Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bożka___1

Czy ktos próbował odchudzać się stosując eliksiry dr Bardadyna?

Polecane posty

Gość Goja40
Czesc dziewczyny,chyba mam zadatki na "nalogowa popijaczke koktajli" :) Rano pije odchudzajacy,wieczorem oczyszczajacy,a dzis w ciagu dnia pozwolilam sobie na eliksir z wisniami,podobno swietnie wplywa na budowe kolagenu w skorze...Dzis sie dopiero zwazylam,a wiec dopiero od dzis bede kontrolowala spadek wagi,a napewno taki bedzie :) Do eliksirow przekonuja sie takze moje dzieciaki,corki z przyjemnoscia wypily koktajl przeznaczony dla dzieci. Moze uda mi sie w sobote wybrac na spotkanie z dr Bardadynem,chetnie bym go posluchala,pewnie mozna bedzie tez kupic nowa ksiazke. Ide robic sobie wieczorny koktajl,pychotka...Pozdrawiam cieplutko,pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubisia
cześć dziewczyny.Dopiero teraz przeczytałam Wasz topik.Jak mnie przyjmiecie , to jutro lecę po produkty.Ja wagowo mogę konkurować z Nowalijką.Czy będziesz ze mną pisać.Pozdrawiam szefową.Jakby zawsze takie Szefowe były to życie jest piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak..napisalam taaaaaką długą odpowiedź...i wcieło mi calutką...jak JA tego nie lubię...No trudno to choc w skrócie jeszcze raz... Goja40 no więc Ja mam to samo...koktajle weszły na dobre do mojego menu...rano jakiś z kefirem ( albo a avocado albo z malinami ) do avocado przyzywyczaiłam się a ten z malinami pychota... Wieczorem ..ten oczyszczający....tez pyszny... Więc tak na dobrą sprawę...to w ogole się jakoś nie poświęcam szczególnie....pije to co pyszne.. Kubisia...witamy CIę...jak najcieplej..dołącz do nas...jak najszybciej..lec po skladniki....miksuj gotuj..pij..i chudnij cudnie na wiosnę.,. Buziaki dla wszystkich maniaczek..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! koktaile piję codziennie jeden bądź dwa w zależności od tego czy uda mi się kupić miękkie avocado. Ostatnio niestety dostalam twarde i na razie czekam aż zmięknie. Gimnastykę na razie odpuściłam a waga mimo to tak nieśmialo :) wskazuje ok 0.5 kg mniej. boczki i brzuszek troche spadł, tylko jeszcze na udach nie widze efektów. Pijcie koktailiki bo dają dobre wyniki, pozdrawiam wszystkie Koktailowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny znów jest mnie mniej o kilogram. Jestem bardzo zadowolona z tej diety. Wogóle nie mam ochoty na słodkości ani nie chodzę głodna. Serdecznie witam Kubisię. Jasne, że będę z Tobą pisać. Napisz ile masz do zrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) Ja też jestem bardzo zadowolona z tej dietki. Nie mam w sobie łakomstwa z którym ostatnio nie mogłam sobie poradzić. Naprawdę się cieszę,mam satysfakcję,ze robię coś dobrego dla siebie,ze daję sobie takie bomby witaminowe. Robię takze koktajl męzowi i córce.Dla męża na obniżenie cholesterolu na bazie soku z brzozy,a córce to tak róznie. Od jakiegoś czasu,(niewiedząc o koktajlach dr.Bardadyna),sama z siebie zaczęłam córce rano miksować jabłko,pomarańczę i dyskretnie przemycałam w tym łyżkę oleju lnianego.Zastanawiałyśmy się obydwie,dlaczego córka troszkę zeszczuplała,bo,zadnych diet nie było.Koktajl z jabłka i pomarańczy wystarczał Jej do obiadu.Tak więc jak zobaczyłam ten topik to się ucieszyłam i pomyślałam wtedy o sobie.Topik Bożki 🌻 potwierdził moje spostrzeżenia,że to zasługa koktajli,ze mozna robiąc dla siebie tyle dobrego,na jednym ogniu upiec dwie pieczenie. Narazie na wagę nie wchodzę i twardo się trzymam zasad strukturalnych. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mi się to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Podoba mi sie\" to na co czekasz ???????? Dołączaj do nas:) Witajcie maniaczki koktajlowe...a JA dzisiaj znów 0,5 kg w dół...waże się codziennie ..to już rytuał... Rano koktajl zielony wieczorem pomarańczowy - oczyszczający, na obiad sałata lodowa z dodatkami warzywnymi: pomidory rzodkiewka , na wierzch usmazona pierś kurczaka pokrojona w paseczki i zabejcowana ...pyychaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubisia
Cześć dziewczyny.Cześć Nowalijka.Teraz mam gości, ale od niedzieli /w sobotę wieczór wyjeżdżają/ zaczynam produkty kupione, jutro mocniejszy mikser kupię , bo mój chyba nie uciągnie tych koktajli. Nowalijka dwa tygodnie temu miałam 112 kg dzisiaj 108 i tak zaczynam. Może mi ktoś poradzi jaki mikser do koktajl;i najlepszy nie z tych najdroższych. Całuski , miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kubisiu:) Witaj cieplutko...Wiesz musi miec dużą moc...zeby wszystko zmiksował..ale mysle ze taki blender o większej mocy silnika da radę...Ja mam Termomix więc problem z głowy...choc nieraz tez musze dłuzęj miksowac zwłaszcza avocado...Ale widzisz Kubisia najgorsze ( czyli decyzja :) juz za Tobą...teraz już bedziesz tylko chudnąć...i piękniec..Buźka wszystkim koktajlowiczkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie koktajlowiczki, wlasnie w tej chwili kurier dostarczyl mi \"cieplutka\" ksiazeczke Odchudzanie weekendowe. Biegne po skladniki a jest ich sporo i zaczynam 3dniowy maraton:) Pozdrawiam o efektach napisze w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Niko! Opisz nam koniecznie swoje wrażenia z odchudzania weekendowego. :) Muszę zmienić stopkę, bo nie ażę już 118, ale 113 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopka już zmieniona. Będę w niej zapisywać swoje sukcesy (mam nadzieję ;) . Zapomniałam zapytać czy któraś z Was wybiera się jutro na promocję nowej książki dr Bardadyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dawno mnie nie było, ale koktajle piję z uporem maniaka, czasem bywa tak, że jestem tak najedzona obiadem, że nie mam gdzie zmieścić wieczornego koktajlu, więc się nie zmuszam :) Ale jem mniej a najadam się jak świnka, np. wczoraj zrobiłam na obiad niecałe pół torebki kaszy gryczanej, awokado z sosem czosnkowym, który zrobiłam z jogurtu naturalnego, soli, pieprzu i czosnku :) do tego troszkę białej kapusty z surową marchewką i tym samym sosem .... i nie byłam w stanie wszystkiego zjeść :) A na koniec pochwalę się moim wynikiem, a zarazem motywacją do dalszej walki z kilogramami. Otóż ważę 2,5 kg mniej :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitaminka5
Witam dziewczyny, ale fajny topik, o diecie strukturalnej przeczytałam na onet diety i spróbowałam przyrządzić sobie koktajl. Niestety wyszła mi papka z nie do końca zmielomyni owocami a nasiona np. sezam musiałm rozgryzać. W związku z tym mam pytanie natury technicznej poradźcie jakiś dobry mikser, blenber coś co sprawdza Wam sie w przyrządzaniu koktajli. Termomix oczywiście odpada ze względów cenowych ;) .Ja mam MOULINEX Masterchef delicio to jest taki mały robot kuchenny, mogę w nim zrobić ciasto posiekać warzywa, no ale ze zrobieniem koktajlu nie radzi sobie. poradźcie coś, Wszystkim, którym kilogramy lecą gratuluje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goja40
Czesc dziewczyny.Mam fatalny dzien,chyba proza zycia mnie dzis przytloczyla...Ale jest chyba jednak jakis pozytyw-jeszcze kilka dni temu probowalabym "zajesc stresa" :) czyli po prostu oproznilabym lodowke i zjadla dzieciom caly zapas czekoladek i lakoci.A dzis...zrobilam sobie koktajl oczyszczajacy..i chyba juz nic nie tkne.Nie mam ochoty.Niesamowite.Kolejny punkt dla eliksirow dr Bardadyna.Pomagaja walczyc ze stresem.Pozdrawiam Was goraco i zycze udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowalijko,ja wybieram się na jutrzejsze spotkanie. Vitaminko,co do miksera,nie potrafię doradzić,bo mam taki jak Bożka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, witaj Goya40 :) Nie daj sie stresowi...pamiętaj to co dzisiaj wydaje się szare i beznadziejne..jutro ujrzysz w innych barwach...całkiem innych...:) głowa do góry...doły przeskakuj...a nie wpadaj w nnie..a już w zyciu nie zajadaj stresów... Ja też dzisiaj odebrałam \" Odchudzenie weekendowe\".. Niko77 ale jeszcze nie zdążylam przeczytac tylko przewertowalam..widzę ze jest fajny weekendowy zestaw koktajli...ale to pozostawiam na jakiś moment mojej słabości wczasy itd...i po poworcie wtedy zafunduję sobie taki weekend...na razie nie ma potrzeby.,...jem mało..a w dodatku nie jestem głodna...no i duzo piję...oczywiście wody mineralnej..Nowalijko JA się nie wybieram bo mam daleko...do Warszawy..ale Ty opowiedz wszystko...jak się da powiedz doktorowi jaki ma tu fun club :))) Ivvka bravo..gratuluję spadku wagi...vitaminko...musisz wypróbowac sobie mikser..skaldniki np jogurt musi byc odpowiedni...do oczyszczajacego dodaj..lód w kostkach...będzie zimny i rzadszy...Aga zdaj jutro relacje ze spotkania...a może spotkasz się tam z nowalijką..:)moze ustalcie jakiś znak sobie zebyście się poznały:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie oglądam \"śniadanie z dwójką\" i dzisiaj jest tam dr Bardadyn i mówi o swojej najnowszej książce \"odchudzanie weekendowe\". Piją nawet \"nasze\" koktajle. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiuniunia
hej, dawno nie pisałam, ale miałam mały kryzys, co prawda schudlam w 2 i pol m-ca prawie 10 kg na tej diecie ale w czwartek i wczoraj mialam taki kryzys, że wymiotłam prawie wszystko z lodówki włacznie z pudełkiem czekoladek i ciasteczek i musze Wam powiedziec, że dzis rano myslalm, że umre bo żołądek i wątroba tak mnie bolały, że stwierdziłam, że wole byc na tej diecie do konca zycia niz przechodzic takie katusze, to chyba byl szok dla mojego organizmu po tak dlugiej przerwie bez niezdrowego i slodkiego jedzenia, dlatego od dzisiaj dalej lece strukturalną a dzis i jutro pije same koktajle oczyzczajace i odchudzajace zeby sie troche odtruc po tych dwoch dniach szalenstwa.acha zapomnialam dodac, ze czuje po tych dwoch dniach jakby te 10 kg wrocilo spowrotem a to nie jest przyjemne, ale to chyba tylko moja wyobraznia bo to raczej nierealne. w tamtym tyg.było 56 kg, 172cm teraz: nie mam pojecia, boje sie wejsc na wage po tym dwudniowym obzarstwie. za tydzien się zważe. pozdrawiam i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry Agaa40, ale nie dojechałam dzisiaj na premierę książki, bo utknęłam w korkach (przez paradę). Bardzo żałuję. Mam nadzieję, że zdasz nam relację jak było. Pozdrawiam wszystkie koktajlowiczki! Trzymajcie się chudo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el moni
Witam koktajlowe dziewczyny:) Podczytuję was od jakiegoś czasu. Sama przez przypadek znalazłam w necie informacje o diecie strukturalnej i spodobała mi się. Potem znalazłam ten topik, poczytałam, kupiłam książkę i zaczęłam miksować:) Piję eliksir oczyszczający, pychota. Ten z awokado też da się przeżyć :) .Na wagę nie wchodzę, bo nie chce się stresować:) Ale już sam fakt,że zaczęłam robić coś dobrego dla swojego organizmu mnie podbudowuje. Piję te eliksiry drugi tydzień i też zauważyłam, że nie ciągnie mnie do słodyczy i po prostu mniej jem . Męża też poję eliksirem, bo nie bardzo dba o siebie, więc postanowiłam ja o niego bardziej zadbać:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,wklejam to co napisałam na topiku na którym jestem stałą bywalczynią. Chcę tylko dodać,ze przekazałam pozdrowienia od fanek z kafeterii i wiecie co na to doktor?,ze dowiedział sie o tym topiku dwa dni temu i jest mu bardzo miło,cieszy się i serdecznie Was pozdrawia. \"Witam Spotkanko zaliczyłam,było bardzo miło,sympatycznie.Miałam możliwość rozmowy z dr>Bardadynem.Wiem,to co mnie nurtowało w kwestii,czy jabłka ze skórą i pomarańcze całe.Można śmiało dawać całą pomarańczę i nie obrane jabłko.Poprostu więcej błonnika,a tak jest napisane,ze wzgledu na różne podejście różnych osób,do tematu jabłek ze skórą.Jeśli mamy jabłka z pewnego żródła,śmiało dajemy ze skórką.Jestem przekonana,ze jestem na dobrej drodze. Nie czytałam pierwszej ksiązki dr.ale dziś usłyszałam,ze sprawdził odżywianie strukturalne najpierw na sobie. Usłyszałam także,że jeśli zrobimy sobie odchudzanko 3-4 dniowe,to przemiana materii nie ulega spowolnieniu.Jeśli ktoś będzie robił sobie takie kuracje koktajlowe w weekendy,to powoli małymi krokami odzyskamy idealną masę ciała i sylwetkę. Na spotkaniu były serwowane różne koktajle,było winko.Każdy z gości otrzymał po książce,ja dostałam także pierwsze wydanie. Na pozegnanie kazdy dostał zapakowana torbę produktami \"Kamisa\". Pytałam się także kiedy mam serwować koktajl mojemu M,na obnizenie cholesterolu.Doktor powiedział,ze najlepiej wieczorem,zeby pić wolno,poprostu się delektować.Wogóle zalecane jest picie powoli tych eliksirów. Padło pytanie:dlaczego ta dieta nazywa się dietą strukturalną? A więc dlatego,ze stosując tą dietkę odbudowujemy organizm strukturalnie.Dostarczamy organizmow inajwiększe możliwe dawki witamin,minerałów i przeciwutleniaczy,przy minimalnej kalorycznośi. \"Dieta strukturalna jest to pierwsza dieta,która nawet w najbardziejrygorystycznej wersjikalorycznej zapewnia wszystko,czego potrzebuje twój organizm\" Polecam ksiązkę,bo widzę,ze jest baardzo ciekawa.\"Odchudzanie weekendowe\".\" Praktycznie to osoby które mają książkę wiedzą wszystko.Tak jak przeglądam tę książkę to widzę,ze nie było mówione nic więcej niz jest zawarte w w ksiązce.Jeśli ktoś chciał to mógł sam indywidualnie zadać pytania w trakcia spotkania(ale chętnych bardzo nie było),lub po spotkaniu,tak jak ja to uczyniłam :) Jeśli będę mogła coś pomóc,to proszę pytajcie. Nowalijko,szkoda,ze nie byłas :( ,przyznam Ci się,ze rozgladałam się za panią,której jest dużo,tak jak to Ty określiłas.Niestety pani było dużo,ale nic nie wiedziała o naszym topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Moni:) Fajnie ze zaczęlaś tez być fanką eliksirów...pisz cos od czasu do czasu...nie tylko te dobre wieści ale nawet gdyby coś wyszło nie tak..tez pisz...Aga nie pisze jak było na spotkaniu bo pewnie \" załapała \" się na jakiś bankiet oczywiście strukturalny z doktorem :D Ja uprzejmnie donoszę ze moja waga znów 0.5 kg w doł...weszłam w moją ulubioną krótką bluzeczkę-bolerko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamewa Dietę rozpoczyna się w piątek. Normalny ostatni posiłek o g. 15.00, najlepiej w tym dniu zrezygnować z mięsa. Dużo pić min. 1,5 l wody i zielonej herbaty. g.18.30 -- Zmiksować: -200 ml jogurtu lub kefiru 1,5-2% tł -małego banana - 1 łyżkę siemienia ln. - 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych SOBOTA g. 8.00 -- Zmiksować: - 250 ml mleka sojowego (słodzone cukrem trzcinowym 43 kcal na 100ml) -200g truskawek (zamiennie wiśnie, maliny, porzeczki cz. , jagody - - 1 łyżkę siemienia ln. - 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych 23:46 kamewa 11.30 Zmiksować: - 250 ml soku pomar. - 4 szt. moreli suszonych, - 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych 15.00 Zmiksować: - 300 ml soku pomid. - 1/2 puszki tuńczyka w sosie wł (puszka ok.200g (zamiennie tofu lub feta 40 g) - 1 łyżka siemienia - 1 mały ząbek czosnku (niekoniecznie) - 1/2 łyżeczki morszczynu (niekoniecznie) 18.30 Zmiksować: - 250ml mleka soj - 6 szt. moreli - 1 łyżkę siemienia ln. - 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych NIEDZIELA G. 8,00 11.30 15.00 JAK W SOBOTĘ 18.30 ZMIKSOWAĆ - 250 ml mleka soj. - mały banan - - 1 łyżkę siemienia ln. - 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wygląda odchudzanie wekendowe. Najbardziej zorientowana Agaa40 i po spotkaniu z dr na pewno jest kopalnią wiedzy. Może sasm Pan dr tu zajrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wygląda odchudzanie wekendowe. Najbardziej zorientowana Agaa40 i po spotkaniu z dr na pewno jest kopalnią wiedzy. Może sasm Pan dr tu zajrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koktajlowiczki:) I co dalej żadnych wieści ze spotkania z dr Bardadynem???? Dziewczyny balują??? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×