Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość glupi facuioo

CZY TO PRZESZKADZA JESLI NA PŁASZCZYKU WIOSENNYM SĄ JAKIEŚ HAFTY???????

Polecane posty

Gość glupi facuioo

ale hafty w tym samym kolorze? bo fajne fason ale ten haft nie daje mi spokoju..:( mam brazowy płaszczyk ale ma na kolnierzy własnie takie hafty jakby kwiatów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silencia22
nic nie przeszkadzają-hafty są ładne i ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom rzeczywiscie dziwne pytanie:P nie sadze zeby przeszkadzaly raczej maja ozdabiac zreszta to zalezy w tamtym sezonie duzo plaszyczkow mialo takie ozdoby calkiem ladne niektore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieciekawe to fakt
Co wy pitolicie?takie plaszcze dawno są niemodne. widzialyscie gdzies w wielkim miescie plaszcze renomowanych firm drogich zeby mialy takie hafty?bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieciekawe to fakt
to racze jwiochmenki takie płaszcze noszą a nie kobiety z klasą i nadziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie ale może kiedyś
Te hafty są ohydne. Widze ładny płaszczyk - ale oszpecony jakims tanim motywem. Rzadko zdarza się jakiś delikatny, nie dowracajacy uwagi od reszty hafcik. A tak, to sama tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajnott
własnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajnott
wiem cos o tym bo mam taki super plaszczyk i go kupilam bo fason swietny ale ma na jednym kolnierzyku własnie taki hafcik ..ale tylko na konierzyku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale problem, naprawde, pomozcie mi bo mam hafty na kolnierzu:):):) to wywal go na smieci jak wg ciebie jest niemodny i nie bedziesz sie nad haftami dluzej zastanawiac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodrr
jesli ktoś ma hafy na plaszczu to wiem jedno:jest zerem i kim kto nie ma kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku........
hehe smieszni jestescie:P:P:Pskoro dla was haft to problem to chyba macie problem z proznoscia.....hafty znajduja sie i na ubraniach markowych i na zwyklych powiedzmy rynkowych...poza tym jesli dla kogos wazne jest slepe podazanie za moda i robienie afery z powodu haftu na plaszczu to chyba cos ma z glowa nie w porzadku:O, powiedzmy sobie szczerze niejednokrotnie ubrania markowe to cale gowno...placi sie czesto za marke nie za ubranie..proste jak drut, a mowienie ze hafty to wies itp to dopiero glupota...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja jeszcze nie widziałam
płaszcza z haftem... Dajcie jakiegoś linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopoi0-ik
bo hafty to wieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie najwyraźniej hafty kojarzą się z Kołem Gospodyń Wiejskich i serwetkami w Cepeliach. A hafty są różne. Sama często ozdabiam swoje ciuchy, bo potrafię wyszywać, i ludzie pytają mnie gdzie coś tak fajnego kupiłam i nie wierzą jak mówię że sama zrobiłam. Mam 27 lat i potrafię haftować:) Ten płaszczyk z haftem musi być fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×