Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marychhaa

dermacol, rewelacyjny shit !!

Polecane posty

Gość marychhaa

Produkt jest doskonały,alee jest tłusty zatyka pory i nie nadaje sie do młodej cery bo powoduje wysyp pryszczy. Gdyby był opraty na inney formule ,tak jak pure make up Maybellin to byłby najtańszym i najlepszym produktem kryjącym wszelkei niedoskonałości,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja dermacolu uzywam jako korektora,tylko na pojedyncze syfki ale nigdy bym nie dala tego swinstwa na cala twarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychhaa
tak gdzies z 10 razy dałam go na całą twarz ,bo idealnie kryje, ale juz mam go dosc, jest lepki ,i wogle, teraz zamierzam kupic cos dobrego,ale nie wiem co:\ mam tylko do dyspozycji 30 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze tak wogole przestac uzywac podkladu?Tylko np korektor i jakis puder w kamieniu transparentny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hicior debeściak
nie jest rewelacyjnym hitem skoro jest tłusty i powoduje wysyp pryszczy. Jestem za a nawet przeciw takiemu twierdzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychhaa
dermacol jako korektor mi sie nie sprawdza,albo nie umiem nakladac zostawia mi plamy ;/,ALbo.. mam zły kolor pudru w kamieniu. Sama nie wiem, ale musze zainwestowac, w dobry podklad tylko jaki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiia korektor i puder
na korektor i puder w kamieniu moze sobie pozwolić ktos z idealna cerą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hheheh wlasnie ze nie:)Ja mam tlusta i sklonna do tradziku cere i przestalam uzywac fluidu bo mam tak tlusta skore ze niestety puder w kremie splywa mi juz po godzinie i wkorza mnie to starsznie bo wyglada bardzo nieestetycznie.Dlatego zrezygnowalam z fluidu i uzywam tylko w kamieniu,na policzki lekko roz i ok:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychhaa
Moglibyscie mi doradzić jakis dobry* podklad dobrze kryjacy do cery młodej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również przestałam używać podkładu pomimo tego, że mam spore skłonności do pryszczy. Wszelkie niedoskonałości tuszuje korektorem i nakładam puder w kamieniu - o wiele bardziej służy to mojej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×