Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bożka___1

Czy ktos próbował odchudzać się stosując eliksiry dr Bardadyna?

Polecane posty

witam odwlekałam picie koktajlu z avokado i dzis nadszedl ten moment, fujj :) stoi przede mną szklaneczka tego cudownego eliksiru a ja kombinuje, ze może nie będę go piła tylko używała jako sosu do sałatek?? w tej postaci byłby znośny :) W przeciwieństwie do oczyszczającego, który smakuje mi bardzooo ten jakoś nieodpowiada moim kubkom smakowym, ale może dam radę, a jak nie to zostawię jako sos do sałatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wiercipietko za słowa otuchy. Sama zaczynam powoli rozumieć, że trzeba będzie zmienić nawyki żywieniowe na całe życie. Niestety! Koktajle robie sobie już trzeci dzień. na wagę jeszcze nie wchodzę, ale czuję się lżejsza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bożka a może w książce dr. Bardadyna jest jakiś smaczniejszy przepis na koktajl poprawiający przeemianę materii :) Bo jak ten z awokado wypiję to czuję że mi się przemiana materii tak polepszy, że spędzę cały dzień w wc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wiercipiętko:) Wielkie dzięki za Twoją odpowiedź👄 , to budujące co piszesz i bardzo wartościowe. Właśnie wysłalam kolezance to co napisalaś, zeby ją przekonać że warto \" wejść\" w odżywianie strukturalne... Ivka koktajl ktory stosuję to ten ze strony internetowej, koktajl ksiązkowy jest o niebo gorszy , tamtego nie dałam rady wypić mimo wielkiej woli < takiej co to góry przenosi :)> a co dopiero szklankę z koktajlem... Na wszelki wypadek podam CI go jeszcze raz: POPRAWIAJĄCY PRZEMIANĘ MATERII, ODCHUDZAJĄCY kefir lub jogurt naturalny 1,5 % tłuszczu - 200ml ½ małego dojrzałego avocado - 30g łyżka stołowa soku z cytryny łyżka siekanej zielonej pietruszki łyżka otrąb owsianych ½ łyżeczki morszczynu Do tego biorę w dłoń kromkę czarnego chleba a teraz to juz nawet piję bez chleba a do srodka dodaję kostki lodu naprawde nie jest złe...pijąc zamknij oczy i spójrz na te zawistne spojrzenia jakimi raczą CI kolezanki kiedy zobacza jak schudłaś..:)))) to oczywiście żart...ale spróbuj się jakos zmotywować..pozytywnie np ciuch jaki mas zw szafie w jakiego nie wchodzisz...itd... WC wykluczone...nie martw się...to tylko tak wygląda...dobrze zmiksuj i do dzieła...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowalijka brawoooo...cieszę się ze z nami jesteś...przed Tobą długa droga ale pamiętaj...najważniejsze juz za Tobą...zaczęlaś pic koktajle..a to połowa sukcesu...:) druga polowa to systematyczność..ale jak bedziesz tu zaglądac to myslę ze Ci się uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie ten, który podałaś zrobiłam dziś, ale nie dałam rady, wylałam :( może jutro spróbuję z jogurtem naturalnym, bo dziś robiłam z kefirem. Ale ten oczyszczający z sezamem i słonecznikiem mogłabym litrami pić, może wprowadzę go też zamiast śniadania jeśli jutro też mi się nie uda wypić tego z awokado. Od tego odchudzającego odrzucał mnie już zapach a jak spróbowałam. brrr... modliłam się nad tą szklanką, chciałam ją wypić ale jak tylko podnosiłam do ust, czułam, że nie dam rady :) Spróbuję jeszcze raz, później jeszcze raz...może kiedyś się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Iva...nie zmuszaj się ...w takim razie pij dwa razy oczyszczający < na razie> spróbuj za jakis czas...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna1982
Witajcie! Już drugi dzień piję koktaile- co prawda są to niekompletne wersje, bo na razie brakuje mi skrzypu, morszczynu oraz melasy trzcinowej, ale sądzę wydaje mnie się, że ważne jest to , iż zaczęłam zmieniać nawyki żywieniowe. Nie wiedziałam ,że nawet taka niekompletna wersja koktailu nasyci takiego łasucha jak ja. A jednak! Muszę przyznać, że przepyszny jest koktail oczyszczający. Jeszcze nie zdecydowałam się na koktail z avokado, gdyż nie cierpię smaku avokado ( dla mnie smakuje jak mydło, może nawet gorzej). Mam pytanie - czy melasę trzcinową można zastąpić melasą z braka cukrowego? (chociaż przez pierwsze dni) Pozdrawiam wszystkie koktajlowiczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorka23
Cześć Dziewczyny:) Wczoraj przeglądałam neta w poszukiwaniu jakiejś diety która nie wymaga zbytniego poświęcenia i trafiłam na to forum:) Dzisiaj już poleciałam do sklepiku i kupiłam wszystkie potrzebne produkty( do obu "eliksirków" ale ten z avokado to na próbę zrobiłam sobie na jutro rano). Ten koktajl "owocowy" jest smaczny, tylko piłam go na pół z mamą więc aż taka syta nie jestem ale do jutra rana wytrzymam (szczególnie że czeka na mnie w lodóweczce coś specjalnego ;) ). Jeśli chodzi o ten koktajl z avocado to nie jest najgorszy (tylko spróbowałam, bo byłam ciekawa czy przejdzie mi przez gardło po tym co czytałam:) ). Nie wiem tylko czy będę stosować te 2 koktajle na raz...Zobaczymy za kilka dni, czy mój smak co do avocado nie ulegnie zmianie( o ile jutro takie śniadanie przypadnie mi całkowicie do gustu) Jak narazie moim celem jest zrzucenie ok. 6 kg...To już byłaby spoko waga. Oby mi się udało wytrwać:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koktailowe dziewuchy!! te nowe i te jeszcze nowsze! BOŻKA_1 super że jesteś , wypoczęta i jak zawsze pełna werwy! ja na moją majówkę blender zabrałam i produkty jakie dało radę..troszkę grzeszyłam jak to na wyjazdach ale pozytywnie bo nic na plusie a 1,3 na minusie więc jest suuuper. A paznokcie? rooosną! nareszcie ! a nie łamią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj karolayna_s ...fajnie ze przynosisz same dobre wiesci... Ja własnie po dwóch koktajlach dzisiaj...czuje się lekko i wesoło pełna energii...dzisiaj pani fryzjerka powiedziala mi ze wlosy juz mi nie wypadają...tak jak kiedyś niedawno...więc all OK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joaanna witaj u nas...nie umiem odpowiedziec na Twoje pytanie odnośnie melasy...spróbuj zobaczysz co się bedzie dzialo... witaj u nas Dorka 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja też bardzo potrzebuję 7 kg. mam ciągle jo jo niestety jestem mało konsekwentna. jak możecie proszę dajcie przepis na tydzień, jak sama coś poskładam to napewno będzie mi się wydawało, że to nie skutkuje.Kupię dobrą wagę to podam ile ważę bo nie wiem pozdrawiam, podaję do mnie namiary: kinga.piatkowska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka30
Melduję koktajl wypity (na energię, bo dużo jej potrzebuję ) samopoczucie suupper, ćwiczonka codziennie rano odrobione również. Jeśli chodzi o ćwiczenia to mimo, iż ćwiczę parę dni to mam wrażenie, że zaczynam dostrzegać pozytywne skutki, ale to jeszcze za wcześnie na spektakularne efekty.A może chcę je widzieć... Nie ważne grunt to dobre samopoczucie i przekonanie, że jest lepiej!!! Buźkam i zmykam. P.S. Cieszę się że jest nas coraz więcej!! P.S.2. Bożka czy Ty kiedy nie opisywałaś na kafe swoich zmagań z 6-tygodniową dietą, oczyszczaniem wg Ewy Dąbrowskiej?? Tak coś mi się kołacze - jeśli to Ty to byłam wtedy pod wielkim wrażeniem Twojej konsekwencji i determinacji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka30
Joanna 1982 wyszukałam na necie, że malasa z buraka cukrowego nie ma takich właściwości jak melasa z trzciny cukrowej, która zawiera wartościowe związki korzystne dla organizmu, czego powiedzieć o melasie z buraka nie można. Ja melsy w ogóle nie stosuję. W jednym sklepie ze zdrową żywnością kobieta zaproponowała mi puszkę (w zasadzie puszeczkę) tego cuda za 39 zł więc zrezygnowałam, ale z kolei gdzieś wyczytałam że ktoś kupił melasę w zwykłym sklepie za 15-20 zł. Trzeba poszukać, ale lepiej pić bez niż z melasą z buraka!! Tyle znalazłam - może jeszcze ktoś się wypowie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny melasę trzcinową można kupić w delikatesach (np.BOMI) za 12.80 PLN taki spory słoik. Niestety melasa z buraków nie posiada tak cennych wartości. Łyżka melasy trzcinowej zawiera TYLE SAMO WAPNIA co SZKLANKA MLEKA. Niewiarygodne, ale to prawda. Jest tam też mnóstwo innych minerałów. Wisienka! Co się nie odzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaka 30 ...wszędzie mnie pełno ale to nie JA....opisywalam zmagania z dietą oczyszczająca o jakiej mówisz...:) tą kafeterię znalazlam przez zupełny przypadek nigdy tu nie byłam ,. nie zdawałam sobie sprawy ze coś takiego istnieje...szczerze mówiąc napsialam to zapytanie o koktajle zupełnie w innym celu, byłam podejrzliwa ze to wszystko z tymi koktajlami to zbyt piękne zeby było prawdziwe i dlatego zadalam pytanie..a potem dziewczyny zaczęły odpisywać..no i doszlam do wniosku ze moze to jest jakiś pomysł...ze bedziemy razem się wspierac...i moze coś z tego wyjdzie..Jakieś 3 lata temu schudłam właśnie swoją determinacją 14 kg potem powoli zaczeli mi ciutke przybywać...nie, nie rzuciłam się od razu na jedzenie ale jakieś okolicznosciowe imprezy i wyjazdy zaczęły mi się odkladać na boczkach :)Więc teraz powiedzialam dooość...i zaczęlam szukac \" sposobu na siebie\"....no i chyba znalzłam...podoba mi się teoria odzywiania strukturalnego...bo nie szkodzi..mnie samej...odżywia pomaga upiększa...no i odchudza..powoli z \" głową\"...doszlam do wniosku ze tego mi trzeba...a jak zobaczylam ze jakaś grupka chce do mnie dołączyć...no to ciesze się bardzo...w grupie zawsze raźniej... A....chcialam dodac ze dzisiaj rano weszłam na wagę ....i...jest pól kg mniej...ale wewnętrznie czuję się jakby mi z 3 kg ubyło...o tym tez dziewcyzny mówiły...że czują się lekkie... Ale od poneidzialu jestem na 2 koktajlach rano z avocado wieczorem oczyszczające...no i nie mam ataków głodu...to najważniejsze...NIE JESTEM GŁODNA... jest mi lekko i dobrze....a oczy jakoś dzisiaj dziwnie mi błyszczą...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorka23
Fajnie tak sobie poczytać że ta dietka przynosi rezultaty...Dzisiaj pierwszy raz wypiłam ten koktajl z avocado...nie jest zły...bo nawet smaczny, ale tak jeść go samego...to za kilka dni nie będę mogła na niego patrzeć. Więc chyba czasem dodam sobie jakiś płatków bądź z kromeczką chleba. Ten oczyszczający to na 100% wejdzie w moje dzienne żywienie:) Uwielbiam owoce i taki mix to rarytas, więc o konsekwencje stosowania tego koktajlu się nie boję. A właśnie mam pytanie. Czy można zastąpić otręby owsiane płatkami owsianymi? Pozdrawiam i życzę miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka30
Płatki owsiane w żywieniu strukturalnym mają 5 gwiazdek (tak mi się kołacze), czyli jego wartość jest wysoka. Myślę, że może to być jako jedna z wersji. Ale może jeszcze ktoś napisze co sądzi... Bożka... Jeśli chodzi o moje wcześniejsz zapytanie to jestem prawie pewna że wtedy też była Bożka, kobieta była rewelacyjna i dla mnie heroiczna w tej bardzo rygorystycznej diecie - jesteś do niej podobna stąd te zapytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorka23
Dziękuję za odpowiedź kaka30. Widzę że nie trzeba tu za długo czekać aby ktoś się odezwał z poradą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorka23
Hmm...To do koktajlu avocado będę dodawać płatki owsiane skoro to nie przeszkadza, bo otrębów nie kupiłam, a jeśli nie trzeba to głowy tym sobie zawracać nie będę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skomponowałam swój koktajl, chyba wpadam w jakąś manię miksowania :) Ale koktajl wyszedł pyszny więc się z wami podzielę przepisem. pół banana 1 kiwi 1 jabłko sok z połowy cytryny trochę kwaśne, kojarzy mi się z takimi kwaśnymi cukierkami :)) pycha, taki orzeźwiający :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was wybiera się na promocję nowej książki dr Bardadyna? Bo ja bym chętnie poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowalijko idź koniecznie...Ja poszłabym chętnie ale jestem z poludnia Polski Ale Ty idź ..opowiesz nam wszystko jak wrócisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowalijko idź koniecznie...Ja poszłabym chętnie ale jestem z poludnia Polski Ale Ty idź ..opowiesz nam wszystko jak wrócisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście weszłam dziś na wagę, bo nie wytrzymałam. Czwarty dzień kuracji i minus 2 kilo! Jestem bardzo zadowolona. Oczywiście to początek, więc waga spada najszybciej, ale to bardzo zachęcające. Pozdrawiam wszystkie mixujące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka30
Ja przelotem - koktajl oczywiście wypiłam - tradycyjnie na energię. Jeśli chodzi o promocję książki Bardadyna to 19.05 będę w Warszawie, ale nie wyrobię się na 12,00 na Puławską, chyba, że jakimś cudem. Będę niecierpliwie czekać na sprawozdanko Nowalijki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! znalazłam na onecie przykładowy jadłospis diety strukturalnej 800 kcal. Ja sobie jutro spróbuję. Pozdrawiam :D PRZYKŁADOWY DZIENNY JADŁOSPIS DIETY STRUKTURALNEJ 800 kcal Śniadanie 150 kcal: Zmiksować: - 175 g jogurtu naturalnego 1,5 % tłuszczu - 10 g otrąb pszennych - 150 g malin II Śniadanie 100 kcal: - 20 g mieszanki pestek dyni i słonecznika (po 10 g) Obiad 300 kcal: - zupa warzywna 15 kcal - 100g wątróbki drobiowej z duszoną cebulką (100 g wątróbki drobiowej obtoczyć w łyżeczce mąki pszennej i usmażyć na łyżce oliwy z oliwek, pod koniec smażenia dodać 50 g cebuli) - surówka z pora lub cykorii 200g (pokroić 200 g cykorii i zetrzeć 50 g jabłka, wszystko wymieszać i skropić sokiem z cytryny) Podwieczorek 100 kcal: - 200 g kiwi (3 średnie) Kolacja 150 kcal: - ELIKSIR POMARAŃCZOWY 150 kcal -200 ml soku pomarańczowego (świeżo wyciśnięty) -15 g zarodków pszennych -10 g moreli suszonych (wcześniej namoczonych ok. 1 godz.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Posyłam stronę internetową na temat odżywiania strukturalnego z przepisami http://zdrowie.onet.pl/193,29047,1,1,,dieta_strukturalna,diety.html Poczytajcie, przepisy fajne , nawet wydrukowałam je sobie , bede zaglądać:) komponując przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Koktajlowe:) Zauwazylam ze tu jeszcze ktos na innym topicu sie zainteresowal odżywianiem strukturalnym ..świetnie..im nas więcej tym lepiej..Pozdrawiam Koktajlowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×