Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bożka___1

Czy ktos próbował odchudzać się stosując eliksiry dr Bardadyna?

Polecane posty

Gość big girl
Aniu ...ruszylo :))))))) RUSZYLO !!! tzn na wage nie staje, ale moj brzuch zaczyna czuc sie "lekko", nie bede pisac o szczgolach...ale, no MEGA dzialanie tych calych "dosypek" na przemiane materii:) dzisiaj robie oczyszczajacy, mam nadzieje ze bedzie pyszny:) co do skrzypu to racja, on nawet tak zle nie pachnie i jest w miare drobny, ale zmiekczam te platki i inne zarodki :) Widac, ze jestesmu tu same na formu :) dobrze, ze jestes:) pozdrawiam i zycze milego wieczorku :)jak bedziesz chciala to moge dac jakies przepisiki z ksiazki, daj znac jesli cos Cie interesuje, zupka, salatka czy jakies drugie danko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaRP
oczywiście mi chodziło o morszczyn...nie o skrzyp!! ze skrzypem jeszcze nie robiłam żadnego koktajlu a u mnie też waga ruszyła w dół co z tego hesli dziś mam imprezkę w domu...i będzie żarcie i winko no nic jutro cały dzień na koktajlach... a za przepisy dziękuję - czekam na przesyłkę z allegro - zamówiłam książkę kuchrską dr bardadyna chyba, ze masz jakies jheszzce inne przepisy a i duuużo informacji jest na forum www.strukturalne.fora.pl tez tam jestem zalogowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasha179
witam was dziewczyny. Wczoraj trafiłam na to forum przypadkiem... Doleciałam do 20 strony(dalej nie dałam rady) a dzisiaj zakupiłam produkty na koktajl oczyszczający. Zamierzam go pić przez tydzien a później dołączyć odchudzający. Pytanie mam tylko jedno czy któraś z was próbowała pić same koktajle bez jedzenia "normalnych" posiłków?? Mam dosyć duzo do zrzucenia i dużo do naprawy - włosy, skóra, paznokcie i wogóle. Myślicie ze wyeliminowanie przynajmniej na poczatku posiłków to zly pomysł? Dzieki za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :))) (kwiatek) Ja rowniez zaczynam od jutra ta diete, mam nadzieje, ze uda mi sie schudnac moje 7 kg nadwagi. Na razie musze nadrobic Wasze opinie na tym forum, bo ciekawi mnie czy da sie schudnac, az tyle. goraco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze Koktajlowiczki bedziecie tu zagladac, zamierzam pic koktajl z avokado, ale nie moge jeszcze trafic na morszczyn. Jednak zaczynam byc przerazona smakiem, tak jak Big Girl opisujesz to az sie boje zaczac. A moze dodaj pare kostek lodu lub wody mineralnej to troche rozrzedzi koktajl - tak radzily wczesniej dziewczyny - i pisaly ze jedak trzeba sie trzymac tych samych skladnikow - wtedy przyniosa efekty a polecam strone doktora Bardadyna, tam jest mnostwo przepisow na inne koktajle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, widze, ze jednak nikt tu nie bedzie zagladal, poczytalam troche forum i odkrylam, ze wszystkie dziewczyny przeniosly sie na nowe forum... www.strukturalne.fora.pl wiec zapraszam tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewióra_1970
Witajcie :) Czy moge przyłączyć sie do Was :) przeczytałam sporo tu na forum o eliksirach i nawet dzisiaj zrobiłam sobie juz ten z sokiem z pomarańczy :) dobry tylko jak dla mnie za słodki, od wtorku zacznę ten odchudzający na śniadanie :) Postanowiłam do lata zrzucić sporo więc może sie uda :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Weszłam na topik całkiem przez przypadek szukając przepisu na koktajl jabłkowy z suszonymi śliwkami, a tu...miłe zaskoczenie!! Pierwszy raz słyszę o takich koktajlach-eliksirach i jestem pod wrażeniem. Do tej pory moim złtym środkiem na zgubienie kilku kilogramów był ocet jabłkowy. No ale po co sie katować jak można połączyć przyjemne z pożytecznym. Jestem mniej więcej w połowie ale zanim skończę a to może jeszcze potrwać chciałam zapytać o zarodki co to jest i gdzie można kupić?? Oraz gdzie mogę dotać ksiązki \\\"naszego\\\" doktorka?? Jestem z Krakowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaRP
zarodki ja kupilam w carrfurze ale moze tez dostaniesz w sklepach ze zdrowa zywnoscia a ksiazki doktora albo zamow przez jego strone albo na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)Jestem tu nowa.mam pytanko odnośnie koktajlu pomarańczowego i morszczynu.Pisałyście,że morszczyn rozszerza naczynia. Mam od lat trądzik różowaty i cąły czas gębulę jak obwarzanek:( Powiedziano mi że nie mogę w związku z tym jeść produktów (i pić) rozszerzających naczynia.Stąd zakaz owoców cytrusowych, alkoholu itp.Jeśli morszczyn ma mi zaszkodzić nie chcę! Co robić? I jak z tym sokiem pomarańczowym? Czy mogę go czymś zastąpić? Pozdrawiam i czekam na radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makijazyk8
Ja robie tak ze pije kawke,najlepiej jesli jest to niskodrazniaca Astra i łykam około 10tej 5 tabletek spiruliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoasia223
ja tez spróbuje ::) szkoda ze już nikt tu nie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalek
Witam wszystkie Panie :) Trochę już cicho tutaj , ale i tak spróbuję :) Jestem weteranką w odchudzaniu, tzn ładnych pare lat już kombinuję. Zdążyłam już ładnie schudnąć, ale w czasie ciąży znów mi przybyło i borykam się z tym problemem już jakiś czas. Na dietę strukturalną trafiłam dopiero teraz. Przyznam, że przypadła mi do gustu :) Mój problem jest taki, że nie wiem od czego zacząć. Czy kupowałyście ten jadłospis na stronie Bardadyna? Chodzi mi jadłospis 800 kcal. Jak nie to z kad wiecie co i jak jeść? Pozdrawiam cieplutko i z góry dziękuję za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbys sie troszke wysilila i przeczytala kilka postow wyzej to bys wiedziala, ze forum juz od dawien dawna zostalo przeniesione na inna stronke i funkcjonuje super .... " Witajcie dziewczyny, widze, ze jednak nikt tu nie bedzie zagladal, poczytalam troche forum i odkrylam, ze wszystkie dziewczyny przeniosly sie na nowe forum... www.strukturalne.fora.pl wiec zapraszam tam......"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam grupon
Aktualna oferta Groupon.pl w mieście Bytom:39 zł zamiast 112 zł na karnet 4 wejść na wybrane zajęcia do wyboru (yoga, pilates, gimnastyka i inne) w Grocie Solno-Jodowej Galos oraz 10% rabatu na dowolny masaż http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ/,79273?nlp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joolianaka
jako przedstawicielka czwartego pokolenia wątku ( czytam Was począwszy od strony pierwszej, opieczętowanej rokiem 2006 ), melduję się na starcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joolianaka
orzesz... to 5 pokolenie :) Nowy rok, całkiem nowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,joolianaka:)ja juz tydzień jadę na koktajlu wieczornym i zupkach i efekty widać,A jutro od ran aten z morszczynem zaczynam nie wiem czy dam rade bo nie wiem jak avocado mi przejdzie przez usta:))ale czego się nie robi dla figurki i tych paru zbędnych kg:))jutro się pochwalę jak mi poszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica1989
Hey kobietki! Wczoraj pokupowałam składniki i dzisiaj zaczęłam szaleć. Poranny koktajl z avocado zdziwił mnie swoim smakiem. Tzn. jest bardzo dobry, niestety w większej ilości mdły, ale świetnie sprawdza się "na" chlebie razowym. Niestety nigdzie nie dostałam morszczynu, jutro zaatakuję jakieś apteki i jak coś, to zamówię. Natomiast koktajl ten oczyszczający z bananem, słonecznikiem itp. to coś wprost niesamowitego! Już dawno nie jadłam czegoś tak dobrego! Gratuluję pomysłu z kostkami lodu, bo cały "deser" smakuje, jakby to były lody bananowo-pomarańczowo-jakieś tam. xD Nie wiem jakie będą efekty, ale na razie raczę się smakiem xD pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j amorszczyn dostałam w sklepie ziołowym w aptece nie mieli ale jak sie poprosi to moga sprowadzić:))ja jutro robie ten z avocado :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica1989
U mnie w pobliżu nie ma już czegoś takiego jak sklepy ziołowe toteż jestem skazana na apteki ;P Wczoraj robiłam avocadowy z jogurtem, a dzisiaj z maślanką i jest o niebo lepszy, bo nie jest taki mdły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na śniadanie puiłam ten zielony i nie był smaczny moż ejakby kostki lodu doiłożyć ale to nic ale jak mnie do....pogoniło:)))Tylko że w książce dr Badadyna pisało żeby go pić na kolacje o matko to chyba bede musiałą go jeszcze raz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie dzisiaj z morszczynem, ohydaaaaaaa:o morszczy,n który kupiłam w aptece jest "do kapieli". Jakiego uzywacie, żeby było zjadliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,reine_jak to dobrze że jest jeszcze ktoś komu to nie smakuje trzeba się wspierać żeby nie odpaść z tego powodu:))Wiesz u mnie też tak pisze ale pewneinikomu nie przyszło do głowy że znajdzie się ktoś kto to będzie pił hahaha A tak poważnie ja myśle że to to bo morszczyn to morszczyn wysuszone glony fuj:)i to wszystko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz a jeszcze dodam że ja to zmieliłam w młynku i jak otworzyłam wieczko to jeszcze się dymiło to dopiero smród hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna sprawa taki eliksir. Ale czy po jakimś czasie nie ma efektu jojo? Pytanie jest, czy dieta ma być chwilowym zrzuceniem kilku kg, czy efektem trwałym - na dłużej. Wtedy bardziej jest potrzeba zmiany trybu żywienia, a można to osiągnąć bez kupowania "cudownych" choć być może działających eliksirów. Choć gdy potrzeba zrzucić pilnie kilka cm w talii to może i dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,poczytaj obie książki dr Badadyna np,odchudzanie weekendowe,kody młodości albo moją ulubioną odchudzającą ksiązkę kucharską.Jest wiele potraw które nie są drogie a zarazem smaczne:))To właśnie chodzi o to żeby delikatnie zmienić sposób odżywiania :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia nie mam młynka, ale wrzuciłam do termomixa i troche mi rozdrobniło, przynajmniej sobie zębów nie połamię;) Nie kupowałam na razie książek http://docs5.chomikuj.pl/416732331,0,0,Marek-Bardadyn---Odchudzaj%C4%85ca-ksi%C4%85%C5%BCka-kucharska-wed%C5%82ug-diety-strukturalnej.doc stąd sobie jedn ściągnęłąm Facet piję zamiast kolacji, zobaczymy co z tego będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reine_ ja na kolacje tego już to na kolacje jakoś przełkłam czemu to takie niedobre,może jakbym lubiła avocao,ja też nie kupowałam tylko ściągnełam właśnie tą co Ty z chomika:))) a wcześniej piłam ten koktajl jabłkiem,babanem,nasionka itd. ten to był miodzio:))a ja sobie nakupiłam to cholerne avocado i musze to zjeśc oj...:))ale damy rade co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×