Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majka8484
maiałam namysli alfa parf 11.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada casting
Dziewczyny jak wychodzi czekoladowy brąz z castinga loreala 535 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolki
Marika 82 bardzo podoba mi się twój kolor włosów. Kładziesz Luo na swoje naturlane , a jeśli tak to na jakim poziomie masz naturalki? Sadziłam że Do Luo mozna stosowac tylko oryginalną wodę 7,5%, próbowałas z takim stężeniem również?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolki - dziękuję :) kładę na swoje naturalne na odrosty. Swoje naturalne mam obecnie gdzieś na poziomie 8 (tak twierdzi fryzjerka). Mieszałam ją z 9% oxy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletta25
hej, Majrel serdecznie dziękuję za odpowiedz na moje poprzednie pytane.:) a poniewz oglądając moje zdj z naturalnymi włosami doszłam do wniosku że był to jednak ciepły odcień mam jescze jedno pytanie: chodzi mi o kolory jasny blond czyli 8 oraz wrzosowy mód 7.31 z tej nowej palety diarichesse. jak one wychodzą - który z nich Twoim zdaniem będzie wyglądał ładniej,ciekawiej,bardziej naturalnie?(a może inny kolor z tej palety będzie lepszy)tzn. chcę uzyskać tak jak pisałam ciemny blond(czyli mój naturalny) a boje sie juz eksperymentowac z kolorami bo mam dość zniszczone włosy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kotek-psotek - podobny kolor blond mozna uzyskac przez zmieszanie farb alfaparf evolution 11.20 z 1010ss z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do marika_82 - jesli chcesz jakis bardziej naturalny i jasny odcien blondu to mozesz pomieszac odcien alfaparf 1010ss z ćwiartką odcienia 9NI lub 1020ss z ćwiartka 9NI z woda 9% kladziesz miesznke na odrost na ok 35 min pozniej przeciagasz na jakies 10 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wioletta25 - mozesz richess pomieszac czyli pol tubki nr 8 z ćwiartka 7.31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do majka8484 - chlodniej wychodzi alfaparf 11.11 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzejmie proszę o odpowiedź Majrel, przepraszam , że jeszcze raz pytam,ale doradziłaś mi alfaparf 11.11 zmieszany z 11.20 na wodzie 9. Moje włosy przypomnę z natury 6, 7 farbowane na poziom 10 wychodziły żółto- złociste. Powiedz mi proszę , czy ten kolor pomieszany wyjdzie na moich włosach jasny perłowy? Pytam, bo boję się żeby nie był za szary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie dziękuję, czyli z wodą 9 na odrost na 35 min, a po tym czasie z wodą 6 na resztę na 5,6 min? Czy dobrze rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazkinia
Majirel czy jest szansa umówienia się z Tobą na włosy o ile jestes z Warszawy bądź okolic. Domniemiewam że jestes fryzjerką :) a nie chciałabym sama eksperymentować już z włosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasiaszka- hmm nawet na odroscie potrzymalabym te miesznke 40 minut , a na reszte tak 5, 6 zreszta sama sprawdz na pasemku po 6 minutach czy łapie na szary odcien jesl tak to czas zmyc farbe z dlugosci i koncowek jak nie to trzymaj do 10 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jazkinia - przykro mi bardzo ale nie ma takiej możliwości, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada casting
majrel czy jest jakaś farba sklepowa którą uzyskam łady odcien czekladowego brazu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czekolada casting - z farb loreal preference odcien mroźnej czekolady M2 Antiqua , casting 535 z lekka nuta mahoniu,530 z nuta złocistego, excellence creme 5.15 , 5.3 - zlocista czekolada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj majrel, bardzo się cieszę że wróciłaś:) :) Mam do Ciebie pytanko. Za Twoją radą używam farby alfaparf 11,21. Farba rzeczywiście super, tylko chciałam zapytać czy jest możliwe uzyskanie koloru jeszcze troszkę jaśniejszego? Czy w tym celu musiałabym użyć wody 12%, czy wystarczyłoby pomieszać go np. z 1020 żeby wyszło troszkę jaśniej? Ewentualnie czy polecasz zmianę farby na koleston 12,89? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Beti33 - jesli chcesz jasniejszy odcien to do odcienia 11.11 daj wzmacniacz rozjasniania o nr 000sss cwierc tubki kolor powinien byc o ton jasniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Betti 33- przepraszam nie do odcienia 11.11 tylko 11.21 i cwierc tubki 000sss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję:) A powiedz jeszcze który odcień ładniej wychodzi 11,11 czy 11,21 ? Uważasz że koleston nie jest dobrą farbą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaja85
Dziekuje bardzo :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Beti_33 - 11.11 jest chłodniejszym blondem , ja osobiscie mieszam te dwa kolory i jest taki chlodny perłowy, ale 11.11 jest typowym chlodnym jaśniutkim blondem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka8484
dziewczyny nie mogę się zdecydować mam włosy marijiel 10.21 z 9.22 jest to ciepły blond chce zimnego troszkę jaśniejszego, włosy sie ciężko rozjaśniają i łapią sie na żółto czy wybrać maijblond 911 z wodą 9 czy alfa parf 11.11 czy możę 11.11 z 11.20 prosze doradzcie nie chce też szrych czy fioletowych włosów tylko ładny chłodny blond dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję:) W takim razie mogę pomieszać te dwa odcienie, pół na pół i w razie potrzeby dodać ćwiartkę tego wzmacniacza....? A jakbym chciała odświeżyć kolor na długościach, to już samym 11,20? A z jaką wodą i na ile minut nałożyć (mam długie włosy i dość przetrawione, zwłaszcza z wierzchu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Majka.... majrel na pewno wszystko Ci wyjaśni i dobrze doradzi. Ja ze swojej strony mogę Ci powiedzieć że majiblond 911 wyjdzie Ci chłodniej od tego co do tej pory, ale cieplej od alfaparf. Ja długi czas farbowałam tym 911 i wychodził mi taki jaśniutki beżyk. Zmieniłam na inną bo majib. dość szybko wypłukiwał mi się do ciepłego. Ale trzeba pamiętać że wszystkie chłodne blondy z czasem się wymywają niestety. Przynajmniej u mnie;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna Macroom
Cześć Majrel. Ja też mam prośbę o podpowiedź jakiej farby użyć. Mój naturalny kolor bardzo zbliżony do tego http://tnij.org/p2vb a chciałabym uzyskać taki http://tnij.org/p2vh najlepiej sklepowymi farbkami. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Beti_33 - tak pomieszaj pol na pol z ćwiartka wzmacniacza rozjasniania a na przetrawione dlugosci i konce daj 11.20 z woda 4% na 10 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Justyna Macroom - zblizony odcien ma alfaparf mieszanka 11.20 z 1010ss z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×