Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość tak sobie myślę że ..
i z góry dziękuję za fatygę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catatrophy
Majrel! Pisalam jakis czas temu: "Ostatnio rozjasnilam kilkukrotnie wlosy rozjasniaczami(...). Doszlam do miedzianego odcienia po czym polozylam dwukrotnie farbe blond o chlodnym, popielatym odcieniu, ktora przytlumila mi rudosc do zgaszonego bursztynu z pasemkami bezowymi. Kolejno polozylam farbe Loreal Recital Preference CANNES. Wyszedl ladny kolor-zlocisty z bursztynowymi refleksami (tam , gdzie byly ciemniejsze pasma), obawiam sie jednak,ze do mojego typu urody ten kolor nie pasuje...(...) Jak uzyskac sredni blond (poziom 9/8), zeby byl chlodny, ale nie nijaki-szary? Myslalam nad 9.22 z Majirel... PODOBAJA MI SIE TAKIE WLOSY: http://republika.pl/blog_jl_5011911/7769658/t r/100_2719.jpg EWENTUALNIE CIEMNIEJSZE 1 TON I CHLODNIEJSZE" Odpisalas: "do twojej karnacji i oczu pasują wybitnie chłodne odcienie blondu i to bardzo jasnego, polecam albo tak jak na zdjeciu - czyli mieszasz alfaparf 11.21 z cwiartka 11.20 z woda 9% lub mieszanka alfaparf bardziej chłodna 11.11 z 11.20 pol na pol z woda 9%" NA MOJ KOLOR ZLOTY POLOZYLAM WIEC 11.21+CWIARTKE 11.20, ZLOTOSCI PRZYTLUMIONE, TERAZ MAM NA GLOWIE BEZOWY BLOND NA POZIOMIE 9 Z PASEMKAMI NA POZIOMIE 10. CZY ZEBY TEN BEZ ZASTAPIC CHLODNIEJSZYM ODCIENIEM POLOZYC 11.11+11.20, CZY MOZE COS Z POZIOMU 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nathani77 - na odrost kladziesz z woda 9% a na reszte wlsow z 6% nie trzeba do odcieni ss i 11 robic kapieli rozjasniajacej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catatrophy
Z gory dziekuje za ponowna pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tak sobie myślę że .. - z alfa 6.32 lub 6.3 ale ten pierwszy bedzie ciekawszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ehhh te brązy :) - ta dziewczynka ma cos jak z alfaparfu 7.32 lub 7.31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzy mi się piękny kolor
A mi się chce płakać przez moje włosy :( szukam i szukam czegoś co będzie strzałem w 10 i nie mogę znaleźć :( MOje włosy mają bardzo podobny odcień do dziewczyny ze zdjecia, ale sa troche jasniejsze http://www.photoblog.pl/fatalite/24957048/pani-jesien.html Długoi czas miałam blond włosy, ale pewnego dnia postanoiwłam zafarbowac na ciemny kolor i wybrałam ciemny braz, efekt mi sie podobał i tak przchodziłam 5 lat. W tamtym roku chciałam wrócic do natury i fryzjerka mi bardzo zniszczyła włosy, musiałam sie obciac na boba. PO wielu kombinacjach wróciłam do ciemnego brazu :( Jednak dalej mi chodzi po głowie jaśniejszy brąz. Marze o kolorku kótry faktycznie bedzie pasował do mojej urody. Myślę że jestem typem mieszkanym-pani jesień z odorbina pani wiosny. zielone oczy, piegi, twarz skłonna do czeriwnienia się, jasna cera ale nie biała. Podpowiedz mi majrel prosze jaki kolor włosów bedzi dla mnie odpowiedni, chciałabym aby mój kolor wyglądał naturlanie, bo nie podbaja mi sie jakies nienturlane refleksy. Marzy mi sie brązik, bo blondów już raczej nie chce, no i zeby kolor włosów wydobył zieleń moich oczu. Prezpraszam za chaotyczne pisanie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Marzy mi się piękny kolor - mysle ze dla Ciebie dobrym rozwiązaniem bedzie albo chlodny braz tak jak z alfaparf 5.7 albo tzw chlodne kasztanowe brazy jak z alfaparf 6.32 ktory jest bardzo ładnym brązem z refelksem kasztanowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzy mi się piękny kolor
Mjarel dziękuję bardzio za tak szybką odpowiedź :) Chyba się zdecyduje na ten jaśniejszy tylko będę musiała podjaśnić włosy :) Dziękuję jeszcze raz. Twoja pomoc jest nieoceniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nathani77
majrel dziękuje zamówię na allegro farbki i w przyszłym tyg. farbkę dam znaka jak wyszło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzy mi się piękny kolor
A jeszcze jedno pytanko :) Nie dawno zainteresowałam się odcieniami z serii NB czy 5 lub 6 też u mnie by się sparwdziła ? Pytam bo nawet mam możliwość odkupić od sąsiadki za nie wielką cenę, a w sobote ide na wesele. Zanim zamówie tamte to chwilka upłynie zanim przyjdzie przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catatrophy
Majrel, dziekuje, tylko czy z evolution czy z color wear?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że tak zapytam :)
Mjarel a ja chcę zapytac czy te profesjonalne farby daja faktycznie bardzo odmienny efekt od tych farb sklepowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imalilbossy
Do Majrel - ciężko dostać w internecie odcień alfaparf 4.7, a jeśli już to jest to zbyt drogo dla mnie. Czy te odcienie (5NI; 4.7) z innych firm może Pani polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani majrelko :)
ojej trzeba zejsc nizej i kliknac w zdjecie bo tak to nie widac, na dole linku za zdjecia z twarza kobiety i o ten kolr mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzwiczki
Do Majrel Dzieki - zrobię tak jak radzisz Color Wear 8.1 z 10.1 - czy pól na pół? I jaką użyć wodę - odrost ok 10 cm mam trochę ciemniejszy z kilkoma refleksami i reszta troszke jasniejsza. Tak, żeby "chwyciło" i żeby nie niszczyć moich cieniutkich włosków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjel, zakupiłam alfa 10NB,tak jak poleciłaś i wodę 6%,w jakich proporcjach ją rozrobic i jak długo trzymac farbkę na głowie,aby otrzymac dla przypomnienia taki odcień http://kobieta.dziennik.pl/moda-na-topie/galeria/384017,1,zar-seksu-na-plazy-candice-swanepoel-w-bikini-victoria-s-secret-galeria-zdjec-galeria-zdjec.html mój obecny jest mniej wiecej taki jak ma Pam http://wwwmjkop.blox.pl/html/1310721,262146,14,15.html?8,2008 z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Miley Cyruss - podstawa to odcien alfaparf 6.3 reszta to delikatny balejaz w odcieniu starego zlota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do drzwiczki - dajesz wode 6% nakladasz na odrost jakies 20 min a na reszte ok 10 na cala tubke 10.1 daje cwiartke 8.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do magducha2000 - proporcje pisze to w ulotce ale przypominam miesza sie 1:1,5 czyli na cala tubke farby dajesz 1, 5 czesci wody 6% nakladasz na odrost 20 min na reszte 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do imalilbossy - z innych firm nie ma odpowiednika 5.7 z majirela 5.0 bedzie odpowiednikiem 5NI ewentualnie z farby komercyjnej excellence creme nr 5 z garniera nutrisse 50 ale to juz ryzyko bo garnier jest taki sobie i nie gwarantuje ze bedzie to chlodny braz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doże tak zapytam :) - farby profesjonalne sa delikatniejsze i bardziej przewidywalne jesli chodzi o efekt koncowy , mozna mieszac mnostwo kolorow ze soba , palety maja bogata kolorystyke ponad 120 odcieni to podstawa , są trwalsze, te sklepowe maja za duzo amoniaku i kazdy ocien jest tak zrobiony aby byl optymalny dla wiekszej ilosci kobiet z roznymi wlosami z natury co daje przewzanie efekt odcienia ciemniejszego o dwa tony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Pani majrelko :) - bardzo kiepska jakosc zdjecia pani ma taki braz w odcieniu chlodnego srdniego brazu cos jak z evolution 5.7 lub 5NI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×