Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bożka___1

Czy ktos próbował odchudzać się stosując eliksiry dr Bardadyna?

Polecane posty

Gość goszunia
witam nowicjuszki:) dziewczyny bardziej płaski brzuszek mi sie zrobił!!! nie wchodze narazie na wage ale cos działa:) kupiłam dzis avocado ale musi droche dojrzec bo tylko twrde byłu:( wiec pewnie w sobote bedzie koktajl zielony... Bozka 1 paczek to nie grzech .. mozesz sobie czasem pozwolic..ale zeby nie za czesto:) co do wieku to mam 17 lat i do zrzucenia tak z 10 kilo:( a lato tuz tuz... Boze te przepisy wygladaja tak smakowicie ale niestety nie jestem zbyt utalentowana kulinarnie u ich nie zrobie sobie:( nie potrafie.... co za los, same utrudnienia i przeszkody... Dzis koktajl troche pozniej tak przed 20 bo musiałam tacie pomoc i dlatego tak pozno wrociłam.. Z biegiem czasu coraz lepszy ten koktajl oczyszczajacy..na poczatku nie mogłam go do konca wypic a teraz ciesze sie ze nadchodzi na niego pora:) niedosc ze sie chudnie to jeszcze dostarcza duza dawke witanim....same plusy:) .. jutro dzien dziecka..niby taka mała nie jestem ale fajnie by było cos dostac:) moze o mnie nie zapomna...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko,moze ta stronka CI się przyda :) http://zdrowie.onet.pl/2658,1406888,,,,dieta_strukturalna,dartykuly.html Goszunia :) Mam syna w Twoim wieku,który tez ma tendencję do tycia.On postawił na ruch i ma super efekty.Nie myślę Cie zniechęcać do koktajli,tylko skoro jestes tak młodziutka to koktajle plus ruch i efekt bedzie momentalnie.W takim wieku to jest inne spalanie. Tylko się cieszyć,ze wybrałas takie zdrowe odzywianie,a nie katowanie się głodówkami.Gratuluję. Powodzenia,a Rodzice napewno nie zapomna i coś córci podarują.Życzę Ci tego :). Dobrej nocki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny ten komentarz z tej strony Aga... \"jedna z niewielu rzeczywiście rozsądnych diet. zresztą nie nazywałabym jej nawet dietą, tylko sposobem na zdrowe odżywianie się. to co najbardziej do niej przekonało mnie, to 1. ABSOLUTNE MINIMUM (tylko gorzka czekolada) cukru rafinowanego, który uważam za najbardziej podstępną truciznę naszych czasów; 2. elastyczność w możliwościach zastosowania diety: nie ma liczenia kalorii, ograniczania przepisów, jedzenia \"tyle a tyle tego czy tamtego\" itp. 3. jest pełnowartościowa. i co najważniejsze: działa wspaniale\"... A Goszunia...jutro na pewno dostanie prezent od rodziców:) czego Ci z całego serca życzymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Goszuni składam serdeczne zyczenia w Dniu dziecka.Samego szcęścia, radości , spełnienia marzeń i tego wszystkiego czego sobie życzysz. Oczywiście zyczę Ci opieki Bożej , bo w nią ja osobiście bardzo wierzę.Oby wszystkie Twoje kłopoty rozwiązywały się same a życie płynęło miło , bez kłopotów :-0. Aga nie odpisałaś mi co z tą kaszą gryczaną, Szklaka po ugotowaniu, czy szklanka przed ugotowaniem.Popraw się, bo nie mogę sobie zrobić kotlecików a bardzo chcę. Bożka trzymaj się na tych Twoich \"dżamprezach\" , bo jak nie to Koktail Klub zabroni Ci na nie chodzić.Pączka Ci jak jadłaś wybaczyłyśmy. Pozdrawiam was bardzo serdecznie . Darfig głowa do góry widzę,że stopkę zmieniłaś.Nie liczy się prędkość a jakoś.Lepiej wolno a skutecznie.Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariszka
"Łakomstwo jest znakiem, że coś nas gryzie od środka" - kiedyś gdzieś to przeczytałam i tak mi się przypomniało to Wam napisałam. Własnie się zastanawiam czy nie zrobić tej weekendowej dietki ???? Już sie boję bo nie wiem czy ja dam radę tak samymi koktailikami no ale cóz jak nie będzie próby to się nie przekonam. Miłego dnia Wszystkim życzę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kubisiu,ja w tą opiekę Bożą też bardzo wierzę. Dziś miałam okazję się przekonać. Z tą kaszą to jest ,że przed ugotowaniem szklanka soczewicy i 2 szklanki kaszy.Jest to dużo,ale mozemy przecież zmniejszyć według uznania. Przpraszam,ze czekałaś,ale wczoraj znowu mi komputer się zawiesił i tak to wyszło 🌻 Życzę Wam wszystkim miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie kolezanki !!!! rano wypilam koktajl pomidorowy, ale nie dodałam czosnku i smakowal mi lepiej. Wiem ,ze czosnek zdrowy dlatego dodalam go do surowki z kapusty pekinki.Pokroilam ja wsypalam lyzke ziaren slonecznika 1 lyzecze zmielonego siemienia troche jogutu 0%, posiekana pietruszke SMACZNA !!!mam ja na obiadek z kasza gryczana, ktora uwielbiam.Zycze milego dnia oraz WSZYSTKIEGO DOBREGO W NASZYM DNIU(przeciez dziecmi jestesmy ZAWSZE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robisz taki nawias [ w środku piszesz kwiatek i zamykasz nawias] a to dla Ciebie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mi się wydaje,że gdzieś wysyłałaś takę stronkę z buźkami i kwiatkami.Prześlij Darfirce.Ja nie mam, tylko niektóre pamiętam. Dzięki za przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaa, ja też wybieram się na finał \"Szansy \"... umawiałyśmy się na wyjście i nawet będziemy na tej samej imprezie, tylko jakby osobno :-) Życzę Tobie i sobie dobrej zabawy. Ja nadal trwam, niestety tym razem weekendowego nie przeprowadzę, odwiedzają mnie rodzice, ale mam nadzieję, że 2 koktajle dziennie się uda. Wszystkim miłego weekendu życzę i oczywiście kolejnych sukcesów, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie Dorciu,cieszę się,ze będziesz.Moze mamy miejsca obok siebie? :)My zaraz wyjezdzamy,ze względu na korki :( Mamy 32 rząd w amfiteatrze. Mam białą bluzkę i brązowe korale. Miłej zabawy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Melduję, koktajle piję ale z jedzeniem strukturalnym juz było różnie. Chcę przejść przez 2 dni na koktajlach i już kombinuje co z tym nieszczęsnym tuńczykiem. Myślę głośno: zmiksuję tuńczyka z pomidorem, koperkiem i wszystkimi suchymi produktami a sokiem pomidorowym ciepłym to wszystko popiję. Zdam relacje czy w tej formie to zadziałało. Dziewczyny a pomachaliście nam z widowni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Eluś.Zobacz one wszystkie jeszcze śpią.Przecież jakby wstały to jako pierwsze poleciałyby /jak my/ do topiku.Wstawać leniuszki, pogoda ładna, trochę chłodniej do porządków sobotnich, a sio!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat śpią ! Wszyscy dzisiaj pracują !!! Przynajmniej u mnie. Dziecka dzisiaj odrabiają coś w szkole , chłop ma próbe w teatrze ale w Ostravie więc wstał ciut świt a ja jako że mam firmę w domu tez juz zasuwam. Póki co zdążyłam wypic herbatkę nawet się jeszcze na koktajl nie załapałam. Ale podziele sie moimi spostrzeżeniami. Po pierwsze :odrzuciło mnie od kawy, to dla mnie dobre bo choruję na serce ale kawe piłam ( jedną filizanke około południa ) bo po prostu lubiłam no i dawała mi kopa na reszte dnia. Po drugie lepiej sypiam a mialam z tym problemy bo mam już pierwsze objawy klimakterium ( biore zapobiegawczo soyfem ). Mam prosbe tylko mnie nie zlinczujcie, bo wiem że jest gdzies wcześniej ale nie moge znaleźc od reki a nie mam za bardzo czasu napiszcie jeszcze raz skład koktajlu pomidorowego i jaki ma byc ten sok pomidorowy, z kartonika ? Ja jestem nalogowa zjadaczką pomidorow ale to wynika z mojej choroby serca za ktora odpowiada m.in. problem z gospodarka potasu w organizmie a pomidory to bomba potasowa i pewnie dlatego tak mnie do nich ciągnie. Pozdrawiam sedecznie wszystkie spioszki ! ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariszka
Witam serdecznie - no mnie można zaliczyć dzisiaj do śpiochów - właśnie wstałam ;-) i nie wiem w co ma wsadzić rączki - chyba w przygotowanie jakiegoś koktajlu - hehehe. Buziaczki dla was wszystkich - trzymajcie się cieplutko i pijcie koktaile- ja idę sprzątać - buuuu, a potem będę pomagała tacie o ile nie będzie padało wyciągać miodek z uli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaję przepis sok pomidorowy 300 ml /obojętnie jaki/ tuńczyk z puszki w sosie własnym 1/2 puszki, lub serek tofu 40g siemię lniane 1 łyżka mały rozgnieciony ząbek czosnku morsztyn 1/2 łyżeczki z sera może być jeszcze feta.To mój ulubiony koktail. Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmensita ten poprzedni to był z odchudzania wekendowego, a teraz znalazłam w kadach jeszcze jeden z sokiem pomidorowym szklanka soku pomidorowego 50 g tuńczyka z puszki 50 g serka tofu 2 łyżki siekanej pietruszki 2 ząbki czosnku rozgniecionego wcześniej 2 orzechy brazylijskie łyżeczka siemienia lnianego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięx Kubisiu ! Ciekawe czemu czosnek ma byc wczesniej rozgnieciony przecież jak to zmiksuję to chyba wsio rybka? A Mariszka mnie natchnęła : jak to jest z miodem jest strukturalny czy nie przecie to ponoć samo zdrowie i na serducho dobre ...ma jakies gwiazdki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w spisie miodu nie ma.A o tym czosnku to Dr Bardadyn pisze tak:czosnek należy rozgnieść ok.10 -15 minut wcześniej uaktywnią się wówczas cenne składniki zwalczające komórkinowotworowe. Kto to wie, ale znowu co szkodzi rozgnieść wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny koktajlowe]czesc] dzis rano stanełam oko w oko z wagą i z ulga zobaczylam 2 kg mniej :) a więc koktajle działają,b ede piła nadal.Chciałabym przeprowadzić odchudzanie weekendowe - ale martwie sie ,że nie poradze w weekendy mam zawsze najwięcej pokus :o mąż dopomina sie o cos słodkiego i mnie kusi.Potwierdzam ,że cos musi byc w tych koktajlach ,że mnie tez nie ciągnie juz tak bardzo do kawy.Właściwie mogłabym sie bez niej obyc :) Zycze wszystkim miłego weekendu :) i smacznego koktajlowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny koktajlowe...:) Jakie śpioszki jakie spioszki...Ja już pracuję jak pszczółka od rana...sklep, zakupy, śniadanie dla rodziny, ciasto do piekarnika < dla rodziny> nie wyobrażają sobie weekendu bez ciasta...oczywiscie tylko takiego domowego..zadna łatwiza..zadne kupowane..potem sprzątanie całego domu...potem do pracy...potem..do fryzjera..potem na myjnię umowić sie na mycie auta..potem..do domu..obiad..sprzątanie po...no i dopiero teraz mogłam otworzyc komp..chociaż wiecie co..JA u siebie widze taka prawidłowośc im więcej obowiązków..tym jestem bardziej zorganizowana...im mniej tym czas mi bardziej przecieka przez palce... Wiesz Anisa..JA mam to samo co Ty z weekendami..ale rozgrzeszam się z tego dlatego ze...to święto rodzinne..mozemy pobyć trochę razem...porozmawiac..od poniedzialku kazde w swoją stronę...no to przynajmniej ten weekend...taki wspólny , ciepły... Ale...też już to jedzonko moje weekendowe wygląda inaczej niz dawniej...natomiast na wagę ostatnio jakoś nie wchodze..trochę nie mam odwagi..ale od poniedzialku ostry koktajlowy tydzień..a nuz mi sie uda pokoktajlić < fajne słowko nie?>...dłużej...3 razy dziennie... Buziaki dla wszystkich koktajlowych i tych stałych bywalczyń..i tych całkiem nowiutkich:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja chyba jakiś kryzys mam :( Zaczęłam co prawda wekend z koktajlami, ale tak mnie jakoś zaczęło ciągnąć do jedzenia, jakiś głod mi się odzywa między tymi koktajlami.. No coś bym zjadła, ale nie wiem co. Na razie się trzymam i zapijam głodek zieloną herbatą. Ale nie wiem jak to będzie. A co do miodu to też się właśnie zastanawiałam dlaczego nie jest wymieniony w diecie. Ja na przykład słodzę miodem zieloną herbatę, bo inaczej jakoś mi nie smakuje. Pozdrawiam wszystkie koktajlowiczki :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni nie daj się ..a jak nie będziesz mogla wytrzymac skubnij jakiś słonecznik czy dynię...tez pomaga..no i pijj wodę mineralną NIEGAZOWANĄ...hektorlitry wody < ma 5 *> Dobranoc dziewczyny...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ainoh7
witam wszystkie kobitki!!! w koncu przebrnełam przez ten topik chyba ze trzy godziny czytałam ale od deski do deski. i na poczatek chce powiedziec ze: W KONCU ZNALAZŁAM COS DLA SIEBIE!!!!! - cały czas szukam jakis rzeczy do picia na diecie dlatego chciałam juz stosowac diete cambridge bo tam sa koktajle ;) - mam 27 lat wzrostu 165 i chce wazyc 50 kg a waze 55. czyli piec do zrzucenia. - wypiłam juz dzis abo posmakowac koktajl z weekendowego odchudzania ten piatkowy - bardzo mi smakował - jutro jade na zakupy szukac mleka sojowego i tego morszczynu - naprawde ciesze sie ze was znalazłam ! kocham was bo czuje ze to jest dietka dla mnie - pytanie moje brzmi: czy pijac rano kaktajl tan z awokado i wieczorem ten oczyszcajacy powinnam schudnac tak? a obiad moge jesc normalny tak? -acha a co z napojami alkoholowymi? nie ukrywam ze bardzo lubie piwo. czy mozna sobie na naie pozwolic? -koncze i czekam na miłe przyjecie jesli wogole mozna sie do was jeszcze przyjac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×