Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Anika GRATULACJE! wreszcie masz to za sobą.... cieszę się że wszystko jest dobrze i że jesteś zadowolona, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie przyszłe mamusie ,jestem w pierwszych tyg. ciąży i chciałabym rodzić na Łubinowej ,bardzo proszę napiszcie czy mają tam całe zaplecze do reanimacji noworodka i mamy ,inkubatory i czy jest tam oddział położniczy np. w razie gdyby trzeba było zostać np. na obserwacji ,bardzo nurtuja mnie te pytania ,proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie przyszłe mamusie ,jestem w pierwszych tyg. ciąży i chciałabym rodzić na Łubinowej ,bardzo proszę napiszcie czy mają tam całe zaplecze do reanimacji noworodka i mamy ,inkubatory i czy jest tam oddział położniczy np. w razie gdyby trzeba było zostać np. na obserwacji ,bardzo nurtuja mnie te pytania ,proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalowa Co do piżam to ja miałam same koszule rozpinane, ale nie widziałabym chyba przeciwskazania żebyś nie mogła sobie założyć w następnym dniu po porodzie piżamę, bo badanie na obchodzie to jedynie wywiad i lekarz dotyka Ci brzucha (przynajmniej tak jest po porodzie naturalnym). Dla mnie koszula była wygodniejsza, bo jednak często trzeba zmieniać podpaski i podkłady... happymummy Ja nie czekałam na regularne skurcze w domu, ponieważ w poniedziałek o 14 zaczęły sączyć mi się wody, zadzwoniłam na Łubinową i kazano mi przyjechać. Po badaniu zostawili mnie na przedporodowej i dopiero ok 12 w nocy dostałam skurczy i czekaliśmy na rozwarcie do 12 w południe, a za 1,5 h było już po wszystkim (oczywiście z happy endem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Jestem nowa, czytałam Wasze posty wczoraj do późnych godzin nocnych i dzisiaj ledwo wstałam do pracy :) Jestem w 18tyg ciąży, 20 marca mam wizytę na Łubinowej u dr Ślęczka. Napiszcie proszę co jest w cenie 200zł? Badanie ginekologiczne oraz usg? coś jeszcze? jestem ze sląska cieszyńskiego, pierwsze dziecko rodziłam przez CC na życzenie w eskulapie w Bielsku, drugie będę rodzić przez CC właśnie na Łubinowej. Do lekarza prowadzącego chodzę " u siebie" bo do Katowic mam 2h drogi. Pozdrawiam wszystkie mamusie, będę wdzięczna za odpowiedz. P.s kto ma termin na lipiec???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ,ja jestem na jutro umówiona do dr Wieczorka i poinformowano mnie że w cenie wizyty jest badanie gin. oraz usg ,reguluje się płatność w gabinecie ,czyli lekarzowi do "łapy" ,jestem dopiero w pierwszych tyg. ale mieliśmy problem z zajściem i boję się że może to być ciąża od pocz. zagrożona na Łubinową mam ok 60 km, więc tez się tego trochę obawiam ale najbardziej niepokoi mnie to czy jest odpowiednie zaplecze i sprzet do reanimacji ,inkubatory itd. co dzieje sie gdy nie wszystko idzie jak po maśle ?Jestem w rozterce,ale zobacze jak będzie jutro na wizycie ,pozdrawiam wszystkie forumowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ,ja jestem na jutro umówiona do dr Wieczorka i poinformowano mnie że w cenie wizyty jest badanie gin. oraz usg ,reguluje się płatność w gabinecie ,czyli lekarzowi do "łapy" ,jestem dopiero w pierwszych tyg. ale mieliśmy problem z zajściem i boję się że może to być ciąża od pocz. zagrożona na Łubinową mam ok 60 km, więc tez się tego trochę obawiam ale najbardziej niepokoi mnie to czy jest odpowiednie zaplecze i sprzet do reanimacji ,inkubatory itd. co dzieje sie gdy nie wszystko idzie jak po maśle ?Jestem w rozterce,ale zobacze jak będzie jutro na wizycie ,pozdrawiam wszystkie forumowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno są przygotowani na wszelkie niespodziewane przypadki, myślę, że nie ma powodu do zamartwiania-szkodzi dziecku. Tyle kobiet tam rodzi... Na pewno nie zawsze było kolorowo :( Będzie dobrze! Mi lekarz powtarza ciągle, że duży wpływ na zdrowie dziecka ma również nastrój mamusi i podejście do życia-pozytywne nastawienie może dużo pomóc. POzostaje tylko wierzyć. Ja mam również ciąże zagrożoną, mam za nisko cały płód, ściana przednia za nisko schodzi, coś nie tak z kosmówką itp. Nie mogę doprowadzać do zadyszki i żadnego wysiłku fizycznego. Napisz jak będziesz po wizycie, 200zł wydaje mi się bardzo dużo, ja płacę u prowadzącego lekarza 100zł również z USG na świetnym sprzęcie i lekarz z wieloletnim doświadczeniem-ordynator oddziału. Ale on mi cesarki nie przeprowadzi na życzenie więc trzeba gnać na Łubinową :) Miłej niedzieli wszystkim!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) z tego co wiem dziewczyny to na Łubinowej nie ma oddziału patologii ciąży w razie komplikacji szpital ma umowe z Ligotą i tam przewozi dzidziusia. O tym jednak powinien zadecydować lekarz pracujący tam myśle że na podstawie dotychczasowych badań sam oceni czy szpital jest wstanie przyjąć daną ciąże czy nie. Tak przynajmniej było w tamtym roku może się coś zmieniło - najlepiej zapytajcie u źródła czyli u lekarza z łubinowej. Nie ma co stresować się na zapas:) sedonia.. masz od specjalisty wskazania do cc czy poprostu chcesz miec cc ? - bo na łubinowej cesarka "na życzenie" jest płatna... chyba ze np. dzidzia jest za duza. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalowa przypomnij proszę na kiedy masz termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszek26
Hej ja mam termin na 4 października i chodze do dr. Ślęczki jest to moja druga ciąża prowadzona przez tego lekarza i jestem bardzo zadowolona. Mam nadzieje, że tym razem też wszystko pójdzie tak sprawie jak przy pierwszym porodzie. pozdrawiam wszystkie brzuszki i te które już tulą swoje kruszynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dziewczyny mam pytanko czy któraś z was chodzi moze do pani doktor Dyni - Kiesler ??bo własnie zamierzam sie do niej wybrać i chciałam troche was podpytac jakie są wasze opinie??Z góry dziękuje Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej dziewczyny piszą o dr Dyni w samych superlatywach - podglądnij w poprzednich postach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K.C. ja mam termin cc na 3 marca jutro jade do szpitala na 20:00 i rano w środe mam miec cc. Termin wyliczony mam tak jak Ty na 07.03 ale ze mam cc ze wskazan to robia wczesniej. Co do dr Dyni to ja bylam u niej na 2 wizytach zeby rodzic na Łubinowej i odnioslam pozytywne wrazenie - po za tym duzo czasu poswieca pacjentce... ja u niej conajmniej 45 min zawsze bylam bo na kazde pytanie odpowiada dokladnie wszystko tlumaczy. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalowa trzymam kciuki! :) a termin sama wybierałaś - taka ładna data 03-03-2010? :) odezwij się jak będziesz miała już wolną chwilkę :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_34
robalowa- powodzenia !!! będzie dobrze :) daj nam znać potem jak zbierzesz siłki jak to wszystko wyglądało pozdrawiam trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K.C termin ustalała mi pani dr sprawdzala poprostu w szpitalu kiedy jest wolne w terminie ok 7-10 dni przed planowanym porodem... z data fajnie trafilo bo ja sama sie urodzilam 23.03.83 :) ..... a moze sie spotkamy w szpitalu kto wie? jak tam Twoja dzidzia postanowi :) basia 34 na pewno jak wróce to napisze co i jak;) ....a tak na marginesie to jestem cała posikana ze strachu bo nie byłam nigdy w życiu w szpitalu - po za moimi własnymi narodznami :P czego nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc ja byłam wczoraj na wizycie u dr. Wieczorka i odniosłam bardzo pozytywne wrazenie ,spokojny, opanowany ,rzeczowy lekarz,poczuliśmy z mężem do niego zaufanie. Chociaż na początku zmartwił mnie trochę czas wizyty (planowane 15 min.) kolejna dziewczyna była umówiona na 19.30 ja na 19.15 to wizyta trwała 25 min. i nie było żadnego przyspieszania ,ponaglania z jego strony,w ramach wizyty miałam robione bad.gin. i usg z którego okazało się że moja dzidzia ma nieco ponad 7 tyg.poród jest bezpł. natomiast znieczulenie zzo kosztuje 500zł ,nie wiem jak to jest w przypadku cc ze wsk.dysponują ok.20 łózkami dla pacjentek i pobyt również jest refundowany z NFZ ,na pytanie co jeśli wszystkie lóżka są zajęte lekarz odpowiedział że prawdopodobieństwo iż braknie miejsca jest znikome i od kilku miesięcy jeszcze im się nie zdażyło.Nie podjęłam jeszcze ostatecznej decyzji co do porodu tam (minusem jest fatalny dojazd 75km) no ale mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie,pozdrawiam Was dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć chciałam się Was dziewczyny zapytać czy żeby rodzić na Łubinowej najpierw trzeba umówić się do nich do lekarza? Ile taka wizyta kosztuje? I jeszcze jedno pytanko mam. Za co jeszcze się płaci w czasie pobytu w tej klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merry 1978
Hej Brzuszki.Czy któraś z Was ma termin na 26.03? Pozdrawiam gorco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GITANITA, żeby rodzic na lubinowej trzeba umowic sie przynajmniej na jedna wizyte u ktoregos z lekarzy wspolpracujacych z klinika, np. polecam Ci dr Dynie, wizyta u niej kosztuje 80 zl razem z USG, przyjmuje od wt-czw. od 16.30-19.00 na Drozdow 3 w K-cach. Za pobyt w klinice nie placi sie nic, porod zupelnie za darmo, ja tam rodzilam 19-go stycznia br. Polecam tego lekarza i klinike z calego serca!!!!! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POROD W WODZIE Jesli chodzi o porod w wodzie (bo wczesniej czytalam, ze ktoras pytala o to) to rzeczwiscie na koncowke porodu kiedy sa juz bole parte wchodzi sie na lozko porodowe. Ja w wannie spedzilam moze 45 minut(caly porod trwal 5 h 45 min),ale atmosfera byla super:) dookola wanny zapachowe swieczki, relaksujaca muzyczka i mąz tuz obok, ktory pomagal masujac mi brzuch prysznicem :) Czasem mialam wrazenie, jakbym byla na rozbieranej randce a nie jak na sali porodowej:) Polecam naprawde ta klinike wszyskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalowa Trzymam za Was kciuki, nie stresuj się wsyztsko będzie dobrze- głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalowa - to ja już nie zdążę Cię podnieśc na duchu bo z tego co czytam to od 3 godzin jesteś już w szpitalu, ale kciuki będę trzymac mocno i również dołączam się do próśb - jak już wyjdziesz ze szpitala i dojdziesz do siebie opisz nam wszystko ze szczegółami. Mnie planowane cc czeka już za 2 tygodnie - 17 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola 24
witam, tydzien temu mialam cc jestem juz z synkiem w domu, nie denerwujcie sie cc sama operacja to nic strasznego trwa ok 40 minut gorzej jest pozniej jak trzeba wstac z lozka ale i to jest do przezycia ja dosc szybko doszlam do siebie po 3 dobach wypisali nas do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola 24
jesli macie jakies pytanka piszcie to odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny:) Mam pytanko bo wczoraj byłam na pierwszej wizycie u doktor Dyni i ona mi poleciła doktora Koze chodziło mi o dokładniejsze usg ona powiedziała ze u niego wszystkiego sie dowiem.I stąd własnie moje pytanie czy któraś z was chodzi do tego lekarza??jaki on jest??i ile kosztuje wizyta u niego:) Z góry dziekuje:))pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamusie:) Ja jestem 23 tygodniu termin mam na 26 czerwca moze któras z was ma podobnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) Robakowa-trzymam kciuki, powodzenia, oby wszystko było SUPER! Wiem, że cesarka na życzenie kosztuje, wykorzystuje troszkę znajomości wśród lekarzy - rodzina i tak też zapisałam się na wizytę do Dr. Ślęczka, bo ponoć on jest najbardziej przychylny do CC-na pewno nie P. Wieczorek, który liczy straty przez CC na życzenie :) Mam pytanie, czy jak jest cesarka ze wskazań, to płaci się za znieczulenie również lub za jakieś inne usługi towarzyszące CC? Czy refunduje w całości NFZ... Poza tym jestem już po jednej cesarce, blizne mam bardzo cienką-aż za cienką żeby rodzić siłami natury-wg prowadzącego lekarza. Zobaczymy co powie Dr Ślęczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_34
jolu -jeśli znajdziesz czas to napisz o samym znieczuleniu jak było u ciebie bardzo mnie to interesuje ja też mam planowane cc sedonia -jeżeli masz planowane cc to za nic nie płacisz wszystko jest w ramach NFZ-tu nawet jeśli wyjdzie taka potrzeba że podczas naturalnego porodu nie wyszło i musi być cc to też nic nie płacisz płacisz tylko za skorzystanie z komfortu rodzenia naturalnego ze znieczuleniem jak we wszystkich normalnych :) szpitalach pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×