Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

monia1714 a ja NIC :( Totalne ZIOŁŁŁŁŁŁŁŁ! Bosz... Pewnie skorzystam z wizyty na Łubinowej 5.07 :( A Ty masz jakąś jeszcze zaplanowaną w razie gdybyś nie urodziła? . wero NIKA ja mam podobne podejście! Jeśli dzidzia ma wyjść przed terminem to szpital ze wszystkimi środkami ratowania życia. Ale powtórzę, nie da się przewidzieć wszystkiego bo i donoszone i przenoszone bobaski mają problemy! Trzeba myśleć pozytywnie i zaufać lekarzom, bo jeśli nie im to KOMU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Tez od rana myslalam o CYNIminii i Lolli5:) Szczesciary. Moj M. sie wciagnal i opowiadam mu o Was. Zreszta wczoraj wieczorem jak mu narzekalam na bole, to mowilam tez ze on nic nie rozumie, bo nigdy nie byl i nie bedzie w takiej sytuacji jak my i ze Wy przynajmniej rozumiecie i to jest pocieszajace:) Ja mam tylko juz przyjechac na KTG 03.07, a wizyty juz nie mam umowionej... nie kazal dr. S. tylko skierowal na KTG. Mysle, ze tak zrobil z powodu tego, ze juz niby mam skrocona i zmiekczona szyjke macicy i myslal, ze to szybko pojdzie. A tu cisza, spokoj, zero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mojemu T opowiadam o Was :) śmieję się, że może spotkamy się na porodówce :) . No widzisz, masz bliżej ode mnie bo moja szyjka ani nie zgładzona ani nie skrócona :( Normalnie masakra... Muszę jakoś sobie wmawiać, że wszystko będzie dobrze bo oszaleje!! I jeszcze ciągłe telefony, JUŻ? JAK SIĘ CZUJESZ? KIEDY RODZISZ? :( buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia1714 jak szyjka skrócona to może Cię weźmie w momencie;) i córcia będzie z Tobą :) liczę że jak pójdę w piątek do Ś. to też mi powie że jestem już gotowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka86, IwonAAa - ja tez tak myslalam, ze jak ta szyjka niby jest a raczej jej nie ma to ze juz hop siup i bedzie. A to wcale w moim przypadku tak nie ma - wiec nie ma co mowic naprawde, ja moge miec objawy skurcze i co tylko sie wymarzy a Was moze wziasc wczesniej. Wiec nie ma co - musimy czekac wspolnie i cieszyc sie z kazdego szczesliwego rozpakunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kuleczki :) akina_ Nic sie nie martw bez szkoły rodzenia też damy sobie radę :):) Będziemy wspaniałymi mamuskami :) WSZYSTKIE :) Ja jestem happy bo dzisiaj przespałam całą noc bez bólu pleców ullllggggaaa od 5 dni się męczyłam strasznie a dzisiaj wstałam wypoczęta :) cudownie :) Ostanio kuzynka mi opaowiadała że jej znajoma urodziła dzidkę po terminie około 2 tyg. niestety martwą ;/ cała ciąża przebiegała dobrze a tu masz taka wiadomość. Tragedia!!!!!!!!!!! niegdy nie wiadomo co się w brzuszku dziaje dlatego trzeba kontrolnie chodzić na USG... :(:( Z moim M poszukujemy imienia dla maszej pociech co myślicie o GRACJANKU lub OSKARKU?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anekkk ale napisalas z ta dzidzia przenoszona... prosze nie pisz takich okropnych rzeczy tutaj...Wiesz to moze zdolowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anekkk!!!!!!! Chcesz, żebyś my zawału dostały????????????????!!!!!!!!!!!!!!!! Różne rzeczy się zdarzają, wiem ale trzeba myśleć pozytywnie!! A takie historie nie sprzyjają naszemu pozytywnemu myśleniu!!! UFFFF ale mi ciśnienie skoczyło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałam Was wystraszyć chodziło mi tylko o to że jak będziemy dbały o siebie i kontrolowały brzuszki nasze to na pewno wszystko będzie dobrze :) Sorrka kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mnie to ciekawilo tylko nie smialam pytac bo pomyslama ze to Twoja slodka tajemnica:) A Lenka to moim zdaniem bardzo ladne imie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anekkk wybacz, ze to napiszę ale... tak dbających o swoje brzuszki jak MY chyba nie można przeoczyć! Chuchamy dmuchamy jak tylko coś się dzieje... Ja raz rozpłakałam się jak 30min nie czułam Lenki! Więc nie wyobrażam sobie żebyśmy świadomie mogły przeoczyć takie sytuacje... Ja również znam takie tragedie i zapewniam, że wydarzyły się bo widocznie Bóg tak chciał a człowiek był bezsilny! Nie słuchaj takich rzeczy, nie czytaj za wiele, nie oglądaj głupich filmików na youtube... Będziesz spokojniejsza! . monia1714 nie no coś Ty, żadna tajemnica :) Jakoś nie wpisałam imienia bo jeszcze biję się z myślami... Pół ciąży mówiłam do brzuszka Emilka.. ale jedna sytuacja jakoś mnie odstraszyła od tego imienia... jak pewien ojciec wolał swoje dziecko i krzyczał EMILA! A ja mam awers do takiego paskudzenia ślicznych imionek dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi się też b.podoba Lenka!!! moja bliska kolezanka ma Lenkę więc imie zostało wykluczone z kręgu rozpatrywanych zaraz na początku!! Zresztą tu same ładne imiona widzę: Oliwka, Martynka, Borys itd.....podoba mi się tez moda na "stare" imiona typu Zosia, Franciszek itp. a nie przepadam za takimi nowoczesnymi i wydziwianymi ;) Anekkk mi sie właśnie bardziej podoba OSKAR bo GRACJAN to jak dla mnie należy już do "tych trochę wydżiwianych" ale to oczywiście tylko mój gust :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wciąż nie mogę zdecydować się co do imienia, na razie straszę małą, że jak będzie mnie kopać po pęcherzu to dam jej Kunegunda i odrazu przestaje, a tak poważnie to myśklę o inmionach Kamila, Emilia, Rozalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na chwilkę póki mam czas. Mój synek ma 2 tygodnie, swiat stanął na głowie, nie wiedziałam, że można funkcjonować spiąc 3 godziny na dobę- MOŻNA :) Ciężarówkom radzę jak najwięcej dowiadywac się o noworodkach, niemowlakach, jeśli to pierwsze dziecko, a nie skupiać na samej ciąży. potem na nic nie ma czasu- NA NIC!;) Jeśli chodzi o Łubinową to mam cudowne wspomnienia, pracujących tam ludzi nigdy nie zapomnę, pobyt tam był dla mnie i dziecka wspaniały- byliśmy w dobrych rękach. Także nie bójcie się kompletnie. Ja miałam cesarkę i jestem bardzo zadowolona z tego powodu. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenna1 gratulacje!!!! Super, że wszystko dobrze i że jesteś z łubinowej zadowolona!!! Zyczę powodzenia, zdrowia dla dzidzi i trochę więcej snu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IwonAAa Masz racje nie ma co słuchac takich rzeczy;/ sorrka więcej nie wyjade z taka historią!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiadoma sprawa że dla każdej z Nas babelek w brzuszku jest najważniejszy i robimy wszystko pod naszego dzidziusia :):) Gooosik Moi znajomi też mówia Oskar :) Podoba Nam się też Maksymilian ale nie podoba się zdrobnienie Maks czy Maksiu ;/ aaa LENKA to sliczne imię :) Yenna1 Wielkie gratulacje :) wszystkiego dobrego dla Ciebie i malca :) Jaaaaaaaaaaaaa właśnie dostałam pierwsze ciuszki od przyjaciółki w spadku :) śliczne maciupkie ubranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anekkk mi bardzo się podoba imię dla chłopca Oskar :) Gracjan kojarzy mi się z takim śmiesznym gościem, który króluje na internecie :D Gracjan Rostocki :) Ale wiesz... są gusta i guściki :P Ja bardzo chciałam dać córce na imię Emilka albo Zuzia.. ale pierwsze wiecie czemu nie wypaliło a drugie bo Zuź jest bardzoooo dużo ostatnio w moim otoczeniu :D A jeśli miałby być chłopiec to obstawiałam właśnie OSKARKA :)) . truskaweczka08 hihihi :) SUPER sposób na bolesne kopniaczki :D Na moją córkę już nic nie działa! Ostatnio tak się rozpycha na lewą stronę, że skóra mi popękała i pojawiły się rozstępy :( No nie muszę mówić jakie imię jest dla mnie na pierwszym miejscu :) Emilka ale i Kamila mi się podoba :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IwonaAAa moja córcia ciągle wypychała się z prawego boku a teraz tylko lewy nie wiem co jej się tak pozmieniało;) nie wiem co to wypycha ale małe to i twarde;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka86 pewnie pupal :P u mnie kolano ewidentnie :D I jak wczoraj "jeździła na rowerze" to mojemu się oberwało a jak coś próbował wynegocjować w sprawie rozwiązania ciąży to się obraziła i schowała nóżkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze moi znajomi też mówili o tym Gracjanie R. zaraz obakam na yt!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;/;/ ;/ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam CEWUELA!!! Takie piękne imię na a robi z siebie takiego pajaca!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjan R. "..moje czerrrwone stringi..." Boszz, dorosły facet a pusto w głowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łobuziary te nasze dziewczynki;) a gdzieś czytałam że pod koniec ciąży ruchy są słabsze a tu takie kopy:) fajne uczucie choć czasem bywa bolesne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×