Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość 15listopad
aaaaa1991 ja cala pierwsza ciaze mialam tetno od 100-120 ale nigdy mi nie powiedzial zaden lekarz ze mam sie martwic. jedynie mi mowili ze jakby bylo cos nie tak z cisnienie to trzeba sie martwic ale moze tu dziewczyny slyszaly cos innego jak chodza prywatnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15listopad
aaaaa1991 ja cala pierwsza ciaze mialam tetno od 100-120 ale nigdy mi nie powiedzial zaden lekarz ze mam sie martwic. jedynie mi mowili ze jakby bylo cos nie tak z cisnienie to trzeba sie martwic ale moze tu dziewczyny slyszaly cos innego jak chodza prywatnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wigilia2012:)
hej. wiesz co ja przed ciązą miałam wysokie tętno.koło 100 napewno...i miałam mnóstwo badan robionych przez UKG i wiele wiele innych i wyszło mi ze taka moja uroda po prostu mam przyspieszone tetno tak po prostu a tez latałam od lekarza do lekarza.. w ciąży tetno skoczyło mi nawet do 130 i lekarz stwierdził ze to nic takiego bo podobno w ciazy tetno i tak moze byc sporo podwyzszone...teraz tez biore izoptin ale to dlatego ze mam wczesniejsze rozwarcie i musze brac inny lek, który jeszcze gwałtowniej przyspiesza akcje serca i mam tak 120/ 125 róznie...ale czuje sie dobrze i lekarz kazał byc spokojna... jezeli nie masz zadnych innych objawów to ja bym po prostu dobrała leki do konca tak jak zalecił ci lekarz no a badania wiadomo lepiej zrobic i sie upewnic ze wszystko ok. pozdrawiam :)i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15listopad
asia1004 odpocZywaj poki mozesz:) widzicie jakie to wszystko skomplikowane.. jedne chca juz po termjinie urodzic i sie nie da inne musza uwazac zeby dotrzymac do terminu.. ja zamiast odpoczywac probuje sie zmeczyc zey mnie wreszcie wzielo ale to nic nie daje a corcia moja ma 22 miesiace i cala ciaze ja nosilam itd i wszyscy mi mowili ze nie wolno bo wczesniej urodze albo cos a jednak na to nie ma regoly. odpoczywaj poki mozesz bo twoj maluszek moze byc aniolkiem po porodzie ale tez moze dac ci w kosc:) roznie to bywa a jednak troche czasu potrzeba zeby zyskac spowrotem sily po porodzie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie mialam problemow z tetnem biore isoptin 4 razy dziennie a oprocz tego czasem boli mnie klatka piersiowa i serce mam napady goraca... nie wiem w szpitalu bym miala wszystko w jednym czasie... i nie wiem jak to jest z tym tetnem czy nie bede miec cesarki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa1991 A kto jest Twoim lekarzem prowadzącym? Zawsze możesz się z nim dogadać, że położysz się na patologii ciąży (nie na Łubinowej) i zobaczysz co Ci na tej patologii powiedzą. Na należę też do tych co mają normalnie tetno 100 i wiem, że branie potasu i magnezu lekko mi je zmniejsza, ale w ciąży potas jest zdecydowanie nie wskazany na wlasna reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybór - Mysłowice czy Ligota?! Tylko i wyłącznie LIGOTA! To szpital specjalistyczny i tam "lądują" wszystkie ciężkie przypadki. Dlatego ja również wybrałam Łubinową, bo z Łubinowej na Ligotę jest 3 min karetką a np z Dąbrowy na Ligotę 20-30min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Dziewczyny, tak już jest, że jedne noszą, noszą i urodzić nie umią, a inne się modlą żeby dotrwać do terminu... :/ Ach, życie. Ale jeśli chodzi o Was po terminie to pewnie jest tak samo jak z zajściem w ciążę, że im bardziej się chce, tym bardziej się psychika blokuje i nie idzie. Więc z porodem może jest tak samo, może trzeba czymś zajmować myśli, żeby o tym jakoś nie myśleć i wtedy pójdzie szybciej... :-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15listopad
asiu napewno tak jest:) tylko ciezko jest nie chciec i nie myslec:) ja jeszcze na szczescie 3 dni i na wywolanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15listopad na Łubinowej rodziłam półtorej roku temu dokładnie 18 maja 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wigilia2012:)
a no coz zrobic tak to juz jest ...wies moze faktycznie zrób tak jak zaleca ci magart zawsze to bezpieczniej w sumie jak cie połoza do szpitala bo takto bdziesz czekac tyle czasu na te wszystkie badania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PORÓD MARCOWY
Marzec13 JA JESTEM Z NIEGO ZADOWOLONA. NIE BYŁ PRZY SAMYM PORODZIE, ALE BYŁ W SZPITALU I PRZYCHODZIŁ DO MNIE. A JAK JUŻ URODZIŁAM TO NA DRUGI DZIEŃ PRZYSZEDŁ PO OBCHODZIE I ROZMAWIAŁ Z NAMI BO KOLEŻANKA Z SALI TEŻ BYŁA JEGO PACJENTKĄ.100% ZADOWOLENIA. MASZ PYTANIA TO DAJ ZNAĆ NA PEWNO CI ODPOWIEM. POWODZENIA DZIEWCZYNKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15listopad
asia1004 mam nadzieje ze nie:) z tego co mi lekarz mowil to najpierw proba oxy, jak nic sie nie bedzie dzialo ze mna i malym to kroplowka, a jak nie zadziala to nastepnego dnia dalej ale nie wiem co to znaczy ze dalej hehe wydaje mi sie ze kolejna kroplowka bo przynajmiej na myslowicach tak kobietom robily ze jesli jeszcze wody byly ok i stan dziecka pozwalal to probowali dalej wywolywac. ja jestem dobrej mysli bo pierwsza jak mi wywolywali pierwsza corke na myslowicach wlasnie to o 7 rano dostalam kroplowke i tak sobie kapala az mi po 14 wody odeszly i wtedy cala akcja mi sie zaczela rozkrecac juz dosc szybko:) wydaje mi sie ze jakby mi te wody odeszly to bym miala spokoj i urodzila bym sama ale niestety nie chca mi odejsc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wigilia2012:)
dziewczyny mam jeszcze pytanie a czy w szpitalu daja jakąś małą wyprawkę i czy w tej wyprawce jest butelka i smoczek?kuzynka rodziła z tym ze u Bonifratów w Katowicach i mowiła zebym nie kupowałą smoczka ani butelki bo w wyprawce powinnam dostac z Aventu..ile w tym prawdy to nie wiem wiec was pytam:):):)aha i czy smoczek nalezy wziazc ze sobą do szpitala?jakby dzieciatko duzo płakało.....tfffuuuu tfffuuu odpukac w niemalowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wigilia2012 ja zabieram smoczek i butelkę ze sobą z domu. Może być tak, że wyprawkę o ile dają wręczą Ci jak będziesz wychodzić ze szpitala no i wtedy może być kłopot co do tego czasu zrobić jak Maleństwo było by niespokojne. Ja butelkę biorę, choć nie wiem czy jest sens, bo chcę karmić piersią, a gdybym tak nie mogła to w szpitalu mają jednorazowe mleka w butelkach ze smoczkami z tego co Dziewczyny pisały, no ale ja tam wole mieć :-) 15Listopad no to mam nadzieję, że jednak te wody zdążą Ci same odejść i do szpitala pojedziesz już ze skurczami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wigilia2012:)
Asia1004: masz racje lepiej miec ze soba:) zaraz wchodze na allegro i szukam jakiejs fajnej buteleczki;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wigilia2012 ja się zdecydowałam na firmę Tommee Tippee. I jeśli chodzi i smoczek i butelkę. Ale jeszcze też nie zamawiałam, ale oglądałam w paru sklepach i na Allegro są najtańsze, przynajmniej jeśli chodzi o ceny butelek, bo smoczki są porównywalne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wigilia2012:)
Asia1004 no własnie smoczek tez mam z tej firmy i dokładnie na butelke przed chwila tez taka sie zdecydowałam bo słyszałam ze najlepiej własnie z jednej firmy miec i to i to bo takto pozniej moze byc ciezko sie przestawic np. z nuka na tomee tippe czy avent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wigilia2012 no ja się! jeszcze zastanawiam jaką butelkę wybiorę, bo na pewno chcę tą antykolkową, ale są też takie w środku z jakimś czujnikiem, czy mleko nie jest za gorące, tylko słyszałam, że to się psuje np. przy wyparzaniu. I nie wiem jeszcze na jaką się zdecyduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wigilia2012:)
mhm no nad ta antykolkowa tez sie zastanawiam ale o tej z czujnikiem powiem szczerze ze nie slyszałam...pooglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wigilia2012:)
o prosze:0 a to ciekawe:) warto spróbowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie na forum czytałam, że te czujniki co są w środku przy wyparzaniu je coś trafia... I nie wiem czy warto je kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam i również dla Synka zakupiłam, butelki Tommee Tippe. Ale nie te antykolkowe tylko zwykłe. Z Aventu córka nie chciała pić, Dr Brown też nie chciała. Smoczka nigdy nie używałam tzn nie podałam od razu i córka nie miała widocznie zbyt wielkiego odruchu ssania bo kilka razy zasnęła ze smoczkiem a później sama odstawiła. Poza tym ja od 16 miesięcy nie przespałam nocy bo córka jest bardzo aktywnym dzieckiem i przeżywa to co się dzieje w ciągu dnia, również w nocy... I szczerze, nie wyobrażam sobie wstawania do dziecka po 30 razy aby podać smoczek... To już byłoby ponad moje siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15listopad
no i kolejne ktg zaliczone.. jak to okreslil lekarz tylko skurczy brakuje hehe dziewczyny co do butelek to ja tez zamierzam karmic piersia ale butelke biore i laktator poniewaz przy corce mialam nawal taki ze nie dawalam rady a nie mialam ani swojego laktatora musialam pozyczac szpitalny i wylewac mleko bo nie mialam jej czym podac a tych smoczkow jednorazowych corcia nie akceptowala. przy niej uzywalam z lovi i smoczka i butelki i teraz zdecydowalam sie na ten sam zakup ale czy synkowi tez podejdzie to nie wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15listopad no ja baaaardzo chcę karmić piersią i mam nadzieję, że się uda. Na szkole rodzenia położna mówiła jak sobie radzić z nadmiarem pokarmu, więc mam nadzieję, że jakoś dam radę, ale tak dobrze, że napisałaś o tej butelce w razie potrzeby użycia laktatora to na pewno teraz tą butelkę wezmę :-) A jak z tymi szlafrokami Dziewczyny robicie? Bierzecie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wigilia2012:)
j a wrazie czego biore...ogolnie jestem zmarzluch takze mam taki ciepły polarkowy...w zeszłym roku byam w szpitalu a było to lato i mimo wszystko tez mi sie przydał:0 njiekiedy na korytarzu jest chłodniej...z tego co dziewczyny pisały to na łubinowej jest ciepło ale lepiej jak to mówią "nosić niż się prosic":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wigilia2012 w sumie masz rację :-) Chyba jednak wezmę :-) A odnośnie koszuli do porodu to kupowałaś nową czy bierzesz jakąś swoją z domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×