Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bożka___1

Czy ktos próbował odchudzać się stosując eliksiry dr Bardadyna?

Polecane posty

Gość Gooralka
Powiem Ci, że ja nie robię nic poza piciem koktajli ( od jutra również śniadaniowy) ponieważ nie mam czasu na zabawę w gotowanie. Odstawiłam pieczywo, rano jak mam większego głoda to zjem kromkę razowego chleba z lekkim twarożkiem i w ciągu dnia staram się jeść często, ale mało i zdrowo ( zero pizzy, frytek etc), czyli to wariant najrozsądniejszy wg. wszystkich dietetyków. Co najlepsze, nie mam potrzeby na niezdrowe przekąski, wolę jabłko albo wafla ryżowego. Piję od 5 dni i widzę różnicę, zniknęły moje problemy z leniwymi jelitami, mam powera i chyba wszystko jest na dobrej drodze do mojej "60" :) Dodatkowo nordic walking, by szybciej się "paliło". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Gruperze, i Okaziku, są za 700zł wczasy w hotelu FERO LUX i to właśnie opiera się na diecie dr Marka, a w ostatni weekend lipca spotkanie z nim, również w tym hotelu. Ja dietę zaczynam od jutra, jestem w pełni zmotywowana, ale nie wiem kompletnie, a tyle stron tego wątku, czy pić tylko koktajle, czy jeść jakieś zdrowe posiłki wg listy *****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że jedz inne posiłki. Ta dieta nie opiera się tylko na szybkim odchudzaniu, ale na spożywaniu pełnowartościowych produktów. Ja piję tylko jeden koktajl dziennie, a resztę dnia jem normalne posiłki, które wymyslam na podstawie "listy dozwolonych". Czasami pozwalam sobie na jedzonko spoza tej listy. Jak narazie jestem bardzo zadowolona, w ciągu miesiąca schudłam 8 kg. Poprawiła mi się skóra, włosy, paznokcie. Czyli jest ok. Zapraszam na mojego bloga, gdzie wpisuję przepisy na dania w diecie strukturalnej: www.strukturalneodzywianie.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lafedibon
kupiłam już książki Dr Bardadyna, więc od dziś zdrowo i koktajlowo ;D a przepisy zawsze się przydadzą ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aduchna
Witam, szykuję się własnie do rozpoczęcia "programu kuracji odwykowej" opisanej w książce NAŁÓG JEDZENIA dr Marka Bardadyna. Czy któraś z was Dziewczyny przeszła tą kurację i może się podzielić doświadczeniami? pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aly
Witam. Ja zaczęłam w piątek od diety weekendowej, czyli same koktajle. Powiem wam szczerze, że schudlam kilogram. Zobaczymy jak dalej pojdZie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na diecie strukturalnej jestem już drugi tydzień. Zaczęłam od odchudzania weekendowego. Czyli piątek, sobota i niedziela same koktajle. Po tym weekendzie schudłam 1,4kg. Nie było źle. W tygodniu piłam dwa koktajle. rano odchudzający z avocado, wieczorem oczyszczający. Obiady jadałam prawie że strukturalne. Zrobiłam nawet kotlety z kaszy gryczanej i soczewicy :) Schudłam kolejny kilogram. Teraz dalej trzymam się koktajli w tygodniu. Na święta zaprzestaje odchudzania weekendowego, kolejne zrobię już po nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiejska
Może ktoś mi pomoże? Jestem już trzeci tydzień na tej diecie i waga nic nie drgnie. Nie wiem może to nie dla mnie, ale muszę schudną 15 kg. i przede wszystkim przetestowałam już wiele diet a ta mi odpowiada bo smakuje. Pomóżcie wytrwać !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pewnie zależy od tego które koktajle stosujesz.Ja od trzech dni jestem na koktajlach jeszcze się nie ważyłam czekam do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollka1234
Cześć dziewczyny :) Mam do Was parę pytań. Mam 168 cm wzrostu i ważę 70 kg... Muszę zrzucić 10, wtedy będę szczęśliwa :) Generalnie odstawiłam słodycze, chleb, gazowane napoje, nie jem po 19.00 (kładę się spać około 23-24, więc ostatni posiłek jest chyba ok. Generalnie oboje z mężem kończymy późno pracę, więc o 19.00 jemy obiado-kolację, ja oczywiście mniejszą porcję. Mam problem ze śniadaniami, o której bym nie wstała, przez ok. 2 godziny nie mam ochoty na żadne jedzenie, normalnie mnie mdli na zapach płatków czy jajecznicy... Zastanawiam się czy rano pijąc koktajl ten z pomarańczą, bananem, jabłkiem, słonecznikiem itd. , później w pracy jedząc jabłko, ewentualnie sałatkę i wieczorem małą porcję obiado-kolacji osiągnę swój cel? Czytam, że ten koktajl lepszy jest na wieczór, ale dlaczego? Jest różnica jakby, piła go rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Po tygodniu mniej o 1.7 Nie wierzyłam w tą dietę a tu proszę jakie miłe zaskoczenie teraz idzie drugi tydzień zobaczymy jak będzie po ciuszkach widzę że waga powinna iść w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czy dieta strukturalna to już przeżytek czy jak ??? nigdzie nie idzie znaleźć nowego wpisu. A mam zacząć tą dietę sama nie wiem mam małą motywację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555
ja od dziś dołączam z eliksirem oczyszczającym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555
a jaki program stosujesz? ja zaplanowałam najbliższy tydzień z eliksirem oczyszczającym na kolację, ale wczoraj nie udało mi się zrobić, więc dziś zrobiłam na drugie śniadanie wg przepisu z książki.. nawet smaczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hirvonen
Nie, dieta strukturalna to nie przeżytek. To trochę sposób życia i żywienia. Ja od listopada 2011 schudłem 20 kg. Ostatnio rzadziej robię koktajle, ale staram się nie opychać i po prostu zdrowiej jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem 5 dzień jest syper i jest mnie już mniej o 3kg i 6cm o w talii mam nadzięję że starczy mi motywacji do końca kuracji...Pijciekoktajle bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaja1962
witam, chcę zacząć w sobotę.Daremniaczek ,jakie koktajle piłaś,że masz taki super wynik?Podziel sie wiedzą proszę.Ja chcę stosować te z weekendowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy powinnam radzić bo dzisiał mam jakiś I kryzys. Moim zdaniem to żle trawię. I poprostu te koktajle przeczyściły moje jelita przynajmniej pierwsze 2 dni namiętnie pozbywałam się "balastu" no wiesz i woda schodzi z organizmu no i tak mi się uzbierało. podam w kolejności spożywania Biały pomarańczowy bananowy wiśniowy i zółty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalośka
hej dziewczyny:) oj naczytałam się sporo o eliksirach i koktajlach i mam wielki zamiar dołączyć do was. podoba mi sie w ej diecie to ze nie ma w niej przedziwnych jadlospisow ktore ciezko przyzadzic i smakuja oblesnie.a produkty z zalecanej listy nie sa złe,wiele z nich i tak sie jada na codzień. wiec super :) zaczynam od poniedzialku . w weekend zapełnie lodówke owocami, warxywami i do dziela. cel 5kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, 2 dni temu szukając diet trafiłam na opisy diety strukturalnej. Czytałam Waszą dyskusję na forum i jestem pełna nadziei :-) Dzisiaj o szóstej rano zamówiłam książkę dr Bardadyna z dietą 800 kcal i czekam na przesyłkę. Czy któraś z Was próbowała tej wersji diety strukturalnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czwartek. Polecam zióleczka naturamarketeu/yerba-mate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowa
Hey! Widzę że trochę obumarły ten temat, ale może ktoś odpowie na moje pytanie. Otóż wczoraj przyrządziłam sobie pierwszy koktajl (zielony-odchudzający) i szczerze mówiąc był okropny. Awokado nie zmieliło się do końca i jeszcze ten morszczyn-smakował okropnie...Powiedzcie mi czy macie jakiś specjalny sposób przyrządzania tego, żeby był nieco bardziej do przełknięcia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka59
Od pewnego czasu czytuję topik o koktajlach( jeszcze nie przeczytałam całego, na razie do 33 str, ale zaglądałam na koniec, czy może ktoś się tym jeszcze interesuje). Ucieszyłam się dzisiaj widząc świeży wpis. Może założymy nową grupę wsparcia:-) Zaczęłam pić koktajle od początku stycznia -schudłam 4 kg. Zainteresowa Koktajl z awokado jest superowski, pycha, bardzo mi smakuje. Awokado musi być bardzo dojrzałe, miękkie, morszczyn zalewam na parę min niewielką ilością wrzącej wody, potem wlewam go do blendera do pozostałych składników, dość długo miksuję żeby morszczyn się jak najbardziej rozdrobnił. Mi smakuj***ardzo. Pozdrawiam wszystkich koktajlowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka59
Coś cichutko:(. Czy już nikt nie pije koktajli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z was była karmiącą mamą bądź jest i pije bądź piła niektóre z koktajli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×