Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bożka___1

Czy ktos próbował odchudzać się stosując eliksiry dr Bardadyna?

Polecane posty

Hej kobiety! dawno mnie tu nie było... ale uwwaga! 1,2 w ciągu 8 dni jedząc tort... i inne takie cuda.. mimo to spadek wagi? sukces! koktaile pycha, ale teraz mam wielka ochotę na.. ziarna! i to w każdej ostaci tzn pochodzenia! dynia słonecznik, chyba jakiegoś budulca mi brakuje.Kawa mi już zbrzydła nie wchodzi mi a taka byłam dumna z ksywka \"kawoszka\" buuuu ale wolę \"chudzioszka\" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA!!! Właśnie dowiedziałam się, że będzie można spotkać się z dr Bardadynem!!!!! Na promocji jego najnowszej ksiązki ODCHUDZANIE WEEKENDOWE, w sobotę 19 maja o godz. 12.00 w Pałacyku Ireny Eris, ul. Puławska 107A w Warszawie Podczas spotkania będzie można spróbować koktajli…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, czytam was od jakiegoś czasu, znalazłam ten topik przejrzałam sieć i poczytałam sobie o doktorze Bardadynie, o eliksira i diecie strukturalnej. To jest czego od dawna szukałam, od dwóch dni piję koktajl oczyszczający. Jest pyszny, od poniedziałku zacznę odchudzający. Mam nadzieję, że to jest to czego mój organizm potrzebuje. Co prawda od miesiąca jestem na \"diecie\" tzn nie jem rzeczy zakazanych czyli słodyczy, chipsów, napojów gazowanych itp. Co śmieszne, tracę cm, ale waga się nie rusza, mam nadzieję, że z koktajlami będzie mi łatwiej. Mogę się przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ivvka! czym nas więcej tym lepiej, pisz o efektach ja jeszcze dwa dni i ważenie, ponieważ ćwiczę co drugi dzień to nie szykuje sie na wielkie efekty bo moze byc tak ze tluszczyk zamienia sie w mięśnie:)( a mam taka cicha nadzieje) więc waga może stać w miejscu, ale przymierze spodnie do ktorych chcę schudnąć. pozdrawiam wszystkie koktailowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja tez sie do Was dolacze. Szukalam ciagle czegos co pomoze mi zrzucic zbedne kilogramy a przy okazji bedzie zdrowym stylem zycia i wreszcie trafilam. Dzis zrobilam sobie eliksir oczyszczajacy ale to narazie na wyprobowanie. Chcialam na serio zaczac w poniedzialek ale moze zaczne juz od jutra? Kupilam morszczyn wiec zaserwuje sobie ten odchudzajacy. Mam nadzieje ze nie jest taki paskudny jak mowicie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie piję koktajl, ale mam do was pytanie, na moim sezamie jest napisane \"sezam prażony, naturalny. prażony bez dodatku tłuszczu\" kupiłam w sklepie ze zdrową żywnością, taki ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PEWNIE ,że te koktaile sa smaczne! wszystko zależy od naszego do nich nastawienia.. ja osobiście uwielbiam jogurty, więc do tych mixtur podchodzę podobnie..jak do nowego jogurtu zawsze to jakaś odmiana.! ps ivvka ten sezam jest ok większość jest prażona a wcale nie ma na ten temat info na opakowaniu, (nialam to na towaroznastwie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam serecznie - a jak miksujecie te koktajle - co kupic - blender , czy końcówkę do miksowania Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Wracam dziewczynki \"z dalekiego Kraju\" ........... niestety nie pilam koktajlii ,było to niemożliwe ,ale od jutra ruszam znow. Byłam w Egipcie.............bylo cudownie odpoczela wspaniale . Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjnghjtuyjkiyui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duuużo mnie
Cześć Kochane! Fajnie, że Was znalazłam.Jeśli można dołączę się , Właśnie lecę do sklepu po składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duuużo mnie
No właśnie wszystko kupiłam i zrobiłam sobie koktajl, ale na początek taki truskawkowy z mlekiem sojowym i zarodkami pszennymi. Chociaż wypiłam go 3 godz. temu, a potem ćwiczyłam przez pół godz. nie jestem wcale glodna. Z pewnością do was dołączę. Mam 35 lat i ważę 78 kilo (muszę zrzucić z 10, bo więcej przy moim wzroście - 176cm byloby chyba za dużo?). Pozdrawiam Was serdecznie! Do jutra,bo dzisiaj Was chyba nie będzie, a szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelda 888
Cześć duuużo mnie. Nie wiem gdzie podziały się Bożka i pozostałe strukturalne, alezrobiły kawał dobrej roboty, mnie w każdym razie przekonaly do tej diety. Też zaczynam. Ważę 87 kilo przy wzroście 172 i jest to duuużo za duuuużo. Też szukam czegoś rozsądnego, a ta dietka na taką mi wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelda 888
A i jeszcze pozdrowinia dla Bożki, fajnie się czyta to co napisałaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duuużo mnie
Cześć Gryzelda wygląda na to, że zostałyśmy same, chyba wszystkie dziewczyny wyjechały na ten strasznie dłuugi weekend. Jakoś trzymam się na diecie, dzisiaj na kolację zrobię sobie drugi eliksir, może oczyszczający wg przepisu Bożki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi_211
Hej dziewczyny! Nie zostałyście same;-) Ja wiernie czytam codziennie nowe wpisy;-) Jutro wyjeżdżam na dłuugi weekend, ale mam zamiar pić koktajle. Po tygodniu stosowania schudłam 1 kg, trochę się zdziwiłam, że tak mało, bo czuję się o wiele lepiej. Nie wiem na czym to polega... ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Meggi, lepiej odchudzać się powoli, ale trwale. Wiem z doświadczenia, że można bardzo szybko chudnąć, ale jest to związane z odwodnieniem, a nie utratą tłuszczyku. Ja przyłączylam się do was, bo widzę, że odchudzacie się mądrze. Dwie godziny temu zrobiłam sobie koktajl i poćwiczyłam, a wcale nie jstem głodna. To naprawdę działa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja tez codziennie czytam co nowego u Koktailowiczek slychac fajnie ze jest nas coraz wiecej. Po tygodniu z koktailami 1 kg mam mniej, w spodnie wchodze i nawet się zapnę jest dobrze. dalej bede je pila bo jeszcze 2-3 kg i bedzie super. jezeli bede tracic 1 kg tygodniowo to mi w zupelności wystarczy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do duuużo mnie- od poniedziałku do środy piłam wieczorem oczyszczający a od czwartku dołączyłam odchudzający na śniadanie, poza tym ćwiczyłam co drugi dzień przez godzinkę i chodzilam z psem na dluższe spacerki. na spadek wagi nie ma reguły najważniejsze to się nie zniechęcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dora za słowa otuchy.Obiecałam sobie, że tym razem będę się odchudzać mądrze, ale już jak zwykle zaczynam sie niecierpliwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do duuużo mnie- ja tym razem nie nastawiam się na szybki spadek wagi tylko bardziej interesuje mnie aby był trwały i się utrzymał. Ty też musisz uzbroić się w cierpliwość, ponieważ też jestem niecierpliwa, powiedziałam sobie że nie bedę ważyć się szybciej niż po tygodniu. Trzymam kciuki za Ciebie, pozostałe koktailowiczki no i siebie, bo czasem też mam chwile zwątpienia i co nieco podjem, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertinia
czytam te Wasze posty i też nabrałam ochoty na te koktajle. Nie mam wiele do zrzucenia (tak 2 kg), ale bardziej interesuje mnie to co dziewczyny pisały, że poprawia im sie cera i paznokcie, a moje są w fatalnym stanie. To wszystko przez to fatalne odżywianie, głownie słodycze i zero warzyw i owoców i skutki niestety widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka30
Cześć Koktajlowiczki!! Ja tylko na chwilę. Donoszę, że: piję koktajl odchudzający na śniadanie, oczyszczający na kolację, na obiad jem kasze gryczaną z surówkami w między czasie jabłko lub inny owoc.Oczywiście grzeszki też były pt. sałatka jarzynowa, która nie do końca jest " strukturalna" oraz 2 kawałeczki babki, kiełbaski z grila. A teraz skutki taakiego "obżarstwa": jest mnie mniej 2 kg (aż niewiarygodne), niewiarygodna poprawa skóry i włosów (nie jest jeszcze super, zwłaszcza, że moja skóra była bardzo sucha i pryszczata. W obwodach też jest mniej po 1 cm - zwłaszcza ucieszył mnie ubytek w biodrach bo tam najtrudniej zrzucić. To tyle zmykam to córeczki, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnieeej mnie. Naprawdę! Miałam się zważyć po tygodniu, ale oczywiście nie wytrzymałam. Po trzech dniach picia tych koktajli ważę 1,5 kg mniej. Niesamowite, aż nie chciało mi się wierzyć. Może to dieta, której szukałam od lat. Pozdrawiam wszystkie koktajlowiczki. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka topiku
gratulacje duuuzó mnie!!! oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukurydza6
Napiszcie mi kochane dziewczyny przepis na koktajl rano i wieczorem, bo muszę schudnąć do wesela siostry (2 tygodnie), a nie mieszczę się w swoą najlepszą kieckę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heejo Dziewczyny...Koktajlowe < ładnie brzmi>....prawda...Wszystkich informuje ze JESTEM...JESTEM JESTEM...właśnie wrócilam z Turcji...z objazdu ..było tak cudnie poznalam tyle wspaniałych miejsc że czuję się naladowana...wewnętrzną emocjonoalną energią < choc w moim przypadku to chyba trudne do wyobrażenia, tyle już mam jej w sobie.. Oczywiście niestety...nie bardzo mam się czym pochwalić jesli chodzi o koktajle i spadki wagi...az się boję wejśc na wagę po tym tygodniu objazdu dośc intensywnego...kiedy to wiadomo ze trzeba jeść to co własnie serwuje dana restauracja...ale nic to ...wrócilam do MOICH KOKTAJLI.. i do naszego topicu...choc serce mi kołatało rpzed chwilka jak otworzyłam komp i szukałam ostatniego wpisu...ale sąąąąąąąą pisałyscie dzielnie...bardzo wam dziękuję...na razie jestem...bede czuwac nad wpisami...i dopingować Was oraz siebie również do dzialania... WITAM nowe dziewczyny...dziękuję bardzo Gryzeldzie 888 za ciepłe słowa pod moim adresem...to bardzo miłe co piszesz...I Ja CIebie również pozdrawiam , mam nadzieję ze będziesz tu teraz często zaglądac...Meggi 211 fajnie ze tu zaglądasz...również Dora 32..i KAKA 30..witam fankę topicu również.. Mam tylko jedną prośbę...do dziewczyny o nicku \" BRRRRRRRRR\" prosze nie używaj obraźliwych słow typu \"łajza\"..nie chcialabym zeby tu ktoś kogokolwiek obrażał...kazdego tu witamy ciepło i miło..również kukurydzę...A do Ciebie kukurydzo..prosze rpzeczytaj to wszystko pisałyśmy już wcześniej ..masz to we wczęsniejszych postach jesli o coś innego bedziesz chciała zapytać...wtedy pytaj odpowiemy.. No to na razie wielka buźka...musze sie troche przespać po podóży a potem do koktajli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mieszkające w pobliżu W-wy być może zainteresuje Was Zainteresowanych dietą strukturalną Z A P R A S Z A M Y na premierę najnowszej książki twórcy diety strukturalnej Dr Marka Bardadyna ODCHUDZANIE WEEKENDOWE połączoną z degustacją koktajli diety strukturalnej Spotkanie poprowadzi dziennikarz sportowy Tomasz Tomaszewski. Premiera odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów Książki w sobotę 19 maja o godz. 12.00 w Centrum Szkoleniowym Dr Irena Eris, ul. Puławska 107A w Warszawie W sprawie zaproszeń prosimy o kontakt, tel. 061-860-48-70, e-mail: afalkiewicz@rebis.com .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×