Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

monia1714 ale powiedz mi czy mówisz o dr Ślęczce czy o dr S, którego ja nie znam? :D Jeśli chodzi o dr Ślęczkę to ja jestem umówiona na 17:45 i chyba przyjmuje od rana, bo grafik zawsze ma wypełniony co do minuty. Ja też myślę o tym żeby porozmawiał po męsku z moją córką! Może w końcu posłucha się autorytetu lekarskiego :) A tak na poważnie, to aż boję się pojechać :( Boję się czy wszystko jest dobrze, jak to długo potrwa... i boję się indukowanego porodu :( No i ciekawe czy przypadkiem córka nie zrobiła fikołajka i w rezultacie czekania będzie CC :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka86 hihi właśnie widziałam, że podejrzewałaś mnie o cud... ale jak widać troszkę jeszcze poczekam :) A Ty jak się czujesz? Ja to nawet nie wiem w jakim stanie jest moja szyjka :( Boszzzz nic nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IwonaAAa myślałam że dzisiejszej nocy akcja się rozkręci bo na wieczór wyleciało dużo śluzu o konsystencji galaretki podbarwiony krwią i miałam skurcze ale przeszły :( brzuch mi się zrobił podłużny już nie mam piłeczki a malutka już się jakoś mało rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka86 nooo to będziesz pierwsza :P Zapewne sytuacja się szybko rozwinie, zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errtrenerka
czy trzeba placic tam za poród? jak jest ze znieczuleniem i nacinaniem krocza, maja wanne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IwonAAa oczywiscie chodzi mi o dr Sleczke:)Dzieki. Bede go jutro szukac. Ja mam ktg na 15.30 No no no Netka86 nam niespodzianke moze zrobi:),a i Ty IwonAAa mozesz nas zaskoczyc:) Bylam wlasnie na malych zakupach... nie wychodzcie z domu po terminie i wylacznie telefony! To co sie dzisiaj dzieje z ludzmi to masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka86 hihihi musimy sobie załatwić sale trzy osobową :) . monia1714 oj, coś o tym wiem jak zachowują się ludzie jak się idzie z takim bębnem :D Od tych miłych, którzy Ci współczują... po tych, którzy patrzą na Ciebie z wymalowanym na twarzy "dałaś? to teraz nie marudź, że Ci ciężko" ehh Moja mama codziennie do mnie dzwoni po kilka razy, a jak nie odbiorę to już panika! smsy od znajomych, dramat... Hihihi a może nawet się spotkamy jak Ci się KTG przedłuży :P Bo tam czasem Panie czekają na swoja kolej no i samo KTG chyba troszkę trwa, prawda? Jak zobaczysz wpadająca na szybko blondynkę w niebieskich cichobiegach to będę JA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KTG trwa 20-25 min, a pozniej konsultacja z lekarzem - wiec wlasnie chce wtedy dopasc dr Sleczke. Calkiem mozliwe, ze sie zobaczymy. Bede krzyczec "Czy jest tu IwonAAa..." hehe. Mnie ciezko opisac... takze jestem z rodziny sloniowatychi wygladowo i juz nawet jesli chodzi o dlugosc noszenia dziecka;) Ponadto nosze spiete wloski w kucyk na boku i zwykle koszulke w kropki;) Pozdr A z ta sala to ciekawa opcja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatek_82
Cześć, podczytuję Was od rana-tzn czytam wypowiedzi od czerwca-w miarę świeże-bo też rozważam poród na Łubinowej. Powiedzcie mi proszę-jak to jest z tą "kwalifikacją" do porodu tam? Nie jestem jeszcze pacjentką żadnego z tamtejszych lekarzy-i trochę ilość wizyt i ich koszt mnie przeraził :( Chodzi ktoś do dr Dynii? Jaki koszt wizyty? Czytałam na paru stronach-że przyjmują też pacjentki nie będące ich pacjentkami-tylko trzeba liczyć na łut szczęścia. Bo nie wiem czy umawiać się na te wizyty-płacić-jak cały czas jestem pod superową opieką innej lekarki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek_82, errtrenerka dziewczyny... (ten temat był wielokrotnie poruszany tutaj :)) wystarczy być na jednej, dwóch wizytach u lekarza pracującego lub współpracującego z Łubinową. Ważne jest żeby lekarz wypisał skierowanie do porodu. Nie mam pojęcia ile wizyta kosztuje u dr Dyni. U dr Ślęczki 200zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatek_82
serdecznie dziękuję Ci za odpowiedź :) bo zmartwiłam się dzwoniąc na łubinową-że minimum 3 wizyty każda po 200zł albo 300:( a to już sporo. No i kolejny problem się pojawił-bo "późno" się decyduję na wizyty "kwalifikujące" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek_82 są lekarze, którzy mniej liczą sobie za wizytę. A moja koleżanka urodziła miesiąc temu na Łubinowej i była na dwóch wizytach u dr Wieczorka. Wiesz, mają teraz baaaardzo duży "ruch"... A to już jesteś na samej końcówce? Ja chodzę od 7tyg i pomimo wydanych pieniędzy to za podejście do Pacjenta i wizyty nie liczę już pieniędzy... Chodziłam kiedyś do innych lekarzy bo miałam poważne problemy ze zdrowiem... i tam czułam się jak śmieć! a na Łubinowej czuję się jak człowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatek_82
IwonaAAa - to wychodzi że nie jestem taka "na ostatnią chwilę" do porodu zostało mi jeszcze 2 m-ce-ale przez telefon usłyszałam u jednej rejestratorki-że "to całą ciążę powinien lekarz prowadzić" ale mam dzwonić koło 17-to się dokładnie dowie :) ja chodzę prywatnie-ale za darmo-bo na abonament z firmy-i muszę Ci powiedzieć, że po 4latach szukania jakiegoś ludzkiego i fachowego lekarza-znalazłam takową-i dlatego żal mi "przenosić się" do kogoś na dłużej niż ta 1-2 wizyty kwalifikujące-oczywiście w normalnej cenie-a nie tylko dać 600zł za papierek-a całe badania wykonywać i tak u siebie za darmo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek_82 moja inna znajoma tez chodziła z abonamentu do swojego ginekologa a do dr Wieczorka co druga wizytę i też była 3 razy :) Wiesz... jeśli nie masz ciśnienia na Łubinowa bo np masz przyjazny szpital w którym możesz z powodzeniem rodzić i mieć dobre wspomnienia i opiekę to nawet się nie zastanawiaj. Najważniejsze jest Twoje zadowolenie i Twoje samopoczucie! Nic na siłę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatek_82
No właśnie szpitalu nie mam wybranego-wszystkie mało przyjazne-dlatego chcę na lubinową-choć może jak zobaczę na własne oczy mi przejdzie? ale piszecie same dobre rzeczy, od paru osób też mam dobre opinie-więc powinno być ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek_82 hihihi, wiesz... zależy czego się oczekuje :P Mam nadzieję, że nie oczekujesz, że nie będzie bolało ? hihihi Bo chyba nie ma na świecie takiego szpitala, który mógłby Ci to zapewnić :) Racja, idź i sama się przekonaj :) Moja koleżanka, która szukała szpitala chyba 4 miesiące wreszcie zdecydowała się na Łubinową po tym jak jej opowiadałam o szpitalu i była mega zadowolona! Ale wiesz, co osoba to opinia... nie da się dogodzić wszystkim w taki sam sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatek_82
Nio właśnie :) a powiedz mi-gdzie na abonament przyjmuje ten lekarz? Luxmedowy jakiś czy miała inny abonament ta koleżanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek_82 moja znajoma ma abonament w MEDICOVER. Ale Ona chodziła tam do swojej gin, która nie współpracowała z Łubinową, a że chciała tu rodzić to umówiła się do dr Wieczorka na trzy wizyty i dostała od Niego skierowanie do porodu na Łubinową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też ciągnę ciążę u dwóch lekarzy i z racji abonamentu w Medicoverze - tam robię wszystkie badania, a oprócz tego idę w tej chwili na czwartą wizytę do dr Kozy. Czy nie szkoda mi pieniędzy? Nie! Jeśli wybrałam prywatny szpital - to liczę się z kosztami, które muszę ponieść. Mam jedną kartę ciąży, a w niej pieczątki dwóch lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm tak sie zastanawiam czy Wam powiedziec, czy jeszcze ze mna bedziecie gadac;) Ale co mi tam:)W zwiazku z tym ze moja Oliwka jest taka uparta probuje ja "wykurzyc" w inny sposob skoro sprzatanie, sex, schody, blagania, grozenia, krzyki, doly nie dzialaja;) Wlasnie nalalam sobie pol lampki Bayleysa (co za wyrodna matka!):) Moze jej nie bedzie smakowac i zdecyduje sie na wyjscie;) Maz wlasnie otworzyl piwko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie podziala to jeszcze na jutro z moim M. przewidzielismy inna opcje:) Wezeniemy dr Sleczke napadniemy i jak jej natychmiast nie wywola na swiat to go bedziemy przetrzymywac i go torturowac;) Wypuscimy go tylko na chwilke do obslugi dla Iwony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia1714 gorzej będzie jak Oliwce posmakuje Baileys :P No to będzie problem :D Dziękuję, że pomyśleliście o mnie w tym nikczemnym-misternym planie :P Ale jak coś to ja mogę z Wami żeby wywołał też i Lenkę :D U Nas sex zupełnie nie działa na Lenkę :( chyba nawet jej się podoba kołysanie :D Schody też, działają tylko na mnie :D A spacery... ostatnio ciężko w tą beznadziejną pogodę! Sprzątanie też nie działa! Może jak zrobi się ciepło to dzieciaczki zdecydują się na wyjście :P Co będą wychodzić na deszcz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzej to sie zaczyna bo mi posmakowal, a cala ciaze orpocz lyka piwka nie wypilam zadnego alkoholu:) Wiec zaraz zaczne tu swirowac, choc i tak z M. juz swirujemy przez Nią:) Nie no spoko, nawyzej bedzie zabawnie na porodowce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IwonAAa a Lenka wyjdzie sama, zobaczysz:) Tylko ja mam takiego uparciucha... coz chce zostac w moim idealnym cialku (raczej teraz cielsku;)) jak najdluzej Coz jej sie dziwic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×