Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaarol

rozczarowałem sie kobietami...

Polecane posty

Gość a gdy zamknę oczy...
dziewczyny!! a co się dzieje z naszym Kaaarolem?? przez pierwsze dni tak się udzielał na naszym babskim forum, a teraz juz sie nie pojawia zbyt często... może zdrowieje i juz nas nie potrzebuje albo.... albo nakrył go jakis kumpel na tych małych pogaduszkach z nami hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha pewnie Karol znalazł swoją Karolinke:x i opuścił nas wszystkie;) Hmm.. z tego co zauważyła to gustuje w blondynkach niebieskookich:P ...czyli szatynki brązowookie nie mają szans :D;) buziaki dziewczynki i dla Ciebie Karolu tez:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich nieobecnych :-) gdzie Wy się kochani podziewacie??? pozdrowionka Złośliwiec od urodzenia🌼 Anioł Ciemności 🌼 Optymistka mimo wszystko 🌼 Karol🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasiunia I cała pozostała reszta:) No właśnie-gdzie wy się podziewacie???? Ubrana w codzienność-pewnie prace pisze, więc wytłumaczona:) Kaarol-a Ty? Przecież obie nóżki w gipsie, więc nie mogłeś uciec daleko:) Czyżby topik zamierał? a taki fajny był.... No ludzie, odezwijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem:) zalatana troszke byłam, a wczoraj najpierw praca, a jak wrocilam i chcialam do Was zajrzec, okazalo sie ze nie mam neta... no wiec dzielnie do 1 w nocy pisalam prace, rano znow do pracy...i teraz nie mam sił... a musze sie zregenerować i dzis tez popisac bo do piatku musze ja skonczyć Milego popołudnia:) wieczorkiem w trakcie pisania do Was zajrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochani:) Mam nadzieję,że w regionach, w których mieszkacie pogoda lepsza niż u mnie:( Co taka cisza w temacie????? Kaarol pewnie zatrudnił jakąś pielęgniarkę do opieki, zakochał się i nas opuścił...och Kaarol, ale z Ciebie drań..;) Miłego dnia wszystkim i do zobaczenia, może w końcu, wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie...u mnie pogoda tez sie popsuła niestety:( i gdzie to słoneczko? słyszalam ze na weekend powróci:) wczoraj nie zajrzalam, bo znow mnie nie było :D a mgr zostawilam na dzis hehe spadam popracowac troszke, milego dnia, mimo ze taki pochmurny... :) ps. Karol chyba serio oddał sie przyjemnościom rehabilitacji z cudowana pielegniarką...i jego rozczarowanie kobietami mineło;) Pozd. kasiunie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce huraganu
Skoro wszystkie kobiety z jakimi się spotykałeś takie były, to widocznie czymś je musisz przyciągać, bo na świecie nie ma samych zepsutych panienek. Może jesteś naiwny? Nie chcę cię w tym momencie obrazić, takie jest tylko moje zdanie, choć mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🌼 u mnie też dzisiaj kiepska pogoda.. brrr...zimnoo coś ostatnio zaniedbujemy nasze forum :-(, a nie wspomnę już o jego założycielu:P chyba sie nas wystraszył, hihih :P pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim śpiochom, ciężko pracującym i tym, którzy mają to szczęście i leżą przed TV, czyli wszystkim nieobecnym Ciagle się jakoś mijamy i nie możemy się spotkać w tym konkretnym miejscu o tej samej porze...szkoda... Ale jako optymistce mimo wszystko, nie wypada mi narzekać;) Pozdrawiam ciepluteńko i życzę miłego dzionka....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej Kasiunia, jesteś jeszcze??? A gdzie reszta?? Ubrana-no do piątku miałaś skończyć te pracę, więc wracaj, no:) Aniołku- a Ty???? Kaarol-czy ty sumienia nie masz?;) Zapodałeś temat, zaciekawiłeś nas swoją osobą i...znikłeś bez \"do widzenia\". Ładnie to tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wymeczona i ledwo zywa na resztkach sił, na sporej dawce kofeiny...ale oddalam dzis mgr :) misja zakonczona powodzeniem, moge odsypiac ten okropny tydzien :O a tu pustki widac, Karol nas olał...no cóż, a on narzeka na kobiety no... a co u Was kobietki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa dumna...:) ja to głupek troche jestem, niby czasu duzo, ale tu na piwko, tu z facetem, tu cos tam... a potem siedze po nocach, bo chce sie w maju bronic, a pisalam o depresji u dzieci z rodzin dysfunkcyjnych :) oj dobrze ze mam jedna prace z głowy, teraz czas zabiarac sie za kolejna, z podyplomówki... optymistka masz super stopke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
optymistko przepraszam, ale wczoraj zaczelo mi sie cos dziać z kompem...i nie mialam juz sił z nim walczyć odezwalam sie na Twoje gg:)mam nadzieje ze dojdzie, bo jak sie nie ma kogoś na liście kontaktów różnie z tym bywa...no ale badzmy optymistkami:) teraz musze spadac, ale jesczze dzis sie odezwe:) Miłego dnia! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×