Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość Do lulka32 -SPOSÓB NA ZIELONKĘ
HEJ, JA NIESTETY MIAŁAM TO SAMO - PO PROSTU GARNIER NR 8 WYCHODZI ZIELONO, MIMO, ŻE TO NATURALNY JASNY BLOND. MNIE RÓWNIEŻ WYSZŁA ZIELONKA, ALE MIAŁAM TAKIE NAPRAWDĘ MEGA ZIELONE WŁOSY. SZOROWAŁAM 5 X DZIENNIE WŁOSY SZAMPONEM PRZECIWŁUPIEŻOWYM, ALE ZIELONKA JEDYNIE TROSZKĘ ZJAŚNIAŁA, CHOĆ NADAL BYŁA ZIELONKĄ. POCZYTAŁAM WIZAZ I TAM MI PORADZONO, ŻEBY NAŁOŻYĆ NA WŁOSY KONCENTRAT POMIDOROWY - ZWYKŁY, JAK DO ZUPY POMIDOROWEJ. KUPIŁAM Z PUDLISZEK SŁOICZEK 200 ML I NAŁOŻYŁAM NA WŁOSY NA 20 MINUT I.... ZIELONKA ZNIKNĘŁA!!!!!! NAPRAWDĘ!!!!! NO ALE ZAMIAST JASNEGO BLONDU MIAŁAM MIEDZIANE WŁOSY - CHYBA CZERWONY KONCENTRAT ZBYT MOCNO ZNIWELOWAŁ ZIELEŃ I EFEKTEM BYŁY PORUDAWE WŁOSY. CÓŻ, LEPSZA MIEDŹ NIŻ ZIELEŃ. POTEM NAŁOŻYŁAM MAJIREL 9.22 CELEM STŁUMIENIA TEJ RUDOŚCI I UDAŁO SIĘ, CHOĆ PRZY ODROSTACH NADAL MAM RUDAWE WŁOSY, ZAŚ OD POŁOWY DŁUGOŚCI MAM CHŁODNY BLOND. Z TYMŻE NAŁÓŻ SOBIE KONCENTRAT NA WŁOSY I BĘDZIE PO KŁOPOCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Od 4 dni czytam różne opinie na temata farby lorel.Co prawda nie używałam tych farb nigdy dopiero dzis pierwszy raz. Bo juz miałam dość tych pasemek blad z tym brazem i postawiłam na jeden kolor. perłowy beż 813 loreal excellence. bałam sie sama co mi wyjdzie. ale wyszło super taki naturalny kolor.Nałozyłam rozjasniacz z joanny na 30 min swój naturalny kolor mam ciemny blad jak to mówicie mysi;a pózniej ten perłowy i nic nie wyszło zielone. kolor jest troszke ciemniejszy niz na opakowaniu.ale mi np taki odpoiwada ale jest nadal blad. Więc polecam ten kolor.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler710
Witam dziewczyny pomóżcie. mam rozjasniane włosy rozjasniaczem wyszły mi żółte z lekką rudawą poswiatą i co teraz? chciałabym miec włosy jasnitkie takie w chłodnej tonacji nie siwej cos platyna+perła.Co mam na to nałożyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler710
dzięki za odpowiedż tylko ja nie chcę ciemnego kolorku tylko taki jasny bardziej chłodny bez ale jaśniutenki. A ten perłowy beż moze wyjśc na moich rozjaśnianych troche ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czytałam już sporo postów, fajnie, że tak dobrze znacie się na rzeczy i sobie pomagacie :) Może i na mnie jest jakiś sposób ;) Mam włosy farbowane, w tej chwili kolor jest spłukany, najbardziej zblizony do ciemnego blondu złocistego. Bardzo bym chciała mieć włosy mniej więcej w kolorze jasny blond beżowy lub popielaty. Myślałam o Majiblond 901s w 12%, bo mnie wszystko zawsze wychodzi żółto rude. a Może lepiej 911? Co sądzicie? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cayenne Wildfire nie pomoge bo nie pracowałam nigdy na tych farbach.sama ostatnio robiłam pierwszy raz ta farbą ale ze sklepu. i też mam takie włosy ze łapia na rudo po rozjasnieniu nie ale sama sie zastanawiam co bedzie teraz jak nie zafarbie odrostów rozjasniaczem i przypuszczam ze wyjdą zółte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilawati
Witajcie dziewczyny mam takie pytanie jaki oxygant jest w farbie loreala hollywood Y9 6% czy 9%, bo chciałabym sie nim potraktować tylko nie wiem czy mi chwyci,bo swoje naturalne mam 7-8, i boję sie jakiś żołtych, a chciałabym słomkowe -piaskowe gdzies na poziomie 9-10. I stąd moje pytanie czy lepiej uzyć farby 10 z oxy 6%,9%..... czy 9 z 6%,9%, . Myslałam też nad 9.3 mianowicie złocisty blond ale tez nie wiem jaki tam jest oxy. Kupując natomisat profesjonalnego majblonda nie wiem jaką wodę do 9 poziomu wybrac na te moje naturalki 6 czy 9, by nie wyszły okropnie zołte lub pomarańczowe , a może 10 z 6 lub 9 co radzicie. Ogólnie to pomogła by tu MAJREL dziewczyno co z tobą? JASS też nie zagląda, a może któraś z was zna sie na lorealu i takiej przypadłości jak moja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testowałam dzis kolor islande 7.1 miałam włosy jasne farbowane kolorem beżowy bląd jak jużpisałam wczesniej i po paru zmyciach zaczał wpadająć w troche rudy taki słoneczny,i źle sie czuje w takich kolorach. i kupiłam islande bałam sie ze wyjdzie znów zielony.kolor jest naturalny na poziomie 7.Więc możecie być spokojne ,że nie wyjdzie wam zielony.w trakcie farbowanie był lekki szok czarne :) ale po zmyciu ładny naturalny kolor.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testowałam dzis kolor islande 7.1 miałam włosy jasne farbowane kolorem beżowy bląd jak jużpisałam wczesniej i po paru zmyciach zaczał wpadająć w troche rudy taki słoneczny,i źle sie czuje w takich kolorach. i kupiłam islande bałam sie ze wyjdzie znów zielony.kolor jest naturalny na poziomie 7.Więc możecie być spokojne ,że nie wyjdzie wam zielony.w trakcie farbowanie był lekki szok czarne :) ale po zmyciu ładny naturalny kolor.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILlu
Hej dziewczyny! Potrzebuję porady. Otóż całkiem niedawno, po przygodach z dekoloryzacją (maj tego roku), a potem farbowaniem włosów pod czujnym okiem Majrel( niestety byłam niekonsekwentna i użyłam po drodze nieszczęsnego syossa), poszłam do fryzjera w celu ogarnięcia tego co miałam na głowie. ( w skrócie- platynowe pozostałości po 03 preference położonej po dekoloryzacji, odrost i szaro- niebieska poświata gdzie popadnie:( Marzył mi się kolor jak na opakowaniu feerii bardzo bardzo jasny blond perłowy- ale z doświadczenia wiem, że kolor utrzymuje się zaledwie do kilku myć i nie pomaga tu szampon Joanny- perłowa poświata robi się platynowo-niebieska- próbowałam, wymiękłam po drugiej próbie). Fryzjer zrobił mi białe pasemka- czym ogarnął "pseudoplatynę"- bardzo gęsto i położył chłodny blond z Inuo Loreal na wodzie 6% (na palecie nie było już jaśniejszego odcienia, nie pamiętam numeracji). Po tygodniu efekt jest taki, że pasemka są widoczne, ale ten bazowy blond zaczyna powoli wchodzić w taki złoty, ciepły beż. Nie chcę używać szamponu Joanny, bo łapie mi te pasemka białe na niebiesko a reszta i tak ma ciepły odcień. Mój naturalny kolor to ciemny blond. Mam teraz pytanie, czy gdy pojawi się już odrost, to mogę położyć na to stockholm? Chciałabym zachować pasemka, bo nadają fajny efekt refleksów, ale boje się że zrobią się niebieskie. Czytałam, że ten stockholm jest blondem opalizującym, nie chcę uzyskać w żadnym wypadku sztucznej platyny. Druga opcja to 10.21 bardzo jasny blond perłowy. Co radzicie? Pomożecie? Pozdrawiam LILLu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartof
Witam, czy znacie jakiś kontakt do majiel? Może jest obecna na innych forach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartof
Platynowe blondynki, proszę o pomoc. Od jakiegoś czasu noszę bardzo nienaturalny biały blond. Uzyskuję to przez Platinium Loreala z wodą 9%, ale potem zawsze miałam problem z tonowaniem. Trudno mi wybić żółć. Najlepszy efekt mam po mieszance Loreal Majirel 10.21 i 10.01, do tego czasem dodaje trochę Luo Color P01. Wszystko robię na wodzie do Majirel, czyli 6%, ale to dość dużo, więc rozcieńczam to z wodą. Ale po wciąż dość mocne. Myślę o przeżuceniu się na RICHESSE de DIACOLOR. Jakie kolory tej farby dadzą mi podobny efekt? Chodzi o zimny mega jasny blond. Może być lekko piaskowy, choć lepiej siwy, ale najważniejsze jest dla mnie wypłukanie żółci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra T
Majrel z jakim oksydantem mam zmieszac farbę 9.22 loreal maijrel aby uzyskac taki kolor , jaki ma Foremniak ? Moje włosy wcześniej były rozjaśniane farbą artego 903 z wodą 12 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona32
Proszę o poradę jak uzyskać taki kolor włosów.. zimny jasny braz Kinga Rusin http://wizaz.pl/forum/attachment.php?attachmentid=3602709&d=1292239275 jestem jasną szatynką, wszystkie brązy wychodzą mi niestety na kolor czarny z brzydkim złotawym odcieniem :( proszę o pomoc w doborze koloru szamponu/ farby (najlepiej bez amoniaku) z góry serdecznie dziękuję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisha77
witajcie dziewczyny. potrzebuję Waszej rady. jak przyciemnić super jasny blond popielaty 03 loreala excellence. o farbowaniu odrost rudawy, reszta fioletowa. a akcie desperacji wycisnęłam 2 cytryny i nałożyłam na włosy na godzinę. Efekt fioletu brak odrost taki miodowy ładny...ale tylko odrost reszta b. jasno. jak to ujednolicić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisha77
zapomniałam dodać że od dawna już farbuję na super jasne, platynowe, był majiblond, potem satynowy casting no i dziś ten 03 excellence bo już nie mogłam patrzeć na odrost. Pani fryzjerka bojąc się efektu zielonych włosów nie chciała się za farbowanie brać:-( a mi już obojętnie tylko z jakiego poziomu spróbowac tą farbkę? macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam dziwczynom z wlosami ciemny blond/jasny braz farbe Garniera superrozjasniajaca XL1- jedyna farba ktora w domowych warunkach wychodzi mi bez zoltka na glowie, i do tego slicznie wlosy blyszcza, jak dla mnie bomba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiLLU
Hejka, a ja ponawiam pytanko z mojego postu powyżej- włosy rosną i kurka, odrost jest, jak to ogarnąć? pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniula
Pomóżcie!! jestem po dekoloryzacji z ciemnego brązu i farba nałożona w salonie juz się spłukała, tak że na górze mam żółte a na końcach rudawe odcienie. Chcę ujednolicić i schłodzić kolor. Czy mogę użyc jasny popielaty blond 8.1 lub copenhague?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INFORMACJA DLA FORUMOWICZÓW!!!
UWAGA!!!!! W ZWIĄZKU Z FAKTEM, IŻ W OSTATNIM CZASIE NA NINIEJSZYM FORUM POJAWIAJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE PYTANIA POZOSTAJĄCE (NIESTETY) BEZ ODPOWIEDZI - WĄTEK ZOSTAJE ZAMKNIĘTY. ZAPRASZAMY NA INNE WĄTKI, NA KTÓRYCH POJAWIAJĄ SIĘ FACHOWCY Z ZAKRESU KOLORYZACJI. Wątek zamknięto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majrel poradz jaką farbę mam wybrać żeby mi wyszedł kawowy brąz (nie czarny) mam obecnie blond ciemniejszy taki bursztynowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matififi
mam pytanie mój naturalny kolor to złoty blond na dzień dzisiejszy mam pasemka rozjaśniane rozjaśniaczem i odrosty złoty blond byłam w sklepie z profesjonalnymi farbami i pani doradziła mi farbę koleston 9/0 woda 9% i pytanie jakiego koloru mogę się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaou
Majirel, czy moglabys mi poradzic jak osiagnac kolor Amy Adams: http://www.lussori.com/amy-adams-now-we-re-cooking.html Czy 9.3 bylaby tu podstawa, zmieszana z odrobina 8.4 na przyklad? Jaka woda bylaby odpowiednia? Moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond, z pozostalosciami po farbowaniach ponizej ucha (sprzed ponad roku) na srednie blondy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaou
Mam pecha , obawiam sie, majirel juz tu chyba nie pisze :((( Czy ktoras z Was dziewczyny zna przepis na wlosy Amy Adams ? Podam jeszcze inne zdjecie. Mnie sie wydaje , ze to jest 9.3 zmieszany z Bog wie jaka woda, ale 9.3. Jak uwazacie? http://www.starpulse.com/Actresses/Adams,_Amy/gallery/GLA-005778/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia404
Witam ! Prosze o pomoc - producent wycofał moja ukochana farbe majirel 9,04. Moze jest ktos kto wie jakich uzyc zamiennie farb aby uzyskac podobny kolor ? Błagam o podpowiedz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaou
Gonia303 a jak ta farba wychodzila? Mozesz wkleic zdjecie? Ja sie zalamalam, ze wycofali 8.4 bo chcialam ja zmieszac z 9.3 :(( Teraz to juz nie mam pojecia jak osiagnac efekt Amy Adams.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaou
Przeprasza, nie Gonia 303 a Gonia 404 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam pytanie jaka farba jest najlepsza aby uzyskać zimny blond na poziomie 9, robiłam od jakiegoś czasu majirel 9,12 ale wychodzą mi trochę rudawe odrosty. Ogólnie mam włosy na poziomie 8. Mam gęste włosy i szukam od dłuższego czasu farby idealnej- blondu zimnego nie za jasnego białego, ale takiego naturalnego. Bez żadnych rudych i żółtych odcieni... PROSZE O POMOC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×