Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bożka___1

Czy ktos próbował odchudzać się stosując eliksiry dr Bardadyna?

Polecane posty

Witam ...niestety nadal jest problem z otwarciem forum.trzeba nadal czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa przerwa miała sieskończyć o 8,45, a teraz pzredłużyli ja do 13 wrrrr pocieszające jest że jak już wymienia ten sprzęt to wszystko będzie super działało a co najważniejsze, jak tylko forum ruszy to wszystkim tym, którym nie udało się aktywować konta przez brak maila to konto aktywuję!! Znalazłam sposób!! - dlaczego na najprostsze i najbardziej oczywiste rzeczy wpada się tak trudno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYSTĄPIŁ PROBLEM Z ŁADOWANIEM FORUM Nie panikuj! Możliwa jest jedna z poniższych przyczyn a ja dostałam emaila ale wystąpiło cos takiego jak klikłam na link aktywujący Przyczyna: Co należy zrobić: Brak forum o takim adresie Jeśli forum nie istniało, będziesz mógł założyć nowe pod tym adresem Trwają właśnie zapowiedziane prace na serwerze Sprawdź na www.fora.pl, czy nie zaplanowano na dziś konserwacji systemu Nieoczekiwana awaria serwera Odczekaj godzinę, po tym czasie wszystko powinno działać, jeśli problem sam nie ustąpi i nie planowano konserwacji, napisz do nas. Blokada związana z łamaniem regulaminu. Jeśli jesteś właścicielem forum, pewnie kontaktowaliśmy się z Tobą w tej sprawie. Usunięcie forum na życzenie właściciela. Jeśli tak było, możesz założyć nowe pod tym adresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariszka - jest przerwa techniczna, wymieniają sprzęt aby fora lepiej funkcjonowały. Teoretycznie powinno ruszyć wszytko o 13, ale to teoria, jaka będzie praktyka - zobaczymy. oto ich komunikat czwartek 28-06-2007 Do godziny 13.00 wystąpią przerwy w działaniu forów związane z wymianą sprzętu, która to wymiana ma na celu rozwiązanie ostatnich problemów z wydajnością, prosimy o cierpliwość Spróbuj po 13 wejśc na forum ( jeżeli skończy się przerwa) - i zalogowac się - jeśli Ci się uda to oznacza, że już aktywowąłam Ci konto jeśli się nie uda to wejdź w link i sama aktywuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konserwacja a co za tym idzie przerwa techniczna na forum zakończona - tak więc zapraszam Dajma, Mariszka i Iga - wasze konta są już aktywne :-) więc logujcie się dziewczyny, piszcie i koktajlujcie. Do \"popisania\" na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asha
Forum juz dziala i jest sliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie forum jest sliczne.zalogowalam sie juz.dostalam potwierdzenie.jak to robicie ,ze przy waszych profilach sa obrazki.gapa ze mnie przy rejestracji nie podalam numeru gg,ani miejsca zamieszkania.Asha spisalam sobie Twoj numer gg ok napisze do Ciebie napewno.Caluski 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzis udało mi się zarejestrować bez problemu - teraz czekam na aktywacje konta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny koktajlowe :) Witam te które nie wiedza jeszcze o forum oraz te ktore chca jeszcze pisac tutaj.... Ja to się dzisiaj nie bardzo mam czym pochwalić, chyba tylko porankiem...wstałam z zamyslem ubrania się na grilla , mieliśmy takiego \" służbowego\" grilla....no i mysle co tu założyc....i nagle olśniło mnie ze mam fajne białe spodnie z tamtego roku...wieem białe na grilla niezbyt trafny pomysł....ale po chwili pomyslalam ze bardzo je lubię...i ubiorę....tylko był jeden problem...one były na mnie mocno obcisłe...ostatnio... Ale z ciekawością wyciągnęlam...i załozylam....i co????????? luźniutkie....w pasku..superowe....Mówilam wam ze te obwody mi się zmniejszyly i to dośc znacznie....więc w tych bialutkich spodniach wkroczylam na grilla...no i tu całe moje mistrzostwo się konczy :))) Na grilu byl ziąb...jak diabli....przemarzłam w stopy....zachcialo mi się bialutkich sandałek...z odkrytymi stopami....jak zmarzłam to pomyslałam ze rozgrzeję się cieplym jedzonkiem...no tak...ale strukturalnego na tym grillu to nic nie było....:( Wmłócilam...więc pyszny karczek...ktory czuję do teraz gdzies na wątrobie...do tego jakąs kapustę na ciepło...która tez gdzieś tam czuję... No nic..jutro wypiję koktajl...bedzie OK:) Na razie NIGDY WIĘCEJ GRILII choćby nie wiem w jak fajnym towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Wiem, że nie powinnam załatwiać tu swojej prywaty, ale nie mam gg bo właśnie niedawno je odinstalowałam za względu na młodą, która klikała w amoku po kilka godzin dziennie. Monique- zarejestrowałam się drugi raz na forum, tym razem, podałam adres na wp mam nadzieję,że nie będę musiała długo czekać na aktywację:) A wczoraj zdaje się, że nie wypełniłamwszystkich pól jak należy, może dlatego coś poszło nie tak. No nic- będę cierpliwa:) Pozostaję ze strukturalnym pozdrowieniem :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z logowaniem - ponowna rejestracja nie jest możliwa - co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajma - z technicznego punktu wszystko jest ok, jako użytkownik jesteś aktywna. Może źle wpisujesz hasło?? Spróbuj ponownie, jak nadal będziesz miała problem - to skontaktuj się ze mną na gg, a wtedy będziemy radzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dafrig
Kubisia nie martw sie pomoge Tobie caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożka nic nie dostałam, a jak przyszło na tym nowym topiku to i tak nie umiem znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A potem spróbuj Kubisu w poszczególnych dzialach...pogaduchy ..albo inne,.....prosze spróbuj...smutno tam bez Ciebie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retro
WITAM Mam nadzieje ze mnie jeszcze pamietacie................. Właśnie zarejestrowalam sie na forum, czekam na maila.............. Jestem cienka w obsludze kompa, ale z wami dam rade............. Bylam 2 tygodnie na wczasach, tak jak pisalam przed wyjazdem. Mam duzo informacji i wlasnych odczuc.Troche bylo inaczej niz planowalam, ale wyniki sa ok.Sluze informacjami.Jak sie zaloguje to bede o wszystkim pisac. Sciskam wszystkie stare i nowe dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... ponoć jak sie jest gotowym do czegoś to znajduje się ludzi którzy służą pomocą :) Własnie Was znalazłam a wczoraj szukałam wczasów oczyszczających i znalazłam Czapielski Młyn i jest gotowa się wybrać tam na tydzień na program odmładzajacy :) Z powodów jednak ode mnie niezależnych na razie nie wiem jaki to będzie termin ale na pewno w tym roku sie tam wybiorę. Czy możecie mi napisać , te które były na takich wcazsach, o swoich spostrzeżeniach, doświadczeniach, plusach i minusach ( jeśli takowe były). Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie przepadly Kubisia i Carmensita? zagladam tu czasem moze jeszce cos napiszemy-zeby tten topik zyl ;]........ noey jets fajny , ale tutaj jakos mi latwiej-takie przyzwyczajenie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×