycznie jak czekoladka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do podgladaczka_ - wszytko zalezy od naturalnego koloru wlosow, castingi wychodza zawsze ciut ciemniej wiec jak siema troche siwych to bedzie taki jak na opakowaniu 415 , 535 jest tez fajna czekoladka i ciu jasniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenawiktoria
Dzięki, miałam nadzieję, że uda mi się przyciemnić te moje włosy w kolorze lalki Barbie. Czy jest jakiś sposób na przyciemnienie takich włosów? Chciałabym mieć naturalny blond nawet rudawy, ale taki który nie wymaga wody 12 procentowej lub gorzej rozjaśniana odrostu. Odrost mam ciemny blond i już po 2 lub 3 tygodniach muszę farbować włosy. Ostatnio w desperacji zaczęłam nawet rozważać rudości, mam zielone oczy i mnóstwo rudego pigmentu :) więc może nie byłoby najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podgladaczka_
ale do farb profesjonalnych te kolorki się myją prawda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podgladaczka_
a nie wiesz która lepiej sie sprawdza casting czy sublime mousse ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 39
Majrel czyli jak mam czerwone włosy to tylko dekoloryzacja mi została zeby chwycił mi casting? jakbym zrobiła sobie z loreala decoloryzatorem kiedyś już robiłam co prawda bałam się żebym w koncu łaysa nie został ale podoba mi się ten kolorek 415 który mi doradziłaś tylko zastanawiam sie czy te ciemne włosy mnie nie postarzą wiesz w tym roku kończę magiczną 40tkę co ty o tym sadzisz droga majrel? z góry dziekuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 39
Majrel czyli został mi dekoloryzator zeby pozbyć się czerwonych włosow to prosze doradz mi jaki ? podoba mi się ten kolor 415 tylko w tym roku koncze magiczna 40tke i zastanawiam sie czy ten ciemny kolor mnie nie będzie postarzał? włosy mam do ramion co ty o tym sadzisz droga majirel z góry dziekuję za odpowiedź i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kika 39 - a dlaczego chcesz dekoloryzowac czerwien?? casting go pokryje , fakt to jest ciemy odcien wiec jesli chcesz cos podobnego to z loreala majrel 5.15 polecam ale ten casting ppowinien byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do helenawiktoria - tak mozna takie wlosy przyciemnic robiac wczesniej pigmentacje tzn musisz kupic wode utleniona 1,9 % w sklepie fryzjerskim i odcien farby np majirel nr 8 po zmieszaniu farby z ta woda nakladasz ja na 10 minut, nastepnie mozesz nalozyc odcien 10.13 cjoc ja bym nalozyla np alpafarf 9NB , jesli wlosy wybijaja ci na dziwne rudawe to moze rzeczywiscie w miedziano- rudych byloby ci fajnie np majirel 7.4 jest ladny miedziany albo ten blond a la barbie pokryj odcieniem zlocistym np majirel 9.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×