Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bożka___1

Czy ktos próbował odchudzać się stosując eliksiry dr Bardadyna?

Polecane posty

Gość patrycjayork
Ja od jutra zaczynam odchudzanie weekendowe w po zakończeniu, czyli od środy jedzenie strukturalne i od poniedziałku znowu weekendówka, łącznie chcę przejść trzy weekendowe, ogólnie mam do zrzucenia 3, maximum 4 kg :) Podobno jedząc strukturalnie normalne porcje, ciężko jest schudnąć (wiadomo pestki słonecznika dyni brazylijskie oliwa etc, choć zdrowe, to kaloryczne), jednakże ograniczając nieco porcję i pijąc koktajl zamiast kolacji na pewno waga pójdzie w dół. Podaję listę zakupów do odchudzania weekendowego (morele lepiej kupować w sklepach z ekologiczną żywnością, mają ciemną barwę, mleko sojowe unsweet np. apro soya, a melaskę dostaniem np. w sklepach m&s, allegro, ze zdrową żywnością). JOGURT/KEFIR, 2 RAZY BANAN, SIEMIie LNIANE, MLEKO SOJOWE 1 l, 400 G JAGÓD/TRUSKAWEK, 500 ML SOKU POMARAŃCZOWEGO, MORELE SUSZONE, SOK POMIDOROWY 600 ML, TUŃCZYK W SOSIE WŁ PUSZKA (400 G /TOFU LUB 80 G FETY), MORSZCZYN ZARODKI PSZENNE Dieta dr Bardadyna jest wskazana na całe życie ;) Po osiągnięciu wymarzonej wagi można ją stosować, pozwalając sobie 1-2 razy w tygodniu na odstępstwa typu pizza. Frytki w/g diety strukturalnej wypróbowałam i są genialne s sosem z jogurtu greckiego light i czosnkiem naprawdę zdrowa "wyżerka" ;) Ponadto można czasem pozwolić sobie na grzankę, kromka chleba pełnoziarnistego, plaster białej mozarelli, przyprawy, pomidor i czarna oliwka :) Pamiętajmy, że nas metabolizm z każdym rokiem jest wolniejszy, dlatego aby całe życie utrzymać wymarzoną wagę nie wystarczy jednorazowo się "odchudzić", a wrócić do jak najmniej przetworzonego jedzenia i poruszać się trochę na dworze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjayork
Jeszcze mam pytanie odnośnie morszczynu, stosował ktoś dagomed 17 ? W składzie jest morszczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnanoko
Ja piję od tygodnia. Rano zamiast śniadania i wieczorem 18- 19 zamiast kolacji. Na 2 śniadanie sok marchwiowy lub warzywny, obiad normalny ale na podstawie diety strukturalnej (warzywa, pierś z kurczaka, jakaś zupka warzywna, jajecznica itp), podwieczorek twarożek lub jakiś jogurt, warzywa itp. Schudłam 2 kg stosując eliksiry od poniedziałku do niedzieli. Stosuję ten zielony i oczyszczający z pomarańczą, jabłkiem i bananem. Następny tydzień też zamierzam stosować. Zobaczymy co wyjdzie ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka102
bywa Tu ktos jeszcze? ja trafilam wczoraj na ten watek i choc nigdy wczesniej nie slyszalam o tej diecie dzis juz zakupilam skladniki i zaczynam od jutra:)) przylaczy sie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asem53a
Rzeczywiście ten portal, który wcześniej ktoś podał http://sukcesosobisty.pl/ Jest SUPER! Dzisiaj byłam na wykładzie prowadzonym przez dietetyczkę i po prostu bomba!! Super cenne informacje można zadawać pytania w dodatku na portalu masa przepisów i innych cennych informacji na temat ZDROWIA A jak ktoś poda swój adres email oraz imię to dostaje extra prezent! Polecam I trzymam kciuki za Was i za siebie w odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa1962
Witaj ,Foka 102 ja też zaczynam od jutra eliksiry.Mam zamiar przez 7 dni być na ok 800kal a potem 1300 dieta strukturalna.Mam do zrzucenia 8kg ale na karku 50lat więc może nie być łatwo. Może wspólnie damy radę?!!! 164 cm 68kg cel:60kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka102
hej teresa1962, ciesz sie , ze ktos tu jest, bo zawsze raznej chudnac razem:)) ja dopiero zaznajamiam sie z zasadami diety; poki co planuje pic oczyszczajace koktajle wieczorem - pierwszy wlasnie za mna, i nawet smaczny był:) a jak poczytam wiecej o diecie zdecyduje co dalej mam 76 kg, a chciałabym co najmniej 63kg, pierwszy cel to 13 maja (komunia) - zobacze ile mi sie uda do tego czasu zrzucic:) pewno , ze damy rade:)) moze jeszcze ktos sie przyłaczy lece sprzatac, a pozniej zaglabiam sie w lekturze o diecie pzd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa1962
Witam w piękny majowy poranek i chociaż mam mnóstwo zmartwień to strasznie się cieszę,że świeci tak pięknie słońce. Wypiłam 2 eliksiry wiśniowy i pomarańczowy.Na obiad zupa krem z brokułów a potem jeszcze dwa koktajle.Na razie nie odczuwam głodu. A co U Ciebie Foko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka102
ooo! az 2 pijesz na raz? :) dlaczego? wogole pijalas juz kiedys wczesniej te koktajle? przeczytam 25 stron tego forum i wlasnie wyczytalam, ze ten wisniowy dr. bardzo poleca! ja poki co pije tylko oczyszczajacy, jutro dokupie inne skladniki i ruszam dalej:) a za pare dni postanowilam sobie zrobic to odchudzanie weekendowe - 2 dni na koktajlach tylko, moze byc fajne mysle, by jeszcze troche pocwiczyc, ale ...za cieplo chyba:)) (niezla wymowka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa1962
Hej ,nie piję dwóch na raz tylko na śniadanie i potem na 2 śniadanie, na obiad zupa krem z brokuł a potem na podwieczorek ,i na kolację koktajl,odchudzający i wiśniowy.obliczyłam ,że to około 900 kcal.no i piję wodę lekko gazowaną ,bo innej nie przełknę. codziennie chodzę 10 km piechotą do pracy i z powrotem ,to chyba wystarczy za ćwiczenia.Zreszta ja najwiekszy problem mam z brzuchem,oble,,,,,,,,snie wypukłym i podobno na to to tylko spacery i bieganie.Bieganie odpada, został marsz do pracy.idę na obiadzik pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka102
ech..racja..ciezko mysle w ten upal jakos mi sie skojarzylo, ze 2 razem:) jak nie lubisz wody, to polecam napój herbaciany - herbata zielona z czerwona (stosunek 2:1) na zimno z cytryna i lodem (ewnwtualnie listki miety). Swietnie gasi pragnienie, rewelacyjne na cellulit i generalnie przyspiesza odchudzanie. W orginalnym przepisie było jeszcze poslodzone miodem, ale ja pomijam. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa1962
zieloną mam jutro kupię czerwoną,mięta w doniczce rośnie i może będę piła.Ja nie mam na co dzień pragnienia ,dwie kawy z mlekiem w zupełności mi wystarczą no jak jest upał to trochę gazowanej wody z cytryną no i wszystko.Tak mam.Właśnie wróciłam ze spaceru z psem i chce mi się jeść!!!!!Idę zrobić "odchudzający".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka102
eee...niezle..nie dosc, ze pieszo do pracy to i z psem jeszcze chodzisz...pies sposobem na odchudzanie:)) ja juz po wieczornym -oczyszczajacym, bardzo smaczny jest:) poczytalam troche to forum i dziewczyny pisaly, ze koktajlowanie bardzo pomaga na pozbycie sie brzucha - wiec dla Ciebie akurat:) ale mysle ze i na moje uda w koncu zadziała pij koniecznie(czy wode czy herbatki) bo i to zdrowe i sie szybciej chudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa1962
hej Foko,nie wierzyłam własnym oczom na wadze 600 g mniej a w pasie 1 cm.Bardziej mnie ucieszył ten 1 cm .Jak na 2 dni diety to naprawdę dużo.Jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka102
hej, gratulacje!!!:) spadki motywuja, szczegolnie na poczatku:) ja sie raczej nie waze i mierze poki co, ale jestem zadowolona, bo lzej sie czuje i co niewiarygodne dla mnie, nie mam ochoty na slodycze:) pije jeden koktaj rano i jeden wieczorem, ale ten z awokado jest dla mnie nie do przełkniecia...fuj!! skad masz wisnie ?:) mrozone , ze sloika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena Lewandowska
Miesiąc temu skorzystałam z portalu, który ktoś podał na forum: http://sukcesosobisty.pl/ i powiem Wam, że całe zarządzanie portalem jest świetne. Znajduje się tam masa cennych wykładów + bardzo dużo artykułów o odchudzaniu, zdrowym trybie życia dodatkowo bardzo dużo zdrowych przepisów jakie można wykorzystać w swojej diecie. Dodatkowo na jednym z wykładów wspomniane zostało o naturalnych suplementach firmy Kyani, które pomagają w zrzuceniu zbędnych kilogramów kupiłam je i zostałam prowadzona przez cały ten czas przez trenerke zdrowego odżywiania mam za sobą już 9 kilogramów zostało jeszcze około 13. Każdemu z Was mogę polecić ten portal jeżeli szukacie praktycznej wiedzy na temat walki ze zbędnymi kilogramami i chcecie się ich pozbyć raz, a dobrze bez uszczerbku na zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monique92
Witam :) Marlena, też mam do zrzucenia ok 13kg, (ważę 68, marzy mi się 55kg) bardzo chcę schudnąć. Mam z tym problem. Rok temu stosowałam dietę Dukana, rewelacja, zrzuciłam sporo kg aż ważyłam 53kg, lecz nie zrobilam 3 fazy diety, ale nie żałowałam, bo miałam juz problemy z wynikami z moczu (za duzo białka) :/ Sporo przytyłam i teraz szukam czegoś co rozkręci mój metabolizm, bo jem normalnie ok 1200kcal i nie chudnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monique92
Chciałabym dodać jeszcze że mam 20lat i wciąż trądzik (szczególnie na plecach) (jak za czasów 15latki) ;/ mam juz tego dość, czytałam że poprawia wygląd skóry. Pomoże mi również na trądzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljhbv
jak mialas za duzo tego bialak w mczu to zazywals cos zeby sie ono zmniejszyla/ bo chba mam ten sam problem po dukanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monique92
Chciałabym dodać jeszcze że mam 20lat i wciąż trądzik (szczególnie na plecach) (jak za czasów 15latki) ;/ mam juz tego dość, czytałam że poprawia wygląd skóry. Pomoże mi również na trądzik? hmm, nie zażywałam nic, nie pisało nic o tym w książce przynajmniej. Mam okropną przemiane materii :( zjem dwa kawałki pizzy czy ciasta i już widze na wadze lekki przyrost. :( Przed dieta dukana aż tak źle nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljhbv
przepraszam za błedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monique92
nie ma za co ;) chciałabym znowu mieścić sie w ciuchy za czasów 55kg :( czy ta dieta strukturalna da mi wynik -13kg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monique92
co za wsparcie :( temat sie zamknął :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem pod wrażeniem ja waże 95 kg po ciaży mam chora tarczyce i chce schudnac warto probować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooralka
Hej dziewczyny, ja tu trafiłam dzisiaj i od razu postanowiłam zacząć od koktajlu bananowego z ziarnami, dodałam 4 kostki lodu, resztę bez zmian, jest pyszny, zapychający i zobaczymy. Ważę 70, mierzę 164- cel 10 kg mniej. Z tego co czytałam dobrze jest zacząć od tego koktajlu zamiast kolacji, a po 3 tyg przejść do tego z avocado na śniadanie. Jak u Was rezultaty? Powodzenia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie właśnie dzisiaj mija tydzień, odkąd sięodżywiam strukturalnie. Rano się zważyłam i mam 3 kg mniej :-))))))) Po koktajlach długo nie chce mi się jeść, a ten z avokado (odchudzający) całego na raz nie jestem w stanie zjeść. Dzielę go na dwa i jem po połowie. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z diety :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooralka
Ja 2 dzień, właśnie się obudziłam i mam dalej pełen żołądek od wczoraj od 18 :) Działa super, mam problem z wypróżnianiem, to jest powód przez który tyję, a ten koktajl już to uregulował po pierwszym użyciu! No i nie chce się jeść.:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gooralka, a masz może jakieś fajne przepisy strukturalne? Tą dietę poleciła mi moja ciocia. Schudła na niej 32 kg i naprawdę jestem pełna podziwu dla mniej, bo ciocia w tym roku kończy 60 lat. I czuje się rewelacyjnie! Wyniki też ma ok, aż lekarz jest zaskoczony, że w jej wieku po odchudzaniu tak świetnie wygląda i się czuje. Także, dietka jest spoko. U mnie jak narazie idzie dobrze, oby tak dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×