Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Ja miałam robioną cesarkę na Łubinowej w październiku 2010 i jestem bardzo zadowolona.Pierwszą cesarkę miałam robioną w szpitalu w Bogucicach i wspominam ją bardzo źle.Lekarz źle mnie pozszywał,przez ponad dwa lata nie było dnia żeby brzuch mnie nie bolał a w okres z bólu nawet mdlałam dlatego powiedziałam nigdy więcej Bogucice.Dopiero wszystko ustało po drugiej cesarce jak mi lekarz z Łubinowej poprawił to co wcześniejszy narobił.Bałam się że po drugiej cesarce będę miała jeszcze gorzej ale było właśnie lepiej,szybko doszłam do siebie i po paru tygodniach bardzo dobrze się czułam a bóle brzuch minęły.Lekarze w ogóle byli zaskoczeni jak można było tak zrobić cc i się nie dziwili że miałam takie bóle brzucha.Teraz jestem w 3 ciąży,nie minęły jeszcze 2 lata od ostatniej ale jak na razie to nawet brzuch mnie nie boli czego nie mogłam powiedzieć o poprzedniej ciąży przez ten ból ze źle poszytego brzucha.Mam nadzieję że teraz będę miała tak samo dobrze zrobioną tą ostatnią cesarkę na Łubinowej i będę dobrze wspominała.Nie wiem jak się nazywał lekarz który robił mi cc na Łubinowej ale chciała bym żeby zaś on mi zrobił cc no ale to zależy który akurat będzie miał dyżur w szpitalu ale z tego co wiem to tam dobrze robią cc i nie znam nikogo co by miał po cc takie problemy jak ja po tej przeprowadzonej w Bogucicach.Na Łubinowej można też liczyć na to że dają środki przeciwbólowe zawsze jak poproszę a w Bogucicach prosiłam o nie to jeszcze pielęgniarki miały o to pretensje bo powiedziały że trzeba być twardym a nie zawracać im głowę żeby coś przeciwbólowego podały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie Zuzinek nie załamuj się nam. Najwidoczniej Twoja córa postanowiła być pod znakiem panny a nie lwa:-) i stąd to wszystko:-). Telefony znajomych czy już się urodziło czy też nie są faktycznie najbardziej denerwujące w tym wszystkim; powinni się troszkę zastanowić nad tym, bo sami mogą być w podobnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikula czy lekarz potwierdził ciąże?? Jeśli tak to gratulacje!! Dbaj o siebie!! Ja już chce do rozpakowanych!! :| ciekawe jak będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa mama
Wikula ciesze sie ze tak mówisz o cc na lubinowej. Ja mam w piatek i strasznie sie boje, choc jestem bardzo podekscytowana ze za pare dni bede miala synka w ramionach :D w domu ostatnie przygotowania, ach nie moge uwierzyc ze to juz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PORÓD MARCOWY
Będzie Zuzinek :) NIC SIĘ NIE STRESUJ. TAK JAK JUŻ WCZEŚNIEJ PISAŁAM 9 MARCA MIAŁAM SIĘ ZGŁOSIĆ NA ŁUBINOWĄ NA WYWOŁANIE PORODU A POLA POSTANOWIŁA WYJŚĆ NA ŚWIAT 8 MARCA W CZWARTEK. WIĘC MOŻE TWOJA DZIDZIA TEŻ ZROBI CI NIESPODZIANKĘ DZIEŃ PRZED WYWOŁANIE CZEGO SERDECZNIE CI ŻYCZĘ I TRZYMAM KCIUKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi02
Wrześniowa mama, ja miałam pranowane cc i widzisz, nie robił mi jej lekarz prowadzący :) na początku byłam troche zła o to i zdziwiona ale w sumie co to za różnica :) atmosfera była serio fajna a to idzie tak błyskawicznie że szok! od momentu mojego wejścia na sale, dostałam znieczulenie, położyli mnie i dosłownie chyba minute później zobaczyłam moją Juleńkę :)oczywiście się popłakałam:) a potem to nie wiem ile trwa, mój mąż mówił że ok 40 minut a ja myślałam że to z 10 minut może:) bo jak już dzidzia jest na świecie to na początku czekasz aż wróci lekarz i powie czy dzidzia zdrowa, ile waży, ile punktów itp, potem przykładają Ci dzidziusia do buzi na chwilkę i cały czas o tym myślisz i nawet nie myślisz o tym że właśnie Cię szyją :)) zresztą tego i tak się nie czuje:) Ja byłam mega panikara i już kilka razy o tym tutaj pisałam, panicznie bałam się samego cięcia, że będę czuła itp i pamiętam jak dostałam znieczulenie, położyli mnie, zasłonili i weszli lekarze to dosłownie pół minuty później jeden lekarz powiedział że mogę poczuć coś dziwnego bo muszą mi małą wypchnąć spod żebra a ja im na to że może by mnie przecieli najpierw a ten niski lekarz mi na to że on już od dawna bawi się w moim brzuchu i już jestem przecięta :)) tak więc powiem szczerze że nie czujesz kooompletnie nic. Jak mi opowiadali że czujesz dotyk ale nie czujesz bólu ,że czujesz takie ciągnięcie itp to się bałam bo nie czuć nic! i to dosłownie. Ja wiem ze inne uczucie jest przy znieczuleniu zewnątrzoponowym, takim które dziewczyny dostają do normalnego porodu, bo jak się okazuje ze musi byc cc to dokładają tego znieczulenia i oczywiście też nie czuć bólu ale wtedy właśnie coś tam, jakiś dotyk podobno się czuje, ale przy podpajęczynówkowym takim jakie dostaje się do cc, nie czuć kompletnie nic! i to w błyskawicznym tempie! ja już 10 sekund po podaniu znieczulenia nie czułam nic od pasa w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termin na wrzesień
witam, mam termin na wrzesień i też będę rodzić w tym szpitalu - poród naturalny, trochę się wystraszyłam bo widzę że tu większość cc, czy macie takie zalecenia czy same chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a mam do was pytanie otrzymujecie te zestawy np niebieskie pudełko czy musicie o nie poprosic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-) długo nie pisałam ale czytam was na bieząco. Przez te upały czuje się fatalnie, wszystko mnie boli, szczególnie pachwiny, zreszta całe krocze mam obolałe, czy to normalne? brzuch napięty strasznie :-( wizyte mam dopiero 30 sierpnia. Mam nadzieje że nie złego mi sie tam nie dzieje. Gratuluje sierpniowa Małgosiu :-) bardzo bym już chciała żeby było po wszystkim jestem juz bardzo zmeczona moim ogromym brzuchem... moje stopy i dłonie są monstrualnie spuchnięte...ledwo chodzę a wy jak to wszystko wytrzymujecie? macie takie dolegliwosci jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolapooh
Basen z chłodną wodą lub w zastępstwie jeśli nie masz takiej możliwości, moczenie stóp w misce. I to przez cały boży dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik 2012
Witam sie wakacyjnie Sierpniowa Malgosiu /Martinko:) gratuluje coreczki i postawy podczas porodu:) Ja mialam miec wizyte wczoraj ale przelozylam ja na czwartek , od soboty jestesmy na niespodziewanym wakacyjnym wyjezdzie. Widze ze niedlugo wiekszosc mamus z forum bedzie rozpakowanych, a gdzie pazdziernikowki? Dziewczyny odezwijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PORÓD MARCOWY
Będzie Zuzinek :) CZYŻY TO JUŻ TO? NIE MA CIĘ NA FORUM WIĘC MOŻE JESTEŚ JUŻ NA ŁUBINOWEJ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiagesia- w sprawie bioderek juz pisze: zrobiono w ost dzien pobytu jeszcze przed wypisem, a wypisana bylam w srode 15go. okolo 10ej rano ( bylo to swieto jak wiadomo :) wiec robia nawet w dni swiateczne, nic sie nie martwcie. Natomiast w czwartek nastepnego dnia moj narzeczony zaraz poszedl do ortopedy zapisac ja na nastepne badania, bo przekazano nam ze ok 4-6 tygodnia musza byc powtorzone. I do pediatry tez od razu podszedl ja zapisac na pierwsza wizyte z papierami ze szpitala, umowiona mamy na 23go czyli w 11 dobie malej Martinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem:( Kolejny wieczór pod znakiem zapytania,dam znać jak dotrwam do rana a podejrzewam że i do piątku poczekamy na nasz skarbek. Jutro ktg to wieczorem dam znać też. Pogoda bardzo mi niesprzyja i mnie wykańcza. do rana mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa mama
Megi dziekuje za optymistyczny wpis, który mnie bardzo podniósł na duchu :) Mam nadzieje ze mi czas tez bedzie szybko leciał. Nie wiedzialam, ze jest taka roznica w tym znieczuleniu, ale tez wolalabym nic kompletnie nie czuc, nawet szarpniecia. A Ciebie tez zagadywali? szkoda ze maz nie moze byc na sali, bo wtedy bym z nim rozmawiala o glupotach i odciagneloby to troche moja uwage. Ja przyznaje sie ze jestem panikara i mam nadzieje ze w zadna histerie nie wpadne hehe ;) Bede myslala tylko o dzidziusiu, ze zaraz go zobacze ..... Ja tez kiepsko znosze upały, wszystkie moje dolegliwosci ciazowe odczuwam jeszcze bardziej, w nocy nie moge spac, przez co moje samopoczucie jest gorsze. Ale teraz jestem juz podekscytowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marra.vln
Dziewczyny, jak aktualnie wygląda na Łubinowej sytuacja ze szczepionkami??? Chodzi mi głównie o tą nieszczęsną pierwszą niezwykle groźną dla maleństw Euvax...Jak rodziłam 2 lata temu, to nią szczepili parominutowe noworodki. Teraz chcę zakupić Engerixa, chyba, że coś się zmieniło w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa mama i Będzie Zuzinek trzymam w piątek za Was kciuki :-) Wrzesień tuż tuz - jesteśmy na tym samym etapie rozwoju ciąży bo ja termin porodu z usg mam właśnie na 18 września a z om na 16 września docelowo będzie cc 12 więc gdyby przyszło mi rodzić sn to może byśmy się na Łubinowej spotkały :-) A ja wczoraj miałam ostatnią wizytę u doktora w dwupaku. Trochę mi smutno i przykro się zrobiło jak lekarz powiedział ze to już koniec i teraz widzimy się w szpitalu. Bardzo szybko zleciała mi ciąża i tak szczerze powiedziawszy to będzie mi tego brzuszka chyba brakowało. Z jednej strony bardzo bym chciała mieć już córkę przy sobie, ale z drugiej strony ten okres ciąży to bardzo fajny czas, nawet jeżeli jest tak gorąco :-). Wizyta przebiegła pomyślnie mała waży 2500 więc do 3 kg powinna dobić w ciągu 3 tygodni. Na razie wszystko jest w porządku nie mam szyjki skróconej, główka też jest wysoko , łożysko i wody płodowe OK więc raczej przedwczesny poród mi nie grozi. Jutro wybieram się na konsultację do anestezjologa i badanie KTG, w związku z tym mam pytanie ile trwa KTG i czy przy badaniu może być mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama juz w marcu!
Bedzie Zuzinek: trzymam mocno kciuki!niestety sama po sobie wiem ze Zuzie to uparte dziewczyny i wychodza kiedy im sie podoba:D ale za to jak juz sa,to usmiechniete,radosne,wspaniale!mysl o tym jak najwiecej.. aaaa1991: niebieskie pudelko(a nawet 2,drugie chyba rozowe)dostajesz przed wypisem ze szpitala od poloznej.jedyne o co prosza,to wypelnienie chyba 4 ankiet-tzn nie musisz,ale raczej powinnas w ramach tego prezentu.zajmuje to 10min(wypelnilo mi czas czekania na meza)a warto,bo potem dostajesz paczuszki od gerbera,bebilonu itp.my dorobilysmy sie juz 2 sloiczkow,sliniaczka,lyzeczki..niby nic,ale czemu nie skorzystac? MEGISU78:wspolczuje mocno.ja ostatnie miesiace ciazy mialam zimowe,a i tak bylo ciezko wiec nawet sobie nie wyobrazam:/badz dzielna!juz niedlugo..co do bolu pachwin to z kolei dokladnie wiem co przezywasz-mialam tak jakies 2miesiace.cos strasznego!nasililo sie przed porodem,a podczas tak bolalo ze nie umialam wlezc na lozko do ktg.po wszystkim prysznic bralam sama,ale juz majtki pomagala mi zalozyc polozna bo nie moglam podniesc nogi na 10cm:D ale to wszystko normalne i oznacza ze dzidzia jest juz bardzo nisko i uciska.mnie pomagaly delikatne masaze oliwka i spanie z poduszka dla ciezarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie:) Tak jak wspomniałam nocke przespałam:) Dalej nic nie czuję. Jak lala tyle czeka to może do jutra doczeka i pędzie z pod znaku jak mama :),mój mąż już jest przerażony :P. Wrzesień 2012: Dziękuję,trzymaj trzymaj co cierplowość jest u mnie juz ostatnia:). Mi tez się przykro zrobiło na ostatniej wizycie że jak to tak juz się nie zobaczymy,ale 6 tygodni po porodzie jest obowiązkowa wizyta u prowadzącego to wtedy będzie ostatnia:),chodziło mi o to aby mu podziękować za zdrowego szkraba i prowadzenie ciąży:) Mi coprawda brzyszek też nie przeszkadza i mogła bym jeszcze go ponosić ale moja zmierzłość siedzenia samej w domu,mąż całymi dniami poza,ciężko w upały i brak możliwośći przeciążenia bo kręgosłup pada jest męczące. Ktg trwa ok.20 minut same monitorowanie,ja ostatnio leżałam 30 minut,mąż może być z tobą siedzi obok kozetki,po monitorowaniu wyjdzie z gabinetu przyjdzie lekarz i szybciutko bada szyjke i po wszystkim:). Noce tez dlamnie są straszne a teraz nadomiar złego jestem przekąską komarów,niewidać ich wieczorem a cała zgryziona jestem to mnie wpienia strasznie :(,a upał doprowadził do tego że wyciągnełam kołdre z poszewki i samą poszewką się przykrywam i tak jest ciepło:( A dzisiejszy dzień będzie gorszy niż wczorajszy bo narazie jest słońce a mi popołudniu wpada i nagrzewa wczoraj go nie było juz mi żle. Miłego dzionka życzę:) Dam znac po ktg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiagesia Tak potwierdził :) Wczoraj byłam u dr.Kozy i mam termin na 19 kwietnia ale będzie trochę wcześniej cesarka między 5 a 10 kwietnia ponieważ to już trzecie cięcie to nie można czekać do terminu tym bardziej że druga córka urodziła się duża i ten maluch też może być tak duży więc ryzyko jest że szycie może mi się rozejść jak będę czekała do terminu. termin na wrzesień Ja miałam pierwszą cesarkę robioną z powodu złego tętna płodu i ryzyka zamarcia płodu przez złą pracę łożyska ale na szczęście się udało i z córką było wszytko ok właśnie dzięki cc.Drugą cesarkę miałam bo córka nie śpieszyła się na świat,byłam po terminie ale nie zapowiadało się na poród bo po wywoływaniu nie miałam skurczy ani szyjka mi się nie skracała a nie można było dłużej czekać bo już byłam po jednym cięciu.Teraz będę miała też cc bo po 2 cesarkach nie mogę już sn rodzić.Lekarze z Łubinowej jak nie mają powodów do cc to jej nie robią i unikają cesarek.Przy drugiej córce do samego końca czekali bo nie chcieli robić cc no ale nie udało się więc byli zmuszeni kolejną cc zrobić.Mój ginekolog nawet nie brał pod uwagę drugą cesarkę bo całą ciąże byliśmy przygotowani na normalny poród.Jak już miałam termin żeby przyjechać do szpitala na wywołanie to mówił dyżurującym wtedy lekarzom żeby zrobili wszystko żebym nie miała cesarki no ale nie wyszło niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama juz w marcu!
DZIEWCZYNY-PILNE! czy ktoras z was wie moze gdzie przyjmuje teraz dr.Guzikowski?i czy w nowym miejscu pracy nadal wykonuje usg bioderek?musze jechac z mala na kontrole a po tel na Lubinowa dowiedzialam sie ze juz tam nie pracuje:/ewentualnie bede wdzieczna za kontakt do innego dobrego lekarza.z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łubinowa mama:)
mama juz w marcu! Dr Guzikowski przyjmuje w Signum w Katowicach na Osiedlu Bażantów. ul. Hierowskiego 70 A tel. do rejestracji: 32 35 000 34 do 36. Nie wiem czy teraz wykonuje tam usg bioderek bo my już mamy prawie 3-latka ale zadzwoń i zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssnakeee
Witajcie :) jestem nowa :D termin mam na 19 września ale coś czuję że rozpakuję się wcześniej :) 29 sierpnia mam konsultacje u anestezjologa i potem u dr Ślęczki ... Stres przed porodem sie zaczyna pojawiać bo moje pierwsze maleństwo w drodze :) pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super się masz Wikula - bardzo szybko udało Wam się zajść, u nas niestety ciężko było zajść w tą pierwszą ciąże, a marzy mi się 2, 3 dzieci, jak będzie zobaczymy. Czyli jeśli Twoja dzidzia będzie z początku kwietnia będzie jak ja - Baranica :P albo Baranek :> Co chciałabyś?? Witamy Snakeee :) skąd przeczucie, że urodzisz prędzej?? Ja mam termin na 5.09. Czuje ciągle, że będzie wcześniej, ale to jest różnie, szczególnie u pierworódek :P Dziękuję za info Sierpniowa Małgosiu :) Trzymajcie się w tym upale jakoś!! Ja dziś cały dzień na nogach, rano wizyta u endokrynologa, potem z koleżanką małe chłodzenie się po sklepach w silesii, potem odbierałam z mężem wózeczek z Boćka z Zabrza. No i jak tak wychodziłam z pociągu i pędziłam w stronę męża to poczułam wilgoć w okolicach krocza. Hmmm myślałam że już, ale wydaje mi się że to po prostu z tego ciepła i siedzenia w pociągu (ok. 5 min.) na sztucznym materiale mogłam się rzeczywiście upocić. Czyli raczej dalej czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama juz w marcu!
łubinowa mama: baaardzo dziekuje!zadzwonilam,umowilam sie-dr wykonuje tam usg wiec bardzo sie ciesze.pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czytam wasze wypowiedzi i chciałabym sie dowiedzieć czy jesteście zadowolone z porodów w tym szpitalu, czy musiałyście za coś dodatkowo płacić czy wszystko jest rzeczywiście refundowane. Nie prowadziłam tam ciąży ale chciałabym znaleźć szpital który spełni moje oczekiwania , czy trzeba wcześniej mniej więcej pod termin rezerwować tam miejsce hm głupie pytanie ale to moja pierwsza ciąża, pierwszy poród i chciałabym zapamiętać go pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik 2012
Agniese24 musisz jedynie odbyc wizyte u lekarza z łubinowej lub współpracujacego z nia. Miejsca sie nie rezerwuje wcześniej:) Ja akurat cala ciaze tam prowadze , juz zreszta druga:) Jutro wizytuje, mam nadzieje ze zdaze bo dopiero jutro wracamy z wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bedzie Zuzinek
Witam mamusie. Ja wlasnie ze skurczami na sali przedporodowej,rozwarcie na 1 palec a juz boli.Zostalam wczoraj przyjeta po ktg,lekarz stwierdzil malo wod plodowych o nieryzykowal puszczeniem do domu.wiec prosze trzymajcie kciuki.opieka super polozne mile,lekarze usmiechnieci.mam nadzieje ze nasza Zuzinka dzisiaj bedzie z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiagesia Ja chciała bym mieć trzecią córkę ale zaś z drugiej strony każdy by mówił że same córki a syna nie ma :) Zaś mąż liczy na to że teraz syn będzie bo już przy drugiej ciąży miał nadzieję na syna a jest córka. Czy na początku ciąży przepisywał wam ginekolog kwas foliowy?Mi przy pierwszej i drugiej ciąży ginekolog przepisywał kwas foliowy a teraz lekarz mówi że w ciąży nie zażywa się kwasu foliowego tylko przed zajściem w ciąże i mam brać tylko witaminy a z kwasu foliowego zrezygnować.Na razie jestem w 6 tygodniu ciąży ale zupełnie nic nie czuję że jestem w ciąży bo poza brakiem okresu nie mam żadnych objaw,ciekawe jak to później będzie ale boję się bo przy pierwszej ciąży leżałam w szpitalu długo na podtrzymaniu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×