Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bożka___1

Czy ktos próbował odchudzać się stosując eliksiry dr Bardadyna?

Polecane posty

Gość kaka30
Monika, Bożka jestem pod wrażeniem nowej stronki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Cieszę się bardzo ze wam się podoba i ze akceptujecie zmiany < zawsze tylko na lepsze> oczywiście wszystkie całusy dla MONIQUE :) żebyście ją tylko nie zadusiły :)No to zapraszamy, piszcie zamieszczajcie przepisy:)A co najważniejsze miksujcie koktajle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny, nie przesadzajcie z tymi pochwałami, bo się czerwienię jak je czytam. I jeszcze mnie przechwalicie i co wtedy będzie?? Naprawdę cieszę się, że Wam forum się podoba. Tak więc po raz kolejny zapraszam na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny :) monique -lodz i Bożka____1 super pomysł z tym forum .Wszystko będzie w jednym miejscu.Alescie sie dziewczyny napracowały ...brawo wam za to :) :) :)Zaraz lecę sie zarejestrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos może mi pomóc?? zarejestrowałam sie na forum ale nie moge sie zalogować :( :(Wyswietla sie informacja ,że podałeś nieprawidlowe lub nieaktywne dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asha
Super Sprawa :). Gratuluje i pomysly i roboty. Brakowalo czegos zeby wszystko mozna bylo latwo i szybko znalesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, z czym jest problem?? Anisa - udało Ci się juz zalogować?? Carmensita - i dostałaś tego maila aktywacyjnego już?? dziewczynki to jest moje gg 2885406 - będzie łatwiej i szybcjiej się porozumnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej juz wiem gdzie tkwi błąd przy rejestracji podałam zły adres E-mailowy i nie dostałam maila aktywacyjnego - teraz nie wiem co mam zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anisa - administratorzy ( Ci odgórni) na forum zrobili przerwę techniczną, jak tylko strona się uruchomi to zobaczę co da się zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki moniqua...własnie zauważyłam ,że nie mozna wejść w żaden sposób na forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, własnie trwa naprawianie jakiejśc awarii, na żadne z ich for nie można wejść. Co za pech - tak na dzień dobry :-0 ale mam nadzieję, że szybko tą awarię usuną bo mi aż głupio się zrobiło. tu reklamujemy i zapraszamy na forum a forum nie działa..... Pocieszam się, że nie tylko nasze, bo to byłby dopiero wstyd :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff forum naprawione Anisa - i jak, udało Ci się zalogować?? Ja jako użytkownika Cię widzę. Dziewczynki, jak macie jakieś pytania czy problem techniczny piszcie na gg - podane wyżej - łatwiej nam będzie porozumieć się i problem rozwiązać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też widze,że jestem w uzytkownikach ...ale nie moge sie zalogować :( podałam przy rejestracji błędny adres mailowy i nie moge sama tego naprawic .może ty jako administrator możesz to zrobic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zapraszamy na forum..wszystkie odwiedzające , nowe i stałe koktajlowiczki :) Zapraszamy na nowe forum poświecone odżywianiu strukturalnemu..malutka zaproś mamę...:) Podaję jeszcze raz adres internetowy http://www.strukturalne.fora.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki monique-lodz :) :) narazie i tak nie moge sie zarejestrowac bo ....wyswietla mi sie \" za duzo prób rejestracji w tej sesji -spróbuj później\" Mam nadzije,ze tak będzie albo spróbuje zarejestrowac sie jutro :) Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn.U mnie dzień mija strukturalnie ...przynajmniej sie starm :) Koktajl wieczorny pomarańczowy oczywiscie zaliczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Czytam Wasze wpisy od dawna i postanowiłam się przyłączyć, jeśli pozwolicie. Co prawda mam pewne obawy czy mi to coś da, bo już żadna dieta na mnie nie działa ale podobają mi się te koktajle i od pewnego czasu już je stosuję, od dawna staram się jeść zdrową żywność, większość produktów kupuję w sklepach które oferują taką żywność. Pomysł z nowym forum uważam za bardzo dobry, już się zarejestrowałam i czekam na maila. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej smakują mi słodkie koktajle, miałam obawy co do tego z awokado ale o dziwo okazał się bardzo smaczny, muszę tylko kupić ten morsztyn a w piątek zaczynam weekendowe odchudzanie. Od 2 tygodni pije koktajle na śniadanie i czasem na kolacje. Polecam Błonnik 90 w proszku, miałam już różnego rodzaju blonnik ale ten jest rewelacyjny już dodanie płaskiej łyżeczki bardzo ładnie zagęszcza napój. Myślę że koktajle można robić z wielu produktów oby tylko strukturalnych a nie trzymać się ściśle tylko tych wskazanych przez doktora. Nie wiem tylko jak wypiję ten z soku pomidorowego i tuńczyka bo nie znoszę tego soku ale może z innymi dodatkami jakoś przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retro
czesc dziewczyny Nie pisalam, bo mialam urwanie glowy.Za dwa dni jade na wczasy odchudzajace.Chyba z naszej grupki jestem pierwasza?????????// Bede 2 tygodnie,jak wroce dam znac co i jak.Trzymajcie za mnie kciuki. Pozdrawiam do uslyszenia za 2 tygodnie.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Maziaczku Ciebie cieplutko... No to do działa...koktajluj i chudnij....to nie takie trudne :) Retro...no to \" idziesz na pierwszy ogień\"...ale ale..nie bedziemy czekac aż dwa tygodnie....jak nam napiszesz co słychać...poszukaj kafejki internetowej i wpadnij co jakiś czas zdac relację... Mnie zwłaszcza będą interesować szczegóły \"techniczne\"...tzn czy wybrac 800 kcal czy 1200 ? Na co zwrócić uwage, co zabrać ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny koktajlowe:) Dawno mnie tu nie było, a tu takie zmiany widzę :) :) :) Super pomysł z tym forum, szczerze mówiąc mi też po głowie chodził taki pomysł, ale nie wiedziałam jak go zrealizować technicznie. Jeśli chodzi o moje koktajlowanie, to ... niestety przez ostatnie dwa tygodnie bardzo zaniedbałam :( Ale czytam was codziennie i trochę było mi głupio się wpisywać, bo odnosiłyście tyle sukcesów, a u mnie dupcia :( Lecę zapisać się na forum Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się zarejestrowałam, ale tam było napisane, że jeśli mam pocztę na onecie, a ja mam właśnie, to mogę czekać na odpowiedż i trzy tygodnie. A ja nie chcę tyle czekać , bo chyba się sfrustruję... Monique-założycielko forum - zrób coś z tym plisss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozka__1
El Moni a dostałaś maila aktywującego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety e-mail aktywujący nie dotarł - na - gmail\'u - inne docierają Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutkafajniutka
Ja też mam na onecie i czekałam tylko kilka godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mnie to już wszystkie zapomniałyyście.A ja nie mogłam wejść na stronkę z przyczyn ode mnie nie zależnych. Przeczytałam dzisiaj o nowym forum i niestety co chcę go otworzyć to pisze błąd w ładowaniu.Nie wiem czy to jest we forum czy cos u mnie.Co się stało z Agą dawno jej nie czytałam , Darfig też od przypadku do przypadku.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutkafajniutka
No bo dzisiaj znowu naprawiają jakąś awarję, spróbuj teraz mielis kończyć naprawianie o 8:45 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety konserwacja trwa nadal :-( Dziewczyny które nie dostały maila aktywującego albo mające problem z logowaniem - skontaktujcie się ze mna na gg 2885406 ( najczęściej niewidoczny ale piszcie) - pewnych rzeczy nie da sie załatwić przez topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×