Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martinella

Hostessa- Macie jakies doświadczenia?

Polecane posty

Macie może jakieś doświadczenia w tej pracy ? Za niedługo idę na promocje do apteki i mam reklamować 2 rodzaje płynów do higieny jamy ustnej. To bedzie mój debiut.Nie jestem osobą bardzo pewną siebie lubiacą zaczepiać ludzi ale wiadomo.... pieniązki zawsze się przydadzą i trzeba sie troszkę wysilic...... dostałam informację o produkcie i Wymagania co do stroju.... ale nie mam pojecia jak zaczepić ludzi, jak zaczac rozmowę... troszkę sie boję gdyż jestem osoba nieśmiałą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam experience
ruchali mnie wszyscy klienci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omegaa
dziewczyno na tym forum raczej nie doczekasz się normalnej odpowiedzi:O widzisz jacy wrednii tu sa ludzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu nie ma prawdziwych
moze i sie doczeka ale bedzie musiala przeczytac najpierw przynajmniej 20 wulgarnych postow :o idz na inne forum kobito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu nie ma prawdziwych
moze i sie doczeka ale bedzie musiala przeczytac najpierw przynajmniej 20 wulgarnych postow :o idz na inne forum kobito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje od czasu do czasu jako hostessa...! to nic trudnego... musisz byc usmiechnieta mila itp. wiesz...wiadomo ze jesli masz radosny wyraz twarzy to bardziej przyciagasz ludzi do siebie:) po prostu ladnie mowisz np. \"zapraszam bardzo serdecznie do zakupu, promocji bla bla bla...\":P bedzie git :) swoja droga to czesto mozna spotkac fajnych ludzi heh :) milej pracy zycze :) Wesolych Swiat !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko miki w opałach bardzo dziekuje za odpowiedz, te twoje kilka zdan bardzo mnie uspokoiło;) Jeszcze ktos podzieli się ze swoim doświadczeniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenka30
polecam założenie wygodnych butów i nie przejmuj się jak ktoś na ciebie naburczy, a jeżeli widzisz że ktoś na twój widok odwraca wzrok i nie ma ochoty na twoje zaczepki to lepiej daj spokój, na pocieszenie - coraz więcej osób interesuje się promocjami a szczególnie w aptekach jak są kolejki to zawsze lepiej pogadać z hostessą niż stać bezczynnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjghj
jacy ludzie sa wredni:O nawet we swieta...dziewczyna sie ładnie pyta a tu jej głupie komentarze :O kafeteria schodzoi na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a co
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena Najman
Ja jestem dopiero na początku swojej drogi, tak na prawdę nie wiem dokładnie od czego zacząć i chodzę po różnych forach i stronkach zbierając wszelkie informacje. Znalazłam świetny serwis dla hostess - domenahostess.pl, można się z niego dużo dowiedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×