Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bożka___1

Czy ktos próbował odchudzać się stosując eliksiry dr Bardadyna?

Polecane posty

Witam serdecznie :) Dziewczyny potwierdzam, koktajle skutkują. Spada waga ( myślę ) a rośnie poczucie własnej wartości, dopisuje jak widać humorek i oby tak dalej. Kupiłam sobie wreszcie wczoraj książkę więc nie będę tak bardzo odstawała od reszty w poziomie wiedzy koktajlowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaaaa_a
witam wszystkich :) mam pytanie czy przepisy na koktajle są dostępne tylko w książce dr Bardadyna? Jeśli nie to napiszcie skąd je bierzecie :) pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariszka
Witam Was Wszystkich bardzo serdecznie !!!!! - Właśnie zaraziłyście mnie apetytem na te koktajlowe wspaniałości. Przyznam się szczerze, że od dziś miałam wrocić na zajęcia z aerobiku ale właśnie wczoraj skręciłam sobie nóżkę w kosteczce i nici z ćwiczenia. Przeczytałam cały Wasz topik i jestem pełna zapału do zastosowania tej dietki. W sumie muszę wyszczuplić się o jakieś 8 kilogramów - tyle nabrałam przez 1,5 roku (tragedia). Zaraz biegnę do slepu po składniki i zaczynam już od dzisiaj bo nie ma na co czekać (hehe - chyba, że na efekty). Wielki ukłon dla założycielki topiku. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do Waszego KOKTAJL KLUBU. Pozdrawiam ciepło Wszystkich uczestników topiku !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kolezanki i te mlode i te starsze (oczywiscie chodzi mi o staz klikania na naszym forum) hi hi.Ewo jesli w googlach wpiszesz przepisy diety strukturalnej to znajdziesz wszystko nawet przykladowy jadlospis na wszystkie posilkii wykaz kalorii.Kubisiu Ty to masz szczescie nie uwierze , ze podobal Ci sie ten kolczyk hihi i dlatego pobieglas.Caluski dla Ciebie.Ja nadal diete trzymam pije koktajle i czuje sie swietnie.Wreszcie w Nakle nad Notecia dostalam kupic avocado oczywiscie do koktajliku.CALUSKI DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karl popper
Zazdroszczę i gratuluję! Ja od miesiąca piję koktajle, jem bardzo mało i nic. Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mariszkę Frankie,Króweczkę oraz Karla.Może ty nie jesz strukturalnie, a koktajl pijesz do a nie zamiast? Jeśli wszystko jest o\"kej to znaczy,że tłuszczyk zamienia się w mięśnie a one też ważą.Najważniejsze dobre samopoczucie, wiara w to co się robi i super koleżanki czyli my.Ja też na razie nic nie tracę /na wadze, bo kolczyk straciłam [ beksa] ale się nie martwię.Po prostu zastuj.Całuski dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastój , zastój, zastój Jak mogłam taki błąd zrobić.P R Z E P R A S Z A M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za miłe przyjecie ,az człowiek nabiera wiekszej checi do koktajlowego odchudzania.:)Slowa uznania dla Bozki___1 ktora załozyła ten temat :) Ja od soboty pije koktajl zielony rano a wieczorem pomarańczowy.W ciagu dnia staram sie odzywiac strukturalnie - no czasem zdarza mi sie jakas wpadka :(.dzis 5 dzien mojego koktajlowania -jstem zadowolona ( brzuch troche spadł) na wage nie wchodze bo chyba za wczesnie . Pozdrawiam wszystkie koktajlowe dziewczyny Bozkę___1 Darfig Kubisie ( usmiałam sie z twojej przygody z kolczykiem :) ) -krówkę- elę43 i pozostale dziewczyny ktorych nie wymieniłam. Może moja waga nie jest az tak tragiczna jak mi sie wydaje ,ale przy tak niskim wzroscie naprawde wygladam grubo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszunia
witam wszystkie "pijace" :) Ja nadal sie trzymam efektow narazie nie widze ale moze jak włacze 2 koktajl ?! wiecie co ja tak nie mam jak wy ze po wypiciu kokt. oczyszczajacego nie chce mi sie jesc. normalnie sie czuje ale sama swiadomosc ze powinnam tak czuc i ze to ma byc ostatni posiłek daje mi motywacje zeby nie jesc i cos sie dzieje ze poprostu po nie nie siegam :) do mnie do domu tez ciagle ostatni dzwonia o jakis prezentacjach rabatach itp ale tak jak bozka odmawiam:) to zwykłe oszustwo!! Bużki dla was . A no i witam wszystkich nowych członkow watku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny z Koktajl Clubu...hahahahahaha fajna nazwa...dzięki Mariszka...fajnie wymyslilaś..dziewczyny u mnie tez zastój...ale mnie to nie dziwi ani nie szokuje...znam siebie wiem ze u mnie to normalne..po pewnym czasie organizm zbiera się w sobie zeby znów..spaść..a po drugie..mam teraz duzo pracy na komputerze czyli siedzący tryb zycia trochę daje znac o sobie...tylko jak nie piłam koktajli to ten siedzący tryb \" odkładał mi się \"na słynne boczki..a teraz tego nie robi..:) Kubisia więc nie martw się...Ja tez mam zastój:) ale jak to górale mówią \" Zawsze tak nie bydzie\":))) A teraz do Karla Pppera:) < czyżby pierwszy facet w klubie????> ujawnij nam swoją płeć..cobyśmy gafy nie popełnialy krzycząc na dzien dobry \" hejo laski koktajlowe\"..:) no bo Ty to chyba jesteś \" lasek\":))) No więc Karl..wiesz co..cos mi tu nie pasuje..walnij się w piersi i wymień to wszystko co jeszcz jednego dnia od rana do nocki..ale karl...nie to co powinieneś jesć tylko to co naprawdę jesz:) a wtedy podpowiemy co nie tak..:) Dzięki wielkie Anisa za pozdrowienia 👄 fajnie ze do nas dołączylaś...trzeba nam takich pogodnych i wesołych duszyczek:) Co prawda to z tą wagą ze u Ciebie za duzo...to troszkę chyba przesada...ale wiesz...dla swojego wlasnego samopoczucia..stosuj koktajle..pewnie schudniesz...do takiej wagi do jakiej bedziesz chciala...Goszunia mysle ze to dobry pomysl z tym drugim koktajlem...zobaczysz poczujesz się dobrze i niegłodnie :) Buźka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubisiu o 1 blad nie przyjdzie hi hi najwazniejsze nie tracic wiary.ja mam skoki wagi wieczorem waze znacznie wiecej ale za to rano mniej.Na razie nic nie schudlam a tak mocno spadala waga przez pierwsze dni!!!!! czy u Was tak samo sie dzieje????? Mam pytanie czy mozna pic tylko same koktajle i nic juz nie jesc???? pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta. Poczytuje sobie Wasz topik czasami. Jestem koleżanką Agi z naszego topiku. Pod jej osobistym czarem i osiagnietymi sukcesami postanowiłam od dzisiaj rozpoczą walkę z kilogramami pijąc koktajle. Rano zrobiłam sobie odchudzający z awokado. O reny nigdy nie piłam większego świństwa jak ten koktajl. Rósł mi w buzi. Na samą myśl o nim mnie wzdryga. Jejku jak ja mam sie odchudzać. Nakupowałam składników i miałam szczere checi. Jeszcze mam. Dziewczęta podziwiam Was. Jak Wam sie to udaje pić. Moze mam zbyt zielony owoc. Nie wiem. Jestem pełna podziwu dla Was. Naprawdę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karl popper
Wtorek: rano koktajl zielony, obiad warzywa na patelnię, wieczorem koktajl z pomarańczą.Środa: 0,5 kg więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darfig to o co pytasz to odchudzanie weekendowe, tam tak sie robi, pije przez weekend tylko koktajle..spróbuj A teraz bb54...moze masz za zielone avocado albo niedobry jogurt, ja kupuje taki o konsystencji kremowej i dzisiaj zajadalam sie tym koktajlem z przyjemnością..ale KONIECZNIE musi byc mięciutkie avocado ...jak bedzie tylko troszkę twarde...zrobi się sieczka niesmaczna...z miękkim plus kremowy jogurt jest fajne... Ja sie przynajmniej już przyzywyczaiłam.. karl popper to może poprzedniego dnia miales dzień \" full\"...ale jesli tak jest spróbuj wejśc w weekendowe czyli same koktajle..powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Bozka za pomoc. Faktycznie to moje awokado bylo zielone. Do tego kefir jest jednak troszke kwaśny. Poza tym awokada dałam połówkę. Teraz przeczytałam na początkowych Waszych postach, że jednak tyle się nie daje. Jutro sprobuje ponownie. Musi mi sie udać. Nie poddaje się. Jednak pijac dzisiaj ten koktajl myślałam o Wszystkich dziewczynach pijacych koktajle i zastanawiałam się czy początki każda z Was miała trudne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaa widzisz bb54 to już wszystko jasne.,...wiesz w jednym z początkowych moich koktajli dałam własnie zielone twarde avocado, myslalam ze to bez znaczenia do tego na dobitek dałam kefir...nie moglam tego dopic , wylałam do zlewu..Potem metoda prób i błedów doszlam do tego stanu jaki mam dziś..Im miększe avocado tym lepiej, jogurt tylko kremowy, wszystko dobrze zmiksowane...i wiesz na początku zeby mi lepiej szło bralam do tego 1/2 małej bułeczki czarnej albo kawałek ciemnego chleba..o niebo lepiej...a teraz to już to lubię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam i o zdrowie pytam.Dzisiaj w wielkopolsce pochmurno, ale nie pada 10stopni+.Zaraz zrobię koktajl i powitam ranek.Rano robię odchudzający, który o dziwo bardzo mi smakuje /avocado, pietruszka, morsztyn itp/ Poza pomidorowym to mój ulubiony. Jak już pisałam dziwne są gusta ludzi. Zyczę Wszyskim pogodnego, miłego dnia.Proszę spotykać tylko miłytch ludzi a samym siwcić przykładem,że życie jest piękne, tylko trzeba trochę pomóc.:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię waga po waga efekty zamierzenia Nick czątkowa 28.05 Kubisia 112 106 -6 75 kg taką może prowadzić tabelkę? kto za proszę dać znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyszła tabelka.W pisanej treści była ładna, ale na forum brzydka.Rezygnujemy.Teraz pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matkooo Kubisiu na litośc boską a co TY robisz o 5 rano przy kompie???? :))) Toz to barbarzyńska pora..:) U mnie taczej tez pochmurno...ale nic to...Ja też juz po zielonym...wiesz Kubisia On mi bardzo smakuje...< tez pewnie jestem dziwna:)> ...robie go taki kremowy...i jem łyzeczką...ale po nim mam gwarantowane ze mi się nie chce jesć . No a zaraz robię zieloną herbatkę i do rooobotyy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariszka
Witam klanowiczki Klubu Czarodziejskich Coctaili - wczoraj z trudem przełknęłam "papeczkę" oczyszczającą, którą sobie przyrządziłam a to pewnie dlatego, że nie dodałam kostek lodu ani wody przy miksowaniu składników tak jak radziłyście, a dzisiaj - hehe już się tak nie zrobilam jabłuszko i bananek pokroiłam w kosteczkę a resztę składników wymieszałam z sokiem z pomarańczy i było o niebo lepiej (miałam przepitkę i zagryzkę ;-))) za jednym zamachem. Trzeba sobie jakoś radzić wkońcu i tak wszystko w tym samym czasie do brzuszka się dostaje więc stwierdziłam, że spróbuję w taki sposób. Nie mogę dostać u nas nigdzie tego morszczynu więc póki co pociągnę na tych oczyszczających. Zaraz biorę się za szukanie przepisów na inne miksturki. nastawiłam się bardzo pozytywnie do tego tematu. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariszka
Wiecie co, trafiłam na forum o takim samym temacie na wizażu i tam jedna dziewczyna o niku Monika_100 podała taki weekend z koktailami (mam nadzieję, że nie obrazi się jeśli to wkleję tutaj). Cytat "Dietę rozpoczyna się w piątek. Normalny ostatni posiłek o g. 15.00, najlepiej w tym dniu zrezygnować z mięsa. Dużo pić min. 1,5 l wody i zielonej herbaty. Piatek: g.18.30 -- Zmiksować: -200 ml jogurtu lub kefiru 1,5-2% tł -małego banana - 1 łyżkę siemienia ln. - 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych SOBOTA g. 8.00 -- Zmiksować: - 250 ml mleka sojowego (słodzone cukrem trzcinowym 43 kcal na 100ml) -200g truskawek (zamiennie wiśnie, maliny, porzeczki cz. , jagody - - 1 łyżkę siemienia ln. - 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych 11.30 Zmiksować: - 250 ml soku pomar. - 4 szt. moreli suszonych, - 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych 15.00 Zmiksować: - 300 ml soku pomid. - 1/2 puszki tuńczyka w sosie wł (puszka ok.200g (zamiennie tofu lub feta 40 g) - 1 łyżka siemienia - 1 mały ząbek czosnku (niekoniecznie) - 1/2 łyżeczki morszczynu (niekoniecznie) 18.30 Zmiksować: - 250ml mleka soj - 6 szt. moreli - 1 łyżkę siemienia ln. - 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych NIEDZIELA G. 8,00 11.30 15.00 JAK W SOBOTĘ 18.30 ZMIKSOWAĆ - 250 ml mleka soj. - mały banan - - 1 łyżkę siemienia ln. - 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych" Chyba mnie coś opętało - to na bank jest wszystko jakieś zaczarowane !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchajcie a ten sok
pomaranczowy to swiezo wyciskany prawda? czy uzywacie z kartonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świezo wyciskany oczywiście..sok z pomarańcz...z kartonu nieeeeeeeeee to ble ble ble... Mariszka to co podalas to przepis na odchudzanie weekndowe..o jakim mówiłysmy wyżej w poscie..to nowa ksiązka dr Bardadyna w poprzednich postach ktoraś z dziewczyn podawała link do sklepu internetowego gdzie można zamówić morszczyn...zamow go..nie rezygnuj Mariszko...ten odchudzający działa rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wczoraj nie mogłam niestety tu wejść.Nie chciała się otworzyć kafeteria :(,inne strony również. U mnie cd.koktajli.Tzn.dwa razy dziennie. bb54, koktajl z avocado smakuje mi najbardziej.Robię go z kefirem.Może dlatego,ze ja nie lubię słodkiego?,moze nie lubię,tylko nie przepadam. Dziewczyny,chcecie przepis na kotlety z kaszy gryczanej? Zaznaczam,ze ja jeszcze ich nie robiłam,ale napewno zrobię. To może najpierw zrobię,a potem podam.;) Mam kilka ciekawych przepisów z ksiązki dr.Dąbrowskiej.Jest ona zwolenniczką podobnego jedzenia tzn.strukturalnego. Oczywiście jest zwolenniczką diety owocowo-warzywnej,ale przecież nie cały czas same warzywa i owoce.Dieta zalecana jest na początku,a potem jak najmniej przetworzone produkty. Miłego koktajlowego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w samo południe Kubisia ale z ciebie ranny ptaszek.Ja dopiero wstałam o 6 :) Jesli chodzi o koktajle to ten odchudzający rano to nie za bardzo mi podchodzi i musiałam odrzucić morszczyn:( teraz jest znacznie lepiej i zjadam do niego jak radziła Bożka___1 kawałek razowca.ten wieczorny pomarańczowy bardzo mi smakuje .W sobote sie zważę - może cos ubylo :) Chcialm sobie kupic książkę Weekendowe odchudzanie ,ale wczoraj nie bylo w ksiegarni.W poniedziałek musze troche pomyszkować w innym rejonie miasta.Zycze wszystkim milego dnia :) acha - dzis na obiad szpinak z jajkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! w końcu dostałam morszczyn w związku z tym mam pytanko, czy zamiast pietruszki do koktailu odchudzającego mogę dać rzeżuchę. do tej pory pilam koktail odchudzajacy, ale wg przepisu z ksiązki. u mnie na razie zastój w spadku wagi moze po morszczynie cos sie ruszy :) pozdrawiam wszystkie koktailowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dawaj ten przepis na kotlety gryczane już mi ślinka cieknie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×