Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość Listopadowa_mama
Nie wiem co sie dzieje z Łubinowa ale dzwoniłam dziś dopytac o pare rzeczy i kobieta co z nią rozmawiałam była tak miła ze myślałam ze na kawę ja zaprosze. Miłe zaskoczenie :) a jezeli chodzi o druga cesarkę to raczej lekarze sie na nią decydują bo to chyba bezpieczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlistopadowmama
Zobaczymy jakie beda Panie miłe jak przyjdziemy w poniedziałek mam nadzieje ze sie nie rozczarujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już Wam zazdroszczę wy już w poniedziałek będziecie po a ja się będę jeszcze stresować. Jak będziecie mogły to dajcie znać jak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi dr która przyjmuje na Łubinowej mówiła, że ona po 1 cesarce proponuje przy kolejnym porodzie też cesarkę, że takie są ogólne zalecenia chyba, że ktoś nie chce i woli sn, to wtedy w zależności od tego ile minęło od 1 cesarki i innych okoliczności podejmuje się decyzję, czy sn będzie bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Listopadowa_mama - może ktoś z Łubinowej tu zagląda i czyta nasze opinie i dotarło do nich w końcu, że sporo osób narzeka na panie z rejestracji i ktoś je zobligował do trochę milszego zachowania względem zestresowanych ciężarnych. Swojego czasu sporo było tu negatywnych opinii o pani anestezjolog a ostatnimi czasy tych narzekań też nie widać. Dobrze, że opinia zmienia się na lepsze, bo wiadomo, że każda zła opinia rzutuje zazwyczaj na ogół szpitala, w tym m.in. na starające się położne, którym sama nic nie mogę zarzucić a i warto nawet pochwalić. Oby tylko ta zmiana na lepsze była długotrwała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listopadowa_mama
Oby na stałe im została ta uprzejmość :) naprawdę, ja juz nie chciałam przeszkadzać a ona mi dalej super tłumaczyła, nawet sie posmialysmy :) pytałam czy na pewno mąż moze być zaraz po cesarce ze mną jak mnie na sale przewiozą a ona ze tak ale lepiej zeby tylko on a nie cała rodzina i kilku sąsiadów :) i zeby nie do 3 rano.. Sama wspomniała ze moze kangurowac jak mnie szyją. I ze stawiają na nogi po 8 h chyba ze sie źle kobieta czuje to nawet po 20 h. Jestem pocieszona :) dziś moja przyjaciółka miała cc w bytomiu. Dzwoniła jak jeszcze znieczulenie działało i nie brzmiała zbyt dobrze. :( a dziecka jej nie dali i męża pogonili. W Krakowie 2 tyg temu u koleżanki to samo. Bałam sie ze jakieś nowe zalecenia po cc i dlatego dzwoniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlistopadowamama
Ja najbardziej sie boje tego ze nie bede sie mogła ruszyć dziecko bedzie płakało a ja nie bede miała pokarmu gdyz za pierwszym razem dostałam dopiero na 4 dobę a i tak było go bardzo mało i musiałam przejść na butle,jesli chodzi o wstawanie to chciałabym jak najszybciej bede mogła ale to sie dopiero okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o polozne i pielegniarki to zlego slowa nie moge powiedziec rodzilam tam we wrzesniu w tym roku przez cc bardzo pomagaly dogladaly doradzaly a najbardziej to jedna pani polozna nazwiska nie pamietam super kobieta a w rejestracji ja mialam szczescie trafic jak rano przyjechalam do cesarki na fajna kobitke, bo faktycznie jak sie rozmawialo przez tel z rejestracja to na rozne panie sie trafialo niezbyt mile. Moze sie tam zmienilo w tej rejestracji. A jesli chodzi o pielegniarki bylam bardzo mile zaskoczona bardzo sie staraly pomagaly na wszystkie pytania odpowiadaly pomagaly przystawiac dziecko do piersi naprawde bylam tutaj mile zaskoczona. A sama cesarka nie byla zla bardzo sie balam zwlaszcza tego znieczulenia do kregoslupa a wierzcie mi kochane mamusie nie bylo tak zle. Znieczulenie nie bolalo ogolnie ja bardzo dobrze sie czulam po wszystkim i szybko doszlam do siebie. A opieka rewelacyjna zycze pomyslnych rozwiazan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
listopadowe mamusie to same marudzące lebiody :o taka prawda. a wymagania jak w hotelu Hilton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listopadowa_mama
Prawda jest taka ze każda która decyduje sie na poród na Lubinowej to właśnie dlatego ze ma większe wymagania. Nie ukrywam ze nie wyobrażam sobie sali 4 osobowej bez łazienki. Wiem ze dla niektórych nie stanowi to problemu - zazdroszczę. A ze stres sięga zenitu to chyba można sobie pomarudzic. Zreszta ja tam nie zauważyłam :) no i z tym Hiltonem - błagam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlistopadowamama
Jesli chodzi o marudzenie to tez nie zauważyłam raczej wyrażamy swoje obawy i opinie i wydaje mi sie ze wlasnie po to jest to forum,z tym Hiltonem to juz przesada ale tak jak to słusznie zauważyła listopadowa_mama kobieta chcąca rodzic na Lubinowej oczekuje troche lepszej jakości czy coś w tym złego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Nie jestem związana z lekarzem z Lubinowej chodzę do całkiem innego w innym mieście bo jestem ze Slawkowa i daleko mam na Lubinowa. Chciałabym rodzic na Lubinowej. Proszę czy któraś z Was udzieli mi informacji jak się tam "dostac"? Czy trzeba mieć skierowanie od lekarza stamtąd czy poprostu z dokumentami przychodzę hak gdyby nic w 40 tygodniu lub wcześniej jak są wskazania. Termin mam na 10 grudnia. Pierwsza ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba miec skierowanie od lekarza tam przyjmującego lub współpracującego z tym szpitalem lista lekarzy jest u nich na stronie,trzeba odbyć kilka wizyt u tych lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pisały dziewczyny to wystarczy jedna wizyta, ja osobiście chodzę do dr.Ślęczki, bardzo przyjemny konkretny lekarz prowadzi obecnie moją drugą ciąże. A też jestem z okolic Sławkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiagesia
Potwierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listopadowe mamy jak samopoczucia przed jutrem? Od której godziny nic nie jecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlistopadowamama
Ja mysle ze do od 18 nie bede jadła i jakis to przetrwam hehe bo zawsze wtedy mam największy głód :) jakos do mnie to nie dociera ze jutro juz zobacze swojego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katee94
Przyszłe mamusie jaka położna polecacie na lubinowej ? Stoję przed tym wyborem i kompletnie nie wiem kogo wybrać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listopadowa_mama
Ja planuje o 15.30 obiad i potem jakies jabłko na deser i tyle. No i lewatywa wieczorem zeby nie musieć jutro w szpitalu :/. Ale muszę przyznać ze juz cieżko.. Mimo ze w kościele siedziałam to i tak miałam dość pod koniec.. Ledwo sie w ławce miescilam :) Ale wybory zaliczone wiec teraz można odpoczywać :) zostało sprawdzić torby do szpitala, spakować młodszego synka i odstawić do dziadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Panią Ewę Damas. Cudowną polozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie położne są super. Ja rodziłam z panią Bożeną Kowalik pełny profesjonalizm i spokój. Dużo kobiet poleca p. Sabinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o polozne to Pani Ewa Pytel i Sabina Piasecka to profesjonalne a zarazem cieple i spokojne osoby Pani Ewa Damas jest bardzo rzeczowa i profesjonalna polozna kiedy trzeba pozartuje a gdy sytuacja tego wymaga postawi do pionu:) oczywiście w przenośni:)mnie badalo 6 lekarzy i wystarczylo ze zbadala mnie Pani Ewa D. I od razu wiedziala ze coreczka nie urodzi sie silami natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Kasia również jest rewelacyjna. Zresztą branie na łubiniwej indywidualnej opieki położnej mija się z celem, bo wszystkie te Panie tam są fantastyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile w ogóle jest położnych na Łubinowej? Pani Sabina, 2 panie Ewy i pani Bożena - ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omalka
rodzilam niedawno - nie polecam. Omalo nie umarłam... personel jak wszedzie , jedni super mili ale inni przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlistopadowamama
Dzieki :-) rowniez pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wy wszystkie rodzicie na Lubinowej? Chyba też pójdę tam rodzic choć waham się między szpitalem nr 1 w Sosnowcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lustopadowa_mama
Haha. Od chyba 100 stron ani jednej złej opinii to jak jutro mam rodzic to ktoś prawie umarł. No nic, juz za późno, zmieniać nie będę :) Dziękuje za dobre słowa, mam nadz ze takie będę mogła napisać po pobycie na lubinowej :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×