Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość hope magda
majrel mam pytanko odnośnie przyciemniania włosów blond,marzy mi sie kolor naturalny taki ciemny blond,jaką farbe bys polecała ze sklepowych loreala zdaje sobie sprawe ze bedzie sie wypłukiwała na początku ale pewnie z czasem kolor sie utrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka89
Droga Majrel Czy mogłabyś mi powiedzieć jak uzyskać ten kolor włosów?? http://www.iamboredr.com/media/16435/Monrose_-_What_You_Don%27t_Know/ Ta blondynka ma świetny kolor :) Czy to nie jest czasem Majirel 9.31? Obecnie także mam włosy blond wpadający w karmel ale chciałabym uzyskać taki efekt jak na teledysku. Dziękuję bardzo za pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mukomorek
Majirel, słuchaj, zrobiłam tak jak mi doradziłaś i na te moje platynowe włosy położyłam majirel 9.0 z wodą 6% scandic line i...no właśnie...nic mi nie załapało...nie wiem, może to wina tej wody? Może powinna być też z loreala oryginalna? Ale moja koleżanka mówi, że to nie ma znaczenia, więc dlaczego nie wyszło? Wiesz, ten kolorek 9.0 mi się podoba, więc spróbuję może jeszcze raz, ale kupię inną tę wodę 6% . Jak myślisz? Kurcze, zależy mi bardzo na pozbyciu się tej platyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liluska
majirel do tej pory robilam wlosy u fryzjerki (pasemka jasne na moich naturalnych mysich -ciemny blond wlosach), jednak troche mnie to kosztowalo czasu i pieniedzy i postanowilam farbowac wlosy sama. zakupilam farbe majirel 9,13 leczy wyszly lekko rude zamiast bezowe...chcialbym teraz zniesc ten rudy odcien i nie wiem jak sie za to zabrac...myslalam o majirel 10,1 lub 10 1/2/1...prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel zaintrygował mnie kolor 8.34 z loreal. W próbniku ten kolor różni się pomiędzy majirel, casting czy preference. Napisz czy ta farba da kolor cynamonowo-karmelowy na poziomie 7 lub 8 coś takiego jak na zdjęciu poniżej. A jeśli tak to którą wybrać. http://forum.szafa.pl/upload/foto_cache/d4d/fa9/fab/73c/b0f/0c2/cd2/443/12a/e6f/84_500x640.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUKUILJIO
LL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mukomorek
a czym osiągnęłaś ta platyne ? He he jedni chcą platynę, a jedni chcą się jej pozbyc ;) ja mam właśnie na głowie 9.0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnośnie platyny - MUkomorek
no wiesz, powiem Ci, że platynę osiągnęłam farbując włoski farbami rozjaśniającymi z poziomu 10 z wodą 9%, na początku był fajny jaśniutki blond zawsze ale z czasem robił się coraz baaaaaardziej białe - wkurza mnie to i teraz chcę mieć to 9.0, ale mi nie wyszło. A Ty jaką wodę miałaś? Oryginalną czy taką niefirmową? bo w ogóle jak zmieszłam to 9.0 z tym scandic line - bo taką wodę miałam 6% to gęsta papka była i w zasadzie nic mi nie przyciemniło. A jak ten kolorek wyglada u Ciebie? Nie jesst zbyt ciemny? ten 9.0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mukomorek
wiesz co mi robiła fryzjerka, także nie wiem jaką dała wodę ciężko ją wyczuc to wyszedł mi taki naturalny, ale troszke żółłtawy, ale dlatego ze miałam swoje ciemne. pozniej farbowałam odcieniem scandinavia też spoko taki dosyc naturalny może jak chcesz przyciemnic wez sobie 8.0 nie wiem niech sie majrel wypowiada nie zabieram jej roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goni_k
Majrel, interesuje mnie jeszcze kolor ciemny szary wpadający prawie w grafit. Jakie dobre profesjonalne farby polecasz na mój "mysi" kolor. Dziękuje ( i z ilu procentową wodą). Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel pewnie zajeta albo wyjechala bo nic nie odpisuje :( a ja wciaz w zielono-zlotorudych wlosach :D bez porady Majrel boje sie ich "ruszyc", Majrel potrzebuje cie, odezwij sie prosze i z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mukomorek- widocznie masz bardzo przetrawione ta paltyna wlosy , w takim razie polecam ci majrel 9.3 lub majirel 8.3 sa to odcienie zlociste ktore na tak biale wlosy powinny wyjsc bardziej naturalnie i zmienic ton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do liluska- 9.13 majirel czesto wychodzi jak lekko rudawy to ma zwiazek z twoja struktura wlosow, mozez to zlikwidowac majiblondem 911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do cynamowozłoto- najbardziej zblizony do zdjecia bedzie majirel 8.34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ruda - jak najbardziej majiblond zmieni twoj odcien tzn go rozjasni jesli chcesz miecnadal jasny zloto- miedziany kolorek to bedzie majiblond 904 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do goni k - najlepiej wyjdzie farba Inoa loreala odcien 6.1 lub bardziej chlodny wpadajacy w garfitowy 5.17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do modny jozef- zieleni pozbedziesz sie mieszajac np farbe excellence creme 9.3 z cwiartka excellence z czerwonym barwnikiem np 5.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do borka- tak mozesz polozyc excellence creme nr 5 - jasny brąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do megi 26 - jesli chcesz przyciemnic kolor wrocic do naturalnego to najelpszy bedzie Inoa 8.1 lub z welli color touch 7.89 z tym ze trzymasz go gora 10 minut bo jest to odcien bardzo szary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do justa 88- taki odcien blondu mozna uzyskac majirelem 9.03 lub bardziej zlocistym 9.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do aga werka- jesli chcesz robic te pasemka farba a nie rozjasniaczem to polecam ci majiblond 900s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Majrel, akurat posiadam Prefernce 9.3 Riga , czyli sama farba zloty blond zieleni nie wybije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd. druga czerwona farbe mam z Ferii jesli chodzi o czerwien, rozumiem, ze taki misz-masz roznych rodzajow Loreala moze nie poskutkowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel dziękuje Ci za odpowiedz tak zrobię :):)I oczywiście jak to u mnie zawsze pytanko:) teraz odnoście szamponów i odżywek co do szamponów czy polecisz mi jakiś sklepowy i fryzjerski szampon do zniszczonych włosów który poprawi kondycję włosów i drugie zapytanie co lepsze w odżywce kreatyna i ceramidy czy cement?Ja myję codziennie włosy i mam przez to bardzo suche szukam na ten problem sposób:)Proszę doradz mi coś ciekawego:):)Pozdrawiam miło:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel farby INOA są to farby fryzjerskie używane w salonach?Siostra pyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majirel.chciałam sie poradzic co do moich żółtawych odrostów ponieważ niewiem już jaką farba najlepiej je zneutralizowac .Zrobiłam sobie demakijaz odrostów efassorem i na to położyłam majirel 9.22 ale mimo to nadal mam ten złoty odcień chciałabym uzyskac chłodny bądz neutralny odcień włosów, poradz jakim kolorem badz mieszanką kolorów uzyskac taki odcień.Połowa włosów jest w miarę ok.tylko te odrosty...A moze wielokrotne farbowanie ta samą farba np.9.22 da w końcu dobre rezultaty?Prosze o odpowiedz.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×